آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال خیام وقار کاشانی | دیوار
S3 : 13:17:22 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
نمایش «خانه عروسک» اثر معروف هنریک ایبسن به کارگردانی سعید حشمتی این روزها در تئاتر باران روی صحنه می‌رود.
خانهٔ عروسک یا عروسکخانه نمایشنامه ای است از هنریک ایبسن (۱۸۲۸-۱۹۰۶) شاعر، نمایشنامه‌نویس و درام نویس نروژی است که در سال ۱۸۷۹ نگاشته شد و در دبیرستان‌ها و دانشگاه‌های بسیاری خوانده می‌شود. عروسکخانه داستان بیرون آمدن از توهم، و طغیان زنی به نام «نورا» را شرح می‌دهد.
نیلوفر پارسا، شهریار فرد، مهدی حسینی، تیام منیری، رامین مسیبی در این نمایش ایفای نقش می‌کنند.
امیر عسگری و علیرضا این را خواندند
سعید حشمتی، نفیسه م و تیاتر باران این را دوست دارند
تئاتر باران عزیز
مجموعه تئاتر باران خوبه
اجرای نمایش خوبه
دکور و نور پردازی و موسیقی خوبه
بازیگران خوبه

این عکاسی تو سالن در حین اجرای نمایش اونم دو نفر از ابتدا تا انتهای نمایش چه داستانیه دیگه....
متاسفانه این سومین ... دیدن ادامه ›› باره من تو باران مشکل میخورم
ردیف آخر هم بلیط گرفتم که اگه قراره کسی عکاسی کنه مشکلی بابت صدای شاتر نداشته باشم.....
که بازهم از اقبال زیبای من هر دوتا عکاس خانوم ردیفهای آخر شروع به عکاسی کردن.....
باور کنید یه بخش از نمایش رو از دست ادم
این ایراد بزرگه تئاتر باران .........
امیدوارم یه روزی یه سرو سامانی به این داستان بدید.....
۱۶ شهریور ۱۳۹۶
مجموعه تیاتر باران سوای مکان کوچیکی که برای انتظار داره یه مسیول روابط عمومی بسیار بد داره به اسم خانوم رودبارانی که انگار همیشه با همه دعوا داره !
۳۰ آبان ۱۳۹۶
خب شما هم یه لطف به خودتون کنید دیگه باران نروید....
مثل من...
۰۱ آذر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

به زودی


نمایش حکایتِ حکایتِ طبیبِ اجباری مولیر

تئاتر باران
چهارشنبه ۰۱ شهریور ۱۳۹۶ تا چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۶
ساعت ۱۹:۰۰
۶۰ دقیقه
بها: ۲۵,۰۰۰ تومان

نویسنده : سیاوش طالبیان
کارگردان : رضا یزدانی، کاوه توکلی
بازیگران : سیاوش طالبییان، کاوه توکلی، رضا یزدانی، بهروز پناهنده، امیر سفیری، خیام وقار، ساربه اوحانیان، امیرحسین نبوی
REZA.YZD این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

کارگاه شخصیت شناسی ١ کمک می کند تا جهان را درست‌تر ببینی و درست‌تر درک کنی. درک درست جهان است که به ما کمک می کند تا نقش خود را درست‌تر و زیباتر بازی کنیم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش برای کلاه آهنی‌ها
دریافت پنج جایزه (نمایشنامه، کارگردانی، طراحی صحنه، بازیگری زن ، بازیگری مرد)
از هشتمین دوره‌ی جشنواره‌ی سراسری تئاتر ماه
به زودی در تئاتر باران
محمد علی حسینعلی پور و پژمان عبدی این را خواندند
میثاق زارع و کاوه این را دوست دارند
کار بسیار خوب با بازی های عالی که اتفاق بزرگی مثل جنگ رو به زبان ساده بیان میکنه که میفهمیم که این جنگهای بزرگ سر هیچ شروع شدن پیشنهاد میکنم حتما ببینید
۲۷ بهمن ۱۳۹۵
با درود
پیشنهاد می کنم تخفیف وفاداری شامل خریداران پیشین همین اجرا نیز بشود.
سپاس
۰۱ اسفند ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رضا آشفته-منتقد روزنامه شرق
##امکان لو رفتن پایان نمایش در این یادداشت وجود دارد

در این دنیاراهی برای رستگاری موجود نیست

نمایش «آیس‌لند»، نوشته نیکلاس بیلون، نویسنده کانادایی (مترجم: زهره جواهری) درباره قدرت پول (در نظام سرمایه‌داری)، مهاجرت و تأثیرات فرهنگی مهاجرت است. آدم‌هایی به دنبال آرمانشهر خود هستند و در این راه رنج‌های بسیاری را متحمل می‌شوند، اما درواقع عالم برزخی گریبان‌گیر آنان خواهد شد، چون پول با همه توش‌وتوانش ماهیت کاملا مادی دارد و از احساس و عاطفه مبراست و با همه امکاناتی که فراهم می‌کند، امکان دارد انسان را تحت‌الشعاع خود قرار دهد و وجه مخربش نیز بر آن چیره شود.
در این نمایش علاوه بر آیدا کیخایی که نمایش‌های «خداحافظ» و «یک دقیقه سکوت» از محمد یعقوبی را کار کرده، همچنین نمایش «شام با دوستان» را هم کار کرده و البته ... دیدن ادامه ›› یک کارگردانی مشترک نیز با یعقوبی دارد که آن، «مرد بالشی» از نویسنده بنام ایرلندی، مارتین مک‌دوناست. در همه این موارد کارگردانی‌اش از پذیرندگی ویژه‌ای برخوردار بوده و این‌بار نیز متفاوت عمل کرده است چون در اینجا سکون، و سکوت در ارائه سه مونولوگ به‌هم‌پیوسته بیانگر یک نگاه متفاوت است. شاید این نکته‌ای است که گیرایی ظاهری کار را پایین می‌آورد چون بنا بر اصول شناخته‌شده و البته لوث‌گری‌های رایج این روزها هم کارش را نیامیخته است و این دلیلی بی‌دلیل می‌شود برای آنکه یک جوان ناآشنا به همه‌چیز، اما مدعی تئاتری‌بودن، به‌ناحق درباره این کار صدایش را در حضور جمع بلند کند؛ آن‌هم درست شبی که چند میهمان خاص هم به تماشای کار نشسته‌اند،

به‌هرتقدیر انتخاب متن و نقدهای موجود در آن تا حد زیادی کار را برجسته می‌کند و البته مدل کار هم نوین است و همین می‌تواند بسیاری را به وجد آورد. علاوه بر متن می‌توان به عوامل حرفه‌ای هم اشاره کرد که در این سال‌ها هرکدام کارنامه درخشانی را در تئاتر پیش‌رو داشته‌اند، به‌ویژه محمد یعقوبی در مقام دراماتورژ که می‌تواند این چالش‌های فکری را برای ما همانند کارهای خودش برجسته‌تر کند.
ما در آیس‌لند با سه شخصیت کاساندرا، آنا و حلیم همراه می‌شویم. یک شخصیت مذهبی به نام آنا، با بازی فهیمه اَمَن‌زاده، یک دانشجوی رشته تاریخ و کارمند آژانس خدمات... به نام کاساندرا، با بازی آزاده صمدی که فرزند پدر و مادری مهاجر از اروپای‌شرقی (استونی) و یک سرمایه‌دار به نام حلیم با والدین پاکستانی که با بازی احسان کرمی اجرا می‌شود. اینها به‌هم خط‌وربط دارند و بیانگر مواجهه‌ای در کلام هستند و آنچه اتفاق افتاده را روایت می‌کنند. برای همین روایت بر نمایش غالب می‌شود و این مواجهه در منظر ذهنی ما به نتایجی منجر خواهد شد که خواه‌ناخواه بلافاصله پس از پایان نمایش چنین نتیجه‌ای پیش‌رویمان نیست و ممکن است برخی بلافاصله عصبی شوند که کار بیهوده‌ای دیده‌اند. درحالی‌که ژرف‌شدن بر آن ما را با پیامد تازه‌ای از تفکر و ساختار مواجه خواهد کرد. پول آنای مذهبی و کاساندرای تاریخ‌نگر و اندیشمند و حلیم بازاری را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و این همان وجاهت درونی و منفی است که بر پایه مدار حرص و طمع و آز، انسان را در مسیر بیهوده‌ای سوق خواهد داد. چنانچه اینها در تعارض با هم قرار خواهند گرفت و از آن مدار حقیقی و انسانی دور خواهند شد. اینها نتایج مندرج در کار است و نویسنده و کارگردان نسخه نمی‌پیچند و قضاوت مستقیم ندارند و این لطف کار است که در مدار اندیشه ما را با خلائی لبریز از معنا روبه‌رو می‌کند. این همان درنگی است که کار را پیش‌رویمان برجسته‌تر می‌کند، اما باز هم لحظات کوتاهی هست که بازیگران دچار حفره می‌شوند و گسستی بین لحظه‌ها و حس‌هایشان ایجاد می‌شود و این ضرباهنگ را خیلی کوتاه دچار اشکال می‌کند؛ به‌ویژه نقش آنا و کاساندرا که با کندی بیشتری نسبت به حلیم بازی می‌شوند. در پایان نیز درمی‌یابیم که در این دنیا از هر منظری که بخواهیم به آن ورود پیدا کنیم، انگار راهی برای رستگاری موجود نیست، به‌ویژه اگر قرار باشد همه‌چیز مادی تلقی شود. چنانچه کاساندرای آرمانگرا زمان مرگ حلیم از پولش نمی‌گذرد و خانه را بر او آتش می‌زند و... .
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

برای خرید روزهای جدید نمایش"ایس لند"که در بخش به علاوه فجر روی صحنه می رود
از تاریخ دوم تا هشتم بهمن ماه به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.tiwall.com/fajrtheater35-plus/iceland2
برای خرید روزهای جدید نمایش"ایس لند"که در بخش به علاوه فجر روی صحنه می رود
از تاریخ اول تا هشتم بهمن ماه به لینک زیر مراجعه کنید
http://www.tiwall.com/fajrtheater35-plus/iceland2
"بهاره رهنما" عزیز و هنرمند روز سه شنبه ٢8 دی ماه از ساعت ٧:٣٠ در گیشه ی تئاتر باران برای نمایش آیس لند بلیت می فروشد.
.
طراح‌ و کارگردان: آیدا کیخایی
بازی‌گران(به ترتیب حضور): آزاده صمدی،‌ فهمیه امن‌زاده و احسان کرمی
.
کاری از گروه تئاتر این‌روزها
تهیه‌کننده: کمپانی تئاتر باران
.
آذر و دی‌ماه ۹۵ / ساعت ٢٠:٣٠ / تئاتر باران
خرید بلیت اینترنتی: www.tiwall.com
.
نشانی سالن تئاتر باران: تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲ (تلفن: ۶۶۱۷۶۸۲۵,۶۶۱۷۶۸۱۲)
قسمتی از یادداشت احسان زیورعالم بر نمایش"آیس لند"
«آیس‌لند» توسط آیدا کیخایی کارگردانی شده است. متن اثر از نیکلاس بیلون است که با اجازه خود او کیخایی آن را تبدیل به نمایش کرده است. داستان نمایش رابطه درهم‌تنیده سه شخصیت از سه جهان متفاوت است که براساس یک رویداد در ایسلند، رویدادی که شاید حتی نتوان باور کرد توانایی ایجاد چنین رابطه‌ای دارد، با یکدیگر برخورد می‌کنند. نمایشنامه‌ای که بیلون نگاشته است سه جهان متفاوت را به تصویر می‌کشد، جهانی از شرق و اسلام، جهانی از کشورهای استقلال یافته شوروری سابق با تناقضهایش و جهان غربی که انگاره‌های کاتولیکیش حضور پرقدرتی دارد.بیلون در این اثر خود فضای پارادوکسیکال خلق می‌کند و سه شخصیت خود را دو به دو روبه‌روی هم می‌چیند تا تناقضاتشان بروز پیدا کند. مرد پاکستانی مسلمان که در جامعه خود نمود افراط‌گری مذهبی است به تنها چیزی که فکر نمی‌کند خداست. خدای او پول است و از خود چهره‌ای ضدمارکسیستی و لیبرالیستی ارائه می‌دهد. مرد تنها برایش پول درآوردن مهم است، به هر قیمتی. در مقابل زنی را می‌بینیم که نماینده جامعه‌ای لیبرال است؛ اما چنین نیست. او هر آنچه از خط مستقیم منحرف شده است را گناه می‌پندارد. در مثلث «آیس‌لند» زن سومی را می‌بینیم، تحصیل کرده و گریزان از فقر کشورش، کشوری اسیر دیروز کمونیسم و در جهان آزادی که می‌تواند برایش تحصیل به ارمغان آورد، تن‌فروشی انتهای خط است. اینها همه تناقضاتی است که نویسنده در یک رابطه در هم تنیده نشانمان می‌دهد.«آیس‌لند» بیلون نمایشی است براساس یک داستان مستقل و مستحکم. مردی زنی خارجی را برای معاشقه به خانه‌ای آورده است که روزی زنی کاتولیک در آن زندگی می‌کرده و در جریان بحران اقتصادی خانه‌اش را از دست داده است. هر آنچه در داستان بیلون رخ می‌دهد پیرو اتفاقی است که مخاطب می‌بیند. چیزی فراتر از آن رخ نمی‌دهد؛ حتی شخصیت‌پردازی در «آیس‌لند» و کدهایی که بیلون در آن می‌گنجاند برای ایجاد موقعیتی دراماتیک است. این موقعیت برای رخ دادن نیازمند کنشهای ابتدایی یا مقدمه‌سازی استدر نتیجه شما با دیدن «آیس‌لند» چندان تمایلی ندارید چیزی از گفته‌ها را بکاهید؛ چرا که با حذف هر گفته‌ای، داستان را از دست می‌دهید.

«آیس‌لند» متکی به متن است و متن است که بازیگران را می‌سازد.این می‌شود که مونولوگ"آیس لند" با فروش مواجه است

"هانا کامکار" برای آیس لند بلیت می فروشد
.
هانا کامکار بازی‌ گر خوب کشورمان پنج شنبه 16 دی ماه از ساعت ٤ در گیشه ی تئاتر باران برای نمایش آیس لند بلیت می فروشد.
.
طراح‌ و کارگردان: آیدا کیخایی
بازی‌گران(به ترتیب حضور): آزاده صمدی،‌ احسان کرمی و فهمیه امن‌زاده
.
کاری از گروه تئاتر این‌روزها
تهیه‌کننده: کمپانی تئاتر باران
.
آذر و دی‌ماه ۹۵ / ساعت ۱٧ / تئاتر باران
خرید بلیت اینترنتی: www.tiwall.com
.
نشانی سالن تئاتر باران: تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲ (تلفن: ۶۶۱۷۶۸۲۵,۶۶۱۷۶۸۱۲)
مهدی ب این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"منصور ضابطیان" برای آیس لند بلیت می فروشد
.
منصور ضابطیان هنرمند خوب کشورمان چهارشنبه 15 دی ماه از ساعت ٤ در گیشه ی تئاتر باران برای نمایش آیس لند بلیت می فروشد.
.
طراح‌ و کارگردان: آیدا کیخایی
بازی‌گران(به ترتیب حضور): آزاده صمدی،‌ احسان کرمی و فهمیه امن‌زاده
.
کاری از گروه تئاتر این‌روزها
تهیه‌کننده: کمپانی تئاتر باران
.
آذر و دی‌ماه ۹۵ / ساعت ۱٧ / تئاتر باران
خرید بلیت اینترنتی: www.tiwall.com
.
نشانی سالن تئاتر باران: تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲ (تلفن: ۶۶۱۷۶۸۲۵,۶۶۱۷۶۸۱۲)
تیاتر باران (khayyam)
درباره فیلم‌تئاتر ماه گرفتگی i
نمایش «ماه گرفتگی» که بر اساس نمایشنامه آنتیگونه است، کاری از کمپانی تئاتر زینگارو است که بارتاباز کارگردانی آن را به عهده داشته است و این اجرا متعلق به سال ۲۰۰۸ است.
تئاتر باران
شنبه ۱۸ دى
ساعت ۲۰:۰۰
"قطریه" نمایشی زنانه است / شقایق دهقان به صحنه رفت
نازیار عمرانی با ارائه توضیحاتی گفت: پائیز 93 این متن را در مورد هفت زنی که خواسته و ناخواسته مسیر زندگی‌شان تغییر کرده است را نوشتم.
او ادامه داد: بر اساس مشورت‌هایی که با الهام پاوه‌نژاد داشتم، کاراکترها به پنج شخصیت کاهش پیدا کرد. بهار 94 این نمایشنامه را به نام "پنج روایت عاشقانه زنانه" با بازی الهام پاوه‌نژاد، شبنم مقدمی، بهنوش بختیاری، نیکی مظفریان و پریسا قهرمانی نفع بنیاد برکت خوانش شد.

بازخوردهای بسیار خوبی از این اجرا دریافت کردم و از همان زمان تصمیم به اجرای آن گرفتم.عمرانی خاطرنشان کرد: اکنون این متن با عنوان "قیطریه" از 10 دی‌ماه در تئاتر باران به صحنه رفت؛ اما باید بگویم تنها بیست درصد آنچه در نمایشنامه‌خوانی داشتیم باقی مانده و متن تبدیل به اثری کاملا جدید شده است.

ما در این نمایش علاوه بر مونولوگ، کنش نمایشی دیالوگ هم داریم.این کارگردان تئاتر افزود: در طول سال‌های زندگیم کاملا مستقل زندگی کردم و توانستم زندگی‌ام ... دیدن ادامه ›› را پیش ببرم. در این میان تصمیماتی گرفتم که مسبب آنها خودم هستم. بنابراین این پنج زن، بخشی از کاراکتر من را دارند.

عمرانی با اشاره به تغییر بازیگران نمایش گفت: در این اجرا شقایق دهقان، گیتی قاسمی، معصومه رحمانی، فرزانه سهیلی و ملودی آرام‌نیا نقش‌آفرینی می‌کنند. علاقمند بودم بازیگران قبلی حضور داشته باشند اما هر کدام به دلایلی نتوانستند در این اجرا همراه ما شوند.

نمایش "قیطریه" 10 دى تا 7 بهمن ماه ساعت 18:30 به مدت 80 دقیقه در تئاتر باران به صحنه می‌رود.
کیوان نامجو و Nimble این را خواندند
مهدی حسین مردی، فائزه بیات و شایسته محمدی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گزارش "تی وی پلاس" از پشت صحنه تئاتر آیس لند با بازی آزاده صمدی، احسان کرمی، و فهیمه امن زاده

http://plus.ir/theatre/14448/contact
لوریس چکناواریان بعد از دیدن نمایش"آیس لند":
این نمایش اثری جالب بود که زندگی سه نفر و دغدغه هایی که در زندگی دارند را نشان می دهند. دغدغه نمایش موضوعی است که در تمام دنیا برای هر انسان و ملتی پیش می آید.
سه نفر داستان خودشان را می گویند و چه قدر این بازگویی داستان ها متفاوت است.
با تمام خوشحالی ها در زیر و اصل مطلب "تراژدی"است و واقعیت این است که ما در یک مسیر تراژدی حرکت می کنیم.
مریم کلهری این را خواند
مهرداد کیا این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نظر"سیدمحمدعلی ابطحی"مشاور رئیس جمهور دولت هفتم"سید محمد خاتمی"بعد از دیدن نمایش"آیس لند"

نمایش "آیس لند"یک اثر مفهومی بود و از این جهت نگاهی جالب بود و گردش اتفاقات را در زندگی به درستی نشان می داد. هر کدام از شخصیت ها یک قصه را تعریف می کردند که ابعاد خوبی داشت به همه اتفاقاتی که یک دنیای جدید را می سازند.
دنیایی جدید که بسیار متفاوت است و واقع بینی بر آن حکمفرما ست و مشخص می کرد که همه بیگناهان هم می توانند با قدرتی به نام"پول"کنار بیایند.
در پایان باید از کارگردان و بازی های خیلی خوب این نمایش تشکر کنم
مریم کلهری و مهرداد کیا این را خواندند
سحر این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

پدرام شریفی بازی‌گر خوب کشورمان در اقدامی جالب برای ‎نمایش آیس‌لند روز سه شنبه ٧ دی ماه ١٣٩٥ ساعت ٤ عصر در گیشه تئاتر باران بلیت می فروشد.
بازی‌گران: آزاده صمدی،‌ احسان کرمی و فهمیه امن‌زاده
کاری از گروه تئاتر این‌روزها
تهیه‌کننده: کمپانی تئاتر باران
خرید بلیت اینترنتی: www.tiwall.com
نشانی سالن تئاتر باران: تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲ (تلفن: ۶۶۱۷۶۸۲۵,۶۶۱۷۶۸۱۲)
پرند محمدی و محمد شمالی این را خواندند
وحید عمرانی، مُنا طاهری و محمدرضا دانش این را دوست دارند
اقدامی جالب :-)
۰۶ دی ۱۳۹۵
کار خوبیه. جا داره که توسط سایر بازیگران هم انجام و تکرار بشه برای نهادینه کردن منزلت والای تئاتر نزد مردم.
۰۶ دی ۱۳۹۵
من ازین جهت که باعث ارتباط بیشتر بازیگران و مردم میشه میپسندم.
۰۷ دی ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پدرام شریفی به نمایش «ماه در آب» به کارگردانی محمد یعقوبی پیوست

به گزارش روابط عمومی، کمپانی تئاتر باران مدتی است که پیش تولید نمایش «ماه در آب» به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی را آغاز کرده است و به تازگی پدرام شریفی هم به این گروه پیوسته است تا این اولین همکاری خود را با محمد یعقوبی در این نمایش تجربه کند.
بازیگران این نمایش(به ترتیب ورود)عبارتند از: آیدا کیخایی، ناهید مسلمی، مهدی کوشکی، فهیمه امن زاده،پدرام شریفی و علی سرابی.
این نمایش با صدای مارال بنی آدم و بازی دو بازیگر کودک باران وقارکاشانی و آهو شاهسون از 23 آبان در تئاتر باران روی صحنه می رود
.نمایش «ماه در آب» به نویسندگی و کارگردانی محمد یعقوبی ده سال قبل در مجموعه تئاتر شهر اجرای عمومی شد و با نقد های مثبتی هم همراه بود.
لازم به ذکرست که نمایش «ماه در آب» در زمان اولین اجرای خود جایزه بهترین بازیگری زن را برای ناهید مسلمی از جشن انجمن بازیگران خانه تئاتر به همراه داشت و متن این نمایشنامه هم کاندیدای دریافت جایزه از کانون ملی منتقدان شده بود.
امیرحسین باباخانی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان گرانقدر تیوال ممنون از توجه و همراهی همیشگی شما عزیزان.. آنچه مد نظر تئاتر باران بوده برای اجرای این نمایش در ایران و در تئاتر باران که با مشقت بسیار میسر شده صرفا خدمتی بوده در راستای یک اجرای متفاوت و نگاه جدیدی در ادامه ی فعالیت های تئاتر باران... اگر هر کدام از دوستان و مخاطبان گرانقدر احساس ناخوشایندی مبنی بر شکل تبلیغات و یا خدای ناکرده فریب و هر آنچه دوستان عزیز نام بردند و تئاتر باران را متهم به آن عنوان نمودند ، دارند ، لطفا شخصا اطلاع دهند تا تئاتر باران به نحو شایسته در صدد جبران این ناخوشی و ... بر آید
با احترام
جناب تئاتر باران این نوشته دست و جیغ و هورای بلند دارد،دم شما گرم.
۰۵ مهر ۱۳۹۵
من همیشه از برخورد خوب و شئور بالای اعضای تئاتر باران گفتم. الان همه ی گفته هایم بهم ثابت شد. درود بر شما
۰۶ مهر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
**** تمدید شد****
یک اجرای دیگر شنبه 10 مهر ماه
لیلى شجاعى این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید