آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال محمد رفیعی (یه تئاتری) | دیوار
S3 : 09:43:22 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام دوستان دو تا بلیط برای پنجشنبه سانس 21.30 دارم که نمیتونم برم فکر میکنم ردیف سه یا چهار باشه 09123367995
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا خسته نباشید میگم به گروه و در صدرشون کارگردان نمایش که در لحظه لحظه این نمایش میشد حضورش رو حس کرد. از اون کارهایی هست که کتر میشه ای روزها نظیرش رو دید با یک پلن خلاقانه و البته با برنامه برای حفظ ریتمی مناسب در تمام کار. لذت بردم. آموختم و سرحال اومدم. دمتون گرم.
بسیار نا امید کننده...... خسته نباشید.
سپهر این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا نا امید شدم و انتظارم بیش از این بود. خسته نباشید میگم به گروه.
NetHunter این را خواند
پونه ٢٥ این را دوست دارد
با سلام
ممنون که کار رو دیدید و نظرتون رو با ما درمیون گذاشتید.
بی شک برآیند نظرات مثبت و منفی به پیشرفت هر اثر کمک می‌کنه.
۲۶ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با تعاریف زیادی که از این نمایش شده بود من انتظار بیشتری داشتم اما قطعا این نمایش کار خوبی هست و قابل اعتنا. متن رو دوست داشتم و بازی بازیگران همه خوب ولی یکی دو مورد به اعتقاد بنده بسیار درخشان بودن بازیگر نقش کمالی کاملا بنده رو مجذوب کرد و بی نهایت لذت بردم لذتی همراه با کمی حسادت حتی. چیزی که دوست نداشتم و کم هم تکرار نشد تلاش برای خنداندن تماشاگر و دور شدن از واقعیت بود و قبول و باورش برای بنده لااقل سخت بود. مثلا اینکه یک افسر وظیفه که قاعدتا تحصیلات دانشگاهی داره اونم در زمان قبل از انقلاب وقتی مافوقش بهش میگه آقای دکتر گوشی رو از داخل کشو بده و اونم ساده لوحانه میگرده..... نمیدونم من که باورش نکردم و این مورد بارها تکرار شد... مثلا سربازی که ایستاده و وقتی مافوقش ازش میپرسه چرا نمیری میگه فکر کردم رفتم...... من نمیتونم بپذیرم و باور کنم چنین وقایعی رو. بهرحال خسته نباشید میگم به این گروه منسجم یک دست و بسیار توانمند که دو ساعت بدون خستگی تماشاگر رو با خودشون همراه کردن و اثری خلق کردند که در یادها خواهد ماند.
به نظرم این نمایش رو بیشتر باید یک کار دانشجویی محسوب کرد نه یک نمایش حرفه ای اگر توقعمون رو پایین بیاریم میشه به عنوان یک نمایش قابل قبول پذیرفتش. طراحی صحنه و لباس خوب بود. بازی بازیگرها اکثرا قابل قبول نبود و گاها ایرادهای اساسی وجود داشت از جمله ضعف بیان. کارگردانی هم به نظرم تا حدی متوسط بود و بیشترین ضعف در هدایت بازیگرها وجود داشت. خسته نباشید میگم به گروه و امیدوارم روزهای بهتری رو تجربه کنند.
زنی تنها... بازیگری احتمالا از سکه افتاده....با بچه ای که دیگر در رحمش جایی ندارد..... و مردی یا زنی در سر....... و نقشهایی که هیچوقت از او جدا نشده اند...... و ترس ترسی قوی و تمام ناشدنی
واقعا خسته نباشید دوستان عزیزم بسیار لذت بردم طراحی صحنه و نور بسیار مناسب کار بود کارگردانی کاملا حساب شده و با فکر بود بدور از میزان سنهای باری به هر جهت. بازی بازیگر خانم زیاد به دل من ننشست چون به نظرم اون شباهتی که میباید به بلانژ میداشت رو نداشت و بیشتر در حرف تحت تاثیر اون نقش بود تا عمل بازی سراسر غلو بازیگر مرد که بسیار هم به جا و درست بود واقعا زیبا بود با اون بدن و بیانی که کاملا شایسته یک بازیگر حرفه ای بود و میتونست الگویی باشه برای بازیگرانی که حتی تا ردیف چهارم هم نمیشه صداشون رو شنید و اگر هم بشنوی تازه نمیفهمی چی گفتن. واقعا لذت بسیاری بردم از بازی ایشون و اشکم در اومد البته اشکی از سر شوق.حتما دیدن این نمایش رو به عزیزان توصیه میکنم مخصوصا دوستان تیاتری
در مورد بازیگری موافقم و البته چند تا ایراد داشت کارگردانی اش
نتونست کارو یکدست در بیاره...
می تونست تو این نمایش تک پرده ای
خلاقیت به خرج بده و با همان اواز و رقص ملالت ها
را در 60 دقیقه اول بگیره.. سالن مستقل هم صندلی هاش بده
کمردرد گرفتیم به خدا...
دو عامل خستگی بود... /// ما ردیف اول بودیم و حال کردیم..
ولی ردیف های بعد دید خوبی نداشتند...
۱۸ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
توقعم از این نمایش بیشتر بود اما در مجموع اجرای قابل قبولی بود. ریتم خوبی وجد نداشت و تکرار های مکرر و زمینگیر شدن داستان در نیمه نمایش باعث جدایی من از این نمایش شد و دیگر رمقی برای دنبال کردن این داستان که اتفاقا نقطه عطفش یک سوم پایانی بود وجود نداشت. من رابطه یک نمایش با تماشاگر رو رابطه ای عاشقانه میبینم برای ادامه باید انگیزه داشت..... وقتی تماشاگر انگیزه ای برای دنبال کردن نداشته باشه قطعا اون نمایش موفق نخواهد بود که فکر میکنم تکرارهای مداوم و عدم پیشرفت داستان در نیمه ماجرا مسبب این مساله بود. بازیهای بازیگران تلاشی بود برای خلق ریالیسم اما همین تلاش بود که گاهی اونها رو از واقعیت دور میکرد و تماشاگر قطعا این مساله رو پس میزنه. طراحی صحنه بسیار کاربردی و خوب بود و من ازش آموختم. در مجموع به دوستان عزیزم خسته نباشید میگم به امید روزهای بهتر.
دوستانی که این نمایش رو در تئاتر مستقل دیدن راس ساعت شروع میشه؟ تاخیر نداره؟
ده دقیقه زودتر ورود دادن و راس ساعت اجرا شروع شد. البته من شب اول اجرا رو دیدم. نمیدونم هرشب همین بوده یا نه
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
شب سوم با یک ربع تاخیر بود
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
مریم، سحر و زهره خانم عزیز بسیار ممنونم از پاسختون. توکل به خدا بلیط یکشنبه رو گرفتم انشالله که تاخیر نداشته باشه تا به نمایش بعدی هم برسیم.
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عزیزانم ما مجددا و آخرین بار اجرامون رو تمدید کردیم و اینبار قطعا این 4 اجرا، اجراهای آخر ما خواهد بود و متاسفانه امکان تمدید مجدد رو نداریم. بسیار خوشحال خواهیم شد اگر در این 4اجرا زیارتتون کنیم.
رضا غیوری و celine این را خواندند
گلبرگ کامروز(گافکا)، فرزاد جعفریان و مسعود جعفریان این را دوست دارند
اگر تاخیر ندارید و سر ساعت شروع میشه ما بیایم
۱۲ خرداد ۱۳۹۸
خانم مقدم عزیز حاجی و گویشش دیگر در نمایشهای من تکرار نمیشن قطعا دلم براش تنگ خواهد شد چون عاشقشم اما تکرار رو دوست ندارم و با اینکه همه بعد دیدن کار فکر میکنن من آذری هستم اما نیستم و شما باید کارهای آینده مارو بدون این لهجه شیرین ببینید. البته اگر مجددا بهمون افتخار بدید و تشریف بیارید.راستی به دلیل اذیت شدن از طرف اون کوچولو تو اجرامون دوتا بلیط میهمان پیش بنده دارید که هر وقت و در هر اجرایی از بنده میتونید استفاده کنید.
۱۴ خرداد ۱۳۹۸
خانم مقدم عزیز حاجی و گویشش دیگر در نمایشهای من تکرار نمیشن قطعا دلم براش تنگ خواهد شد چون عاشقشم اما تکرار رو دوست ندارم و با اینکه همه بعد دیدن کار فکر میکنن من آذری هستم اما نیستم و شما باید کارهای آینده مارو بدون این لهجه شیرین ببینید. البته اگر مجددا بهمون افتخار بدید و تشریف بیارید.راستی به دلیل اذیت شدن از طرف اون کوچولو تو اجرامون دوتا بلیط میهمان پیش بنده دارید که هر وقت و در هر اجرایی از بنده میتونید استفاده کنید.
۱۴ خرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
عزیزانم اجرای آخر نمایش ما روز یکشنبه دوازدهم خرداد خواهد بود و از فردا یا بهتر بگم امروز فروش بلیط آغاز خواهد شد.
دوستان تیوالی خوشحال میشیم اگر برای دیدن نمایش ما تشریف بیارین و همینجا هم اعلام میکنم چنانچه از کار ما رضایت نداشتین شخصا تمام هزینه بلیط رو بهتون برمیگردونم.
درود بر شما به جهت داشتن چنین تعهد و احترامی نسبت به هنر خودتون.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
مرسی از توضیحتون
خدمت می رسیم

ایشالا که مشکل پیش نمی آد
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
عباس جان نظرتو ننوشتی ؟ کار چطور بود بنظرت؟
۰۱ خرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام عزیزان. برای روز جمعه اگر عزیزی بلیط داشتن ممنون میشم به بنده بفروشن. 09123367995 برای سانس ساعت 20
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان یک عدد بلیط نماش وقتی خروس غلط میخواند برای تاریخ یکشنبه نوزدهم اسفند موجوده اگه عزیزی خواست تماس بگیره 09123367995
جناب رفیعی نازنین ارادت آقا چرا تشریف نمیبرید خودتون حیف ها
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
جناب لهاک عرض ادب و احترام. قطعا حق با شماست اساسا برای خودم بلیط رو خریدم اما بعد متوجه شدم دچار اشتباه در محاسبه تاریخها شدم و متاسفانه به دلیل مشغله تا بیست و هشتم نمیتونم هیچ نمایشی ببینم در صورتی که میخواستم حتما این نمایش و سقراط رو ببینم اما گویا قسمتم نیست.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی که دوستش نداشتم اما از دیدنش پشیمان نیستم. سوالهای زیادی در ذهن کاگردان پرسیده شد و جواب داده‌ شد اما فقط در ذهن کارگردان لااقل بنده و همراهم که سوالهای بی جواب زیادی داشتیم....... شاید اگه همان دم در وارد سالن نمیشدیم و یکی از عوامل داستان را تعریف میکرد چیزی را از دست نمیدادیم.... شایدم میدادیم نه حرف آخر را نشنیده بگیرید چیزهایی برای دیدن وجود داشت اما نه به اندازه ای که من را ارضا کند و تماشگران خواب در سالن پر را بیدار.
رضا غیوری، حمیدرضا مرادی و امیر مسعود این را خواندند
رضا تهوری و آذرمهر این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کلی نوشتم اما پاک شد و توان دوباره نوشتن ندارم. خسته نباشید به گروه اجرایی انتظار بیشتری داشتم اما بهرحال نمایش قابل قبولی بود ولی نه در حد انتظاری که من بعد از خوندن کامنت ها داشتم.
محمدرضا این را خواند
آذرمهر، آقای سوبژه (محمد لهاک)، یلدا معصوم و ساناز این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی کسالت بار بدون داستانی قابل اعتنا متوسل به شوخی های نخ نما و و هجویات جنسی که حتی باوجود آزار تماشاگر جذابیتی نداشت. بازی های سطحی تیپهای بدون هرگونه جذابیت و سرانجام نمایشی فاقد هر گونه ارزش هنری. نه در فرم نه در محتوا.
آقای سوبژه (محمد لهاک)، رضا بهکام و مهدی علی نژاد این را خواندند
arash tehrani این را دوست دارد
جناب رفیعی گرامی سلام
من دیدم این اولین نمایشی است که دربارش نظر دادین و اینهمه بهش حمله کردین برام جذاب شد چند تا از کارهایی که دیدید و داری فرم ومحتوا بوده رو بدونم
سطحی نبوده و تماشاگر درش آزار ندیده فکر میکنم با عوامل مشکل دارید نه با کار
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
جناب رفیعی نازنین
سلام و ارادت مجدد
اول ممنونم که پاسخگو بودید و خود این مبین سطح والای فرهنگی شماست و بی غرض گویی تون و بعد من سوالم این هست که ما با قومیت شوخی نکنیم با شغل شوخی نکنیم با سایز ادمها شوخی نکنیم پس کدام کمدی رو داشته باشیم با شما موافقم که در متن به شوخی های جنسی زیادی میرسیم که در اجرا هم ساری شده اما الحق و النصاف گروه در بازی دکور میزانسن کم فروشی نکرده بازی شخص قاضی و دست ها آنقدر هماهنگ بود که من رو متعجب کرد بودند بده بستان دادستان با پارتنر ها حتی بازیگر متهم به اندازه بازی میکردند و هیچ کجای اجرا کم فروشی ... دیدن ادامه ›› نمیکردند
صدا سازی ها رعایت فاصله نمایان و.....
من شخصا اصلا اهل کمدی نیستم فانتزی گاهی اما کمدی رو ذاتا دوست ندارم
اینکه نوشتم لذت بردم بواقع دوست داشتم کار رو اتفاقا دوست دیگری داریم هم فامیلی با شما سیاوش خان رفیعی نازنین که ایشون هم دقیقا هم کارگردان هستند و هم ... اخرین اجراشون هم مسئله غامض بود
ایشون هم دوست نداشتند درمقابل شاید 4 نفر از دوستان من که تئاتر باز هستند نه تئاتری و معمولا همه کار های در حال اجرا رو میبینند خیلی پسندیدند یکنفرشون جناب فرزاد جعفریان
قبول دارم گاهی پیش میاد اصلا از یک کار عصبانی میشم برای من هم بارها پیش امده ولی بالاخره یک نکته مثبت داشته
یکی از عادتهای من فضولی بعد از اجراست باورکنید شاید چهار یا پنج اجرا به صحبت های تماشاگرها گوش دادم بالغ بر 70 درصد راضی از سالن بیرون امده بودند
من با هیچکدوم از عوامل دوستی دیرینه ندارم یکی از بازیگرهای کار رو کار قبلیشون که اضطراری بود دیدم اما به واقع و به زعم من البته ، پر رنگ بودند خیلی پر رنگ تر از چند صد اجرا رفته ها
کار نشون میداد که تا چه حد تمرین شده بودند
یک تپق یک اشتباه من ندیدم
در هر حال من رو ببخشید اگر کاری که دوستش داشتم رو دوست نداشتید برای جبرانش از بین کارهای موجود هر کاری رو دستور بدید با افتخار میهمان من هستید
بهرحال هر چقدر هم بگیم سلیقه در تئاتر وجود نداره برای من شخصا سلیقه هست و وجود داره
شماره تلگرام من 09022570777 هست اینستاگرام من هم محمد لهاک فارسی امیدوارم تکرار تجربه تلخ رو نداشته باشید
اما مجدد عرض میکنم من واقعا دوستش داشتم شاید همین شوخی های نخنما رو هم کمتر شنیده بودم یا دیده بودم و واقعا حتی از فکر کردن بهش لبخند به لبم میاد
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
جناب لهاک عزیز ممنون از لطفی که بنده داشتید. انشالله عمری باشه در کنار شما و دوستان دیگه بنشینیم و کارهای عالی ببینیم. اما نه مهمان شما همین که دعوت کردید یه دنیا سپاس. اما در مورد کار ببینید من اصلا نگفتم با قومیت یا مشاغل یا چیزهای دیگه شوخی نکنیم اما بپذیریم که شوخیهای جنسی در نود درصد مواقع زمانی در کارها نمایان میشه که گروه از خندوندن تماشاگر بدون این شوخی ها عاجز هست که این خودش یه مشکل هست. با شما موافقم این کار نکات مثبتی هم داشت حتی برای من مثلا دستهای قاضی برای من هم جذاب بود و خلاقانه فکر شده بود. اما موارد منفی لااقل از دید بنده به میزانی زیاد بودن که اجازه نمیدادن من حتی نمایش رو دنبال کنم. اساسا بعد از شاهد دوم همه چی تکرار شد فقط شاهد ها قدری تغییر کردن و نمایش عملا زمینگیر شده بود و هیچ پیشرفت داستانی وجود نداشت.بازی قاضی خوب بود و یکی از شاهد ها اما بازیهای دیگه رو دوست نداشتم و صد البته که این امر میتواند سلیقه کج بنده باشد. این توضیح رو در دفاع از گروه اجرای بگم اساسا کمدی بدون تماشاگر تا پنجاه درصد افت کیفیت خواهد داشت من اجرایی رو دیدم با تعداد تماشاگر خیلی کم شاید این تفاوت عمده ای ایجاد کنه از لذت بردن از کار بین بنده و شما یا دیگر ... دیدن ادامه ›› دوستان.
حرف اخر. جناب لهاک بنده معتقدم هر اجرای خوب خدمت به همه خانواده بزرگ تئاتر هست چون تماشاگری که با لذت از سالن شما خارج بشه به احتمال زیاد برای اجرای من هم دوباره به سالن خواهد آمد و این چرخه ادامه دار هست. ببخشید سرتون رو درد آوردم.
۱۴ بهمن ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید