تیوال لیلا مظاهری | دیوار
S2 : 23:04:44
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
عالی بود. بازی بازیگرها، دکور، موضوع نمایشنامه همه عالی بودن. بسیار لذت بردم.
رضا تهوری، فرزاد جعفریان، بامداد و حمیدرضا مرادی این را خواندند
مرتضی سوری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش سیزیف i
دیشب این نمایش رو دیدم و بی نهایت از بازیهای خیلی خوب و موضوع نمایش لذت بردم. خصوصا این نمایش برای کسانی که نمایش کلفتها و فیلم اتوبوسی به نام هوس رو دیدن لذت مضاعف داره. بازیگرها واقعا بی نظیر بودند. از همه ی عوامل این نمایش خصوصا آقایان برهمنی و گرجی و خانم مولایی ممنونم که حال خیلی خوبی برای من به جا گذاشتن.
دو بار قبلا نمایشنامه رو خونده بودم و واقعیتش انتظار نداشتم که بتونن به این خوبی اجراش کنن. ولی دیشب با دیدن نمایش به وجد اومدم. بازیها خیلی خوب و به جا بود. دکور خوب و قابل قبول. اون قسمت اجرای با سرعت تندش رو دوست داشتم که باعث شد از مونوتون بودن خارج بشه. خسته نباشید به کلیه ی عوامل نمایش خصوصا دو بازیگر اصلی.
دیشب این نمایش رو دیدم و از بازیهای خوب و دکور و موسیقی زیبا لذت بردم. خصوصا آقای پناهنده و خانم شعبانی و خانم جزایری بسیار عالی نقش آفرینی کردند طوری که در بعضی جاها کلی متاثر شدم. صحنه ی اعدام بسیار جالب طراحی شده بود. خسته نباشید به کلیه ی عوامل این نمایش که حال خوبی برای من به جا موند و از دیشب از فکرم خارج نمیشن.
لیلا مظاهری
درباره نمایش ملاقات i
نمایش خوب و دوست داشتنی. دکور زیبا، بازیها خوب خصوصا بازی رضا بهبودی نازنین که مثل همیشه عالیه
. اما دوباره قصه ی تکراری و آزاردهنده ی صدای زنگ خوردن گاه و بیگاه گوشیهای موبایل در حین نمایش و خنده های بی گاه بعضی دوستان تماشاگر. من نمیدونم برخی افراد که میان تیاتر و همیشه اول اجرا تذکر داده میشه که گوشیها رو در حالت ساکت بذارید باز چطور میشه حین اجرا گوشیهاشون زنگ میخوره اونم با صدای بلند!!! در عجبم ازینها!!!!
آب در هاون کوبیدن هست این همه تذکر و پند و نصیحت در باب رعایت سکوت در هنگام نمایش اما بدون بازخورد مثبت چون نه این عزیزان مزاحم در اینجا آفتابی میشوند و هم اینکه روز به روز بر تعداد افرادی که تنها به خاطر پز هنری و سلفی گرفتن و با کلاس شدن سالنهای نمایش ... دیدن ادامه » را اماج حمله خود قرار داده اند تذکر فایده ای ندارد یا در هنگام ورود باید موبایل تحویل داده شود یا اینکه برای یک دوره ازمایشی کسانی را که موبایلشان باعث مزاحمت میشود با برخورد قهری از سالن نمایش بیرون انداخته شوند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
بله موافقم باهاتون. من دقت کردم هر چی بلیط نمایش گرونتر میشه تعداد این عزیزانی که برای گرفتن عکس سلفی یا ایجاد حس لاکچری بودن در اینستاگرام میان بیشتر میشه. اشکالی نداره بیان ولی کاش فرهنگ تیاتر دیدن رو هم رعایت میکردن تا تماشاگر جدی دچار مشکل نشه. به ... دیدن ادامه » امید روزهای بهتر.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
به تمام اینها اضافه کنید که بغل دستی یا پشت سریت تمام طول نمایش داره نمایش و برای همراهش تفسیر و نقد می کنه ... کلا انگار در منزل شخصی تاتر و می بینن موبایل روشن و بحث ازاد
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره اپرای عروسکی عشق i
اثر خوب و قابل توجه از استاد غریب پور نازنین. من تقریبا اغلب اپراهای جناب غریب پور را دیدم و اپرای عشق و مولوی را از بقیه بیشتر دوست داشتم. ممنونم از تمام عوامل.
علی د و پارسا یزدی این را خواندند
محمدرضا مدیری، شکیبا، حدیث سیدی، هانی حسینی و امیر مسعود این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش کالاندولا i
نمایشی متفاوت، خاص و برای من بسیار دلچسب. نمایش ساعت 11 شب شروع شد و من خسته از یه روز کاری طولانی و با کلی شوق و ذوق رفتم. از همون ابتدای نمایش که تو حیاط نوفل لوشاتو نشستیم فهمیدم باید انتظار یه نمایش خاص رو داشته باشم. برای من تجربه ی بی نظیری بود و خیلی تحت تاثیر بازیهای خوب بازیگرهایی که نصیب من شدند، قرار گرفتم (سهم من طناب سبز بود رنگ محبوب من). تجربه ی تماشای نمایش چهره به چهره برای من عالی بود. از آقای سلگی و همه ی بازیگران خوب این نمایش خاص و خوب ممنونم. امیدوارم باز هم شاهد این نوع نمایشها باشیم.
سلام وقتتون بخیر ، میشه بیشتر توضیح بدید که موضوع این نمایش چیه؟ البته بدون اینکه موضوع لو بره ، اینجور که من متوجه شدم از نوشته شما برای هر بیننده یک نمایش اجرا میشه درسته؟ !!
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
جناب جباری عزیز من تا اونجا که متوجه شدم برای هر شخص یه نمایش اجرا میشه و احتمالا با هم فرق میکنند.
متاسفانه موضوع رو نمیتونم اعلام کنم ولی به صورت کلی دردهای اجتماعیه.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
بسیار سپاس گذارم بابته وقتی که گذاشتید
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش خیلی خوبی بود. خیلی ممنونم از عوامل به خصوص بازیگرش جناب زارع که بسیار مسلط و گیرا بازی کردند.
لیلا مظاهری
درباره نمایش تن شوری i
نمایش رو پنج شنبه شب دیدم و از نمایش لذت بردم چون به موضوعاتی پرداخته میشه که در عرف مطرح کردنش خوشایند نیست. مثل اهمیت و ارجحیت زیاد رابطه ی جنسی برای مردها و اهمیت آغوش و فهمیده شدن احساسات برای زنها که عدم درک متقابل اینها همیشه باعث اختلافات زیادی میشه و درک کردنش برای هر دو جنس سخته.
بازیها بسیار خوب بودن و هر دو عزیز بسیار خوب و به جا بازی کردند. در کل از همه ی عوامل اجرا ممنونم.

نکته ی آزار دهنده ی در اغلب اجراها: من ردیف اول نشسته بودم و جلوی من سه ردیف خارج از ظرفیت روی زمین نشسته بودن و همش بهشون میگفتن برید عقبتر تا موقع شکستن شیشه آسیب نیبینید!!! که این باعث اعتراض چند نفر که روی زمین نشسته بودند شد. اخه سه ردیف روی زمین!!! دیگه فضا برای اجرا نمی مونه که!! امکان آزاد کردن پاها رو از من گرفته بود چون در طول دو ساعت اجرا تا میومدم پا روی پا بذارم ... دیدن ادامه » پام میخورد به پشت عزیزی که جلوی من نشسته بود!!!
تا یک حادثه ای به خطر فروش بلیط خارج از ظرفیت پیش نیاد،این داستان متاسفانه همچنان ادامه دارد.
۰۸ دی ۱۳۹۷
امروز 50 دستگاه اتوبوس نو تحویل دانشگاه علوم تحقیقات شد , نگران نباشید سرکار خانم این مشکل حل خواهد شد فقط یه کم صبر کنید !!!!!!!!
۰۸ دی ۱۳۹۷
درسته حامی جان نوشدارو بعد از مرگ سهراب! چه کنیم با این غم؟!
۰۸ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان. من یک بلیط نمایش مرگ در می زند برای فردا جمعه دارم. متاسفانه نمیتونم برم. ردیف یک صندلی سه. اگر تمایل دارید به شماره ۰۹۱۲۷۹۹۴۱۳۲ پیغام بفرستید. ممنونم
میترا این را خواند
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با عرض خسته نباشید به عوامل اجرا
من نمایش رو بسیار پسندیدم و از دیدن این نمایش لذت بردم. بازی آقای سرداریان را خیلی دوست داشتم و چون اجرای اول بود نقصهایی در هماهنگی بازیگران بدن بود ولی همچنان خیلی کار دوست داشتنی بود. موسیقی هم خیلی خوب بود.
نمایش خیلی خوبی بود. نمایشنامه استاد بیضایی که خیلی دوست داشتنی بود. بازیها هم روان و خوب. من خیلی لذت بردم
سپاس بابت حضور گرم شما
۳۱ تیر ۱۳۹۷
سلام ممنونم خانم مظاهری عزیز
۰۴ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام من دیشب این نمایش رو دیدم و حالم خیلی خوب شد. بعد از مدتها یک نمایش عالی رو دیدم. بازی بازیگرها عالی نمایشنامه عالی موسیقی عالی همه چیز برای من عالی بود.
از تک تک عوامل این نمایش بابت اینکه یه حال خیلی خوب برای من به جا گذاشتند سپاسگزارم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش هزار شلاق i
خسته نباشید میگم به گروه اجرا. بعد از مدتها یک نمایش عالی و دلچسب دیدم. بسیار لذت بردم. سپاس فراوان از گروه اجرا.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش مفیستو i
بعد از مدتها یک نمایش عالی رو تماشا کردم و چقدر لذت بخش بود. زمان بلند نمایش اصلا من رو خسته نکرد و تا آخر محو بازیهای خوب و چشمگیر بازیگران خصوصا آقای اسماعیل کاشی بودم.عرض خسته نباشید و سپاس فراوان به کارگردان محترم و تمامی عوامل.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بازیها بسیار خوب بود و من لذت بردم از نمایش. خسته نباشید به کلیه عوامل.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امشب نمایش رو دیدم و بسیار لذت بردم. از کلیه ی عوامل نمایش سپاسگزارم.
"کلاه آهنی‌ها به صحنه باز می‌گردند"
سلام:
بی‌شک شما دوست فرهیخته آگاهید که در روزگار مدرن امروز، هیچ محصول و اندیشه‌ای بدون پشتوانه‌ی مردمی، نمی‌تواند به بقای خود ادامه دهد. تئاتر نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ برای مخاطبش آفریده می‌شود و تئاتر ... دیدن ادامه » بی‌مخاطب هرگز وجود نداشته است. به عبارت دیگر، تماشاگر تئاتر فقط مصرف کننده نیست؛ بى تردید یکى از ارکان اصلى آن است.
گروه نمایش "برای کلاه آهنی‌ها" به خود می‌بالد که موفق شده در اجراهای پیشین نمایش خود، بهترین، مهربان‌ترین و دلسوز‌ترین تماشاگران را پذیرا باشد. باور این مهم را، شما و دیگر عزیزان دوستدار تئاتر با یادداشت‌های پرمهر و حمایت‌های بی‌دریغ‌تان به ما ارزانی داشته‌اید.
حال، ما سرخوش و دل‌گرم به حضور شما و دوستان‌تان، دوباره از روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ (برای آخرین بار) و فقط به مدت ۱۵ شب به صحنه بازخواهیم گشت، تا دیگربار لذت وصف‌ناپذیر هم‌نفسی با تماشاگران‌مان را تکرار کنیم.
به امید آن‌که بار دیگر ما را لایق حمایت مهربانانه‌ی خود بدانید.
کوچک شما
پژمان عبدی
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش عالی بود. خسته نباشید به تمام عوامل نمایش خصوصا جناب حسین پاکدل عزیز.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من روز پنج شنبه گذشته این نمایش رو دیدم و به نظرم بدترین نمایشی بود که در عمرم دیدم. اولا از آقای آتیلا پسیانی هیج خبری نبود (در حالیکه در پوستر و سایت اعلام شده بود که ایشون بازیگر این نمایش هستند) و ایشون در نمایش حضور نداشتند. بازیها افتضاح بود. موضوع نمایش گنگ و نامعلوم بود. کارگردانی و عوامل دیگه بسیار بد بود. از اینکه وقت گرانبها هدر شد بسیار برای خودم متاسفم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید