تیوال لیلا مظاهری | دیوار
S3 : 06:36:51
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

نمایش رو دوست داشتم و از دیدنش لذت بردم. ایده ی پرداختن به پرونده های قضایی و‌ جنایی مثل این نمایش و نمایش غلامرضا لبخندی جذابه. بازیگران تسلط خیلی خوبی داشتند و بازیگر شادی واقعا حس اضطراب و کینه رو منتقل میکرد. موسیقی رو خیلی دوست داشتم.
ایده ی ویدئو پروژکشن برای تذکر به تماشاگر برای موبایلها و بعد تکرار اینکه مواظب بطریهاتون باشید و همچنین توضیح نکته های حقوقی در مورد پرونده و اعلام زمان و مکان بسیار جالب بود. پایان نمایش هم خیلی دوست داشتنی و غم انگیز بود دلم برای خود قربانی و خانواده ش بسیار سوخت. امیدوارم اسیدپاشی برای همیشه تموم بشه چون باعث تموم شدن یک فرد و اطرافیانش میشه.
عرض تشکر و خسته نباشید فراوان به کلیه ی عوامل اجرا.
۱
چه حال خوبی به آدم دست میده وقتی نمایشی میبینه که تقریبا همه ی اجزاش خوب و چشمگیره. دکور بسیار خوب، طراحی لباس خوب، بازیها عالی، موضوع نمایش دوست داشتنی و خاص، خنده گرفتن از تماشاچی بدون هیچ ابتذالی. اصلا باور کردنی نیست که این نمایشنامه رو یک ایرانی نوشته باشه.
عرض تشکر و خسته نباشید به کلیه ی عوامل اجرا. دستمریزاد بهتون!
سلام و‌عرض ادب

محبتتتون خستگیمون رو زدود ...
کلمات دقیقی که انتخاب فرمودید برامون بسیار ارزشمنده .
ممنون از لطفتون و خوشحالم که تونستیم رضایتتون رو جلب کنیم ...

ارادت .
۲۴ مرداد
لطف شماست جناب افسری عزیز. امیدوارم شاهد نمایشهایی به همین خوبی از شما تا همیشه ا باشیم و همیشه بدرخشید.
۲۵ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
موضوع نمایش خوب بود. عشق و خیانت کردن برای صیانت از این عشق. زن و شوهری که علیرغم عشقی که به هم داشتند ولی تحمل زندگی مشترک و با عشق زندگی کردن رو نداشتند. زخم کهنه ی عشق که علاج پذیر نبود و‌نیست. بازی بازیگر مرد رو بیشتر دوست داشتم.
عرض خسته نباشید و تشکر از کلیه ی عوامل اجرا.
لیلا مظاهری
درباره نمایش دریم لند i
دست مریزاد به بازیگران این نمایش! دیدن این نمایش خیلی دلنشین بود!
بازی هماهنگ بازیگران عالی بود. خیلی لذت بردم از این نمایش صامت.
فقط ای کاش تا آخر نمایش صامت می موند به نظرم اینجوری لذت بخش تر بود.
عرض خسته نباشید به کلیه ی عوامل اجرا. سپاسگزارم از این گروه جوان!
چهارشنبه شب نمایش رو دیدم. به عشق دیدن بازی خانم تیموریان و آقایان خطیبی و آهنین جان و نام بلند نرودا به دیدن نمایش رفتم. ولی متاسفانه از دیدن نمایش لذت زیادی نبردم. بازی بازیگران عزیزی که نام بردم بسیار خوب بود (خصوصا اشکان خطیبی و رویا تیموریان) ولی متاسفانه نتونستم ارتباط زیادی با نمایش بگیرم. این حجم از شعرخوانی در طی اجرا جز در برخی موارد خیلی جالب نبود. ملغمه ای از عشق و سیاست و اشعار نرودا.
عرض خسته نباشید و تشکر از کلیه ی عوامل اجرا.
جالبه که بیشترین نقد جدی به همین نمایشنامه وارد است. چون قصد داشتم برم کار رو ببینم تمام نقدهای این نمایش رو دنبال کردم.
ممنون که نقد و نظرتون رو گذاشتید
۱۹ مرداد
خواهش میکنم خانم سها ی عزیز.
۲۰ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش لانچر ۵ i
بسیار از دیدن این نمایش لذت بردم. بازی تک تک بازیگران عالی بود خصوصا سر بازرس. دکور بسیار خوب بود. موضوع نمایش بسیار پر کشش بود و قسمتهایی که از تماشاگر خنده میگرفت سطحی و مبتذل نبود. قسمتهای اعتراف گیری بسیار نفس گیر و جذاب بود. گروه نمایشی بی ادعا و بدون سلبریتی ولی حرفه ای و جذاب . به امید دیدن نمایشهایی ازین دست.
با تشکر فراوان از کلیه ی گروه اجرایی که شب خوبی رو برای من رقم زدند.
در مجموع نمایش بدی نبود. موضوع نمایش نقد قدرت کلیسا و عادی بودن ارتکاب جنایت برای حاکمان و قدرتمندان و به هیچ گرفتن جان رعایا و زیردستان. بازیها قابل قبول بود. دکور که جز چند چهارپایه چوبی که برده و آورده میشد تقریبا چیزی نداشت. صدای بازیگران مرد (کشیشها و کاردینال) رسا و خوب بود ولی اغلب مکالمات بازیگر الیزابت به سختی قابل شنیدن و درک بود (برای من که ردیف چهار نشسته بودم). و من ازین موضوع در عذاب بودم چون نمیتونستم متوجه دیالوگهای ایشون بشوم. طراحی لباس خوب بود.
عرض خسته نباشید و تشکر به کلیه ی عوامل اجرا.
من از تماشای این نمایش لذت زیادی نبردم. شعارهای اول نمایش میتونست کوتاهتر باشه چون خسته کننده بود. هر چند باید بگم حرکات بازیگرها هماهنگ و خوب بود. دویدن نقش اول بر روی تردمیل به مذت طولانی قابل تحسین بود ولی برای من این حجم از دویدن جز در بعضی جاهای رزمی و درگیری کاملا بی معنا بود. موسیقی رو خیلی دوست داشتم. دکور قابل دفاع نبود.
با تشکر از کلیه عوامل اجرا و کارگردان محترم.
خیلی از دیدن این نمایش لذت بردم. همه بازیها واقعا قوی بود خصوصا آقای امام بخش، خانم رسول زاده و خانم عباسی. خانم رسول زاده فوق العاده بود (ایفای دو نقش سخت). دیالوگها بسیار شنیدنی بود. موسیقی رو هم دوست داشتم. تنها ایرادی که بود به نظرم لباس خانم رسول زاده در هر تعویض نقش باید عوض می شد و فقط به تعویض کلاه بسنده نمی شد. دیشب وقتی از نمایش اومدم بیرون گفتم کاش استیو جابز رو دیده بودم.
تشکر ویژه از جناب رنجبر عزیز و عرض خسته نباشید به کلیه ی عوامل اجرا.
دیدن استاد چکناواریان هم بسیار مشعوف کننده بود. آرزوی عمر طولانی و سلامتی برای این هنرمند نازنین.
بازی آقای فلاح خوب بود ولی متاسفانه مثل همیشه خانم حجار در بعضی دیالوگها دچار جیغ جیغ میشه و بازی قوی هم از خودش ارائه نداده. من قسمت دن کیشوت و هیتلر رو دوست داشتم. تشکر از عوامل اجرا.
تا اونجایی که من حس کردم، خانم حجار برای اینکه بتونن صدای کافی برای صحنه و سالن تولید کنند مجبور میشدند فریاد بزنند، نتیجه این میشد که اگر آخرین ردیف سالن هم بودی دیالوگ های ایشون رو کامل متوجه میشدی، ولی صدای جیغ مانندشون اذیت کننده بود.

در کل به نظرم ... دیدن ادامه » غیر از همین جیغ زدن ها، بازی قابل قبول و خوبی ازائه کردند
۲۴ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش کرونوس i
نمایش متفاوت با موضوع خاص، دکور دیدنی، طراحی لباس خوب، بازیها خوب و قابل قبول. تجربه ی خوبی بود دیدن این نمایش. تشکر از عوامل اجرا
از تماشای دوباره این نمایش عالی لذت بردم و باید بگم قدر این نمایشهای خوب و انگشت شمار رو باید دونست و به تماشا نشست. تشکر دوباره از کلیه ی عوامل اجرا که این لذت وصف ناشدنی رو به من بخشیدند.
من خیلی از تماشای این نمایش لذت نبردم. موضوع بسیار کلیشه بود و حرف جدیدی برای گفتن نداشت. همون قصه ی تکراری یک مرد هوسباز و تلاش و مشکلاتش برای ازدواج مجدد. موسیقی زنده جذاب بود. بازی ها هم قابل قبول بود. طراحی لباس خیلی جالب بود.
موضوع کلیشه ای وجود ندارد در هنر
یک اثر کلاسیک دراماتیزه شده
باید ابتدا ب ساکن نمایشنامه را متوجه شد تا بفهمید چ باری ب دوش کارگردان بوده
خیلی از اداب و رسوم و زبان ایرانیان صد سال پیش منتقل شده
۱۵ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عالی بود. بازی بازیگرها، دکور، موضوع نمایشنامه همه عالی بودن. بسیار لذت بردم.
لیلا عزیز
ممنون که "پروانه های الجزایری"رو برای تماشاانتخاب کردین
وسپاس از اشتراک نظرتون
۲۷ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش سیزیف i
دیشب این نمایش رو دیدم و بی نهایت از بازیهای خیلی خوب و موضوع نمایش لذت بردم. خصوصا این نمایش برای کسانی که نمایش کلفتها و فیلم اتوبوسی به نام هوس رو دیدن لذت مضاعف داره. بازیگرها واقعا بی نظیر بودند. از همه ی عوامل این نمایش خصوصا آقایان برهمنی و گرجی و خانم مولایی ممنونم که حال خیلی خوبی برای من به جا گذاشتن.
دو بار قبلا نمایشنامه رو خونده بودم و واقعیتش انتظار نداشتم که بتونن به این خوبی اجراش کنن. ولی دیشب با دیدن نمایش به وجد اومدم. بازیها خیلی خوب و به جا بود. دکور خوب و قابل قبول. اون قسمت اجرای با سرعت تندش رو دوست داشتم که باعث شد از مونوتون بودن خارج بشه. خسته نباشید به کلیه ی عوامل نمایش خصوصا دو بازیگر اصلی.
دیشب این نمایش رو دیدم و از بازیهای خوب و دکور و موسیقی زیبا لذت بردم. خصوصا آقای پناهنده و خانم شعبانی و خانم جزایری بسیار عالی نقش آفرینی کردند طوری که در بعضی جاها کلی متاثر شدم. صحنه ی اعدام بسیار جالب طراحی شده بود. خسته نباشید به کلیه ی عوامل این نمایش که حال خوبی برای من به جا موند و از دیشب از فکرم خارج نمیشن.
لیلا مظاهری
درباره نمایش ملاقات i
نمایش خوب و دوست داشتنی. دکور زیبا، بازیها خوب خصوصا بازی رضا بهبودی نازنین که مثل همیشه عالیه
. اما دوباره قصه ی تکراری و آزاردهنده ی صدای زنگ خوردن گاه و بیگاه گوشیهای موبایل در حین نمایش و خنده های بی گاه بعضی دوستان تماشاگر. من نمیدونم برخی افراد که میان تیاتر و همیشه اول اجرا تذکر داده میشه که گوشیها رو در حالت ساکت بذارید باز چطور میشه حین اجرا گوشیهاشون زنگ میخوره اونم با صدای بلند!!! در عجبم ازینها!!!!
آب در هاون کوبیدن هست این همه تذکر و پند و نصیحت در باب رعایت سکوت در هنگام نمایش اما بدون بازخورد مثبت چون نه این عزیزان مزاحم در اینجا آفتابی میشوند و هم اینکه روز به روز بر تعداد افرادی که تنها به خاطر پز هنری و سلفی گرفتن و با کلاس شدن سالنهای نمایش ... دیدن ادامه » را اماج حمله خود قرار داده اند تذکر فایده ای ندارد یا در هنگام ورود باید موبایل تحویل داده شود یا اینکه برای یک دوره ازمایشی کسانی را که موبایلشان باعث مزاحمت میشود با برخورد قهری از سالن نمایش بیرون انداخته شوند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
بله موافقم باهاتون. من دقت کردم هر چی بلیط نمایش گرونتر میشه تعداد این عزیزانی که برای گرفتن عکس سلفی یا ایجاد حس لاکچری بودن در اینستاگرام میان بیشتر میشه. اشکالی نداره بیان ولی کاش فرهنگ تیاتر دیدن رو هم رعایت میکردن تا تماشاگر جدی دچار مشکل نشه. به ... دیدن ادامه » امید روزهای بهتر.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷
به تمام اینها اضافه کنید که بغل دستی یا پشت سریت تمام طول نمایش داره نمایش و برای همراهش تفسیر و نقد می کنه ... کلا انگار در منزل شخصی تاتر و می بینن موبایل روشن و بحث ازاد
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره اپرای عروسکی عشق i
اثر خوب و قابل توجه از استاد غریب پور نازنین. من تقریبا اغلب اپراهای جناب غریب پور را دیدم و اپرای عشق و مولوی را از بقیه بیشتر دوست داشتم. ممنونم از تمام عوامل.
علی د و پارسا یزدی این را خواندند
محمدرضا مدیری، شکیبا، حدیث سیدی، هانی حسینی و امیر مسعود این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلا مظاهری
درباره نمایش کالاندولا i
نمایشی متفاوت، خاص و برای من بسیار دلچسب. نمایش ساعت 11 شب شروع شد و من خسته از یه روز کاری طولانی و با کلی شوق و ذوق رفتم. از همون ابتدای نمایش که تو حیاط نوفل لوشاتو نشستیم فهمیدم باید انتظار یه نمایش خاص رو داشته باشم. برای من تجربه ی بی نظیری بود و خیلی تحت تاثیر بازیهای خوب بازیگرهایی که نصیب من شدند، قرار گرفتم (سهم من طناب سبز بود رنگ محبوب من). تجربه ی تماشای نمایش چهره به چهره برای من عالی بود. از آقای سلگی و همه ی بازیگران خوب این نمایش خاص و خوب ممنونم. امیدوارم باز هم شاهد این نوع نمایشها باشیم.
سلام وقتتون بخیر ، میشه بیشتر توضیح بدید که موضوع این نمایش چیه؟ البته بدون اینکه موضوع لو بره ، اینجور که من متوجه شدم از نوشته شما برای هر بیننده یک نمایش اجرا میشه درسته؟ !!
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
جناب جباری عزیز من تا اونجا که متوجه شدم برای هر شخص یه نمایش اجرا میشه و احتمالا با هم فرق میکنند.
متاسفانه موضوع رو نمیتونم اعلام کنم ولی به صورت کلی دردهای اجتماعیه.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
بسیار سپاس گذارم بابته وقتی که گذاشتید
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید