آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال معصومه | دیوار
S3 : 04:50:05 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
معصومه
درباره نمایش مامبو جامبو i
این نمایش را همراه پسر 8 ساله و دختر 15 ساله ام تماشا کردم. به تمام اعضای گروه خسته نباشی و تشکر میکنم. طراح صحنه و لباسهای بازیگران بد نبود ولی خیلی قوی بازی نکرده بودن حتی پسرم از ضعیف بودن دیالوگها و این که نسبت به نمایش های قبل خیلی ضعیف بود.
بامداد جان خواهر زاوه ده سالمو بردم یه کار عروسکی خوشش نیومده بود (برای اولین بار بود میومد تیاتر ) بعد سر اجرای ۴ دقیقه دو خواهر زاده ۱۷ و ۱۸ سالمو به همراه همون ده ساله که البته الان یازده سالشه بردم سر اجرا البته میحواستم ۱۱ ساله رو باخودم ببرم گردش تا اون دوتا بروند و کارو ببینند ولی اخرش برای اونم بلیط گرفتم رفت دید خیلی خوشش اومد هفته پیش با دو تای دیگه بردمشون ان دیگری بازم خوشش اومد بعد ان دیگری اون دوتای دیگه گفتن بریم صدای اهسته برف به قول معروف دبل بزنیم گفتم دیگه این یکی حوصله اش سر میره بیخال شید گفت نه منم میرم رفتند از این کار بیشتر از ان دیگری کیف کرده بود خلاصه نمیدونم این نویسندگان محترم کودک چی فکر میکنن راجع به این بچه ها ...
۱۳ آذر ۱۳۹۸
علی آقا، شما چه دایی خوبی هستید :)
۰۴ دی ۱۳۹۸
ممنونم سحر خانم
۰۴ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معصومه
درباره فیلم هزارپا i
بر اساس شنیده ها و تبلیغات به دیدن فیلم رفتم، متاسفانه به نظرم ضعیف و موضوع تقریبا تکراری بود و فقط 2 یا 3 سکانس دیالوگهایش خوب بود.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معصومه
درباره نمایش شاهزاده و خرس i
یکشنبه 14 بهمن 97 به همراه پسر و دخترم این نمایش رو دیدیم. از تمام عوامل این نمایش تشکر می کنم. بازیگران کمی ضعیف بودند بازیگر نقش خرس به نظر فرزندانم بهتر از مابقی بود. شخصیت اصلی می توانست بهتر از این که هست بازی کند. نمره 3 از 5 فرزندانم به این نمایش دادند.
حمیدرضا مرادی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام
روز جمعه 19 مردادماه به همراه دختر و خواهرم به تماشای این برنامه رفتیم. خیلی عالی و پر از انرژی بود. از خانم کابلی و همراهانش بابت اجرایشون خیلی سپاسگزارم. امیدوارم تمام بانوان میهنم شاد و سلامت باشند.
علی جباری و میترا این را خواندند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معصومه
درباره نمایش موش تا موش i
این نمایش رو همراه دو فرزندم تماشا کردیم. بسیار خوب بود از تمام اعضای گروه کمال تشکر را دارم. و برای تمام آنها آرزوی سلامتی و برنامه های روز به روز بهتر و آموزنده تر را خواستارم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معصومه
درباره کنسرت سیمین غانم i
دیروز همراه خانواده ام این برنامه را رفتم خیلی خوب بود و خوش گذشت.
ر. پ و مجتبی مهدی زاده این را خواندند
شکیبا و فهیمه تردست این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید