آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال مریم سپهری | دیوار
S3 : 06:45:01 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
«ستوانِ اینیشمور» به شیراز می‌رود
شب گذشته، جمعه ۹ مرداد، اجراهای نمایش «ستوانِ اینیشمور» در نمایش‌خانه‌ی ایران‌شهر پایان یافت و این نمایش پس از اجراهای موفقیت‌آمیز در تهران ، در شیراز به روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر «لیو» ، «ستوانِ اینیشمور» با حمایت و دعوت موسسه‌ی فرهنگی - هنری شهر آفتاب شیراز و آقای محسن خباز قرار است در سالن احسان این شهر اجرا داشته باشد.
این نمایش از روز چهارشنبه ۱۴ مرداد تا روز یکشنبه ۱۸ مرداد هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در تالار احسان واقع در میدان احسان شهر شیراز به روی صحنه خواهد بود.
علاقمندان به تهیه بلیت «ستوانِ اینیشمور» برای اجراهای شیراز از طریق اینترنت می‌توانند به آدرس www.irantic.com مراجعه کنند.
دیگر مراکز فروش بلیت این نمایش در شهر شیراز عبارتند از: موسسه فرهنگی هنری شهر آفتاب، آموزشگاه موسیقی آبنوس و کتاب اسفند.
نمایش «ستوانِ اینیشمور» از روز چهارشنبه ۳ تیرماه تا روز جمعه ۹ مردادماه در نمایش‌خانه‌ی ایران‌شهر تهران به روی صحنه بود و در ۳۶ اجرای خود بیش از هفت‌هزار ... دیدن ادامه ›› و دویست تماشاگر داشته است.
این نمایش با دو تغییر در گروه بازیگران در شیراز به روی صحنه خواهد رفت .
در اجراهای شیراز، محمدحسن معجونی، کارگردان نمایش، به جای نوید محمد زاده بازی خواهد کرد و مهدی بجستانی به جای فربد فرهنگ به روی صحنه خواهد رفت.
اسامی باقی بازیگران به ترتیب حروف الفبا به این شرح است: رضا بهبودی، سعیدچنگیزیان، مازیار سیدی، هوتن شکیبا، امیرحسین طاهری، به‌آفرید غفاریان.
«ستوانِ اینیشمور» بار دیگر دو اجرایی شد

نمایش «ستوانِ اینیشمور» روزهای پنجشنبه ۸ مرداد و جمعه ۹ مرداد دو اجرا خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر «لیو» از آن جا که این نمایش مورد استقبال تماشاگران قرار گرفته است و فقط تا روز جمعه ۹ مرداد به روی صحنه خواهد بود، در دو روز آخر هر یک با دو اجرا میزبان علاقمندان خود خواهد بود.
این نمایش در روزهای یاد شده در دو سانس ۲۱ و ۲۳ به روی صحنه می‌رود.
نمایش «ستوانِ اینیشمور» از روز چهارشنبه ۳ تیرماه به روی صحنه رفته است و تا کنون در ۳۰ اجرای خود میزبان بیش از شش هزار تماشاگر بوده است.
واقعا استقبال شده؟ خیلی تئاتر خشنی بود، کاش این جور تئاترها تو تبلیغ اولیشون ذکر بشه که میزان خشونت بالایی داره
۰۶ مرداد ۱۳۹۴
امکان تمدید؟
۰۸ مرداد ۱۳۹۴
نمایشنامه های مک دونا عموما توام با خشونت است .
۰۹ مرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش «ستوانِ اینیشمور» روز شنبه ۳ مرداد اجرا خواهد داشت.
علاقمندان به دیدن این نمایش در روز یاد شده، می‌توانند از هم اکنون به سایت گیشه نت مراجعه کنند.
یادداشت علی اصغر دشتی، کارگردان معاصر و سرپرست گروه تئاتر «دون کیشوت» درباره‌ی محمدحسن معجونی و انتخاب نمایشی از مارتین مک دونا
برگرفته از تیه‌گراف
همنشینی نمایشنامه نویس و کارگردان طناز

کارگردان معاصر کارگردان "انتخاب گر" است،نخستین نکته ای که امروز می توان به واسطه آن کارگردان را سنجید "انتخاب"های اوست و همین مهم را می توان بستری قرار داد تا بگوییم حسن معجونی چگونه با انتخاب هایش ظرافت و هوش خود به عنوان کارگردان را بر ما ثابت می کند.
حسن معجونی در گام اول متن را انتخاب می کند.این عمل بدیهی را که معمولا به شکل نرمال از کارگردان ها سر می زند،از مغز حسن معجونی کارگردان به گونه ای متوازن با جهانبینی و زیبایی شناسی اش عبور می کند و از آن مهم تر قدرت تاثیر اکنونی اثر بر مخاطب و رابطه صریح و سریع اثر با تماشاچی را تقویت می کند.این روزها معمولا بعد از تماشای یک اجرا پرسش اساسی این است که ،چرا این متن؟! پرسشی که محدود اجرایی قدرت پاسخگویی روشن به آن را دارد.انتخاب "ستوانِ اینیشمور"توسط حسن معجونی نشان از دقت و وسواس کارگردان دارد.انتخاب این متن برای اجرایی به کارگردانی حسن معجونی هیچ دور از ذهن نیست.حتی می شود به مزاح ،حدس زد معجونی به هنگام خواندن نمایشنامه بارها خنده ... دیدن ادامه ›› ای از سر لذت کرده و گاهی به نظرش رسیده این ها نوشته خود اوست،نه جناب مارتین مک دونا.طنزی مشترک در شخصیت حسن معجونی و نوشته های مک دونا احساس می شود.انگار حسن معجونی چیزی مربوط به خود را انتخاب کرده است نه انتخابی بی ربط به خود.
حسن معجونی وقتی بازی می کند انگار دارد نقش را توسط قوای بازیگری اش تالیفی دوباره می کند.حسن معجونی در بازیگری قدرت سرعت بخشیدن به رابطه "نقش" و "بازیگر" و از سویی دیگر "نقش" و "تماشاگر" را دارد.همین خصلت به مسئله هدایت بازیگر توسط حسن معجونی(کارگردان) سرایت کرده و با توجه به انتخاب زیبایی شناسی قابل توجه همیشگی اش ،بازیگران مناسبی را برای نقش های جذاب متن آقای مک دونا انتخاب کرده است.
حسن معجونی با متون خارجی به گونه ای برخورد می کند که جغرافیای رخداد نمایش آنقدر فاصله اش را با ما کم می کند که در رابطه تماشاگر و صحنه احساس نزدیکی با جغرافیای رویداد ایجاد می شود.گاهی این مسئله از چنان شدتی برخوردار می شود که انگار رویداد در جغرافیای محل سکونت ما(تماشاگران)در حال رخ دادن است.این مهم ایجاد نمی شود مگر با دقت معجونی در هدایت جسمانی بازیگران .چرا که بدن ها سرعت بالایی در انتقال حس غربت یا نزدیکی با تماشاگر دارند.اجرای معجونی از متن مارتین مک دونا هم نشینی یک نمایشنامه نویس و یک کارگردان طناز از دو اقلیم است که کارگردان طناز تلاش می کند نمایشنامه اقلیم نمایشنامه نویس را به اجرایی مناسب با اقلیم خودش بدل کند.
دوستان عزیز سلام
برای یادآوری: نمایش «ستوانِ اینیشمور» روزهای جمعه ۱۹ تیر، شنبه ۲۰ تیر، یکشنبه ۲۱ تیر دو اجرا در ساعت‌های ۱۹ و ۲۱ خواهد داشت.
علاقمندانی که دل‌شان می‌خواست در سانس زودتری نمایش را ببینند می‌توانند از هم اکنون برای خرید بلیت در یکی از این روزها اقدام کنند.
مرسی خانم سپهری
۱۵ تیر ۱۳۹۴
سلام
معمولا همه‌ی روزها را با هم باز نمی‌کنند. به طور عادی هر دفعه برای ۵ اجرا امکان خرید وجود خواهد داشت. اگر میل دارید ۹ مرداد نمایش را ببینید لطفا قدری صبر کنید. درود بر شما.
۲۰ تیر ۱۳۹۴
توی این هفته اجرا ساعت 7 ندارند؟
۲۵ تیر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام بر همه
با توجه به استقبال تماشاگران و درخواست شما عزیزان
نمایش «ستوانِ اینیشمور» در روزهای جمعه ۱۹ تیر، شنبه ۲۰ تیر، یکشنبه ۲۱ تیر دو اجرا در ساعت‌های ۱۹ و ۲۱ خواهد داشت.
علاقمندان به دیدن این نمایش می‌توانند از هم‌اکنون برای سانس مورد نظر خود بلیت تهیه کنند.
امیدوارم نمایش را ببینید و لذت ببرید.
این نمایش دیگه اجرای ساعت 19 نداره؟
۲۵ تیر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
«ستوانِ اینیشمور» شنبه هم به روی صحنه می رود

به دلیل استقبال تماشاگران نمایش «ستوانِ اینیشمور» روز شنبه ۱۳ تیرماه اجرای فوق العاده خواهد داشت.
این نمایش که از روز چهارشنبه ۳ تیرماه به روی صحنه رفته است، شب گذشته در حالی پنجمین اجرای خود را پشت سر گذاشت که تا کنون میزبان بیش از یک هزار تماشاگر بوده است.
نمایش«ستوانِ اینیشمور» کاری از گروه تئاتر «لیو» با طراحی و کارگردانی سرپرست این گروه، محمدحسن معجونی است.
این نمایش اثر مارتین مک دونا، ترجمه‌ی زهرا جواهری است.
بازیگران «ستوان اینیشمور» به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: رضا بهبودی، سعیدچنگیزیان، مازیار سیدی، هوتن شکیبا، امیرحسین طاهری، به‌آفرید غفاریان، فربد فرهنگ و ... دیدن ادامه ›› نوید محمدزاده.
در این نمایش، بهارک خاوری و لیلا پرورش به عنوان تهیه کننده حضور دارند.
طراح لباس «ستوانِ اینیشمور» سمانه حسینی و طراح آکسسوار آن شیما میرحمیدی است.
همچنین بهراد جوانبخت گرافیست این نمایش است و رضا قاضیانی به عنوان عکاس با «ستوانِ اینیشمور» همکاری می‌کند.
در این نمایش بهارک خاوری و پریا نجم روشن طراحی گریم را برعهده دارند.
روابط عمومی«ستوانِ اینیشمور» مریم سپهری است.
این نمایش هر شب ساعت ۲۱ در نمایش‌خانه‌ی ایران شهر سالن ناظرزاده کرمانی به روی صحنه می‌رود.
«ستوانِ اینیشمور» روز شنبه نیز ساعت ۲۱ اجرا خواهد داشت.
علاقمندان به دیدن این نمایش می‌توانند برای خرید بلیت به سایت گیشه نت مراجعه کنند.
سپیده آتشی و وحید هوبخت این را خواندند
محمد رحمانی این را دوست دارد
کاش بعد ماه رمضان اجرای ویژه بذارید ساعت زودتر از ٩ :)
۱۲ تیر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گفت و گوی رضا بهبودی با روزنامه‌ی جام جم
رضا بهبودی بازیگر نقش پدر «ستوانِ اینیشمور»:
تئاتر هنری برای دیده شدن است
http://press.jamejamonline.ir/Newspreview/1996379473412026967
برومند، سپیده و وحید هوبخت این را خواندند
ساناز عشق تئاتر این را دوست دارد
خانم سپهری نازنین احتمالش هست بعد از ماه رمضون ساعت اجرا تغییر بکنه؟ یا دو اجرایی بشه ؟ زودتر باشه ?
۰۷ تیر ۱۳۹۴
مرسی لطف میکنید
۰۸ تیر ۱۳۹۴
ساعتش دیره اگه یه روزایی ٢ اجرایی بشه یا شنبه ها اجرای زودتر بره گروه ممنون میشیم :)
۰۸ تیر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خبرگزاری ایلنا:
در آیین افتتاح نمایش «ستوانِ اینیشمور»مطرح شد:
گروه تئاتر «لیو» بیشتر از مدیران به برنامه‌ریزی می‌اندیشد

اصغر دشتی در آیین افتتاح نمایش «ستوان اینیشمور» گفت: وضعیت امروز تئاتر؛ ما را بیشتر به یاد زمانی می‌اندازد که شعبان جعفری به تئاترهای روشنفکری حمله برد اما کاباره‌ها امکان فعالیت داشتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی‌اصغر دشتی که به عنوان میهمان ویژه در این مراسم حضور داشت؛ به دعوت مسعود فروتن (مجری مراسم) در جایگاه حضور یافت و به تشریح دلیل اهمیت اجرای نمایشی توسط گروه تئاتر «لیو» پرداخت. این کارگردان گفت: اهمیت اجرای امشب برای من الزاما این نیست که نمایش‌نامه‌ای نوشته مارتین مک‌دونا نیست. بلکه اجرا ... دیدن ادامه ›› کاری از گروه تئاتر لیو است که همواره به عنوان گروه شناخته شده و تنها نام یک شخص را یدک نمی‌کشد.

او ادامه داد: وقتی درباره گروه و گروه‌داری در ایران فکر می‌کنم، همواره دو نام ذهن من را درگیر می‌کند. نخست گروه «نرگس سیاه» به سرپرستی حامد محمد طاهری و دوم، گروه تئاتر «لیو» که تفاوت‌های بنیادین با یکدیگر دارند ولی دارای ویژگی‌هایی هستند که به نظر می‌رسد پسندیده بود یکجا جمع می‌شد. گروه «نرگس سیاه» بر متدمند بودن و تمرین‌های طولانی مدت پافشاری زیادی داشت که زندگی عوامل را موجب می‌شد.

این کارگردان سپس درباره ویژگی گروه تئاتر «لیو» توضیح داد: اهمیت گروه تئاتر «لیو» در ساخت و ساز مدلی از تشکیلات است که به تنهایی مشابه یک سازمان عمل می‌کند. فکر می‌کند، طراحی دارد و اجرا می‌کند که این شیوه صرفا بر گروه تاثیر نمی‌گذارد بلکه در تئاتر ما رشد می‌کند و اثر می‌گذارد.

دشتی با تاکید بر اینکه گروه تئاتر لیو گاهی بیش از مدیران فرهنگی به برنامه‌ریزی می‌اندیشد؛ خاطرنشان کرد: آن هم در روزهایی که وضعیت تئاتر ما را بیشتر به یاد کودتای 28 مرداد سال 32 می‌اندازد. زمانی که شعبان جعفری به تئاترهای روشنفکری حمله برد اما کاباره‌ها امکان فعالیت داشتند. اینطور احساس می‌شود که تئاتر امروز بیشتر کاباره‌ای ست و ما به گروه‌های تئاتری نیاز داریم که به کاباره‌ای شدن فکر نمی‌کنند.

او در پایان صحبت‌های خود بیان کرد: امیدوارم گروه تئاتر لیو و حسن معجونی برای مدیران فرهنگی پیشنهادهایی داشته باشند.

مجید سرسنگی، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران نیز با بیان اینکه حسن معجونی و عملکرد گروه تئاتر «لیو» نیازی به معرفی ندارد؛ به اهمیت گروه بودن اشاره کرد و گفت: برای حرکت به سوی تئاتر حرفه‌ای نیاز است که گروه‌های حرفه‌ای داشته باشیم. وقتی گروه‌ها به‌وجود می‌آیند باید سالن‌های مخصوص به‌خود را داشته باشند و این یک نقص است که چنین چیزی را شاهد نیستیم.

این مدیر فرهنگی ادامه داد: من بارها تکرار کرده‌ام که نیاز است به زیرساخت‌ها توجه کنیم و این سالن‌ها را در اختیار گروه‌های شناخته شده قرار دهیم نه آن دسته که برای اجرای نمایشی دور یکدیگر جمع می‌شوند و بعد از اتمام کار پراکنده هستند. این گروه‌ها باید سالن‌هایی داشته باشند که بتوانند در طول سال دیدگاه‌های خود را در آن به ظهور برسانند. پیشنهاد می‌کنم مسئولان در امر تدارک سالن برای گروه‌های نمایشی حرکت کنند و با شناسایی و معرفی آن دسته از سالن‌های موجود که با اندک تغییری امکان استفاده دارد؛ آنها را در اختیار گروه‌ها قرار دهند.

در ابتدای این مراسم حسن معجونی، سرپرست گروه تئاتر «لیو» در سخنان کوتاهی ضمن تشکر از حاضران در جمع و مدیرعامل خانه هنرمندان اظهار امیدواری کرد گروه اجرای جنرال خوبی را به نمایش بگذارد.

نمایش «ستوان اینیشمور» نوشته مارتین مک‌دونا و کاگردانی حسن معجونی، هرشب ساعت 21 در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

رضا بهبودی، سعید چنگیزیان، مازیار سیدی، هوتن شکیبا، امیرحسین طاهری، به‌آفرید غفاریان، فربد فرهنگ و نوید محمدزاده به ایفای نقش می‌پردازند.

خبرگزاری مهر:
«ستوانِ اینیشمور» افتتاح شد/ مصیبت خوانی برای این روزهای تئآتر
علی اصغردشتی قبل از نواختن زنگ افتتاح نمایش در سخنانی عنوان کرد: افتخار می کنم زنگ آغاز نمایشی را به صدا در می آورم که یک گروه منسجم تئاتری آن را به صحنه می برد.
http://www.mehrnews.com/news/2786225/ستوان-اینیشمور-افتتاح-شد-مصیبت-خوانی-برای-این-روزهای-تئاتر
فرزان امیری این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
‌به اطلاع علاقمندان به دیدن نمایش «ستوانِ اینیشمور» می‌رسانم از دوران پیش فروش تخفیف دار بلیت این نمایش فقط امروز (۱ تیر) و فردا (۲ تیر) باقی مانده است.
آدرس فروش بلیت:http://gisheh.net/!/sotvane
وحید هوبخت این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
متاسفانه بحث عجیبی درباره‌ی فروش بلیت روی این صفحه باز شده است که من ترجیح می‌دادم وارد آن نشوم ولی الان فکر می‌کنم باید به سوء تفاهم‌ها پایان بدهم.
ما از تیوال درخواست باز کردن صفحه‌ای برای نمایش «ستوانِ اینیشمور» نداشتیم. خودشان این صفحه را باز کردند و ما باید روی این صفحه، اطلاعات درست قرار بدهیم. از جمله آدرس سایت فروش بلیت.

هر کس دلش می‌خواهد از تیوال خرید کند می‌تواند نمایش‌های دیگر را ببیند.

من همیشه فکر می‌کردم انتخاب نمایش‌ها از روی فاکتورهای هنری صورت می‌گیرد اما با کمال تعجب الان می‌بینم انتخاب بر اساس سایت فروش بلیت است!
خانم سپهری گرامی،
ضمن ادای احترام، باید عرض کنم که در حال حاضر خودِ تیوال، یکی از همین «فاکتورهای هنری» است که شما به اون اشاره کردید؛ و البته فاکتور کوچکی هم نیست.
۲۸ خرداد ۱۳۹۴
نمیدونم چرا وقتی نظر خانم سپهری خوندم از رفتن به این تاتر با این همه بازیگر منصرف شدم !
۰۲ تیر ۱۳۹۴
تیوال تنها سایتی هست که تمام نظرات رو بدون غرض ورزی انتشار میده و خیلی راحت میشه یه نمایش خوب رو از اینجا انتخاب کردو خودش بخشی از یه کار حرفه ایه
۰۹ تیر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان عزیز سلام بر همه
به منظور یادآوری بگویم که این بیست درصد تخفیف فقط ویژه‌ی روزهای پیش فروش است. با شروع اجرا، بلیت به قیمت عادی خود باز خواهد گشت.
آدرس اینترنتی فروش بلیت: http://www.gisheh.net/!/sotvane
وحید هوبخت این را خواند
محمد حق جو این را دوست دارد
لطفا فروش در تیوال هم بگذارید

ممنون مرسی
۲۵ خرداد ۱۳۹۴
خانم سحر امینی ما از تیوال درخواست باز کردن صفحه‌ای برای نمایش «ستوانِ اینیشمور» نداشتیم. خودشان این صفحه را باز کردند و ما باید روی این صفحه، اطلاعات درست قرار بدهیم.
هر کس دلش می‌خواهد از تیوال خرید کند می‌تواند نمایش‌های دیگر را ببیند.
من همیشه فکر می‌کردم انتخاب نمایش‌ها از روی فاکتورهای هنری صورت می‌گیرد اما با کمال تعجب الان می‌بینم انتخاب بر اساس سایت فروش بلیت است!
۲۸ خرداد ۱۳۹۴
درود بر شما
توجه فرمایید بر نگارش محل فروش بلیت رسمی آثار از سوی گروه های محترم و کاربران در تیوال هیچ اشکالی وارد نیست و حتی خود تیوال لینک به سایت های فروش دیگر را در برگه برنامه ها می نویسد. همچنین توجه فرمایید بهره از ادبیات آرام در گفتگو و نگارش از اصول تیوال است.

تیوال یک شبکه اجتماعی است که با هدف جریان آزاد و شفاف و صادقانه اطلاعات بنا نهاده شده است.
۲۸ خرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید

آغاز پیش‌فروش تخفیف‌دار بلیت نمایش «ستوانِ اینیشمور»

نمایش «ستوانِ اینیشمور» به کارگردانی محمد حسن معجونی از روز چهارشنبه ۳ تیر در نمایش‌خانه‌ی ایران‌شهر به روی صحنه خواهد رفت.
این نمایش اثر مارتین مک دونا، ترجمه ی زهرا جواهری است.
بازیگران «ستوانِ اینیشمور» به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: رضا بهبودی، سعیدچنگیزیان، مازیار سیدی، هوتن شکیبا، امیرحسین طاهری، به‌آفرید غفاریان، فربد فرهنگ و نوید محمدزاده.
این نمایش پیش‌فروش تخفیف‌دار بلیت خود را آغاز کرده است و علاقمندان به دیدن آن می‌توانند هم‌اکنون با مراجعه به ... دیدن ادامه ›› آدرس اینترنتی
http://gisheh.net/!/sotvane
بلیت «ستوانِ اینیشمور» را تهیه کنند.
یادآوری می‌شود قیمت بلیت این نمایش ۲۵ هزار تومان است که علاقمندان به دیدن آن در صورت پیش خرید بلیت تا قبل از شروع اجرا می‌توانند آن را با قیمت ۲۰ هزار تومان خریداری کنند. بدیهی است با شروع اجرا، بلیت به قیمت عادی خود باز خواهد گشت.
لازم به یادآوری است «ستوانِ اینیشمور» فقط ۳۰ اجرا خواهد داشت و اجراهای آن قابل تمدید نخواهد بود.
در این نمایش، بهارک خاوری و لیلا پرورش به عنوان تهیه کننده حضور دارند.
طراح لباس «ستوانِ اینیشمور» سمانه حسینی و طراح آکسسوار آن شیما میرحمیدی است.
همچنین بهراد جوانبخت گرافیست این نمایش است و رضا قاضیانی به عنوان عکاس با «ستوانِ اینیشمور» همکاری می‌کند.
در این نمایش بهارک خاوری و پریا نجم روشن طراحی گریم را برعهده دارند.
روابط عمومی«ستوانِ اینیشمور» مریم سپهری است.
این نمایش از تاریخ یاد شده هر شب ساعت ۲۱ در سالن ناظرزاده کرمانی نمایش‌خانه‌ی ایران‌شهر به روی صحنه خواهد بود.
گروه همیاری عزیز با سلام و عرض خسته نباشید. دیروز آقای عسگری به بنده گفتند که برای نمایش «ستوانِ اینیشمور» کار آقای معجونی در تیوال صفحه‌‌ای باز شده است. متاسفانه من نمی‌توانم آن را پیدا کنم. سپاس‌گزار می‌شوم لینک آن را این‌جا برای من بگذارید.
با آرزوی موفقیت
خانم سپهری عزیز روشی برای تهیۀ فیلم نمایش همه چیز میگذره وجود دارد؟
خیلی سپاسگزار خواهم شد اگر ممکن باشد.
۱۳ تیر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام بر همه ی دوستان و علاقمندان
گروه نمایش‌ «همه‌چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» بدین وسیله اعلام می کند فردا یکشنبه ۲۴ خرداد آخرین اجرای این نمایش خواهد بود.
علاقمندانی که قصد دیدن این نمایش را دارند فقط فردا می‌توانند به دیدن آن بینشینند.
یادآوری می‌شود ساعت اجرای این نمایش ۱۹ است.
نینا و وحید هوبخت این را خواندند
کسی میتونه کمک کنه برای فردا من یک بلیط تهیه کنم؟؟ روی سایت بلیط تموم شده :/
۲۳ خرداد ۱۳۹۴
خیلی عالیه،من برا ٢٧اُم دو تا بلیط دارم،
با این وجود دوستان اگه کسی میخاد میفروشم
چرا خُب
۲۴ خرداد ۱۳۹۴
دوستان می‌توانید حضوری بلیت بخرید
۲۴ خرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوستان عزیزی که به این صفحه سر می‌زنید لطفا به دوستان و آشنایان خود که قصد دیدن نمایش «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» را دارند، حتما بگویید ساعت اجرا تغییر کرده است.
هنوز عده‌ی زیادی ساعت ۲۰:۳۰ برای دیدن نمایش‌ می‌آیند در حالی که ساعت اجرا ۱۹ است.
سپاس فراوان از همکاریتان
سین الف، کیان، مرتضا و وحید هوبخت این را خواندند
یگانه این را دوست دارد
خانم سپهری، یکی از دوستان من که می‌خواد همراه با ما نمایش رو ببینه، محدودیت حرکتی داره. من چون سالن موج نو رو ندیدم، ایده‌ای ندارم که آیا پله‌های زیادی داره یا نه، و آیا مسیری برای حرکت ویلچر هم تعبیه شده یا نه.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
۲۰ خرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گفت و گوی رضا بهبودی با روزنامه‌ی شرق - شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴

می‌توانستم دست کم یقه‌ی خودم را بگیرم


http://www.sharghdaily.ir/1394/03/02/Main/PDF/13940302-2306-11-28.pdf
سین الف و س.ف.حسینی این را خواندند
علی عبدالرحیم و محمد رحمانی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تغییر ساعت و تمدید اجرای «همه چیر می‌گذرد، تو نمی‌گذری»


اجرای مونولوگ «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» بار دیگر تمدید شد.
به دلیل استقبال تماشاگران این نمایش تا پایان خرداد ماه به اجرای خود ادامه خواهد داد.
همچنین به دلیل درخواست برخی تماشاگران، ساعت اجرای «همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» از روز جمعه اول خرداد ماه از ۲۰:۳۰ به ۱۹ تغییر پیدا خواهد کرد.
این مونولوگ نوشته‌ی محمد چرمشیر با بازی و کارگرانی رضا بهبودی در سالن موج نو به روی صحنه است و تا کنون علاوه بر بابک احمدی، مورد توجه هنرمندانی چون پیمان معادی، امیرشهاب رضویان، نگار جواهریان، فرشته صدر عرفایی، سعید چنگیزیان، الهام کردا، مهین صدری، کوروش سلیمانی و... قرار ... دیدن ادامه ›› گرفته است.
«همه چیز می‌گذرد، تو نمی‌گذری» یکی از مونولوگ‌های گروه تئاتر «لیو» است که سال ۸۷ دو اجرا در تالار انتظامی خانه‌ی هنرمندان داشت و امسال امکان اجرای عمومی آن فراهم شده است.
در این نمایش پدرام شریفی به عنوان دستیار کارگردان و رضا قاضیانی به عنوان عکاس با رضا بهبودی همکاری می‌کنند و طراح پوستر و بروشور آن صالح تسبیحی است.
علاقمندان برای خرید بلیت می‌توانند به آدرس اینترنتی http://gisheh.net/!/migozarad مراجعه کنند.
سالن «موج نو» در خیابان شریعتی، خیابان میرداماد، خیابان رودبار شرقی، پلاک ۵۷ قرار دارد.
گفتنی است به تازگی یک پارکینگ طبقاتی در نزدیکی این سالن افتتاح شده است. این پارکینگ در پشت سالن موج نو در کوچه‌ی مینا، بن بست یکم قرار دارد.
چه خوب که تمدید شد . همش ناراحت بودم که چرا نشد این کارو ببینم.
۰۲ خرداد ۱۳۹۴
فردا که یکشنبست واسه دیدن نمایشتون می ام
چقدر خوب که ساعتش شد 19
۰۲ خرداد ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید