آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال مهسا میرزائی | دیوار
S3 : 01:43:17 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
از چهارشنبه هفته پیش منتظر بودم صندلی های شماره 7 و 8 بگیرم متاسفانه ناهماهنگی در اجرای نمایش باعث شد ساعت اجرا برای روز شنبه 21:00 نشان داده شود. پس از یک روز مجدد اجرا به ساعت 19:00 موکول شد ولی با صندلی های پر شده. با توجه به زمان بندی باید تا روز دوشنبه اجرا میبود ولی ظاهرا فردا اخرین اجرا به روی صحنه خواهد رفت. این بی نظمی در نوشتار و عمل عجیب بود برام.
روزی که نمایش را دیدم در حال و هوایی بودم شبیه به مفهوم همین تئاتر. تنهایی را با تمام روحم حس می کردم. درک تمام مفاهیم تئاتر برای شخص من ممکن نبود به نظرم هرکسی براساس فهم خودش برداشت میکنه. برداشت من غم تنهایی و تنها ماندن بود.
گریم و بازی زیبای خانم صمدی ستودنی بود و بازی دیگر عزیزان عالی. حیف و صد افسوس به دلیل قوانین و محدودیت ها و معذوریت ها اجرا به سختی پیش میرفت میتوانست بهتر و بهتر باشه.
"تنهایی چیز مقدسی نیست..."
نمونه کوچک جامعه دیکتاتوری رو به زیبایی توصیف کرد

هیچ شعاری نیست که با باد و باران و آفتاب پاک نشه
"همه حیوانات برابرند ولی برخی برابرترند"

مرسی از تمام عوامل مخصوصا نوازندگان با استعداد
امیر مسعود، امیرمسعود فدائی، زهره مقدم و hirbods این را خواندند
ahmad fayaz و سناء شایان این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمونه کوچک جامعه دیکتاتوری رو به زیبایی توصیف کرد

هیچ شعاری نیست که با باد و باران و آفتاب پاک نشه
"همه حیوانات برابرند ولی برخی برابرترند"

مرسی از تمام عوامل مخصوصا نوازندگان با استعداد
زهره مقدم این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
هشت ابان نمایش را دیدم. با توجه به نظرات قبلی دوستان، چون فیلم موردنظر را ندیده بودم قاعدتا باید لذت میبردم؛ پس باید عرض کنم "بله واقعا لذت بردم و جذاب بود" به نظرم. صدای خنده جمعی در سالن، نشانگر ارتباط خوب مخاطب با بازی های زیبای هنرمندان بود. دیدن نمایش "نیمه تاریک ماه" خالی از لطف نیست و از نظر من توصیه میشود
آرزو احمدیان این را دوست دارد
پیام ها بعد از ثبت شدن ادیت میشن آیا؟ از سالن حافظ و صندلی ها و پله های نا ایمن و نامناسب انتقاد کرده بودم در انتهای پیامم که حذف شده است؟!!!!!!
۱۱ آبان ۱۳۹۸
درود بر شما
سرکار خانم میرزایی، به هیچ عنوان ویرایش بر نوشته شخصی انجام نمی شود.
با سپاس از شما
۱۲ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مشتاقم ببینم چطوریه
Sama tazegouyan و مهدی علی نژاد این را خواندند
فربد این را دوست دارد
دیگه مشتاق نیستم ببینم چطوریه با توجه به قیمت. خیلی گرونه و نمی ارزه و نمیرم
۲۷ آبان ۱۳۹۸
نمایش خیلی خوبی بود، بازی بانی پال شومون بی نهایت عالی بود
۰۸ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
23 مهر تماشاگر افرا ژاپنی بودم. برعکس موضوع نوشته شده، سبک کمدی نبود، به نظرم اصلا خنده نداشت و من البته بیشتر برای جنبه سرگرمی آمده بودم ولی با یک تئاتر بسیار جدی و دغدغه روز اجتماعی مواجه شدم. به نظرم سرو صدای موسیقی و قسمت دعوا بسیار بیشتر از حد انتظار بود و باعث آزار گوش میشد برای من نوعی، آزار دهنده بود و ارزو میکردم این صحنه ها زودتر تمام شوند. نیم ساعت دوم نمایش هیجان انگیز بود و فکر و توجه مخاطب را بسیار بیشتر از قبل با خود همراه می کرد و در انتها با یک شوک عمیق به من تماشاگر به اتمام رسید اینقدر عمیق و شوک برانگیز بود که تا چند دقیقه بعد از پایان نمایش مخاطب را به فکر فرو می برد. خوشحالم از تجربه دیدن نمایش زیبا افرا ژاپنی و تماشای آن را توصیه میکنم. خسته نباشید به تک تک افراد حاضر و موثر در ساخت نمایش.
تاخیر یک ربع در شروع تئاتر نیز به نظر از بی نظمی و ناهماهنگی مسئولان تئاتر هامون بود.
حمیدرضا مرادی، امیر مسعود، امیرمسعود فدائی و سعید این را خواندند
حسین کشفی اصل این را دوست دارد
خانم میرزاییِ عزیز ممنونم از حضورتون و نظراتتون.تاخیر در شروع اجرای دیشب کاملا به شخصِ بنده برمیگرده و علت اون تغییر ساعت اجرا از دیشب هست که من در محاسباتم اشتباه کرده بودم و این مسئله هیچ ارتباطی به مجموعه هامون نداره و من صمیمانه از شما عذر میخوام.سپاس از مهرِ شما.
۲۴ مهر ۱۳۹۸
سپاس از پاسخدهی شما. متشکرم.
۲۸ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آخرین اجرا این نمایش را دیدم. نسبت به کم تجربه بودن بازیگرها اجرا مناسبی بود. بازی اقای طالع رو بیشتر دوست داشتم واقعا جالب بودن. نقش 398 خالی بود که در اخر شخصیت مرگ تبدیل به یکی از اون افراد شد و در ذهن خودم شماره موردنظر رو پر کرد. درغیر اینصورت چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه :)
فرناز نوروزی، حمید خورشیدی و کمال عبدی این را خواندند
Sama Bsr این را دوست دارد
ممنون از حضورتون
سپاس از نظراتتون
۰۶ شهریور ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بازیگرها بسیار زحمت کشیده بودند و هرکس در نوع خود خوب بود. حس سلطه و اجبار دین بر جامعه واقعا به زیبایی بازی شد. ولی گاهی حوصله مخاطب سر میرفت حین تماشا تئاتر. برای خود من، نیم ساعت آخر نمایش که از تماشاچی واکنش می گرفت و بخش رقص ها جذاب بود. بقیه زمان حوصلم سر رفت تا حدودی. اگر کسی به این سبک از نمایش علاقه داشته باشه دیدنش حتما توصیه میشه.
برای صندلی های بخش D نور لپ تاپ عوامل اجرایی آزار دهنده بود. در تاریکی کامل فضای بسته، نور صفحه رایانه باعث شد دستمو روی چشم هام بزارم تا چراغ های سالن برای نمایش روشن بشه. میشد فکری برای بهبود این وضعیت کرد.
ممنون که تماشامون کردین ✨
۲۶ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی خیلی دوس دارم این نمایش رو ببینم. کتابش رو قبلا خوندم و میدونم تئاتر جذابی خواهد بود. متاسفانه ساعت اجرا امکان حضور رو نمیده. کاش میشد حداقل یک اجرا زودتر برگزار بشه.
حمیدرضا مرادی و زهره مقدم این را خواندند
صبا صالحیان این را دوست دارد
درود بر شما
درخواست شما به برگزارکننده محترم منعکس شد.
با سپاس
۲۰ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مهسا میرزائی
درباره نمایش اتینا i
16 مرداد نمایش رو دیدم. به نظرم تماشاگر راضی از سالن بیرون میاد. بازی فوق العاده زیبای اقای تفتی حرفی برای انتقاد باقی نمیزارن. موضوع نمایش هم نظر منو جلب کرد صحبت در مورد دغدغه جامعه و محدودیت خانم ها. ناکفته نماند بازی نقش "ژیلا" هم از نظر من خیلی جالب بود و دوست داشتم.
برخی از دیالوگ ها رو نپسندیدم. دلیلی برای برخی بی ادبی ها در متن نوشته شده وجود نداشت و به نظرم بیهوده بود. اگر محدودیت سنی هم درج می شد در نمایش مناسب تر بود. پسر بچه ی ده ساله هم در سالن حضور داشت که این تئاتر با موضوعش و دیالوگ ها مناسب سنش نبود.
در کل من راضی بودم. ولی یک نکته خیلی مهم، بی نظمی سالن مهرگان هست که با تاخیر در سالن باز شد و نمایش نیز با تاخیر شروع شد.