آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال مصطفی | دیوار
S3 : 16:21:07 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
مصطفی
درباره نمایشنامه‌خوانی دی‌روز، پروژه خوانش و اجرا i
سلام

دوتا بیلیط برای امشب (پنج شنبه) دارم.
اگر کسی خواست با شماره ی ۰۹۳۰۵۹۹۲۵۷۸ تماس بگیره.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مصطفی
درباره نمایش برلین i
سلام
نمایش تمدید نمیشه ؟
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مصطفی
درباره نمایش هملت i
سلام دوستان کسی اطلاع داره که این برداشت آزاد از هملت به نویسندگی شهرام احمدزاده چاپ شده یا نه ؟
خیر چاپ نشده
۲۶ فروردین ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مصطفی
درباره نمایش مافیا i
در مجموع دوست نداشتم.
خیلی نتونسنم با آهنگ نمایش جلو برم و مهم ترین مشکلی که با نمایش داشتم این بود که نمیتونستم درک کنم چرا باید با ۷ کاراکتری رو به روشیم که هیج کمکی به بهتر فهمیدن داستان نمیکنه و موضوع نویی را( جدا از موضوع اصلی داستان بیان نمیکنه. ) هرچند که شاید هر کدام از این کاراکتر ها نشان دهنده ی یک طبقه از جامعه و نحوه برخورد و واکنششون نسبت به موضوع نمایش (مسئله ی منیر و شهرام ) باشه ولی به نطرم نمایشنامه بستر خوبی برای طرح این موضوع فراهم نکرده بود.
افروز فروزند، پژمان عبدی و امیر همتی این را خواندند
مهرناز و فرامرز فخری این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اول بگم دم آقای عبدی و تیمش گرم
نگاه کمدی به جنگ و به سخره گرفتن جنگ کار هرکسی نیست. بخوام تو چند جمله نمایش رو خلاصه کنم: بازی های خوب ، زاویه ی دید جدید به جنگ، یه حال خوب برای تماشگران.
توی قسمت های پایانی نمایش وقتی سرباز ها از حسرت کارهای نکردشون میگن، با خودم فکر کرم که جا داشت تو این بخش حرف های مهم تر و جدی تری زده شده ولی حالا که دارم مینویسم، میگم که اتفاقا اون حسرت های ساده ی سرباز خیلی هم شیرین بود. زندگی همینه. سادگیاش قشنگش میکنه.(کلاشینکف: چرا، دلم لک زده واسه یه غذای چرب و چیل و خوش مزه، واسه آروغ زدن بعدش، واسه آدمایی که دلم براشون تنگ شده، داد زدن تو استادیوم راگبی، آواز خوندن تو حموم، لخت شدن تو خیابون واسه خاطر شرط بندی، جیم شدن از سر کار، کشیدن یه نخ سیگار، واسه موج سواری؛ تا حالا موج سواری کردی؟- بخش دیالوگ های ماندگار -فرانک غلامپور)
در آخر هم به دست اندرکاران تیاتر باران عرض میکنم که اول نمایش صدای ماشین آهن بری خیلی اذیت کننده بود، لطفا فکری برای عایق صدای سالن کنید.
یه سوال هم دارم ، چرا تو نمایش ها مد شده که گاها از کلماتی استفاده کنند که عرف جامعه نمیپسنده ؟
جناب مصطفاىِ عزیز، از شما براى این نگاه دقیق و محبتتون سپاسگزارم.
۲۴ اسفند ۱۳۹۵
سپاس از توجه شما
۲۵ اسفند ۱۳۹۵
"کلاه آهنی‌ها به صحنه باز می‌گردند"
سلام:
بی‌شک شما دوست فرهیخته آگاهید که در روزگار مدرن امروز، هیچ محصول و اندیشه‌ای بدون پشتوانه‌ی مردمی، نمی‌تواند به بقای خود ادامه دهد. تئاتر نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ برای مخاطبش آفریده می‌شود و تئاتر بی‌مخاطب هرگز وجود نداشته است. به عبارت دیگر، تماشاگر تئاتر فقط مصرف کننده نیست؛ بى تردید یکى از ارکان اصلى آن است.
گروه نمایش "برای کلاه آهنی‌ها" به خود می‌بالد که موفق شده در اجراهای پیشین نمایش خود، بهترین، مهربان‌ترین و دلسوز‌ترین ... دیدن ادامه ›› تماشاگران را پذیرا باشد. باور این مهم را، شما و دیگر عزیزان دوستدار تئاتر با یادداشت‌های پرمهر و حمایت‌های بی‌دریغ‌تان به ما ارزانی داشته‌اید.
حال، ما سرخوش و دل‌گرم به حضور شما و دوستان‌تان، دوباره از روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ (برای آخرین بار) و فقط به مدت ۱۵ شب به صحنه بازخواهیم گشت، تا دیگربار لذت وصف‌ناپذیر هم‌نفسی با تماشاگران‌مان را تکرار کنیم.
به امید آن‌که بار دیگر ما را لایق حمایت مهربانانه‌ی خود بدانید.
کوچک شما
پژمان عبدی
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید