کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال مریم نقاش | دیوار
S3 : 10:31:22 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
مریم نقاش
درباره نمایش مستند شلتر i
آه که چقد برای شب آخر شلتر دندان تیز کرده بودم که بروم و خداحافظیم را با مینا و مریم و نیلوفر و ............ همه داشته باشم . پارسال هم شب اخر دیدم و چه خوش شانس بودم که اجرای دوباره رفت و سه بار دیگر هم دیدم . شلتر جز نمایش هایی است تا همیشه با من میماند .. دلم برای شلتر برای همه پرسوناژ هایش تنگ میشود . شلتر هم به خاطره تیاتری من پیوست
hesampars و فریبا جعفری فشارکی این را پاسخ داده‌اند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
مریم نقاش
درباره نمایش ماراساد i
جمعه برای دیدن این نمایش کمی فقط اندکی دیر رسیدم . ان هم به دلیل ترافیک ناباورانه جمعه عصر و نبود جای پارک و ظرفیت تکمیل پارکینگ و هزار علت . به فاصله 1 دقیقه و چهل ثانیه که همراه من وارد سالن شد و گفت مسول چک کردن گفته تو برو تو زنگ بزن شماره صندلیت رو بگو و تلفنی به من اشماره صندلی و باکس را گفت تا رسیدن من به دم سالن بسته نمایش طول کشید .

جوانی به نام اقای رضایی که میگفت دستیار کارگردان هم هست با توجه به اینکه نمایش شروع شده و دیگه نمیشه وارد شد من و عده ای دیگر را راه نداد . و گفت که یکشنبه برای دیدن نمایش بیایید . حالا چرا یکشنیه ونه هر روزی که ما میتوانیم نه رو نمیدونم ولی نباید به همراهم گفته میشد که وارد شود و نفر دیر رسیده رو هم راه میدهیم .
باید میگفتند شاید اگر این اطلاع رسانی را میکردند دوست من بدون من وارد سالن نمیشد و به دیدن نمایش نمیرفت ...
عاطفه گندم آبادی، صدف اسمعیل پور و معین توسلی این را خواندند
نیلوفر این را دوست دارد
درود بر شما
تیوال از مورد پیش آمده متاسف است و پیشنهاد میکند برای پیشگیری از موارد اینچنینی به خصوص در دقایق حساس نزدیک به آغاز اجرا کمی زودتر در محل اجرا حضور پیدا نمایید.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶
درین موارد مقصر اصلی بی نظمی گاها عمدی و یا از روی بی قیدی سالن‌ها و گروههای تاتری هست...،اگر نظم مشخصی بود میشد توقع داشت که تماشاگران پانزده یا سی دقیقه قبل از اجرا در سالن باشند اما اگر تماشاگر زود بیاد بسیار محتمل هست که با تاخیرهای تا یساعته مواجه بشه و با احتساب زمانی که زود رسیده یک تا یک‌ونیم ساعت سرپآیستادن و علافی تحملش بسیار دشوار هست....تنها چاره فعلی متاسفانه کمتر تاتر دیدن هست تا مگ روزی شرایط عوض شود
۱۴ اسفند ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
مریم نقاش
درباره نمایش چیدا i
روز پنجشنبه 10 اسفند در حالی که یکی از بزرگان فامیل را هم برای تجدید خاطره با سنگلج به دیدن این نمایش دعوت کرده بودم ؛ در کمال ناباوری یکی از بازیگران نمایش نیامد و نمایش اجرا نشد .

بعد از مدتی انتظار گفتند که برای دیدن نمایش روز یکشنبه تشریف بیارید . به همین سادگی ....
بیش از 25 سال هست که در این مملکت تیاتر میبینم . هرگز با چنین پدیده ای مواجه نشدم.
درود بر شما
طبق تماس تلفنی پشتیبانی تیوال، لطفا برای بازگشت هزینه بلیت، شماره کارت بانکی، نام صاحب کارت و شماره پیگیری بلیت خود را به آدرس support@tiwall.com ایمیل بفرمایید.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
مریم نقاش
درباره نمایش مستند شلتر i
شلتر یک نمایش نیست.زندگی است .عمق روح زنانی است که میخواستند زن باشند،مادر باشند،خانه شان را جارو کنند،شغل مورد علاقه شان خانه داری بود...اما سر از خیابان دراوردند .شلتر سیلی محکمی است به خانواده ،به جامعه که مواظب باشند .به زنانی که پاک شدند اما نشد پاک بمانند .حمایت ....زنان شلتر حکایت بی حمایتی را رو به ما فریاد میزنند.درود به امین میری .شلتر در جشنواره تئاتر امسال به عنوان بهترین نمایش برگزیده شد .پس از سالها در این مملکت دیدم که حق به حقدار رسید ....شلتر را اگر نبینید زندگی نکرده اید .