تیوال مسیح حیدری زاده | دیوار
S3 : 16:07:08
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
در مورد اینجا میشه انقدر نوشت که کاراکتر ها در فضای کامنت ها جا نشه، از حرف دل شروع می کنم تا به پارامتر های مهم این اجرا برسم.
تا حالا به این فکر کردین که ما با رفتارمون ممکنه چقدر دیگران رو اذیت کنیم؟ یا اینکه چه تاثیر بدی در زندگی شون بذاریم؟ چقدر در زمان رفتار هامون به این اهمیت میدیم که چه بلایی در زندگی سر طرف مقابل میاد.
من داشتم به این چیزا فکر می کردم وقتی از سالن بیرون اومدم و انقدر اشک ریخته بودم که یقه لباسم خیس شده بود. دست و پاهام انقدر سست شده بودن که حتی نتونستم برای تشویق بازیگران درست بایستم. چرا؟ چون موضوع این نمایش یکی از بزرگترین دردهای جامعه ما رو بیان میکنه. درد هایی که هرچند برای من پیش نیومده باشن ولی بعنوان عضوی از این جامعه از دیدن هموطنان دردمندم، من هم با اونها هم درد میشم.
بارها نوشتم و باز هم میگم که پیغام یک نمایش تئاتر ... دیدن ادامه » خیلی مهم تر از نور و دکور و صحنه ست. که این اجرا در پارامتر های صحنه، لباس، صدا، نور و سالن به شدت عالی بود.
میشه از بازی تک تک بازیگران تعریف کرد، میشه از کارگردان این اجرا ممنون بود و از اینکه انقدر خوب تونستن مفاهیم مهمی رو به ما برسونن تشکر کرد.
میشه گفت که هر کسی یک برداشت خاص خودش رو پس از اتمام هر اجرا از سالن بیرون میبره، و من از تمامی دست اندرکاران این اجرا به خاطر چیزی که دیشب به وجود و فکر من اضافه شد تشکر می کنم.
مراقب خودتون باشید، مراقب اطرافیان باشید، مراقب کسانی باشیم که حرف ها و اقدامات ما روی اونها تاثیر میذاره.
این اجرا ورای اون هست که نیاز به توصیه داشته باشه. اما وظیفه خودم بعنوان هنردوست میدونم و امیدوارم دوستان هم این موضوع رو با درک بالای خودشون اجرایی کنن که باید از اجراهای خوب حتما حمایت کرد.
هنوز قشر زیادی از این جامعه برای یکبار حتی نمایش تئاتر ندیدن.
"پیغام یک نمایش تئاتر خیلی مهم تر از نور و دکور و صحنه‌ست" باهاتون شدیدن موافقم. این حجم از تاثیرگذاری در یک نمایش واقعن حیف هست که تماشا نشه. حتمن علاقه پیدا کردم که تماشایش کنم. متشکرم.
۴ روز پیش، جمعه
سپاسگزارم جناب یزدی
۳ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بعد از مدت ها اجرایی دیدم که ذهن من رو به خوبی درگیر خودش کرد. درخشش تعدادی از بازیگر ها به خوبی محسوس بود و به نظرم نسل بعدی تئاتر به خوبی مسیر رشد رو طی می کنه. سایر بازیگران هم نقش های مکمل خودشون رو خوب ایفا کردن و با آموزش بیشتر میتونن خیلی قوی تر و در حد اصلی توانایی هاشون ظاهر بشن.
این اجرا پیغام خیلی خوبی داشت. که به نظر من، اجراهایی که در ارتباط با مسائل حقوق برابر زنان یا مسائل روزمره و وضعیت اونها در جامعه ساخته میشه، علاوه بر تماشاگران خانم، نیاز به دیده شدن توسط تماشاگران آقا هم داره تا درک متقابل بیشتر و بیشتر بشود. که اولین قدم برای درک متقابل، آشنایی و درک شرایط زندگی خانم هاست.
دردی که شخصیت های اصلی داستان بیان می کردند تا اعماق وجود من فرو می رفت و میتونم بگم که خیلی راحت و با افتخار در زمان دیدن این اجرا اشک ریختم. لازم هست بعنوان ... دیدن ادامه » یک مرد گاهی فکر کنیم که واقعا حضور ما و اعمال ما چه تاثیری بر زندگی افرادی از جنس زن داره که بارها و بارها به نشناختن اونها اعتراف کردیم اما هیچ وقت برای شناختن و افزایش آگاهی مون قدمی بر نداشتیم.
بازیگران عزیز این اجرا تمام تلاش خودشون رو برای پیاده سازی اهداف اصلی جناب زنده جاه انجام دادن و این موضوع در تک تک حرکات اونها دیده میشد. شاید از دیدگاه هنر تئاتر و برای کسی که متخصص این زمینه است، این اجرا ایراداتی هم داشته باشه. اما لازم هست فراموش نکنیم که پیغام و معنا چیزی فراتر از اشکالات جزئی هست که میتونیم به اجراهایی پر از سلبریتی هم بگیریم.
همه این ها در جای خود محترم هستند، اما تئاتر یک ماشین یا روبات نیست که ازش انتظار بی نقص بودن داشته باشیم. تئاتر رسالت اجتماعی داره و به نظر من راه رشد جامعه در دست هنر و خصوصا تئاتر قرار داره.
در این اجرا نور، صدا، سالن، زمانبندی، احساس و همه چیز قوی بودند.
کم هستند اجراهایی که علاوه بر ارضای نیاز های بصری و شنیداری بتونن تاثیر خوب و قوی روی مخاطب با این قدرت داشته باشند. من باور دارم که حتما این بازیگران در آینده بیشتر خواهند درخشید و این آینده روشن در چهره تک تک اونها برای من نمایان بود.
بنابراین تشکر می کنم از رضا زنده جاه عزیز و تمامی تیم بازیگری و همه دست اندرکاران این نمایش خوب.
دیدن بازی خیلی خوب و قوی از همه تیم بازیگری و همینطور حضور بینظیر جناب بقایی واقعا لذت بخش بود
خوشحالم که این افتخار رو داشتم که در جمع تماشاگران این اجرا باشم
به نظرم اجرای بسیار بامزه ای بود، تئاتر هایی که بتونن به راحتی افراد رو بخندونن زیاد نیستن، واقعا با شرایط فعلی و سختی هایی که حس می کنیم، خوب خندیدن یکی از نیاز های اصلی ما است.
شوخی ها و آهنگ ها بسیار خوب انتخاب شده بود.
میخوام مقایسه کنم با اجرای شهرت که تقریبا به همین شکل بود اما هرگز به این صورت کامنت منفی دریافت نکرد، به نظرم این کامنت های منفی دید جهت گیرانه داره، در عوض من فکر می کنم نیاز مخاطب این نوع اجراها رو هم می طلبه و شبی که ما اجرا رو دیدیم همه اونهایی که با ما بودن خوشحال از سالن خارج شدن
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای جالبی بود، راستش رو بگم من بازی شهروز دل افکار رو بیشتر از آقای کوشکی دوست دارم چون آقای کوشکی همچین کاراکتر های مقابلش رو میکشه که آدم واقعا تا اعماق وجودش درد میگیره از اون طرف شهروز دل افکار خیلی ملو جلو میره یهو میکشه قشنگ همه وجودت سر میشه.
اجرایی بود که دوست داشتم
درود بر شما
خوشحالم کارو دوست داشتید
هم اقای کوشکى و هم اقای دل افکار دو تا بازیگر فوق العاده هستند و بی شک اقای دل افکار در فرصتی کم انرژیه فوق العاده ای به نمایش اکلیل دادن
ممنون از نگاهتون
۲۲ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در این اجرا عدم توازن خیلی به چشم من اومد، صدای بازیگر ها بعضی قوی تر و بعضی ضعیف تر بود. سطح بازی ها شون هم با هم تفاوت داشت،
اما در عین حال، گریم ها و لباس ها همه خوب بودن
نور و موزیک هم خوب بودن
در مجموع چیزی که من از یک اجرا انتظار داشتم برآوردن نشد
رضا غیوری، حمیدرضا مرادی و celine این را خواندند
فرزاد جعفریان و امیر مسعود این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در صورتی که تمایل دارید در نظر دیداری و شنیداری از یک نمایش لذت ببرید اجرای خوبی هست
اما اگه دنبال پیغام میگردید، من چیز خاصی توش ندیدم
دکور عالی بود
گریم ها خیلی خوب
لباس بازیگران واقعا خوب بود
صدای همگی شون قوی بود
تم کار، رنگ ها، نور و گریم قوی کاراکتر ها خیلی خوب خودشو نشون میداد.
در این اجرا من هم خندیدم، هم گریه کردم هم هیجان زده شدم و هم ترسیدم و در نهایت این از معدود اجراهایی بود که تونست تمامی احساسات من رو بر انگیزه و روی من تاثیر بذاره.
خیلی ممنونم از تمامی بازیگر ها و دست اندرکاران.
یکی از دوستان من، تئاتر دیدن خودشو با این اجرا بعنوان اولین نمایش شروع کرد و واقعا راضی بود و لذت برد
من گریه کردم، به گذشته خودم نگاه کردم تا ببینم چقدر در حق یک زن، شاید بی مهری کردم.
نگاه کردم تا ببینم آیا تا حالا دلی شکستم؟ آیا فراموش کردم که او هم مثل من حق و حقوقی داره؟
یا اینکه من از این امتحان سر بلند بیرون میام؟
دیدن این اجرا برای خانم ها خیلی مفید و خوب میتونه باشه اما دیدنش برای همه آقایان میتونه واجب باشه.
هنر بینظیر خانم صنم سرمد در نوشتن ایین نمایش نامه و بازی قوی همه بازیگران واقعا جای تشکر داره.
دوستان عزیز دست اندرکار، جامعه ما به شما و اجراهای خوب تون مثل همین اجرا، واقعا نیاز داره
ما برای همه دل ها و فکر هایی که بعد از دیدن این نمایش دچار تحول میشن، به شما مدیون هستیم
Someone، نرگس افشاری و حمیدرضا مرادی این را خواندند
سیاوش این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار خوبی بود، هر چند جاهایی که می توانست قوی تر باشه برای ما مشخص هست. اما همانطور که یکی از کارگردان ها گفته بود، پیغام و هدف خیلی مهم تر است. اگر به دنبال دیدن بازی خوب جوانهای آینده دار هستید و به معنا اهمیت میدید حتما این اجرا رو ببینید.
با سلام
جناب حیدری زاده با تشکر از حمایت شما از این کار و از نظر پر از مهرتون کمال قدردانی را دارم.
حتما انتقادات رو به گوش ما برسانید تا در اجراهای آینده رضایت شما را بیش از پیش فراهم آوریم.
با تشکر - فاعز.نحار
۱۸ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من اجرای قبلی آقای زرآبادی رو دیدم و خیلی دوست داشتم. این اجرا رو هم دیدم. انقدر از دیدن یک اجرای خوب مطمئن بودم که یکی از دوستانم رو که میخواست برای اولین بار تئاتر رو تجربه کنه، با خودم به دیدن این اجرا آوردم.
شاید به اندازه کافی برای این اجرا تبلیغ نشده اما به نظرم خیلی برای دیدن خوب و مناسب بود.
خوشحالم که دیدمتون، شما صفحه جدیدی در کتاب زندگی دوست من ایجاد کردید، صفحه ای که در اون اسم تمامی تئاتر های زندگیش نوشته خواهد شد، و اولین عنوان در لیست، اسم اجرای شماست.
حمیدرضا مرادی و امیر مسعود این را خواندند
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چطور میشه به صورت خلاصه گفت که خیلی عالی بود و به شدت برای دیدن توصیه می شود؟
چون حسی که از دیدن این اجرا داشتم در هیچ نمایش دیگه ای تا الان برام پیش نیومده بود. چقدر همه چیز خوب بود.
داستان عالی بود، عاشق داستان شدم، شاید چون دلم میخواد به گذشته برگردم و یه سری از چیزا رو درست کنم. شاید یکی از چیزایی که توی گذشته باید انجام بدم اینه که نظرم در مورد این اجرا رو همون موقع می نوشتم نه الان.
بازی و صحنه هم خیلی خوب بود.
تنها موردی که دوست داشتم بهتر باشه این بود که صدای بعضی کاراکتر ها به اندازه کافی قوی نبود و در مقایسه با بازیگر های مقابلشون کم میاورد.
حمیدرضا مرادی و امیر مسعود این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چقدر این اجرا پر ترس و دلهره بود برام، از یه جایی به بعد تصمیم گرفتم هر چیزی که آقای کوشکی رو یاد من میندازه کنار بذارم :)
ولی عالی بود
تا مغز استخوانم ترسیدم
پارسا یزدی و حمیدرضا مرادی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من همیشه گفتم، از شاگردای استاد شهرستانی چیزی به جز عالی بودن نمیشه انتظار داشت.
انتظاری که همیشه برآورده میشه.
تمام.
حمیدرضا مرادی، مهدی علی نژاد و الهه هدایتی این را خواندند
م.ج این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چقدر دیدن این اجرا برای من لذت بخش بود، کلی خندیدیم و لذت بردیم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من این اجرا را دوبار دیدم، در دیدار دوم، یکی از دوستانم را نیز به همراه داشتم حتی دیدن آن را به دوستانم معرفی کردم
پس از دیدن دو بار، فیلم تله تئاتر این نمایشنامه را که از شبکه چهار پخش شده بود را دیدم به نظرم خوب است که بازی بازیگران نسل جدید را با بازی اساتید امروز و جوان های گذشته مقایسه کنیم و میتوانم بگویم در بخش هایی به شدت خوب عمل می کردند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیدن این اجرا به شدت حال داد. واقعا تئاتری بود که ارزش دیدن داشت
ممنونم از امید داوود وندی عزیز دوست بازیگرم برای پیشنهاد دیدن این اجرای خیلی عالی
حمیدرضا مرادی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یک نمایش عجیب بود، شیوه اجرایی که تا حالا ندیدم اما از دیدنش لذت بردم و برای تمامی دست اندرکاران این اجرا آرزوی موفقیت دارم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من دو بار این اجرا را دیدم، مرتبه اول در شب نخست با افتخار نظاره گر اجرای بینظیر استاد بودم. و هفته دوم، یکی از دوستانم که هنر آموز دوره بازیگری است را برای دیدن این اجرا با خود به همراه داشتم که با استفاده از اجرای استاد توانست اتود بزند و در کلاس خودشان اجرا کند.
میتوان گفت تمامی اجراهای استاد شهرستانی برای همه اقشار و افراد چیزی برای یادگیری دارد.
حمیدرضا مرادی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید