کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال مریم امینی | دیوار
S3 : 22:58:46 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
تیاتر سعدی، تابستان سی و دو مخاطب را با خود همراه می کند. داستان این نمایش که درباره ی یک گروه تئاتریست برای مخاطبان تئاتر بسیار جذاب است و طنزهای آن به دل می نشیند حتی برای آدمی مثل من که خیلی به طنز علاقمند نیست. بازی همه ی بازیگران خوب بود و آقای حقیقت دوست عالی بودند. خسته نباشید می گم به همه ی اعضای دوست داشتنی این گروه.
مریم امینی
درباره نمایش کلاغ i
به نظر من نقطه ی قوت این تئاتر بازی خوب بازیگرانش بود که باعث می شد تا انتها مخاطب آن را دنبال کند اما من خیلی از متن خوشم نیومد و به نظرم کارگردانی کار هم خیلی معمولی بود.
مریم امینی
درباره نمایش درس i
مفهومی که نمایش آن را به مخاطب القا می کرد برای من بسیار دوست داشتنی و قابل ستایش بود. بازی خوب بازیگران و طنزهای لطیف موجود در اجرا به خوبی مخاطب را با خود همراه می کرد. اما به نظر من استفاده ی مناسبی از دکور نشده بود. کارگران عزیز می توانست از چنین دکوری که مشخص بود زحمت زیادی برای آن کشیده شده است، استفاده ی بهتری بکند. همچنین بعضی از دیالوگ های فرانسوی به اشتباه تلفظ می شدند که بهتر بود تلفظ ها چک می شد. البته این نظرها صرفا برای بهتر شدن تئاتر است و به نظر من هر فردی که در این شرایط به نحوی برای تئاتر زحمت می کشد، قابل تقدیر و ستایش است. خسته نباشید میگم به همه ی گروه.
پریناز آل آقا این را خواند
امیرحسین ضیایی پور این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من متن این کارو خونده بودم ولی به نظرم اجرا خیلی بهتر از خود متن بود. واقعا لذت بردم.
بیشتر از این بابت خوشحالم که می بینم یه گروه جوان اینقدر خوب کار کردند.
طراحی دکور و لباس خیلی مناسب فضا و جذاب بود فقط گهگاهی نور پرژکتور قطع می شد که ما دیگه عادت کردیم امکانات بد سالن ها گروه و تماشاگرها رو اذیت کنه.
به همه ی گروه مخصوصاً خانم افشارپور و آقای تاروردی خسته نباشید می گم که واقعاً انرژیشون آدم رو جذب می کرد.
به امید دیدن کارهای بهتر و موفقیت های بیشتر از این گروه.
ممنون از اینکه دیدگاهتون رو به اشتراک گذاشتید.
خوشحالیم که اثر ما درخور شان و سلیقه شما بوده.
۱۸ شهریور ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید