کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال مارال عظیمی | درباره نمایش شیش و هشت
S3 : 22:51:31 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
ساده است..گاهی وقتها هر چقدر تلاش کنی و بدوی،هر چقدر قلبت تند بتپد و هر چقدر احساس رقیق داشته باشی، باز هم طرد میشوی.چرا که از قانون اکثریت فاصله گرفتی . مهم نیست که عالم و آدم از یک قانون تبعیت میکنند، این مهم است که اقلیتی با قوانین کفشی تو را له کنند..این که بشوی مرتیکه ی جیر تو جیر..این که بازنده خرافات باشی..خرافاتی که گاهی هم مصلحتی است.
از همه اینها که بگذرم،اگر در باور خودت برافراشته باشی،حالت خوب است.

من شیش وهشت را دوست داشتم.
هیچ کدام از عناصرش پیچیده نبود..نه متنش..نه بازیهایش..نه صحنه..
اما از آن نمایشها بود که پیچیده گیهای دل و روحت را با خودت مواجه میکرد.
در مورد من اینطور بود که لزوما همه گیر نیست.
همین روان و گویا بودنش بود که برای من دلنشینش کرد.همین که خلاقیت زیادی داشت.همین که رنگ سبز در طیفهای مختلف ... دیدن ادامه ›› با هنرمندی استفاده شده بود و لباس و صحنه را زیبا کرده بود.
پایان نمایش را فوق العاده می نامم..با یک قطعه موسیقی که عالی بود..مهم ترین نقطه قوت کار موسیقی و افکتهای صوتی اش بود.
سپاس جناب فزونی
از تمام گروه به خاطر تلاشهایشان و خلق این کار سپاسگزارم.

:)
مهم نیست که عالم و آدم از یک قانون تبعیت میکنند، این مهم است که اقلیتی با قوانین کفشی تو را له کنند..این که بشوی مرتیکه ی جیر تو جیر..این که بازنده خرافات باشی..خرافاتی که گاهی هم مصلحتی است.

۰۹ مهر ۱۳۹۲
گاهی وقتها هر چقدر تلاش کنی و بدوی،هر چقدر قلبت تند بتپد و هر چقدر احساس رقیق داشته باشی ، باز هم طرد میشوی ، چرا که از قانون اکثریت فاصله گرفتی .
ممنون مارال جان ، بسیار زیبا بود .
۱۵ مهر ۱۳۹۲
شکوه جان مرسی که نوشته ی من رو خوندی :)
۱۵ مهر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید