آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال Mehdi Asadi | دیوار
S3 : 11:08:10 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
تئاتر آیینه ی زندگی حال حاظر جامعه ی فعلی ما..
سلام و احترام و خسته نباشید به گروه اجرا..
تنها مواردی که در این اجرا به چشمم اومد بازی روان و عالی بازیگران و دکور بود. و باید بگم موضوعی که انتخاب شده بود اصلا برام جالب نبود. چون من انواع و اقسام بدبختی ها و فروپاشی هارو توی جامعه دارم میبینم..توی تئاتر دلم میخواد اگر هم همچین سوژه هایی انتخاب میشه توی نشون دادنش یه تفاوتی با زندگی طبیعی وجود داشته باشه.
و باز تشکر میکنم از همه ی عوامل نمایش.
امیرمسعود فدائی و امیر مسعود این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Mehdi Asadi
درباره نمایش خرس i
سلام. خسته نباشید
میتونست نمایش بهتری باشه در یکسری موارد
Mehdi Asadi
درباره نمایش شک i
سلام. بسیار لذت بردم از این نمایش..مخصوصا طراحی صحنه و لباس
امیرمسعود فدائی و پارسا یزدی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی فوق العاده.مخصوصا گروه بازیگری و گریم و نور که خیلی به چشم می آمد..ممنون از گروه محترم..و تشکر از حامد عزیز
Mehdi Asadi
درباره نمایش دیکتاتور عاشق i
اوایل نمایش خیلی لذت بردم به علت وجود کاراکترهای و تیپ های جذاب..اما انتظار داشتم عناصر دیگری در کلیت اثر نمایشی باشد که مخاطب را بیشتر با خود همراه کند..این عناصر میتوانست وجود حرکات موزون و یا فرم های جالب و غافلگیر کننده باشد که میتوانست به نمایش جلوه بصری بیشتری دهد.اما در کل من به نوبه خودم یک جاهایی قهقه زدم و یک برش هایی از نمایش را وصله به جامعه کنونی خود میزدم و مقایسه میکردم که این نمایش را برای من ارزشمند کرد.
و در آخر از گروه نمایشی تشکر میکنم، مخصوصا آرمان عزیز که من رو به این نمایش کمدی و خوب دعوت کرد.
Mehdi Asadi
درباره نمایش کابوس تلخ آدم i
امشب این نمایش رو به دعوت دوست عزیزم پیمان زکی پور دیدم..اول از همه تشکر میکنم از گروه اجرا.با اینکه شب اول اجرا بود تقریبا بازیها روان بود و اجرا خوب بود...ولی از لحاظ کارگردانی و پیچیدگی اجرا ضعیف بود و خیلی ساده و ابتدایی بود. که به امید خدا در اجراهای بعدی حتما بهتر میشود..
دیشب این نمایش روبه دعوت دوست خوبم اقای پیمان زکی پوردیدم ...باتوجه ب شب اول اجراکاربسیارخوب اجراشد..فضای تئاترخیلی صمیمی بود.بازیگران اجرای خوبی داشتن بازی اقای زکی پورودوست داشتم کاملا تونقش فرورفته بود...درکل کارجالب ومتفاوتی بودورنگ نورپردازی ک قرمزبودخیلی مناسب موضوع بود...پیمان جان امیدوارم بیشترردرخشی
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام و خسته نباشید به بچه های نمایش دکتر جکیل و آقای هاید
امشب من نمایش رو دیدم و از چند اپیزود آن لذت بردم. نکات مثبتی که در این نمایش بود وجود جلوه های ویژه و نمایشنامه که بار اول بود که اجرا میشد.گریم های جالب و لباسهای متفاوت هم از نکات قابل توجه در این نمایش بود..البته این نمایش از نواقصی هم برخوردار بود از جمله افتادن ریتم و چفت نبودن برخی صحنه ها و بازیهای ضعیف برخی از بازیگران که در این نمایش بود که انشالله در روزهای بعد برطرف میشه.