آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال مهدی | دیوار
S3 : 13:13:34 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
مهدی
درباره نمایش ابلوموف i
من این نمایش رو امشب دیدم. در مجموع کار قابل قبولی هست. قسمت هایی از نمایش برای من واضح و مفهوم نبود و فکر می کنم می شد اجرای کوتاه تری رو جمع کرد. بازی زاخار رو از همه بیشتر دوست داشتم و به نظرم تنها بازی بدن و فیزیک درست بین بقیه بود. همینطور نقش اون کاراکتری که همیشه کنار ابلوموف بود خیلی بانمک بود. اینکه هنرپیشه های این نمایش انقدر انرژی صرف اجرا می کنند واقعا عجیب و حیرت انگیزه. به همه خسته نباشید میگم.
مهدی
درباره نمایش قطار سانست لیمیتد i
نمایشِ خیلی خوبی بود. متن بسیار خوب و اجرای عالی. بازی ها هم که درجه یک. یکی از بهترین نمایش هایی که توی این سال ها دیده بودم. نمایشی که ادعای زیادی نداره و فارغ از سر و صداها و نمایش های پر زرق و برقی که این روزها متاسفانه مد شده و از اصالت تئاتر فاصله گرفته، کار خودش رو به نحو احسن اجرا می کنه. به قول یکی از دوستان تماشای این نمایش در هیاهوی تئاترهایی که حرفی برای گفتن ندارن یک غنیمتِ.
پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان از دستش ندید. خسته نباشید به هنرپیشه ها و عوامل موثر این اجرای خوب. به امید موفقیت های بیشتر برای تئاترمون.
به قول یکی از دوستان تماشای این نمایش در هیاهوی تئاترهایی که حرفی برای گفتن ندارن یک غنیمتِ. ( درود بر شما)
۲۱ آذر ۱۳۹۶
چه اشاره بجایی کردید به بی ریا بودن و بی ادعا بودن این تئاتر. بدون شک یکی از دلایل قدرت این اجرا سادگی و بی شیله بودن این گروه فوق العاده هست.
۲۳ آذر ۱۳۹۶
همینطوره. یک صمیمیتی در اجرا بود که در کمتر نمایشی شاهد آن هستیم. دو بازیگر خیلی با هم همراه بودن.
۲۳ آذر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مهدی
درباره نمایش سه خواهر i
امشب برای بار دوم به دیدن این نمایش نشستم. نقطه قوت این اجرا توازن نسبی سطح بازی بازیگران بود. کار جفت و بست داشت و ریتم نمایش واقعا خوب بود. سوای دو تا از هنرپیشه ها بقیه اجرای خوبی داشتند. سعید چنگیزیان و آقای حسینیان فوق العاده بودند. همینطور به آفرید غفاریان مثل همیشه مسلط و خوب بود. مکث ها عالی بود و شوخی ها به جا؛ به خصوص قسمت چهرشنبه سوری و ما وجود داریم؟! نمایشِ این حجم از ملال و درماندگی در اجرای تقریبا دوساعته به طوری که خسته کننده نباشه کار هر کارگردانی نمیتونه باشه. واقعا به حسن معجونی و گروهش تبریک می گم. از جمله نقطه ضعف های کار در درجه اول قسمتی از طراحی دکور بود. به نظر من آب رفتن میز و صندلی ها در پرده های مختلف اصلا جالب نبود. نمیشه توی چنین متنی با این اجرا تا این حد به المان گرایی وفادر بود. در بعضی از پرده ها صدای هنرپیشه ها به خوبی شنیده نمیشد. شوخی ها تا حد زیادی قابل قبول بود، و به جز اون قسمت شیر دریایی اغراق نشده و دلنشین.
متاسفانه مثل همیشه پچ پچ ها و صدای موبایل. همینطور تماشاچی هایی که دیر رسیده بودند.
در نهایت من راضی از سالن بیرون اومدم و در مورد این نمایش فکر کردم. رسالتی که از عهده یک نمایش خوب بر میاد. از گروه لیو تشکر میکنم :-)
مهدی
درباره نمایش اعتراف i
خوشحالم که امشب موفق شدم به همراه دوست عزیزم این نمایش رو ببینیم. صحنه مربوط به قتل قاچاقچی مواد مخدر نسبت به باقی صحنه برای من کشش بیشتری داشت. بازی آقای بجستانی واقعا بی نظیر بود. از همه دست اندر کاران و عوامل تشکر میکنم بویژه آقای ساعتچیان که حضورشون مشخصا به اجرای قوی این اثر کمک زیادی کرده.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مهدی
درباره نمایش هاروی i
متن این نمایش بسیار عالیه. بازی اقای بجستانی بسیار مسلط و فوق العاده بود. همینطور جناب سیاحی. واقعا خسته نباشن.
گمون نمیکنم کسی ناراضی سالن رو ترک باشه. برای همه عوامل ارزوی موفقیت دارم.
مهدی
درباره نمایش لوکوموتیوران i
بعضی وقتا کمی شیرینی بد نیست. "سیمون"
علیرضا این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مهدی
درباره نمایش لوکوموتیوران i
نمایش بسیار جذابی بود. بازی ها بسیار روان و خوب بود، به خصوص بازی آقای بجستانی بسیار پخته و باورپذیر بود. با توجه به اینکه قبل و بعد از این نمایش دو اجرای دیگر هم در همان سالن به روی صحنه می رود همه چیز قابل قبول بود. به تمامی اعضای گروه خسته نباشید میگم. امیدوارم روزهای خوبی برای تئاتر در پیش رو داشته باشیم.
آرمین این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید