تیوال حسین حاتمی | دیوار
S3 : 14:11:01
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
طراحی نور طراحی صحنه متن موضوع محتوا کارگردانی بازی ها همه خوش درخشیدند. از همه عوامل بخاطر این کار ارزشمندشون ممنونم و براشون آرزوی توفیق و درخشش دارم.خسته نباشید.
گریز از مرکز یک کمدی شیرین و پر محتوا هستش و به نظرم یکی از سخت ترین کارها همینه که بتونی یک تفکر رو در قالب طنز به مخاطب ارائه کنی.
بی ارزش جلوه دادن هنرمند تو این دوره، یکی از معضلاتیه که خود من ازش رنج میبرم.هنرمندی که در واقع به نوعی خالق و کاشف هست(اشاره به سبک شمردن شکسپیر).
یکی دیگه از پیام های این نمایش برای من همون ضرب المثل "از آن نترس که های و هوی دارد از آن بترس که سر به توی دارد" بود.
با دیدن این نمایش خیلی راحت درک میکنیم که چطور با بی توجهی و اهمیت ندادن به اطرافیان باعث زایش عقده و در نهایت تبدیلشون به یک شخصیت غیر قابل اعتماد میشیم.
بازی ها هم مطلوب و دلنشین بودن و خیلی خوب تماشاچی رو با خودشون همراه میکردن.ممنون از همه عوامل.لذت بردیم.
ممنون از ابنکه نظر دادین
۲۱ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش آشپزخانه به گونه ایه که مخاطب رو خیلی زود جذب میکنه و با وجود تعداد بالای بازیگرانش خیلی سریع کاراکترهارو معرفی میکنه طوری که تو ذهن تماشاگر نقش میبندن. داستان راجع به گذر امورات در آشپزخانه رستوران در لندن هستش که هر کسی میتونه این ترکیب بندی رو در هر مکان یا فضای دیگه تو ذهن خودش تصور کنه.بعنوان مثال میتونیم آشپزخونه رو به دنیا یا همون کره آبی تشبیه کنیم که خودمون دلیل صلب آرامش خودمون و دیگران میشیم و تقصیرات رو به گردن دیگری و خیلی اوقات خالق هستی که همون مدیر رستوران هست میندازیم.یا اینکه با نارضایتی بی مورد فقط کاممون رو تلخ میکنیم و میدونیم که همه این رخدادها تکرار خواهند شد و این چرخه ادامه داره.از داستان و درونمایه که بگذریم به صحنه های شلوغ و پر پرسناژ میرسیم.این موضوع گاهی باعث غافل شدن تماشاچی میشه و به عبارتی تمرکز حواس رو ... دیدن ادامه » ازبین میبره و در عوض به ریتم نمایش کمک شایانی میکنه طوریکه به هیچ وجه افتادن ریتم یا مکث مشاهده نمیشه. بیشتر روابط بین شخصیت ها با خشونت و درگیری همراهه و این مورد و سروصداهای ناشی از اون یکی از دلایلیه که موجب آزار مخاطب میشه.در کل نمایش جذاب و گیرایی بود و لذت بردم.خسته نباشید میگم به همه عوامل.پایدار باشید
یه نمایش منسجم و خوش ریتم دیدیم.نمایشی که هر چی زمان میگذره بیشتر جذبت میکنه خلاقیت ، ظرافت ،تسلط و انرژی مجید رحمتی زیبایی کار رو دوچندان کرده بود.خسته نباشین
فرزین محدث جادو میکنه و چیزی جز این انتظار نمیره ازش.ولی متن و موضوع رو دوست نداشتم.
سپیده، امیر مسعود و سعید رستمی این را خواندند
بهار این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حسین حاتمی
درباره نمایش سیزیف i
یه نمایش کاملا خلاقانه و دلچسب و جذاب.خسته نباشین.❤
پیمان علیزاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خسته نباشید میگم به همه دست اندرکاران.لذت بردیم از تماشای این کارظریف. یک ایده خلاقانه بهمراه بازی های بی نقص و طراحی نور و البته یک طراحی صحنه مینیمال دست به دست هم میدن که یه اجرای جذاب به مخاطب تقدیم کنن.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید