آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال مهران احمدیان | دیوار
S3 : 03:09:01 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
از دیدن نمایش لذت بردم ولی نقدی هم دارم که امیدوارم رنجاننده ی نویسنده-کارگردان گرامی نباشد.
داستان این نمایش پرمغز بود و یا دست کم آینه ی گذشته و حال تلخ ما. چاشنی طنز دلنشینی دارد که گاه کمی دل را می زند! کارگردان در نمایشی (باغ آلبالو) که در دل نمایش اصلی بود اشاره کرد که بعضی چیزهای بی ربط، برای جذب مخاطب گنجانده شده است. درک می کنم و می فهمم، ولی مزه باید با نوشیدنی هم خوان باشد! بخش های رقص و آهنگ ترکی را درک نکردم و به گمان اجرای ترانه های کوچه بازاری (بخوانید بند تنبانی!) فارسی، می توانست هم چاشنی خوش آیندی برای عوام (خودم رو می گم) باشد و هم تداعی کننده ی بهتری برای حال و هوای تهران قدیم.این حکم برای بعضی شوخی ها هم صدق می کند. برخی دیالوگ ها را متوجه نشدم، هم به خاطر سرعت و هم کیفیت صدا (شاید مشکل از مکان نشستنم بود).
از این ها گذشته بازی جذاب آقای حقیقت دوست و بازی روان و بادی لنگوئج! خانم میرعلمی به کیفیت این نمایش افزوده بود. مرثیه ای که مطرب خواند بسیار به جا بود، مرثیه ای به "حال" و روز تئاتر که همزمان تماشاگر را هم خنداند. تلخند!
پاینده باشید
یاسمن پورمهران این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بحث ها در باره ی این نمایش داغ هستش. فردا می رم ببینمش تا بتونم قضاوت کنم!
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به خاطر دسته بندی کردن قیمت بلیط ها مجبورم این نمایش رو هم نــبینم!
به خاطر دسته بندی کردن قیمت بلیط ها مجبورم این نمایش رو هم نــبینم!
به خاطر دسته بندی کردن قیمت بلیط ها مجبورم این نمایش رو هم نــبینم!
نمایش قشنگی بود، 90% حواسم معطوف شده بود به نمایش (اون 10% رو گرمای سالن پرت می کرد!).
بیشتر دیالوگ ها شنیدنی بودن. بعضی وقت ها به خاطر شتاب رد و بدل شدن دیالوگ ها ذهنم جا می موند و نمی تونستم آنالیز شون کنم. آخه من هم تاخیر دارم!
به گمانم باید دوباره تماشا کنم برای هضم این همه دیالوگ های زیبا.