کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال مرگان | دیوار
S3 : 13:05:22 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
" ملکه زیبای لی نین" و ندیدی ؟؟؟ وااااااااای بی نظیره ... بازیا ، طراحی صحنه ، موسیقی ، فرم....
و من با این اوصاف این نمایش و دیدم .
صدای خانوم آسایش و آقای غنی زاده که اصلا شنیده نمی شد در عوض صدای تیک تاک ساعت تو ذهنم می پیچید . گنگی صدای بازیگرا همراه با دیدن انگشت خوردن تهوع آور مهدی کوشکی ... گریم اغراق شده که یاد فیلمای تیم برتون می انداخت آدمو ... صدای بیش از اندازه موسیقی و افکتها . گریم ، بازیها ، میزانسن ... چه هدفی جز دیوانه کردن مخاطب داشتند ؟؟؟ اگه هدف کارگردان این بوده کاملا موفق شده ولی چه ارتباطی به متن داشت این نحوه اجرا ؟؟؟؟؟؟ متاسفاته خلاقیت و نوآوری اولویت اول اکثر هنرمندای این کشور شده ، هر چی نا مفهوم تر و در ظاهر پیچیده تر مخاطب بیشتر و در جامعه هنری سر شناس تر ! و البته گذر از خطوط قرمز (مخصوصا مسایل جنسی ! ) تضمین ابدی وجودی این هنرمندان عزیز است .
من متنو خونده بودم و برام سوال بود که قسمت های سکسی متن رو چیکار میخواد بکنه. به نظرم استفاده از عینک ایده ی جالبی اومد. البته موافقم که اصلا به متن وفادار نبود و کلا یه تراژدی رو به یه کمدی خیلی بد تبدیل کرده بود.
۲۸ فروردین ۱۳۹۳
شما %100 مختاری تایماز جان
همونطور که ما
:)
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
دقیقاً نیلوفر جان... :)
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید