تیوال M... | دیوار
S3 : 17:04:31
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
M...
درباره نمایش نفرین قحطی زده‌گان i
دکور خوب
بازی خوب
متن مناسب
من راضی ام . ولی نمیتونم بگم چیزی توی ذهنم جرقه زد ؛ خاطره ای ، تجربه گذشته ، ایده یا هر چیزی که بخواد ذهنمو یا احساسمو درگیر کنه . چیز الهام بخشی برای شخص من نداشت .
یه شب خوب با دیدار آقای خطیبی عزیز و یه تئاتر استاندارد
M...
درباره کنسرت شهر خاموش کیهان کلهر i
هنوزم باورم نمیشه همچین سعادتی نصیبم شد. با تک تک سلول هام کیف کردم.
طنین سازتون همچنان پر جوش و خروش باد استاد .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
M...
درباره مستند اسرار دریاچه i
مستند خوبیه فقط اینکه اگر در خانه هنرمندان به تماشا مینشینید در جریان باشید که :
بعد از نیم ساعت از شروع پخش فیلم ، اجازه ورود به داخل سالن میدن . و متاسفانه چون اکثرا رعایت نمیکنن (وسطش رفت و آمد میکنن ، دنبال گروه دوستاشون هستن چراغ قوه دوربینو میگیرن رو تماشاچیها، بلند صدا میزنن همو و با چن کیلو چیپس و پفک وارد میشن )اگر تو این شرایط تمرکز کردن براتون سخته ، به احتمال زیاد چیزی متوجه نمیشوید چرا که فیلم جنبه روایتی دارد .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
M...
درباره نمایش زهرماری i

دوست دارم حتما یه بار دیگه ببینم . امیدوارم تمدید بشه .

آذرمهر و Masoud niknafs این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شما یه تئاتر میری روی طراحی صحنه ، گریم ، لباس، نورپردازی ،صدا و موسیقی این همه زحمت کشیدن بعضا با چندین نفر به عنوان گروه بازیگران و تو کاری مثل شاه لیر با ۴ ساعت .
اونوقت هزینه اون کمتر از این ایونت های خانه الکاست .
چه خدماتی ارائه میدین مگه ؟!
رضا غیوری، میهمان شو و نیکا نصیری این را خواندند
سلام به نظرم چون هر ایونتی فقط یکباره ، فضای محدودی دارند با تعداد محدودی شرکت کننده، تجربه آدمها به راحتی و ارزون به دست نیاده و اشکالی نداره که ما هم برای به دست آوردنش کمی هزینه کنیم و اینکه تقریبا برابره مثلا یک پاستا در کافه است.
۲۵ دی ۱۳۹۷
بله ؛ فضا و تعداد افراد شرکت کننده رو میدونم محدوده و ممنون که بهش اشاره کردین . اتفاقا مناسب تر بود اگه با چند جلسه برگزار کردن یه موضوع امکان دسترسی به تجربیات افرادی که دعوت میشن و اغلب تا اونجایی که من شناخت دارم حرفه ایه فیلد خودشون هستن فراهم میشد ... دیدن ادامه » .
امکان تزریق کل تجربیات ارائه دهنده، که مسلما هم ارزشمند هست تو اون تایم محدود وجود نداره .
و من هم مثل همه مسلما بودجه محدودی دارم برای تجربیاتی که سراغش میرم و به همین دلیل هم کامنت گذاشتم چون ایونت های قبلی هزینه شون کمتر بود .


۲۸ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دقیا از کدوم موزه ها دیدن میکنن ؟
عاطفه گندم آبادی این را خواند
درود بر شما
توضیحات اولیه در محیط بیرونی کاخ گلستان ارائه می‌شود، در ادامه مسیر توضیحات مربوط به فضاهای عبوری و جاذبه‌های مسیر بازگو خواهد شد و در نهایت از سه خانه تاریخی مدرس، دبیرالملک و مهربان بازدید به عمل خواهد آمد.
با سپاس
۲۵ فروردین ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید