کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال م.ط | دیوار
S3 : 07:08:20 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
م.ط
درباره فیلم مغز استخوان i
به نظرم من فیلمی که بتونه یک دریچه جدید از گره های زندگی رو بهمون نشون بده و مارو به فکر واداره که جای شخصیت های فیلم قرار بگیریم و تصمیم بگیریم که ما بودیم چیکار می کردیم ، این فیلم فیلم چالش برانگیز و خوبی هستش.
در موردی دوستانی که با پایان های باز مشکل دارن عرض کنم تمام انسان هایی که در طول زندگی باهاشون یه مسیری از زندگی رو طی می کنید ، آیا از ابتدای زندگی همراهشون بودید و ازشون خبر داشتید یا حتما قراره بدونید تا انتهای زندگی به چه سرنوشتی دچار می شن ؟ قطعاً خیر آیا پایان این آدما بازه ؟ خیر
ولی ما داریم از یه نقطه تا نقطه ای دیگر رو همراهیشون می کنیم . فیلم حرفش رو زد در همون دقایق و لزومی نداره برات اون زندگی رو تو 5 دقیقه ببنده. این زندگی رو شما باید تو ذهنتون ادامه بدید و بفهمید بدترین حالت و بهترین حالت با منطق شما چجوری به نتیجه می رسه.

م.ط
درباره فیلم روز صفر i
فیلم تلفیقی از فیلم های ایرانی ، هالیوودی و بالیوودی بودش . دلیلشم به نظر می اومد اول بخاطر تدوین و دوم به نظر می رسید تیم های متفاوتی کار فیلمبرداری رو تو لوکیشن های مختلف انجام دادن . فیلم یک فیلم سفارشی با بودجه بسیار بالا ساخته شده. اگر به خیلی از کارگردانها این امکانات و هزینه ها داده می شد فکر می کنم فیلم های بسیار قوی تری شاهدش بودیم. در کل خیلی شعاری به نظر می اومد که البته بتونه بخاطرش اینهمه بودجه بگیره..
نمره : 5.5 از 10
امیرمسعود فدائی، امیر مسعود، جعفر میراحمدی، سپهر و سپیده این را خواندند
آنیتا و زهره مقدم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
م.ط
درباره فیلم سینما شهر قصه i
فیلم سعی داشت در قالب یک روایت ، مروری بر تاریخ سینمای ایران داشته باشه . در خصوص روایت می تونست کمی عمیق تر داستان شکل بگیره ولی در کل لطیف و در حد معمول بود . و اما در مورد بخش دوم که مروری بر تاریخ سینمای ایران بود، فوق العاده به من چسبید. تو تمام لحظه هایی که سکانس های زیبای فیلم های فاخر دیگر رو نشون می داد دلم می خواست تک تک فیلم هارو بشینم به صورت کامل تو سینما با اون پرده بزرگ و با کیفیت ببینم.
فقط ای کاش تو اون شرط بندی بین آناهیتا درگاهی و حامد کمیلی ، جقتشون برنده نشن . به نظر من این حس رو به آدم می داد که فیلم های قبل از انقلاب و بازیگران اون زمان بدرد نخور هستن که به هیچ وجه اینطور نیست.
بازی بابک کریمی خیلی خوب و دلنشین بود مثل همیشه
م.ط
درباره فیلم کشتارگاه i
یه فیلم طولانی که می تونست اصلا طولانی نشه . داستان هایی تو روال فیلم بوجود می اومد که اصلا تموم نمی شدن . دیالوگ هایی برقرار می شد که اگه نمی شد هم اتفاقی نمی افتاد . داستان اصلا قوی نبود . بازی ها هم چشم گیر نبود.
نمره من به این فیلم 4.5 از 10
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
م.ط
درباره فیلم آن شب i
در کل به نظرم در دنیا هم خیلی کم پیش می یاد تا یه فیلم با ژانر وحشت خوب از آب در بیاد.
فیلم آن شب فیلم خوبی نبود ولی با توجه به اینکه در کشورمون اصلا کسی به سراغ ساخت این ژانر نمیره ، تلاش این تیم رو تحسین می کنم.
در طول فیلم خیلی از موقعیت ها منتظر یه اتفاق تکان دهنده بودیم ولی اتفاق نمی افتاد و هیچوقت به اوج نمی رسوند. نمی دونم کارگردان نخواسته بود از فاکتورهای دلهره آور سمعی و بصری متعارف در فیلم های این شکلی استفاده کنه یا نتونسته بود به خوبی ازشون استفاده کنه ..
م.ط
درباره فیلم لباس شخصی i
فیلم بسیار بسیار بد و کاملا سفارشی
بازی به شدت ضعیف ضعیف ضعیف . جاهایی که قرار بود دیالوگ مهم تری (مثلا) برقرار بشه در نهایت اوج ضعیف بودن کارگردانی و بازیگری را به رخ می کشید.
واقعا حیف این بودجه برای این فیلم ضعیف،
کارگردان تو ذهنش ماجرای نیمروز بوده ولی متاسفانه ...
حیف وقتی که تلف شد..
م.ط
درباره فیلم من می‌ترسم i
فیلمی که داستان و روایت قابل قبولی داشت . بازی های خیلی بهتری از امیر جعفری دیده بودم . الناز شاکردوست قابل قبول بازی کرده بود. به نظرم فیلم می تونست گره های بیشتری داشته باشه. 3.5 از 5
امیرمسعود فدائی، ژوآن، سپیده، جعفر میراحمدی و پویا فلاح این را خواندند
امیر مسعود این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
م.ط
درباره فیلم سه کام حبس i
فیلم بسیار تکان دهنده و خوب ولی بسیار بسیار تلخ
بازی محسن تنابنده و پریناز ایزدیار بسیار عالی
گریم عالی
جامعه ای که پر از تلخی هستش مشخصه که هنر جامعه هم رو به تلخی هستش و قاعدتا همه این تلخی ها باور پذیر هستش..
م.ط
درباره فیلم شنای پروانه i
فیلم خوبی بود و بنده بسیار دوست داشتم.
بازی امیر آقایی عالی ولی تقریباً کوتاه
بازی جواد عزتی خوب بود ولی نه به اندازه جان دار
روایت فیلم به نظرم جالب بود و پایان فیلم متفاوت..

مدت زمان فیلم حدودا چقدر هست دوست عزیز؟
۱۴ بهمن ۱۳۹۸
بنظرم اینطوری فکر نکنید، اگر در جهت بهبود حال بیمار و کاهش رنج تلاش کردید این نهایت خوش شانسی شما بوده که این فرصت رو داشتید، حتی اگر به واسطه ی شغلتون هر روز بارها این اتفاق بیفته پس هر روز بارها خوش شانس بودید . بقیه ش بقول خودتون ، بازی ها و خاصیت شگفت انگیز زندگیه . میبینید گاهی برای چی نگران هستیم و روزگار طوری رقم میخوره که به وقتش اون موضوع ، کم اهمیت ترین جایگاه رو تو زندگیمون پیدا میکنه .
برقرار و تن درست باشید .
با پوزش فراوان از دوست عزیزمون م.ط که از صفحه ی ایشون برای گپ های دوستانه استفاده کردیم . :)
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
دقیقا خانم مهاجرانی بزرگوار
خیلی قشنگ توصیف کردین همه چی رو

م.ط جان منم ببخش :)
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
م.ط
درباره نمایش تن شوری i
پرداختن به مصائب زناشویی با بازی های خوب بازیگران. نکته درخشان این تئاتر صدای رسای بازیگران هستش. صدای صابر ابر بسیار قوی و رسا هستش که من این قوت رو توی تئاتر کالیگولای همایون غنی زاده عزیز هم از صابر ابر و هم از پانته آ پناهی ها دیدم و تحت تاثیر قرار گرفتم. نکته بعدی که من بسیار لذت بردم بازی بدن بسیار زیبای خانم پناهی ها بود که به نظر من بهترین بازی بدن رو توی تیاتر ، ایشون از خودشون به اجرا می ذارن. همچنین در خصوص روایت نمایش ، به نظر من سعی شده بود که بسان حرکات روی یک موج آروم تا رسیدن به امواج سهمگین تماشاگر رو از فرود به اوج نمایش حرکت بده و فکر می کنم با تسلط خوب بازیگران در این کار موفق بودن.
با آرزوی موفقیت برای تمامی دست اندرکاران.
صابر ابر عالی بود . بنظرم اتفاقا اینجا اصلا خودش رو تکرار نکرد
۲۷ دی ۱۳۹۷
تسلط روی صدا صابر ابر در کالیگولا فرامووش نشدنیه
۲۹ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
یک اجرای بسیار عالی و زیبا با بازی های خوب و درجه یک. به نظر من نوشته فردریش دورنمات به خوبی در کشور ما می تونه لمس و احساس بشه و برای تماشاگر حس همزاد پنداری از لحاظ اجتماعی و سیاسی به ارمغان بیاره. طراحی صحنه بسیار خوب بود . در مقایسه با نمایش می سی سی پی نشسته می میرد آقای غنی زاده می تونم بگم ازدواج آقای می سی سی پی نزدیک تر به حال و هوای داستان بود و همه چیز بسیار ساده و درست بیان شد ، ولی کار آقای غنی زاده هم پر از بازی های خوب و تلفیق با بخشی از سینما بود که ایده جالب و جذابی نیز بود. در هر صورت هر دو نمایش با گونه ای متفاوت و جذاب به اجرا در اومده بودن.
یه تجربه جالبی که من در این نمایش بهش برخوردم رو هم دوست دارم بگم. من اولین باری بود که در سالن اصلی تیاتر شهر نمایشی رو می دیدم . قبل از اجرا تصاویر بسیار زیبایی از تیاتر های قدیمی که اجرا شده بودن رو بر روی دیوار به صورت قاب شده در سالن بیرونی دیدم و کلی حسرت خوردم که چه نمایش های زیبایی رو با بازیگران فوق العاده و چه گروه های بازیگری نابی که شاید بعضیاشون دیگه در بین ما نیستن و تکرار نشدنی هستند رو از دست دادم.
بعد از اون وقتی وارد سالن نمایش شدم خیلی ناراحت شدم که بازسازی و رسیدگی کافی به سالن نماش نشده و همه چیز کهنه و مندرس به نظرم اومد . ولی وسطای نمایش که غرق در تماشا بودم به خودم اومدم و احساس کردم در سال های دوری هستم و زمان به عقب برگشته که حس بسیار جالب و نابی برای من داشت که مسببش همون قدیمی موندن این سالن بود. نورهای زرد رنگی که به صحنه تابیده بودن که دقیقا حال و هوای تیاترهای قدیمی اجرا شده در این سالن رو که توی سالن دیده بوم برام تداعی می کردن، پرده نمایش سبز رنگ چروک و چرک کهنه ، صندلی هایی با پارچه های قدیمی و مستهلک و بعضاً شکافته شده.. بعضی وقتا چقدر دل آدم ، قدیمای ندیدمون رو می خواد و اون حس نوستالژی چه خرسندی رو برامون به وجود میاره.
در انتها دیدن این نمایش رو حتماً پیشنهاد می کنم.
در ضمن تف تو اون نقشی که به اون بنده خدا واگذار کرده بودن : )
Milad T
درباره فیلم گلدن تایم i
چه اسم مناسبی برای این فیلم انتخاب شده بود . 12 موقعیت که می تونه مهم ترین لحظه زندگی هر انسانی باشه. بسیار خلاقانه ، بسیار همه چی سر جاش و درست انتخاب شده بود . اغلب بازیگران فیلم از بازیگران خوب تیاتر هستن. نقطه مشترک تمامی فیلم ها وسیله نقلیه هستش. 12 اپیزود که با اسامی ماه های سال معرفی می شن و حس من با ادامه روند ماه ها و رسیدن به ماه های سرد این بود که داستان ها رو به سردی و سکوت میرن. دستمریزاد به پوریا کاکاوند..
میلاد طیبی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید