کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال مینا رستگاری | دیوار
S3 : 10:06:07 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام دوستان
الان دیدم که یکی از دوستان نوشته بودن که نمایش باتاخیر حدود یکساعت و نیم ا جرا رفته. من هر چقدر تماس گرفتم کسی گوشی رو برنداشت.که بدونم اگه نمایش دیر شروع میشه خودمو برسونم.لطفا رسیدگی کنید که در این مواقع حداقل یک نفرجوب تلفن رو بده چون من ساعت یک ربع به نه قیطریه بودم وچون ناامید شدم از همونجا برگشتم.که ای کاش برنمیگشتم.
غزاله کهن دل، sara safari و بامداد این را خواندند
دقیقا ، منم نا امید شدم نرفتم
۱۳ بهمن ۱۳۹۲
دوست عزیز در اون شرایط واقعا جواب تلفن دادن مقدور نبود.ما هم نمی دونستیم چه اتفاقی پیش میاد.اما زمانی که دیدیم بالاخره بیشتر دوستان رسیدند اجرا رو شروع کردیم.
۱۵ بهمن ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام گروه همیاری عزیز وهمه دوستان
امشب برای دیدن نمایش بلیط گرفته بودم امامتاسفانه بعلت بارش برف به نمایش نرسیدیم.بلیط ها سوخت شد .ولی دلم بیشتر سوخت.

درود بر شما
اگر هر کاری برای پشتیبانی شما از ما ساخته است بفرمایید.
۱۲ بهمن ۱۳۹۲
:(آخی چقدر بد
۱۳ بهمن ۱۳۹۲
دوستان عزیز
من دیشب 4 ساعت و نیم در ترافیک بودم و بلاخره ساعت 9:50به فرهنگسرای نیاوران رسیدم و با نا امیدی رفتم تو ولی با خوشحالی دیدم چند دقیقه است که شروع شده چون همه دیر رسیده بودند.شاید شما هم اگه می آمدید می رسیدید.ولی اشکال نداره دیگه.... برف دیگه.....
۱۳ بهمن ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
مینا رستگاری
درباره نمایش سقراط i
سلام گروه همیاری عزیز
بلیط رو 25دی رو کی میتونیم رو سایت ببینیم. اخه میخوام یه جای خوب بخرم. ممنون
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با سلام خدمت همه دوستان
امشب این نمایش رو دیدم کلی هم اشک ریختم. در هر جایگاهی که خودم رو قرار میدادم نمیتونستم تصمیم بگیرم. وقتی مادر باشی خیلی سخته.امیدوارم که همه مشمول عفو الهی قرار بگیرند.وقتی زندانی که با محاسبه سنش به صورت قمری مشمول قصاص شد واقعا حالم بدشد.
بازم از همه دست اندرکاران این کار تشکر میکنم
سلام به همه دوستان تیوالی من این نمایش رو دیدم و به دوستانم توصیه کردم که ببینن. من که خیلی دوسش داشتم. اصلا خسته کننده نبود و اصلا نفهمیدم دو ساعت چطوری گذشت. فقط دو تا مطلب میخواستم بگم. یکی اینکه نمایش ساعت 8/30 شروع شد و دوم اینکه بلیط برای غیر تیوالی ها هم همون 7500 بود.