تیوال | مختار بایزیدی: مسئولین محترم تیوال عاجزانه تقاضا دارم چاره ای بیندیشید
S3 : 05:45:48
مسئولین محترم تیوال
عاجزانه تقاضا دارم چاره ای بیندیشید و راهکاری پیدا کنید برای امنیت سایت که متأسفانه دچار ایرادات اساسی ست و اطلاعات کاربران به راحتی می‌تواند در معرض دید قرار گیرد،اتفاقی که عصر چهارشنبه برای بنده رخ داد و اطلاعات شخصی به همراه شماره ی تلفنم به بیرون درز کرد و برای عموم قابل مشاهده بود،این اتفاق باعث بروز مشکلات و ایجاد نگرانی بابت تبعات آن برای بنده شد.حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران،بدیهی ترین انتظاری ست که از سایت معتبری مانند تیوال می‌رود و این موضوع نیازمند بازنگری و تغییرات اساسی در ساختار سایت است،امیدوارم به شکل جدی پیگیر این موضوع باشید تا کاربران با خیال آسوده و امنیت خاطر به فعالیت خود در این سایت ادامه دهند.
درود بر شما
دغدغه به جای شما را درک می‌کنیم و امنیت اطلاعات افراد از اولویت‌های اساسی تیوال است.
اختلالی حدود دو ساعت به صورت محدود و برای کاربران محدود رخ داد که ریشه‌یابی و برطرف شد.
۳۱ خرداد
همیاری گرامی. توی اون زمان دو ساعته، برای من هم این اختلال پیش اومد (وارد اکانت خانم دیگه‌ای شده بودم) و همون موقع خبر دادم و گروه پشتیبانی پیگیری کردن و توضیح دادن برام علت رو. تا اینجاش دست تیوال درد نکنه و تشکر هم کردم بابت توجه و پیگیری.
اما همون روز ... دیدن ادامه » آقایی از کاربران تیوال با من تماس گرفتن و گفتن در طول هفته گذشته "چند بار" ناخواسته وارد اکانت من شدن!! (که این رو هم به تیوال اطلاع دادم و گفتن پیگیری میکنن علت رو.) بعد همون کاربر هم صادقانه توضیح دادن که چون "چند بار" این اتفاق افتاد صفحه من رو بررسی کردن و ترجیح دادن با شخص من تماس بگیرن که شاید علت رو بدونم. الان هم تا جایی که خبر دارم تیم پشتیبانی گفتن علت این مورد که چند بار تکرار شده رو نمیدونن و باید پیگیری کنن برای رسیدن به نتیجه.
به جز من هم، خانم نیلوفر (از کاربران فعال تیوال) گفتن براشون قبلاً پیش اومده این موضوع. الان هم که علی آقای عبداللهی نوشتن براشون اتفاق افتاده به جز زمان اختلال روز چهارشنبه.
من هم فکر می‌کنم اگر این روند ادامه داشته باشه، کاربران اعتمادشون از بین میره... و چون تیوال برای خود بسیار محبوبه، دلم نمی‌خواد که ازش دل‌چرکین بشم... ممنون میشم که سریع‌تر مشکل رو بررسی کنید و در نهایت اطلاع رسانی هم بفرمایید به کابران که علت چی بوده.
۳۱ خرداد
سلام و عرض ادب
در تایید فرمایشات دوستان ، در تاریخ ۳/۲۹ چهارشنبه ، شخص دیگری با اکانت من بلیط نمایش خریداری کرده بود ، با پشتیبانی تیوال تماس گرفتم ، به من هم گفتن که اونروز ظاهرا مشکلاتی پیش اومده بوده
۳۱ خرداد
همیاری وتیم پیشتیبانی تیوال عزیز این مسئله بسیار مهم وحیاتی ست واحتمال سواستفاده های زیادی رو رقم خواهد زد ... بخصوص که تمام اطلاعات شخصی مان در پروفایل تیوال موجودهست ..لطفا و حتما تمهیداتی انجام بفرمایید که این مسئله مجدد اتفاق نیفتد.
باسپاس فراوان
۳۱ خرداد
همیاری گرامی ممنون بابت پاسخگویی،جناب علی عبدالهی نکات مهم و بجایی رو مطرح کردند که بسیار قابل تأمل بود چون ایشون در این زمینه صاحب نظر هستند و تذکراتشون کاملاً بجا بود،متاسفانه الان دیگه کامنت ایشون برای بنده قابل رؤیت نیست،ممنون میشم دلیلش رو توضیح ... دیدن ادامه » بدید.
۰۱ تیر
خانم صالحیان گرامی،جناب حسین مردی بزرگوار و بانو ثانی عزیز
ممنون بابت توضیحاتتون و سپاس بابت مشارکتتون در این بحث،امیدوارم این قضیه بصورت جدی پیگیری بشه تا شاهد چنین اتفاقاتی در تیوال نباشیم.
۰۱ تیر
آقای بایزیدی عزیز
نظر بنده رو نمی‌بینید شما؟؟
احساس می‌کنم بقیه‌ام ندیدن
۰۱ تیر
علی جان هاید شده

بود و حالا نیست
۰۱ تیر
عجبا!
مرسی عباس جان که گفتین

دو کلام حرفم می‌زنی سریییع هاید می‌کنن..کارتو درست انجام بده به جای این کارا!!
۰۱ تیر
علی جان تو کامنتت به موضوع انقضاء اشاره کردی.... دوستان تیوال به حساب اینکه برای تمدید اون مسئله اقدام کرده‌ن و این کفایت می‌کنه به نظرشون، کامنت‌های مربوطه رو هاید می‌کنن!
۰۱ تیر
قانع شدم رضا جان
حسین پاکدل حالا هی برگرد به بانیپال بگو، اونم بگه بقانعمم
نمی‌شه دیگه، قانعیده شده رفته
۰۱ تیر
:))))))

کلا آدم‌های قانعی هستیم....
۰۱ تیر
:))))))
۰۳ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید