تیوال مهرزاد نادرپور | دیوار
S3 : 16:24:44
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
به جرات می توانم بگویم که یکی از زیباترین حرفه ای ترین و به یاد ماندنی ترین تاتر چند سال اخیر را دیدم آن هم با گروهی حرفه ای که با تمام وجود سعی در ایجاد لحظات برای تماشاگران نمودند.
این نمایش در تمام قسمت ها عالی بود طراحی صحنه زیبا و بدیع ، بازی های روان و مسلط ، نورپردازی مناسب ، طراحی لباس ممتاز ، گریم های بسیار موجز و البته سخت و بالاخره موسیقی زنده و گوش نواز که می توان به جرات گفت 50 درصد موفقیت ارائه را بدوش می کشید و در آخر کارگردانی زیبای نمایش که تمام جزئیات را مو به مو طراحی و اجرا نمود
به همه گروه این نمایش خسته نباشید می گویم و مشتاقانه منتظر نمایش های دیگرتان هستم.
مهرزاد نادرپور
درود بر دوستان تیوالی و تمامی دست اندرکاران نمایش بولشویک.
من این افتخار را داشتم که در افتتاحیه ی نمایش روز پنج شنبه حضور داشته باشم. نمایش بولشویک سوای ضعفهایی که طبیعت روزهای اولیه هست ، از جمله تاخیر حدود45 دقیقه ای نمایش (با توجه به توضیح عوامل مبنی بر نمایش زمان قبل از آن که منجر به کمبود زمان جهت آماده سازی دکور بود) و نیز ناهماهنگی نور و صدا در بعضی مواقع ، همچنین ریتم کلی نمایش که در یک سوم ابتدایی تماشاگر باید زمان بگذارد که با داستان ، دکور و بازیگران آشنا شود ، میتوان گفت نمایش بولشویک از متن نسبتا خوبی برخوردار بوده و همچنین بازیگران منهای یک سوم ابتدایی از بازی قابل قبولی برخوردار بودند.
بازها از جمله خانم سولماز غنی و جناب قائدی و نیز بازیگر نقش کیا از جمله بازیهای قابل قبول بود همچنین تلاش عوامل در تغییر دکور و جلب رضایت تماشاچیان ... دیدن ادامه » قابل تقدیر است.
امیدوارم در آینده نمایش های دیگری نیز از نویسندگان و کارگردانان جوان حوزه ی تاتر ببینیم .
با سپاس فراوان از اینکه لحظات خوبی را برای ما بوجود آوردید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من از آرزوهام بود که کنسرت گروه پالت رو ببینم و شوربختانه این امکان بوجود نیامد. امیدوارم با توجه به استقبال بی نظیر مشتاقان این گروه و امکان برگزاری کنسرتهای بیشتر، در آینده موفق به دیدن کنسرت گروه موفق و مبتکر پالت بشوم. آرزوی پیشرفت هر چه بیشترتان در آلبومهای آینده را دارم.
وحید هوبخت این را دوست دارد
کنسرت گروه پالت تمدید شد. تاریخ 11 خرداد و 22 و 23 و 24 خرداد تالار وحدت
۰۶ خرداد ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درود فراوان بر همه دست اندکاران و هنرمندان نمایش کمدی ملی. بنظرم جای این نوع کمدی نقادانه و مفرح در تاتر کشور خالی است. نمایشهای موزیکال همراه با موسیقی های شاد فولکوریک که در آن نقدی هم به جامعه زده می شود. اما از همه مهمتر انتخاب صحنه نمایش در موزه استاد انتظامی است که باعث آشنایی هر چه بیشتر مردم با این موزه می شود که هم فال بود و هم تماشا. ولی متاسفانه نوع چینش صندلی ها باعث آزار تماشاگران مخصوصن بخش میانی آن شده، که امیدوارم این نقص هر چه زودتر برطرف شود.
با تشکر فراوان از همه بازیگران و مخصوصن نویسنده و کارگردان گرامی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من با کارهای محمد مساوات یکی دو سال است که آشنا شدم و با دیدن کار جدیدشان به این واقعیت پی بردم که هنرمندانی نظیر ایشان در حیطه هنرهای نمایش می توانند قهر مردم نسبت به تاتر را به آشتی دوباره بدل کنند. این نگاه هوشمندانه به مسائل اجتماعی همراه با دید حرفه ای و مسئولانه به هنر نمایشی من را به آینده تاتر کشور امیدوار می کند.
در مورد تاتر خانه.وا.ده می توانم به میزانسهای بجا،‌ همراه با نورپردازی دقیق، طراحی لباس مناسب و دیالوگهای پرمعنای بازیگران اشاره کنم که از نقاط قوت کارهای محمد مساوات عزیز است که باعث لحظه شماری من در دیدن کارهای بعدی ایشان میشود. همواره موفق و پیروز باشید.
سلامی گرم خدمت تمامی هنرمندان تاتر قصه ظهر جمعه بخصوص آقایان مساوات حسنلو و حبیب زاده و خانم احمدی و نیز تمامی بازیگران این نمایش بخصوص آقای محمدی عزیز با آن بازی روان و زیبایش که تماشاگران را به وجد آورد. بسیار مشخص است که برای تک تک صحنه های این نمایش فکر و تلاش فراوان نهفته است که آن هم بر پایه اهمیت به شعور و فهم تماشاگران استوار است. در ضمن یک پیشنهاد هم دارم و آن این است که چرا برای سریالها و فیلمهای موفق فقط باید قسمت های دیگر نیز ساخته شود برای تاتر هم اگر قابلیت ادامه داشته باشد نیز می توان قسمت های بعدی نیز به آن اضافه شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنم با توجه به قابلیت فراوان این نمایش و استقبال بی نظیر تماشاگران از آن ، قسمت بعدی نیز تهیه شود. با تشکر مجدد (نادرپور)
» تا ۲ پاسخ


محمد زارع جعفری و ایمان یزدی این را پاسخ داده‌اند
فقط میتونم بگم یکی از بهترین تئاترهایی بود که این چند وقت دیدم از همه ی عوامل تشکر ویژه دارم واقعا فوق العاده بود
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
سلام گرم و صمیمی خدمت شما آقای نادر پور عزیز اول به خاطر اینکه اجرای مارو دیدید متشکرم و بعد خوشحالم که از کار گروه ما خوشتون اومد و در آخر خشنود از اینکه بازی من مورد توجهتون قرار گرفت . اما در مورد پیشنهادتون که تا حالا در تیاتر چنین چیزی ندیدم باید بگم ... دیدن ادامه » این نشان از این داره که شما خیلی به ما لطف دارید . سپاسگذارم
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
میثم عزیز سپاسگذارم که قصه ظهر جمعه رو برای دیدن انتخاب کردی . و بسیار ممنون به خاطر انرژیت .
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید