همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال mohadeseh fatahi | دیوار
S2 : 05:21:00
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
عالی بود . واقعا به شعور بیننده احترام گذاشتن یه کار نو با حداکثر دقا ارائه دادن و برای به وجد آوردن تماشاچی دست به هر کاره پوچ و بی ارزش نزدن واقعا ممنون
Unforgiven(Farhad) این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
mohadeseh fatahi
درباره نمایش حرفه ای i
نمایش خیلی خوب اما نه عالی.از اون هایی نیست که بعد از چند روز بگید عجب چسبید و عالی بود.بازی رضا کیانیان عزیز و آقای هاشمی بسیار روان و خوب بود.دلیل حضور خانم رهنما در این نمایش رو اصلا متوجه نشدم .همچنین زیرکی آقای کیانیا ن برای هم زمانی نمایش با این ایام را خیلی پسندیدم.
در کل پیشنهاد میکنم به این نمایش برید
پرند محمدی، fate83 و amdgh این را خواندند
الهه بیرک آبادی این را دوست دارد
کدوم ایام ؟
۲۷ بهمن ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
mohadeseh fatahi
درباره کنسرت سیمین غانم i
عالی بود.گروه، ترانه ها ، فضای سالن .عالی بود و جالب اینه سالن کاملا پر شده بود واین خودش نقطه امیدی هست که ما هنوز میتونیم ایشون رو پشتیبانی کنیم.اما صد افسوس که نمیشه هنرشون بیشتر از این نمایان بشه یا راحت تر اجازه ندارن.متاسفانه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
mohadeseh fatahi
درباره فیلم سیانور i
باسلام:
این فیلم و در جشنواره فجر دیدم .توقع ام بردن جایزه های زیادی بود که البته گویا اشتباه کرده بودم.
اما از نظر بنده دیاگوگ ها ، بازی و طراحی صحنه و دکور همه به صورت عالی و به جا ساخته و پرداخته شده بود.مخصوصا طراحی دکور که جا داره تبریکی و تعظیم چند دقیقه ای رو به جا آورد.
بعد از مدتها یه فیلم من رو به صورت کامل راضی کرد و تونست خیلی ها رو به فکر بندازه که یه روزی همه ما هم وطن ،دوست، هم محلی ، برادر و خواهر هم بودیم این دین و سیاست بود که کم کم باعثه جداییه ما شد و در آخر تمام این جنگ و جدل ها جوابش قرار بود چی بشه ؟تماشاگر میتونست فیلم رو دنبال کنه بدون اینکه اهد هیچ گونه جبهه گیری باشه و همچنین شاید گاها حق و رو آدم های متفاوت در لحضات متفاوت میداد.
ابتدای داستان متن داستان همه به جا و درست بود به جز پایان بندی فیلم که البه آسیب جدی به کل فیلم وارد ... دیدن ادامه » نمیکرد.
و در آخر چیزی که قراره بهش فکر کنی اینه که: واقعا چریک و ساواک و مجاهد و اسلام گرا آیا برای نجات خلق اومدن یا خودشون ؟ و اصلا خلق قراره کی باشه ؟!؟
الهه الف و محمد لهاک این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش جالب با تصویر سازی فوق العاده ، بازی عالی و اکت خوب بچه ها.اما در مقایسه با کارهای قبلی این دوبزرگوار (خانم ها ماهیان و صدری )کاره جذابی نبود ، شاید به خاطره اینکه عادت کردیم به تکرار گفتن محدودیت ها و مشکلاتی که در پی اون اتفاق میافته، شاید به خاطره موضوع که خیلی ها میدونستیم اما از ریز اون خبر نداشتیم ، شایدم به خاطره اینکه دیگه خسته شدیم یا عادت کردیم به وقوع اتفاقات تلخ و وحشتناک..
اما اتفاقی که در لحضات پایانی درست وقتی که داری فکر میکنی که توقع ام بیشتر بود از نویسنده ، کارگردان یا بازیگرا ، درست وقتی که داری فکر میکنی میتوتن بگم عالی بود یا نه تیر خلاص با حضور دختر کوچولوی عالی دوست داشتنی و صد البته خوش صدا ،به سمتت شلیک میشه و با خودت میگی عالی بود، تو این تیاتر و موفق کردی و زنده زنگه داشتی
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
و برای من که کارهای قبلی این دو بزرگوار رو ندیده بودم فوق‌العاده دوست‌داشتنی بود!!اگه هم‌هوایی و سه جلسه تراپی رو می‌دیدم احتمالاً باید از شعف یک شب تا صبح تو خیابونا پرسه می‌زدم!!
۱۴ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
mohadeseh fatahi
درباره فیلم لانتوری i
سلام،بنده فقط میتونم به عنوان یه بیننده نظر بدم نه یه منتقد پس لطفا به این نکته توجه کنید.
طراحی و ایده پردازی فیلم قابل تحسین بود و همچنین سبک تازه ای از فیلم سازی را ارائه داد.
اما با توجه به تعاریف و امتیاز های بیش از حد تماشاگران و داوران ،تبلیغ غای فراوان شبکه ها و خود عوامل و لیست بلند بازیگران توانا همچون خانم جعفری و آقای محمد زاده بنده توقع خیلی خاصی از بازی این افراد داشتم که برآورده نشد.همچنین با توجه به اهمیت موضوع فیلم و قربانیان فراوان آن در مملکته ما به نظرم نیاز به فضایی قوی تر در این فیلم مشاهده میشد.از نظر بنده و دوستانم که به این فیلم رفتیم آنچنان نتونست ما رو جذب کنه گو اینکه دوستان بنده حتی از سره بی حوصلگی به گریم بازیگر توجه کرده بودند تا به متن فیلم.
اما با تمامه خستگی های این فیلم از ابتدا 10، دقیقه آخر همه جمعیت را میخکوب ... دیدن ادامه » کرد.
باتشکر ار نویسنده و کارگردان فیلم بابت توجه به این موضوع ، اما به نظره من قدم مهم و موثری برای حل این موضوع و یا پیشگیری این موضوع انجام نداد.
عدنان حسین نژاد و شادی بهرامی این را خواندند
محسن رجبی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
mohadeseh fatahi
درباره فیلم بارکد i
جالب بود اما از نظر بنده یه کپی نسبتا ضعیف از یه فیلمه هالیوودی بود که اتفاقا اون فیلم خوش درخشید.ترکیب تازه و نو داستان و حتی شوخی ها چیزایی بود که خیلی خوب در کنار هم چیده شده بود جدا از نکاته غیر قابل باور فیلم مثل پلیسه داستان یا داستان چک.اما فیلمه خوبی بود
کپی از کدوم فیلم؟
۳۰ مرداد ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چهارشنبه که به دیدن نمایش میرفتم توقع فرم و فضاسازی های همیشگی بهاره رهنما رو داشتم که همین هم شد.
تاخیر 30 دقیقه ای در عین ناباوری باعث شادی افرادی شد که نتوانسته بودند دز زمان مقرر برسند.
اما سالن که به نظره بنده واقعا بد بود به صورتی که شما در تمام نمایش با هر حرکت صندلی جلویی مجبور به تغییر زاویه دید خود می شدید.
بازی روان -راحت و به زیبایی دنیای زنانه افکار و حس های زنانه و واقعیت هایی که هروز همه با آن برخورد داشته و جزیی از آن هستد به نمایش گذاشت.
اما بنده و خیلی از دوستانم توقع پایان و یا روند جالب تری را داشتیم و شاید این توقع به دلیل وجود نام های برجسته بود.و موضوع دیگر اینکه ابن نمایشنامه برداشت و بازنویسی شده که هیچ جا به آن اشاره نشد.
اما جمله ای که به یادم موند.دیالوگ خانم امیر سلیمانی عزیز بود:چون به مادرم نگفتم داره بهت خیانت میکنه ... دیدن ادامه » همیشه منتظره خیانتم