آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال معین | دیوار
S3 : 11:23:53 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خیلی ناامید کننده است که ببینی نقدهای منفی از صفحات نمایش پاک میشن. تازه دارم میفهمم که چرا علیرغم نقدهای مثبت فراوانی که از نمایشی میخونم با دیدنش ناامید میشم و دست خالی میام بیرون. تیوال شما دیگه چرا؟! جرأتشو نداری ادعاشم نداشته باش آدم تکلیفشو بدونه. خیلی ناراحت شدم دیدم نوشته م پاک شده. با اینکه اصلا تند نبود و کاملا صادقانه و منصفانه نوشته بودم.این حق ماست که بدونیم. که بخونیم. که بنویسیم. فکر میکردم اینجا دیگه حداقل ابه این حقوق احترام گذاشته میشه.
متاسفانه دفعه اول نیست که این اتفاق می افته، دو ماه پیش قضیه طوری پیش رفت که عده ای کوچ کردند. امیدواریم که این اتفاق اصلاح بشه.
۳۰ مهر ۱۳۹۸
من چرا اصلا متوجه ارتباط پست و جواب همیاری عزیز نمیشم واقعا؟؟؟؟
اندیشه درازمدت چه ربطی به پاک کردن اظهارنظرهای مخاطبین داره؟؟؟
۰۱ آبان ۱۳۹۸
متشکرم از همگی که متن منو خوندین و نظر دادین
۰۱ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
چرا پیشنهاد تیوال نداریم خیلی وقته؟؟؟:(
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را خواند
امیر این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معین (mohami2)
درباره نمایش سرگیجه i
اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است...
خیلی لذت بردم
جادوی صحنه را لمس کردم
برای عاشقان تئاتر، بودن چنین نمایشهایی بسیار امیدبخش خواهد بود.
از دل برآمده، بر دل مینشیند.دست مریزاد.
شاید بتوان با مسایلی چون بد بودن دکور و بهم ریخته بودن سالن نمایش کنار آمد و آنها را به حساب روزهای اول اجرا بودن و مصایبی که دامنگیر تئاتر و به اجرا بردن نمایش دارد و از این دست حرفها گذاشت که بی شک خارج از قصور گروه نمایش و بازیگران و دیگر عوامل است اما، از ملالی که به واسطه تکرار شوخی ها و اغراق فراوان در اجراها و البته متن دامنگیر بیننده میشود نمیتوان گذشت.
آنچه که در متن این نمایش دستمایه قرارگرفته بسیار جذاب و نوآور است. موضوع و سبک اجرا چیزهای زیادی برای گفتن دارد اما میتوانست بسیار تأثیرگذارتر و ماندگارتر باشد. اینکه گروه اجرا همه ی تلاش خویش را برای بهتر بودن و جلب رضایت خاطر تماشاگر به کار بسته کاملا مشهود و قابل تقدیر است اما انتظار من از اثری که پیشنهاد تیوال بوده است بیشتر بود. شاید هم توقع من از پیشنهاد تیوال بیش از اندازه بالا رفته است.
معین (mohami2)
درباره نمایش بهمن i
من با این نمایش هم گریستم و هم خندیدم...
خیلی متاسفم که روزهای پایانی دیدم این کارو و فرصت دوباره دیدنش برام مهیا نیست. و همینطور دوس داشتم که به همه ی عاشقان تیاتر این نمایش رو پیشنهاد کنم و حاضرم با تک تکشون دوباره به تماشای این اجرا بشینم...
سپاس از همه ی اعضای گروه این نمایش....
معین (mohami2)
درباره نمایش کالیگولا i
سلام به همه نازنینان، میدونید چرا زمان اجرا کم شده و اینکه خرید 24 تا 30 شهریور کی باز میشه؟
نیما رضائی این را خواند
سلام برای سه شنبه ١٧شهریور فردا شب دو عدد بلیط ٤٥هزار تومانی ردیف چهارم برای فروش دارم اگر تمایل به خرید دارید ایمیل بزنید
Sara.hj66@yahoo.com
۱۶ شهریور ۱۳۹۴
سلام
زمان اونقدر کم نشده بیشتر برمیگرده به ریتم کار و افتتاحیه نمایش که خمیر زودتر درست میشه.چیزی از کار کم نشده فقط روده درازی ها از بین رفته.
زمان خرید بلیت های جدید اعلام میشه
۱۶ شهریور ۱۳۹۴
بسیار سپاسگزارم
۱۷ شهریور ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید