کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال غزل وحیدی | دیوار
S3 : 19:51:55 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
غزل وحیدی
درباره نمایش شمس پرنده i
به طرز عجیبی همه چیز این نمایش بد بود. از طراحی حرکات موزون تا موسیقی، متن نمایشنامه و بازیها . واقعا این تئاتر توهین به مقام شمس و مولانا بود با این کارگردانی و اجرای به شدت ضعیف.
محمد تشویقی و ستاره حسن زاده این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایش «متاستاز» به کارگردانی علی اصغر دشتی در دور تازه اجراهای خود از تاریخ 12تا 17 آذرماه به تالار رودکی می‌رود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دشتی درباره اجراهای این نمایش در تالار رودکی گفت: «در پنجمین دور اجرای متاستاز در تالار رودکی، دو سانس ویژه در روزهای 13 و 17 آذر (جمعه و سه‌شنبه) و در ساعت‌های 17 و 19:30 دقیقه، خواهیم داشت.»

او افزود: «این تئاتر به همپای بیماران مبتلا به سرطان می‏پردازد و هدف آن، متاستاز شدن عواطف و توجه به همپا، به‌جای بیماری و غفلت است که تاکنون نیز با استقبال خوبی از سوی مردم و جامعه هنری روبرو شده است.»

نمایش متاستاز به تهیه‌کنندگی آرش وفاداری در سالن‌های مختلف شهر تهران بر اساس دنباله اعداد فیبوناچی و به‌صورت 1-1-2-3-5-8 و ... به روی صحنه می‌رود.

متاستاز پیش از این در برج آزادی، تالارهای سایه و چارسوی تئاتر شهر تهران، تماشاخانه باران و تالار شمس (اکو) روی صحنه رفته بود. این تئاتر در ادامه اجراهای خود بعد از تالار رودکی به سالن‌های دیگری ازجمله تماشاخانه ارغنون و تالار مولوی، خواهد رفت.
farhad riazi و علی عبدالرحیم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید