آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال محمدسعید | دیوار
S3 : 05:39:05 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
موضوع نمایش چیزی بود که باعث شد برم به دیدنش.
اما متاسفانه هیچ تحرکی توی اجرا نمی دیدم و بعضا خوابم می برد! ریتم نمایش خیلی کند بود و به خصوص وقتی بازیگران فرانسوی بازی می کردند. سایر بازیگران هم کمترین حس رو منتقل می کردند به تماشاگر! به نظرم متن نمایشنامه خوب نبود و در نهایت کار خوبی رو ندیدم امشب هرچند موضوع جالبی بود.
نمایش را دیدم. می تونم بگم نقصی در کار ندیدم. داستان و متن عالی بود و نمایش نامه نو و جدیدی داشت. اجرا و بازی ها هم بسیار خوب و قوی. فقط صداها بعضی جاها خیلی ضعیف بود که بنظرم هم به بازیگر برمی گشت هم به تم موسیقی که داشت پخش میشد و مثلا صدای باد بود. ولی به همه تئاتر بازها حتمن پیشنهاد میکنم کار رو ببینن.
محمدسعید (msmohaghegh)
درباره نمایش قرار i
ریتم، نمایش نامه، بازی و در کل همه چیز این نمایش خسته بود. و در طور نمایش بیشتر این خستگی رو منتقل می کرد بهم! اگر علی سرابی بازی نمی کرد تحمل این نمایش برای من خیلی سخت میشد. هانیه توسلی هم واقعن بدرد تئاتر نمیخوره. همون تو سینما بمونه بهتره! خلاصه کار قوی ای نبود انتظار من بیشتر بود ولی ناراضی هم نیستم اما توصیه هم نمی کنم ببینید.