تیوال نادر | دیوار
S3 : 12:01:15
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
نادر
درباره نمایش سیزیف i
گروه همیاری عزیز بنده یه پیشنهاد و خواهش دارم
آقا چه معنی داره بعضیها یه تئاتر خوب رو که مدت زمانش کمه و ظرفیت سالنش محدوده 4 یا 5 بار میبینن!!!!!
نمیشه یه محدودیتی برای دیدن نمایش ها قائل شد که جامعه مخاطب بیشتری امکان تماشای نمایشها رو داشته باشن. اونهم نمایش های زیبایی مثل این تئاتر
به نظرم این یه جوری لطف به گروه نمایشی که اجازه بدیم کار زیباشون رو جامعه بیشتری تماشا کنن و ازش لذت ببرن. حداقل این انتظار از جامعه تئاتری و هنری کشور میره که اگر یه تئاتر رو دیدن و میبینن زمان اجرا و فضا محدوده این اجازه رو به بقیه تیاتر دوستان که همچون من عام مردم هستن بدن که بتونن به تماشای یک نمایش زیبا بنشینن.
سپهر، زهره مقدم، نیلوفر پیری، Negin Fooladi و Someone این را خواندند
Maryam Sh این را دوست دارد
هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
همه برای خرید بلیط مساوی هستیم؛ فقط ما از صبح که قرار بلیط فروشی باز بشه چشم به ساعتیم و‌ ده دقیقه زودتر هم در سایت
۰۹ خرداد
ارادتمند همه عزیزان و بزرگواران هم هستیم ولی خماری بد چیزیه
۱۹ تیر
تا فرصت هست برید که خماری اصلی برای بعد تموم شدن اجراست
۱۹ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نادر
درباره نمایش سیزیف i
با توجه به استقبال صورت پذیرفته و تکمیل ظرفیت تا روز قبل از پایان از گروه همیاری خواهشمندم یا تاریخ اجرا رو تمدید فرمایند یا سانسهای ویژه بزارن که ما مشتاقان بتونیم از این تئاتر بهره ببریم
امیدوارم روز پایانی وجود داشته باشه :|
۲۰ آبان ۱۳۹۷
درود بر شما
تیوال همواره از انجام خواسته های مخاطبان خود خوشنود خواهد شد اما تمدید تاریخ اجرای رویدادها با نظر گروه اجرایی صورت گرفته و تیوال در این زمینه اختیاری ندارد.
سپاس از همراهی شما
۲۱ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عرض ادب به تمامی دوستداران تئاتر
آقای معجونی عزیز به حق که بسیار عالی مفهوم طنز رو شناخته و به اجرا میگذارید
من واقعا از تمامی کارهای جنابعالی در هر عنوانی که دخیل باشید به غایت لذت میبرم
جناب بهبودی عزیز نیز همچون همیشه شاهکار آفرینی میکنند
بنده از تمامی عوامل فیلم سپاسگذارم که لحظات مفرحی رو در کنارشون گذروندم
البته باید عرض کنم که نقص ساختار ساختمانی سالنهای شهرزاد و صدای وحشتناکی که از بارون تو سالن طنین انداز شد به همراه طنازی و اجرای فالبداهه نمایش توسط آقای بهبودی به لطیفه نمایش افزود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عرض ادب به تمام کسانیکه با تمام محدودیت ها تلاش بر احیای فرهنگ درست و زنده نگهداشتن ادب و فرهنگ این مرز و بوم می کنند
من اینکار رو چند روز پیش به تماشا نشستم به نظر بنده به عنوان یک آماتور و بیننده عام تئاتر کاری بدون حاشیه و کلیشه ای اما پر از مفاهیم گرانقدر بود که متاسفانه از این زاویه کمتر دیده و پرداخته و یا در اندک جاهایی که قصد پرداختن به آن شده سرکوب و یا محدود شده اند.
متاسفانه هنوز پس از گذشت سالیان سال از جنگ همچنان این زخم بر بستر جامعه التیام نیفتاده و همچنان دچار خونریزی اس.
سپاسگذارم از آقای آذرنگ بخاطر نوشتار و دید نکته بینشون و بخاطر لطایف هر چند تلخی که به ظرافت اشاره کرده بودند و به احترام سرکار خانم بوبانی تمام قد می ایستم و به عنوان یک فرزند، دست این بزرگوار پیشکوست رو میبوسم.
سپاس از همراهی و محبت شما
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
سپاس از حضورتون
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اول از همه میخواستم یه احترام و عرض ادب تمام قد بکنم به استاد آییش که واقعا هر نمایشی رو بیش تر از حد اون نمایش زیبا بازی میکنن.
دوم آنکه قدردانی کنم از جناب نعیمی عزیز بخاطر هماهنگی خوبی که در حرکات بازیگران و موسیقی نمایش ایجاد کرده بودن و بر خلاف تئاترهای موزیکال و پرتحرک الان که بی نظمی و حتی فالش خوندن قطعات آوازی بیش از حد وجود داره این نمایش کاملا از این حیث بی نقص بود.
در انتها هم یه نظر کوچیک درحد و اندازه خودم دارم و اون اینکه به نظرم زمان نمایش زیاد بود و میتونس همین بار معنایی و لذت عمیق رو در زمان کمتری به اجرا گذاشت.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نادر
درباره نمایش سهروردی i
در ابتدا جا داره عرض ادب کنم خدمت تمامی کسانیکه به فرهنگ و هنر این مرز و بوم خدمت میکنند چه دست اندر کاران چه منتقدان و چه بینندگان و مشتاقان آن
راستش حیف و صد افسوس که به بزرگانمون اینقدر ساده و کوچک پرداخته میشه و وقتی یک تئاتر با نامهای عظیمشون ساخته میشه اینقدر ضعیف و بدون پرداختن به عظمتشون و اندیشه های نابشون کار اجرا میشه
امیدوارم در آینده شاهد کارهای زیباتر و قدرتمندتری درخور بزرگانمون که کل دنیا از عقایدشون وام میگیرند، باشیم
نادر
درباره نمایش رولور i
برای بنده که در نمایش آماتور هستم کار جذاب متفاوت و دوست داشتنی بود
با اینکه کل نمایش دیالوگ دو بازیگر بود ولی به هیچ وجه حس خستگی بهم دست نداد و تا آخرین لحظه من رو همراه خودش کرد. به قطعیت بازی زیبای جناب فرهنگ در این لذت بی تاثیر نبود.
ممنون از گروه نمایش و جناب فرهنگ.
در ضمن میخواستم از همه دوستانی که میان و نظرات صادقانشون رو به اشتراک میزارن بسیار تشکر کنم چون کمک شایانی به افرادی که در دیدن نمایش تازه کار هستن میکنن ممنون
بنده هم به لطف دوستان مفتخر به دیدن این نمایش شدم. شاید این نمایش برای آماتورهایی مثله من یک کار سنگین محاسبه بشه و صحبت در ارتباط با اون در حد من نباشه که البته دوستان صاحب نظر گفتنی ها رو فرمودن.
به جز محتوی تامل برانگیز این نمایش، نکته خیلی جذاب برای بنده بازی بسیار زیبای آقای محدث و تسلط خانم وفامهر به صحنه و نمایش بود به نحوی که در حین نمایش حضور یک سوسک روی صحنه باعث بهم ریختن افکار و نگرانی تماشاگران شد اما خانم وفامهر با تسلط کامل همزمان با بیان دیالوگ این حشره رو با دست به بیرون صحنه مشایعت کردن :)
نقطه ضعف کار هم به نظر این فقیر در حوزه تئاتر، بازی آقای کبودوند (که وزنه مهمی رو در این نمایش بر عهده داشتند) بود که در صورت تاثیر گذارتر اجرا شدن این نقش، امکان همراهی بهتر مخاطب با نمایش رو فراهم میکرد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من دیشب مفتخر به دیدن این نمایش شدم. فکر کنم این نمایش ماموریتش رو در قبال من به خوبی ایفا کرد و بنده رو خوب به فکر فرو برد و باعث شد اون نقاط تاریکی که تو زندگیم وجود داشت و همیشه ازش فراری بودم رو روشن کنه و کمک کنه حتی برخلاف عرف جامعه جلوی همه حضار اون رو مطرح کنم. من فکر کنم این میتونه یکی از بزرگترین ماموریت های هر نمایشی باشه.
از سرکار خانم بهرام بخاطر بازی زیباشون که من رو کاملا به دنیای واقعی گره زد سپاسگذارم و همچنین از خانم دریس بخاطر آوای زیباشون
موافقم
۱۵ مرداد ۱۳۹۶
ممنون جناب نوروزی که اعلام نظر فرمودین
۲۱ مرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نادر
درباره نمایش مطرب i
نمایشی تمام ایرانی و شاد که شاید این روزها کمتر در بین نمایشها به چشم میخوره.
در دوره زمانه ای که ما مفاخرمون رو در میانسالی عمرشون از دست میدیم زحمت استاد فراهانی که از مفاخر گرانمایه این سرزمین هستن میتونه کوچکترین بهانه ای باشه برای دیدن این نمایش جذاب با سلیقه تمام ایرانی
محمدرضا ملایری خواه این را خواند
ماهرو رستمی و farhad riazi این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نادر
درباره نمایش مفیستو i
اول از همه باید عرض کنم که دست مریزاد استاد.
من بعنوان یک تماشاگر عام و آماتور همیشه وقتی نقد و نظر دوستان صاحب نظر رو میخوندم دوست داشتم بدونم منظورشون از یک تئاتر کلاسیک خوش ساخت و به معنای واقعی تئاتر چیه؟ توی این مدت اخیر خیلی تئاترها رو رفتم ولی مفهوم درستی از این واژه درک نکردم تا اینکه به تماشای تئاتر مفیستو نشستم. به جرات میتونم عرض کنم که صرفا با دیدن این تئاتر تونستم مفهوم تئاتر رو به خوبی درک کنم.
واقعا زیبا و جذاب بود از هر منظری
سپاسگذارم بخاطر احیا نگهداشتن مفهوم واقعی تئاتر حتی برای افراد عامی همچون بنده
مهدی حسین مردی این را خواند
بیتا نجاتی، farhad riazi، الناز زالی و آذین حجازی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نادر
درباره اپرا-تیاتر شاخ نبات i
من این نمایش رو در روزهای اول برگزاری دیدم. متاسفانه عدم هماهنگی فراوانی بین بازی بازیگران دیده میشد تا حدی که بعضی از بازیگران برای اجرای حرکات سعی در تقلب حرکات از روی برخی دیگر از بازیگران داشتند. وقتی صحبت از یک نمایش با ژانر موزیکال میشه حداقل انتظار میره در اجرای حرکات موزون هماهنگی کامل و دقیقی وجود داشته باشه. جدا از عدم هماهنگی در حرکات و بازی بازیگران متاسفانه هیچ ساختار یکپارچه در نوشتار نویسنده و برخی از صحنه های نمایش وجود نداشت. در واقع آدم بین تماشای یک نمایش عاشقانه زیبا و یک نمایش کمدی برای نوجوانان میموند در بعضی از صحنه ها تا حد یک نمایش عاشفانه جذاب کار پیش میرفت و در برخی از صحنه ها آدم حس میکرد مخاطب یک نمایش کمدی برای کودکان و حتی در صحنه های آخر به تماشای یک نمایش ترسناک!!!! در آخر با احترام به تمامی زحمات عوامل نمایش باید ... دیدن ادامه » عرض کنم شاید اینکار یکی از ضعیف ترین کارهایی بود که بنده بعنوان یک بیننده آماتور به تماشای اون نشستم.
رضا قاسم پور این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید