کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال امیر عبدالهی | دیوار
S3 : 20:02:32 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
بنا به توصیه چند دوست، با ذهنیت یک تئاتر حرفه ای، بلیط خریدم. نمیتونم بگم تصورم درست دراومد، اما همچنین نمیتونم بگم که لذت نبردم. اجرا نیاز به کار بیشتر داشت لیکن جذاب بود. از همه زیباتر پشتیبانی از این گروه عزیزه که با عشق اومدن.از نقطه نظر بنده با حمایت از این بزرگواران میتونیم درآینده تئاترهای ازشون خوبی ببینیم. بنایراین لطفا تماشا کنید.
›› تا ۲ پاسخ


ببخشید من قریب به یک ساله که در تیوال تنها خواننده بودم و اولین باره برای نمایشی که دیدم نظر گذاشتم لذا با محیط این سایت و اینکه این دکمه "پاسخ" در اینجا!! چه معنایی میده آشنا نیستم ..عذرخواهی میکنم که اشتباهی دکمه پاسخ رو زدم :)
۱۹ بهمن ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
امیر عبدالهی
درباره نمایش کالیگولا i
نمایش عجیبی بود، کالیگولای غنی زاده. پیشنهاد میکنم به عنوان یک تماشاچی ساده و البته معمولی خود نمایشنامه کامو مطالعه شود. در بسیاری از موارد دیالوگهای زیبا و عمیق نمایشنامه حذف یا پشت فریاد، موسیقی بلند و یا لحن کشدار کمرنگ شده بود. من به عشق دیدن کامو رفتم اما افسوس که کالیگولا ندیدم جز یه نمایش بصری و پر از زرق و برق. راستی مفهوم بازیگر آزاری این نمایش چی بود؟ کاسونیا که همش خیس بود، تخم مرغها، باند پیچی جسد اونهم حتما با پارچه خیس، خمیر خوردن...... نتیجتا حتما کالیگولای کامو خوانده شود چون چیز بی نظیری از دست میرود.
›› تا ۲ پاسخ


saaman و سارا_ز این را پاسخ داده‌اند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید