کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نازنین حقیقی | دیوار
S3 : 16:40:57 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
نازنین حقیقی
درباره نمایش شکلک i
دیدن این نمایش برای بار دوم به همون جذابیت بار اول بود .....

ممنون از همه بازیگران خوب این نمایش، پانته آ بهرام عزیز، امیر جعفری، نوید محمدزاده و ستاره پسیانی.

ممنون از همه عوامل خوب این نمایش بخاطر احترام به تماشاگر، بخاطر نظم و آرامش.

ممنون از آقای ایمانیان.
manimoon و نیلوفر ثانی این را خواندند
جم، ghasemi، زهره و manashomali khodabande این را دوست دارند
شما لطف دارید
۱۰ فروردین ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نازنین حقیقی
درباره نمایش شکلک i
آیا احتمال داره این نمایش تمدید بشه یا قطعا" 15 اسفند آخرین اجراست؟ کاش حداقل جمعه 16 اسفند هم اجرا داشته باشه.
manashomali khodabande این را خواند
غزاله فتوحی، صادق و shadi bl این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایشی بود بسیار دلنشین با بازیهای بسیار خوب مخصوصا" خانم آدینه عزیز و آقای رحیمی

اما دو تا انتقاد داشتم. اول از سایت تیوال بخاطر عدم اطلاع رسانی. من حدود 12 روز پیش برای ردیف 5 بلیت خریدم. اما دیروز که به گیشه تئاتر شهر رفتیم دیدیم بلیتامون به ردیف 9 تغییر کرده. وقتی علتو پرسیدم گفتن ردیف هایی که تیوال فروخته با ردیفهای ما تداخل پیدا کرده ما هم همونا رو فروختیم. نمی دونم مقصر کیه، تیوال یا تئاتر شهر؟ و اینکه کدوم حق تقدم داشتن؟ ولی چون من با دوتا از دوستام بودم یه جورایی بد شد. کاش حداقل اطلاع داده می شد تا ما یه فکری می کردیم.

اما مورد دوم اینکه بخاطر عوض شدن جا ما جایی نشستیم که پشت سرمون یه پسر بچه حدودا" 7 ساله! بود. چون پدر و مادرش متاسفانه این درک رو نداشتن که این تئاتر کودک نیست پسر بیچاره که قدش هم نمی رسید نمایش رو ببینه از اول همش حرف می زد و آخرا دیگه بیقراری می کرد. پدر و مادرش هم هی تو سرش می زدن که ساکت بشه! دیگه صدای این شده بود جزئی از نمایش و بعضی جاها حتی بلندتر. نمی دونم واقعا" عوامل سالن چرا باید اجازه بدن بچه داخل بشه ؟؟
خانم حقیقی سلام،من هم دیشب این کار رو تماشا کردم، فکر میکنم ردیف شما هم نزدیک ما بود چون صدای این پسر بچه نازنین پشت سر ما هم بود و تمام مدت تمرکز ما رو هم از بین برد.
از این بدتر میشه به بلیط فروشی بیش از حد گیشه ، شلوغی، سالن بینهایت بد چهارسو! اون هم بخاطر اینکه استیج نداشت که دیگه مزید بر علت بود!
۲۳ آذر ۱۳۹۲
گروه همیاری عزیز
گمان کنم بهنگام رزرو بلیط از تیوال، امکان انتخاب صندلی وجود نداشت.وقتی بلیط را از گیشه گرفتم و وارد سالن شدم،باورم نمی شد جایگاه 9برایم درنظر گرفته شده باشد.تمام مدت نمایش بدون تکیه دادن به صندلی، تمام هوش و حواسم را بر صحنه متمرکز کرده بودم.البته بسیار لذت بردم از تماشای این اجرا ولی همیشه عادت داشتم از ردیف اول به تماشای تاتر ببینم.متاسفانه بلیطها تخفیف داری که از تیوال ارایه می گردد،این مشکل را دارد.
۲۶ آذر ۱۳۹۲
متاسفانه این داستان فروش بلیط از چند پایگاه مختلف چند وقتی هست باب شده.
۲۶ آذر ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
بلیت رو فعلا" فقط باید رزرو کنیم ؟ چون امکان پرداخت نیست.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید