آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال محمدرضا نظمی | دیوار
S3 : 10:23:17 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
جشنواره امسال با بی درایتی هیئت انتخاب در گزینش فیلم های شرکت کننده و بی کفایتی دبیران جشنواره در نحوه برگزاری جشنواره اعم از فروش بلیط ، بی نظمی در پردیس و سالن های سینما و داوران غیر تخصصی آن بدترین سال خودش رو پشت سر گذاشت. باز صد رحمت به سال گذشته..
پرند محمدی و زهرا پوررضا این را خواندند
navidjahan و شاهین این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدرضا نظمی
درباره فیلم دعوتنامه i
افتضاح به معنای واقعی. واقعا متاسفم
عمو فرهاد قصه ها و تی تی این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امروز لیست فیلمهای جشنواره فجر منتشر شده اما متاسفانه شیوه تقسیم بندی فیلم ها مانند سال های پیش نیست! سودای یک و دو و نگاه نو و هنر و تجربه در چهار جدول به نام چشم انداز تغییر نام داده و تمامی فیلم ها همه باهم ادغام شده و مخاطبی که قصد دنبال کردن فیلمای هنر و تجربه را دارد ناگزیر مجبور به خرید سری هایی هست که ناچارا باید تحمل و یا بفروشد. با این شیوه گروه بندی که از سوداها و نگاه نو و هنر و تجربه به چشم انداز تغییر نام داده حق انتخاب از مخاطب گرفته شده. و اینکار طبق برنامه ریزی بلند مدت در اتاق های فکر دبیرخانه و مسئولین جشنواره بوده باعث تعجب هست. مطمئنا با این شیوه فقط شاهد صف های طویل و دراز و بی نظمی در پردیس و سینماها خواهیم بود
مرتضا این را خواند
علیرضا این را دوست دارد
ببخشید من یه سوالی داشتم. الان این بحث سری ها به چه صورته؟ برای خرید بلیط یعنی نمیتونیم به انتخاب خودمون فیلمایی که میخوایم رو بریم؟ یا بحثه سانسه؟ بعد نوشته شده که حداکثر چهار سری...یعنی چهار سانس؟ اگه توضیح بدین ممنون میشم.
۲۸ دی ۱۳۹۵
بصورت تکی چند سینما محدود میتونید یخرید
ولی بقیه بصورت سری ( یازده فیلم یک سانس ثابت )باید بگیری..
هر نفر حداکثر چهار سری بلیط میتونه بخره
انتخاب گروه و سانس و سینما بعهده خود شماست..
۲۹ دی ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آدم یه عمر زحمت میکشه و یه خونه میخره... بعد از اون همه زحمت، مالک خونه میشه... اما هیچکس نیست که توو خونه زندگی کنه... !
دست رو مسائلی میذارن که تو زندگی وقتی باهاش مواجه میشیم از شدت شرم مجبوریم لال بشیم و سکوت کنیم. چنان ریز به این نکات دقت دارن که آدم هاج و واج میمونه. نوشتن این نوع متن بشدت سخت و حساسه ولی آقای فرهادی عجیب مسائل رو واکاوی میکنن. هرچند این فیلم هم مانند فیلمای قبلیشون همون سبک و سیاق رو‌ داره اما سعی میکنه هربار اون سیلی و به صورت مخاطب بزنه... زندگی پر از نکات ریزه دوستان .. عجیب .. تکان دهنده..
سلام دوستان

برای روز پنج شنبه یک عدد بلیط دارم برای فروش. ردیف ۴ ، خودمم هستم همون ردیف ، هر دوستی بلیط خواست بهم پیام بده.

۰۹۳۰۵۹۹۷۱۵۱

در ضمن بلیط رو با همون مبلغ خرید با تخفیف میدم . ۳۵۰۰۰
مریم زارعی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درود بر شرفت هادی محقق عزیز ، امشب برای بار دوم پای فیلم نشستم و لذت بردم ، تو با این فیلم روح خودت رو خراش دادی ، اساسا در رابطه با این فیلم حرف زدن و نوشتن حرامه به نظرم فقط باید دید و قدرت عشق و زندگی و مرگ رو چشید و اشک ریخت، مردم و زنده شدم فقط ، برید سینما و این فیلم رو ببینید.
درد و بلای این فیلم بخوره تو سر بقیه فیلما که تو این مدت بدجور اذیتمون کردن. حقیقی یه مولف حقیقی.
محمدرضا نظمی
درباره فیلم سیانور i
فیلمی که هیچی برای گفتن نداشت ، فقط تونسته بود فضای دهه ۵۰ رو خوب دربیاره.خسته کننده و خواب آور‌.
محمدرضا نظمی
درباره فیلم هفت ماهگی i
بشدت ضعیف
وحید مقدم این را خواند
ثمره خدارحمی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دوس نداشتم ، تنها نکته مثبت فیلم بازی نوید محمدزاده
محمدرضا نظمی
درباره فیلم پل خواب i
چقدر پرداختن به شخصیت داستان ، و شخصیت سازی مهمه ، اکبرزنجانپور ، ساعد سهیلی و مخصوصا هومن سیدی خیلی موفق کار کردند.دوس داشتم. :)
مارال عظیمی، مریم شفقتی و وحید مقدم این را خواندند
*مرضیه* این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک فیلم حسین فرحبخشی وار ، از جنس فیلم های قبلش ، خیانت ، رابطه جنسی ،دوستی های پنهانی، قتل بی رحمانه ، سیاهه سیاه،نساز اینجور فیلمارو برادر من نساز ، خسته نمیشی آخه ؟ آقای پرهیزکاری ام خوبه اون نمره هارو دادن ...جناب کارگردان شمارو هم دوست ، مهربون باش با ما.:-*
مینا، سین الف، Amélie و شادی بهرامی این را خواندند
روح اله و الناز آقاجانی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدرضا نظمی
درباره فیلم دلبری i
خوب خوابیدم ، البته اگر خانم های پشت سری بنده با مشمبا لواشک بازی نمیکردن به غایت خیلی بهتر میخوابیدم.کارگردان دوستت دارم.
نیلوفر ثانی این را خواند
علیرضا رحمانی و رومینا خلج هدایتی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من میخوام بلیط این نمایش رو تهیه کنیم اما قسمت خرید تو صفحه نیست ممنون میشم راهنمایی کنید
از سایت tik8 خریداری کنید
۱۳ دی ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدرضا نظمی
درباره نمایش ترور i
همیاری جان از چه طریقی میشه عکس های نمایش هارو براتون ارسال کرد؟
درود بر شما
لطفا عکس ها را به نشانی info@tiwall.com ایمیل نمایید.
۲۹ آبان ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
محمدرضا نظمی
درباره نمایش ترور i
نمایش خیلی خوبی بود پر از قاب های متنوع و زیبا ، از نماینده گروه اجرایی و روابط عمومی تئاتر شهر سپاسگزارم بابت اجرای امروز که برای عکاسان روی صحنه رفت ، به آقای نعیمی نازنین و تیم خیلی خوبشون مخصوصا استاد بهزاد فراهانی و خانم یکتا ناصر تبریک میگم.
سلام دوستان وقت بخیر کدوم جایگاه دید بهتری داره؟
من ردیف دوم بودم و درست جلوی صحنه. دید بسیار عالی داشتم چون ردیف اول جلوم کاملا خالی بود. سعی کنید خیلی عقب نرید چون واقعا ارزش داره که جلو بشینید و اینکه بالکن رو نگیرید بهتره چون احتمالا فقط صدا دارید نه تصویر و تقریبا چسبیده به سقف میشه. ردیف های عقب هم که انقدر ادم جلوتون میشینه که تقریبا چیزی نمیبینید.
۲۳ آبان ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تعجب می کنم این نمایش چی داشت دوستان انقدر ازش تعریف کردن؟ یه سری دیالوگا و شخصیتای نامفهوم و اجرایی فاقد قصه. نکته ی مثبتش آواهایی بود که فقط توی خواندن درست ادا میشد، نمیدونم چرا حین اجرا یاد فهرست رضا ثروتی افتادم ، واقعا سر نمایش فهرست من ذره ای خسته نشدم هم قصه داشت هم در اجرا ریتم خوبی داشت، در برابر فهرست صفرم نبود.
سپهر امیدوار و رومینا خلج هدایتی این را خواندند
کیان و MUSE این را دوست دارند
عزیز ِ دل، محمدرضا نظمی عزیز
از این اجرا می خواهی بیشتر میدانی پیشنهاد می کنم یادداشت های آریو راقب کیانی را بخوانی.
۰۵ مهر ۱۳۹۴
زنده باشی خانم نجاتی عزیز
بله نوشته های دوستان رو خوندم اما خب طبیعی هرکسی میتونه برداشت شخصیشو بنا بر دانسته هاش بنویسه اما به نظر من نود درصد عزیزانی که پای هر نمایشی میشین دنبال المان ها نماد های اکسپرسیونستی نیستن یا متوجه این موضوع نیستن چون نمایشی که روی صحنه میره فقط برای اقشار خاص نیست باید همه پسند باشه ، یک اجرای خوب با داستانی روان میتونه برای همه که وقت برای دیدن نمایش میذارن رضایت مند باشه ما فقط اجرایی بی نقص دیدیم.و تعجبم از اینه برچسب پیشنهاد رو ، رو چه معیارهایی برای این نمایش در نظر گرفتند.
۰۶ مهر ۱۳۹۴
البته از نظر من این نمایش اثر قابل توجهی بود و شخصا دوستش داشتم ولی مسلما درصدی از مخاطبین با برخی نمایشها ارتباط برقرار نمی کنند.من عقیده ندارم نمایش باید همه پسند باشد اساسا هنرمند نباید طبق سلیقه مخاطب تئاتر کار کند فقط باید اصول و قواعد ژانر مورد نظر را درست رعایت کند.من بلخاظ فنی و کارشناسی نمی توانم در مورد این اجرا نظر دهم چون سوادش را ندارم .
۰۷ مهر ۱۳۹۴
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اصلا فکرشو نمیکردم انقدر خنده دار باشه و یک روز تو سالن تئاتر شهر انقدر بخوام بخندم، نمایش در باب طنز فوق العاده بود تمام بازیگرا عالی بودن اما شهرام حقیقت دوست کولاک کرد، ینی بدون حضور ایشون کار انقدر خوب در نمیومد،نمایش هم راس ساعت شروع شد اما ۱۰۰ دقیقه نبود ، درست ۱۵۰ دقیقه بود، مسلما آقای کیانی از هیچ پرده و دیالوگی نگذشته بودن و کامل و بدون کم و کسری به به قصه پرداخته بودن ، نکته ی خوب دیگه ی نمایش دیالوگ هایی بود که اکثرا با قافیه و با طنز بیان میشد طنزی که باتوجه به دوره ایکه در قصه پرداخته بود بسیار شیوا و روان بود،مرسی از همه ، مخصوصا شهرام حقیقت دوست و آقای کیانی عزیز برای نمایش خوبشون.