تیوال Negzzziiii | دیوار
S3 : 20:23:15
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
متاسفانه ،شوربختانه و دلخراشانه هوای سالن انقدر گرم و وحشتناک بود که من به شخصه کلافه بودم تمام مدت نمایش. ولی از بازی روان بازیگرها حسابی لذت بردم . در مورد خنده مردم تو سالنم باید بگم شاید بعضی مواقع ازار دهنده بود ولی خب به نظرم فضای کار می طلبید، حتی دیشب دو سه بار خود بازیگرهام خندشون گرفت.
گلشن قربانیان این را خواند
niloofar.Lotus، حسین ایرجی، sarvin qafoori و محمدرضا دوستی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بعد مدت ها با رضایت کامل از سالن اومدم بیرون. همه چی عالی و خلاقانه بود. خسته نباشید می گم به همه دست اندرکاران.
هفته پیش این کار رو دیدن و واقعا افسوس خوردم بابت پول و وقتی که برای این نمایش بسیار ضعیف گذاشتم. بهم ثابت شد که حتی حضور استاد نصیریان هم نمیتونه یه نمایش ضعیف رو نجات یده. و البته برام اثبات شد که تبلیغات با کیفیت کار رابطه عکس داره.
اینجا صفحه ی نمایش تانگوی تخم مرغ داغه نه شب بخیر کیارستمی!در صفحه ی خود نمایش شب بخیر کیارستمی تبلیغ کنید!!
۱۳ خرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Negzzziiii
درباره نمایش سقراط i
22 دی ماه نمایش سقراط رو دیدم. در یک کلام فوق العاده بود. بازی زیبای و به یادموندنی فرهاد آئیش ، لادن مستوفی و سایر بازیگران، موسیقی بی تهایت زیبا، طراحی صحنه، نورپردازی، طراحی لباس، دیالوگ های پر مفهوم ، همه و همه در مجموع باعث شد که سقراط یکی از به یادموندنی ترین اجراهایی باشه که تو سال 92 دیدم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از دیدن این نمایش شکه ام . اولین بار بود که تونستم کاری از آقای رحمانیان ببینم و فکر می کنم آخرین بارم هم باشه. شیوه روایت آرش ساد ، بازی بازیگرها (به غیر از خانم نصیرپور)، حضور بی ربط اشکان خطیبی و ... همه با هم در مجموع یه اثر ضعیف رو به ثبت رسوندن. فقط خسته نباشید می گم به گروه بازیگران که متن نمایش را به خوبی فقط(!) از بر کرده بودن!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید