کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال آرمین | دیوار
S3 : 13:51:32 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
آرمین
درباره نمایش بانویی از اسلو i
تئاتر خوب، با بازیهای چشمگیر به همراه موسیقی راک، شب خوبی را رقم میزند.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
در بهترین حالت شاهد یک نمایش متوسط هستید، در سالن به این بزرگی نبود مخاطب خیلی به چشم می اومد. بخشی از مخاطبین چندان با اصول و قواعد تماشای تاتر آشنا نبودند. نمایش شما را با خود همراه نمی کند لذا همدلی مخاطب با سوژهها در حدقل شکل ممکن صورت می گیرد.
جای جای نمایش زن به عنوان جنس دوم به چشم می خورد زن و زنانگی نخ نمایش.با وجود تلاش عزیزان محتوای نمایش تا پایان گنگ می نماید گویی از میان علایق و مصلحت انتخاب به سختی صورت گرفته است . حقیقتا بازیها هم خیلی خوب نبود ، حتی فرزین صابونی هم همان فرزین همیشگی نبود ، صد البته روز چهارم بود و سالن تقریبا خالی که خودش می تواند علتی بر این توپوق زدنها باشد. به هر حال از تمامی عوامل متشکرم.
عالیا، وحید عمرانی و پرند محمدی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش آخرین سفر i
اگر این اجرا را مشاهده کردید، از تجربه خودتان ما را بی بهره نگذارید.سپاس.
الهام. ب و علیرضا این را دوست دارند
احساس می کنم همش اونی نیست که به نظر میاد و حتی در مصاحبۀ طولانی کارگردان محترم بیان شد و یا در جاهای مختلف ازش تعریف شده. البته این احساسِ من هست. بدشانسی، ساعت ۱۸:۱۵ اصلاً ساعت خوبی برای من نیست اما یه تلاشی می کنم ببینم می تونم خودم رو به این نمایش برسونم یا نه .. سپس امیدوارم بتونم در بخش گفتگوی این نمایش نظرم رو بگم...
۱۱ آبان ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش او فقط خسته بود i
تو زخم دیدی اگر تازیانه من خوردم تو سنگ خوردی اگر آب و دانه من خوردم
بالاخره موفق شدم که این اجرا را ببینم و کاملا خشنودم از دیدن این نمایش، این کار دلمشغولی این که چرا مهاجرت میکنیم را زیاد به دل ندارد و سوال این نمایش این است که چه طور مهاجرت میکنیم ؟ و به چه بهایی مهاجرت میکنیم؟ و به گمانم طرح این سوال شعارزده نبود.
عقیل جان همانطور که پیش از این گفتم حتما به دیدن این اجرا می آیم و چه خرسند کننده بود هنگامی که از سالن فنی زاده خارج میشدم.
بازی عقیل بهرامی و نسیم افشارپور بسیار تاثیرگذار بود و نمایش ریتم مناسبی دارد، هرچند که دوست داشتم بیشتر در فرودگاه باقی بمانم، به هر تقدیر همه چیز خوب بود و لحاظات خاطره انگیزی کنار عوامل داشتیم.
سر آخر : با تشکر از عوامل محترم و خوش برخورد سالن ، ای کاش فکری برای تغییر جایگاه و صندلی های این سالن بکنند که مقداری تنگ و ناراحت است. دوستان عزیز که به دنبال فقط نامها و تبلیغات در سالنها نیستید این نمایش را از دست ندهید.
سپاسگذارم
خوشحالم که خاطره خوشی از ما دارید♥♥★★★
ممنون که نظرتون رو نوشتید
۲۹ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش پنج ثانیه برف i
همانطور که پیش از این عنوان شده بود این نمایش برگرفته از داستان واقعی مرد ژله ای است و به گمانم برداشت خوبی از این اتفاق معاصر داشته است، بازیها نسبتا خوب بود مخصوصا بازی خانوم صدرعرفایی و به دنبال آن خانوم تیموریان.همچنین استفاده مناسبی از نور و صدا شده بود و به جذابیت داستان اضافه میکرد، در کل دیدن این نمایش خالی از لطف نیست.
با خوندن متن شما کلاً آخر داستان لو میره ، بهتر بود اگر اولش یه هشدار میذاشتین .
۲۸ مهر ۱۳۹۵
رومینای گرامی، آخر داستان جایی است که نمایش آغاز می شود و گذشته از این نیز خود عوامل به این واقعیت اشاره کرده اند، نگرانی نداشته باشید که افشا سازی صورت نگرفته است.
مینای گرامی، این نمایش برگرفته از مرد ژله ای است نه راوی آن داستان، بلکه این داستانی دیگر است که فقط از آن اتفاق مقداری بهره برده است حتی مکان جغرافیایی رخداد نیز متفاوت است.
۲۸ مهر ۱۳۹۵
تشکر از پاسخ‌گویی تان جناب آرمین گرامی.
۲۸ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش حکومت نظامی i

دیشب موفق به دیدن این نمایش شدم و برای من این نمایش بسیار جذاب بود.در این نمایش با برداشتی نسبتا آزاد و شاید روایتی معاصر از کامو و همچنین با رخدادهای اخیر خاورمیانه و دول توتالیتر به صورت نمادین مواجه هستیم، ولی بیشتر از هرچیز به گمانم شاهد سرزمینی (کلیشه ای) هستیم که می تواند زمان و مکان خاصی را در برنگیرد، هرچند که این سرزمین برای ما بسیار آشناست، اتکتهای بی اسم مردمان این سرزمین و اشتهای بیش از ظرفیت آنها، بسیار زیبا و ساده با یک ملاقه بزرگ و یک ظرف نسبتا کوچک نمادین شده بود.توصیه می کنم این کار متهورانه را از نزدیک مشاهده کنید و سر آخر مانند همیشه از عوامل این نمایش نیز تشکر می کنم.
حس سردی در نمایش به خوبی محسوس بود،نور و صدا هم خوب بود ، اما شخصا احساس می کردم بازیهای بهتری ببینم که به اینصورت نبود، البته بازی خانوم سبزه قبا را خیلی دوست داشتم و به نظرم از پس نقش به خوبی براومد و تحرک خیلی خوبی هم داشت، به هر حال از تمامی گروه اجرایی تشکر دارم.
نیلوفر ثانی و پرند محمدی این را خواندند
بیتا نجاتی، محمد رحمانی و شروین این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش سردار i
نمایش متوسطی یود ، ناراضی سالن را ترک نکردم اما کمی انتظار بیشتری داشتم، در مورد شوخی های درون متن چه با لهجه آذری و چه غیر آن با دوستان هم داستان هستم که یادآور تئاتر های آزاد بود.هدایت هاشمی، نداکوهی، احمد کاوری و نسیم ادبی بازیهای خوبی داشتند، اما نقطه عکس آن بازی آقایان پاکدل و مظلومی بود. زمان نمایش با توجه به متن و صحنه آرایی نیز مقداری طولانی بود.
با درود، اگر امکان داره مدت زمان اجرا را هم اضافه کنید.سپاس
مدت زمان اجرای نمایش ۶۰ دقیقه است.
۰۷ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سه جلسه تراپی و هم هوایی را از ماهیان بیشتر دوست داشتم و البته بازی خوبی را از صابر ابر ندیدم و شاید هم به خوبی از ابر بازی گرفته نشده بود، به هرروی با اینکه گونه مستند را دوست دارم ولی این کار به نظرم یک کار معمولی بود.
وحید عمرانی و پرند محمدی این را خواندند
ذوق زده، شیوا الف و محسن آرمون این را دوست دارند
جناب آرمین, با شما هم عقیده ام.
صابر ابر و خانم کردا, متاسفانه دچار تکرار و کلیشه شدند. گویا قصد کنار گذاشتن تیپی که برای یکی از نقشها ساختند ؛ ندارند.
لهجه کشدار خانم کردا که پس از ادای کلمات انکار انتهایشان نامفهوم است, در هم هوایی و سه جلسه تراپی نیز وجود داشت. فقط شدت و ضعفشان متفاوت بود.
دیدن هم هوایی با آن حال و هوا و زیبایی, قطعا سطح توقع مخاطب را از خانم ماهیان عزیز چند پله بالاتر میبرد...
سپاس از شما.
۱۸ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش پزشک نازنین i
نمایشی شیرین در کنار بازیگران دوست داشتنی. من تا به امروز نمایشی از بچه های نشانگان داون ندیده بودم و این تجربه اولم بود، به نظرم بازی این عزیزان بی نظیر بود، مخصوصا کار بازیگر نقش چرویاکف را خیلی پسندیدم، نکته جالب دیگر تلفیق این بازیگران با عزیزانی همانند آقای سپهری بود که به گمانم تلفیق دلنشینی بود، و همچنین نکته دیگر که در این روزها همانند کیمیا شده، شروع دقیق زمان نمایش بود که راس 5 شروع شد. دوستان اگر وقت دارید سری به تماشاخانه مشایخی بزنید و یک نمایش متمایز را تماشا کنید.
شادی بهرامی این را خواند
علیرضا، papion theater group و پرند محمدی این را دوست دارند
ممنونم جناب آرمین خوشحالیم که نمایش مارو به دقت نگاه کردید
۱۴ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش جاودانگی i
به جرات میشه گفت یکی از بهترین کارهای امسال بوده و غلو نمیکنم که محو تماشای بازی آقای صابونی عزیز بودم، توصیه میکنم این کار ظریف و خلاقانه را حتما مشاهده کنید.
آرمین
درباره نمایش ماتریوشکا i
بعد از گلن گری و مخصوصا سنگ ها در جیبهایش انتظار داشتم که کار خوبی ببینم و حقیقتا ثابت شد که تیاتر در یک فرم ساده و بی آلایش و فارغ از هیاهوها و دعوت چهره های مختلف و ... هم می تواند تا چه اندازه دل انگیز و سرشار از لذت باشه، هشت داستان چخوف با مقداری تغییرات به زیبایی اجرا شد و برای من همانند سنگ ها در جیبهایش ماندگار شد.
آرمین
درباره نمایش ادامه مطلب ... i
با تعجب 4 یا 5 نفر از دوستانی که فقط سابقه دیدن یک نمایش را دارند و جالبتر اینکه فقط برای یک نمایش دیوارنوشت دارند، در کمتر از یکساعت چندین دیوارنوشت تعریف و تمجید به جای میگذارند ، که کنجکاوی هر کس را قلقلک میدهد،امیدوارم بنده اشتباه فرض کرده باشم، به هرروی نوشته های مخاطبین در تیوال هر از گاهی بوی تبلیغات و شاید هم بوی تندتری به خود میگیرد، که گریزی نیست.به هرتقدیر انصاف را در نظر بگیریم، سپاس
و اینکه یک جمله‌ی یک خطی رو نقد کاربران می‌دونند خنده‌دارتره!!
۰۱ مهر ۱۳۹۵
دوست عزیز قصد بنده به هیچ روی توهین نبوده و فقط پرسشی ساده در ذهنم را مطرح کردم، که امیر مسعود و علی عزیز توضیح بیشتری دادند، دست بر حادثه هم من هم یک مخاطب ( البته نه مشتری) ساده تیاتر هستم که تحصیلات آکادمیکی هم در حوزه هنر ندارم ، پس مدعی سواد در این عرصه نیستم، و صد البته این بازیها ادامه دارد.
۰۱ مهر ۱۳۹۵
خیلی جالبه که این خیل یهویی طرفداران توی سالن هم بودن و در تمام لحظات با خنده ها و ابراز احساسات و صداهای عجیب شدت علاقمندیشونو نشون میدادن. ما از یه طرف از نمایش متعجب بودیم و از طرف دیگه از هیجانات تماشاچیا. من زیاد با بخش نظرات تیوال آشنا نبودم.بلیط میخریدم و میرفتم. اما اینبار چون با کار آشنایی نداشتم نظرات رو دنبال کردم ببینم چطوره کار. بعد از دیدن کار واقعا شک کردم که قضیه چیه. پس داستان از این قراره....
۰۱ مهر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش کمی چای i
طراحی لباس و صحنه را که از بدو ورود به کلینیک شروع میشه را خیلی دوست داشتم ، و در واقع نمایش از زمان ورود شما به کلینیک شروع و تا خروج از آن ادامه دارد و صحنه و پشت صحنه به هم آمیخته شده است، کار وقت شناسی مناسبی داشت، متن نمایش را خیلی دوست نداشتم ، البته موضوع خوبی داشت اما شیوه پرداخت به آن خیلی برای من جذاب نبود، اما برخی از بازیها خوب بود، کلا از دیدن این نمایش خیلی راضی هستم ، اما برای من دست کم در این اجرا یک سوال به وجود آمد و آنهم این بود که این همه مخاطب بسیار بسیار آماتور (واژه دیگری پیدا نکردم) در سالن کوچک ناصرخسرو چه میکردند ، علاوه بر اینکه فیلمبرداری و عکسبردای و صحبت و پچ پچ می کردند ، خودشان را مالک صندلی های سالن هم می دانستند، گمان میکنم اگر این نمایش را با مخاطبین حرفه ای تری و یا دست کم مبادی آداب تر و بالغتری می دیدم بیشتر لذت می بردم، اما در انتها بازهم یادآورمیشم که از دیدن کار بی ادعا لذت بردم ، فقط ای کاش....... .
محمد رحمانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش پرسه های موازی i
نمایش رو دیدم ، راستش یه مقدار تبلیغات کار انتظارت را بالا هم برده بود، البته که کار قابل تاملی بود و بازیهای کاملا قابل قبولی داشت، و برای امثال من که در جامعه شناسی و روانشناسی بنا به رشته تحصیلی دست و پا میزنیم ،متنی جذاب و گیرا داشت ، فقط یک مشکل اساسی وجود داشت و اون هم نامناسب بودن صندلیها که جرات تکان خوردن روی اونها وجود نداشت و هرکسی اگر میخواست بینی خودش رو بخارونه سرو صدای جاگرناتی به پا میکرد.به هر تقدیر از همه دوستان دخیل در این نمایش تشکر میکنم و دوستان را دعوت به دیدن این نمایش در این روزهای آخر می کنم.
سپاسگزارم ازتون دوست گرامی، ارزوی موفقیت و بهروزی برای شما عزیز
۲۹ شهریور ۱۳۹۵
ممنون از نظر شما دوست عزیز.
۳۰ شهریور ۱۳۹۵
خیلی ممنون آرمین عزیز از نظرت.
۳۱ شهریور ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
راستش خیلی کار قوی نبود، البته محتوی را دوست داشتم ، اما در اجرای اول شاهد تحرک عکاسان حتی در صحنه نمایش بودیم و از طرفی پشت صحنه هم مقداری قابل رویت بود، صدای راوی هم خیلی ناپخته بود، به هر تقدیر سپاس از دست اندرکاران این نمایش.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
آرمین
درباره نمایش خواب زمستانی i
بسیار کار خوبی بود واقعا شگفت زده شدم ،بازیها خیلی خوب بود و داستان هم بسار پرکشش.
امیرمسعود فدائی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من اجرای اول و افتتاحیه را دیدم و کار را دوست داشتم، اما در بخش ترجمه ضعیف عمل شده بود و برخی از جاها ترجمه نشده بود و برخی اوقات نیز ترجمه هماهنگ نبود.
شادی بهرامی این را خواند
مریم رودبارانی، الهام. ب و فرانک این را دوست دارند
آرمین عزیز سپاس از حضورتان و درج نظرتون
با توجه به تعداد بالای پروژکتورها و تکنولوژی نوری گروه زیرنویس در دو سوی پرده در نظر گرفته شد و مشکل زیرنویس که در برخی صحنه ها دیده می شد رفع شد
۲۷ شهریور ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایش خوبی بود و بازیهای نسبتا خوبی داشت، شب دوم تقریبا با 5 دقیقه تاخیر شروع شد، منم کمی با زمان طولانیش که بیشتر از 3.5 ساعته مشکل داشتم یعنی حقیقتا تو این سالن و با این صندلیها خیلی سخته نزدیک به 4 ساعت روی اونا بشینی، در ضمن نمایش اگر یکساعت زودتر برگزار میشد بهتر بود چون اینجوری نزدیک یک ربع به دوازده از سالن میزنی بیرون، امروز هم برخی تاب این نمایش را نداشتند و تا قبل از پایان از سالن خارج شدند. در پایان این نمایش را هرچند کمی طولانی بود ولی به سایرین و علاقه مندان نمایشهای کلاسیک معرفی میکنم.