آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نیکا | دیوار
S3 : 12:48:37 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یک فیلم شلخته و دم دستی و سطحی و هول هولی ، که باید خود بیننده حدس بزنه که بعضی چیزها مثلا قرار بوده یه طور دیگه باشه که توی تدوین یه طور دیگه شده ! اما یادشون رفته که بقیه قسمتها نظم و نظام لازم رو داشته باشه ! اونوقت این سوال پیش میاد که مثلا خود اقای فروتن این فیلم رو انتخاب میکنه که وقت بذاره و ببینه ! 2700 تومن مالیات فیلیمو رو چرا ما باید بدیم در حالی که ما خودمون جای دیگه مالیات میدیم!
نیکا (nikaaa)
درباره فیلم طلا i
به لطف بسته بودن سینما این فیلم رو در فیلیمو دیدم ،
نهایت تلاش یک فیلم برای اینکه مثلا خوش ریتم و خوش ساخت باشه و با این همه بسیار سطحی و دم دستی ! و همه چی بدون عمق، تصمیماتی که قرار کل داستان رو شکل بده بسیار ساده بدون دلیل شکل میگیره ! چند تا جوون که هیچی از کاری که میخوان بکنن نمیدونن و مثل دهه 40 راه میفتن تو خیابون دنبال مغازه خالی گشتن !!! من که تا آخر ندیدم اما به نظرم تنها نکته مثبت فیلم شباهت هومن سیدی به برادرش در فیلم بود.
مهم نیست این کتاب رو قبلا خونده باشیم یا کِی خونده باشیم، همیشه تورقش و خوندن صفحاتیش میتونه کمی امید و لطافت و عشق رو درون آدم زنده کنه، به نظرم نادر ابراهیمی قلم امیدواری داره که این حس رو منتقل هم میکنه ... به قول خودش «من به بلاهت امید آراسته ام»
و با صدای پیام دهکردی صد البته دلنشین تر میشه
۲۴ خرداد ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کتاب خیلی جالبیه که به نظرم ارزش خوندن داره, قلم معروفی در این کتاب بسیار سیال و در رفت و آمد در زمان و مکانه و این داستان رو از حالت ساده و خطی درمیاره به علاوه اینکه بخشی از تاریخ معاصر رو هم کم وبیش روایت میکنه.
قلم عباس معروفی همیشه جذابیت های خاصی داره
۱۸ خرداد ۱۳۹۹
محسن جوانی
نکته جالبش اینه که این کتاب مجوز نداره ولی توی شهر کتاب به فروش می‌رسه.
آقای جوانی حتما یادتون هست کتاب سمفونی مردگان سالها پیش مجوز چاپ نداشت و ما خون‌دل خوران، کتاب رو بصورت افستی تهیه می کردیم و دست به دست تا این اثر ارزشمند رو بخونیم ...بعد خوشبختانه تنگ نظری ها برطرف شد و اغلب آثار جناب معروفی به زینت طبع درآمد
البته گویا فریدون و پسران هنوز هم تنها بصورت افست یا پی دی اف قابل دسترسی ست
۱۹ خرداد ۱۳۹۹
نیلوفر ثانی
آقای جوانی حتما یادتون هست کتاب سمفونی مردگان سالها پیش مجوز چاپ نداشت و ما خون‌دل خوران، کتاب رو بصورت افستی تهیه می کردیم و دست به دست تا این اثر ارزشمند رو بخونیم ...بعد خوشبختانه تنگ نظری ...
دقیقاً درست می‌فرمایید خانم ثانی
۲۰ خرداد ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در این نمایش خبری از مردن کسی یا جملات جانگداز شکسپیر نیست. یک نمایش شاد با موسیقی خوب و یکدست.
نکته قابل توجه به نظر من طراحی صحنه بود که با زیرکی از همه جهات سقف و کف و ... استفاده کرده و انگار بعد جدیدی به نمایش داده بودند.
حرف جدی در این تاتر زده نمیشه و لایه های پنهان فلسفی و سیاسی نداره اما در مجموع از نظر من کار قوی محسوب میشه.
محسن جوانی، امیر مسعود و مصطفا کوشکی این را خواندند
shima zamani، ساناز و Negin Fooladi این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای دوستانی که تاتر دوست دارند؛ این کار میتونه یک تجربه فراموش نشدنی باشه؛
در شروع وقتی میدونید قراره سه ساعت بدون آنتراک روی صندلی بشینیم آدم دچار ترس و هیجان باهم میشه که قراره چی ببینه و آیا خسته میشه یا نه،
من به شخصه کار رو خیلی دوست داشتم و به نظرم ارزش دیدن داره . طولانی بودن زمان نمایش هم برای من خسته کننده نبود و متوجه گذر زمان نشدم گرچه شاید میتونست کوتاه تر و موجز تر هم باشه.
یک فیلم خوب و سرگرم کننده با بازیهای خوب و داستان و فضای غیر تکراری در سینمای ما و دیدن نوید محمد زاده در یک نقش متفاوت؛ فقط آخرش چرا انقدر تابلو میخواست مخاطب رو شیرفهم کنه ! حیف شد آخرش خیلی قشنگ تر و سینمایی تر میتونست باشه.
موافقم
اندکی دچار سندرم فیلم هندیئسم شد
۲۰ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نیکا نصیری (nikaaa)
درباره نمایش دروغ i
من موضوع این نمایش رو دوست نداشتم و همچنان فکر میکنم حق مخاطبه که یک تعریف یک خطی از داستان داشته باشه؛ خیانت زوجین که محور این نمایش بود به نظرم ساده ترین و بیرونی ترین لایه دروغ میتونه باشه.
کمدی هم که در دسته بندی و در نظرات دوستان هست در این نمایش چندان به چشمم نیامد و بعد از نمایش بیشتر مغموم بودم تا سرحال.
صرف نظر از موضوع؛ نمایش خوبی بود و لابد همونطور که بعضی دوستان اشاره کردند بیننده راضی از سالن بیرون میاد ؛ گرچه من اگه موضوع رو میدونستم نمیرفتم به دیدن این نمایش.
بازی اقای افشین هاشمی هم که مثل همیشه خوب و عالی بود ! فقط به نظر میرسید خانم مستوفی چندان به متن و به نقش مسلط نیستند و حتی چندین جایی تپق زدند و ... نقش «میشل» رو هم دوست داشتم بازیگر دیگه ای که بیشتر شبیه کاراکتر بود بازی میکرد و یا خود بازیگر بهتر بود در نقشش؛ حداقل لباس و گریم بهش کمکی میکرد ، به نظرم داشتن تل مو در یک نمایش خارجی کمی باورپذیر نیست . ضمن اینکه در صحنه ای به شدت در حال خوردن مشروبه , بدون اینکه ذره ای در حرکات و صداش تغییری ایجاد بشه که لابد اشکال از شربت آلبالو و آب معدنی روی صحنه بوده! و ...
برای دوستانی که تاترهای مونولوگ دوست دارند، این تاتر می‌تونه یک اتفاق خوب باشه،
سه تا اپیزود که هر کدوم مونولوگ‌های قوی هستند و متن که پربار و پر نکته و سریع اجرا میشه، من پوستر که عکس مصدق بود برام جالب بود که ببینم در این تاتر چه خبره :)
و البته اسم تاتر که اگر اشتباه نکنم یک اصطلاحیه که در گزارشات پزشک قانونی هم آورده میشه «برخورد یک جسم سخت به سر» و نمود اسم و پوستر در اپیزود آخر بیشتر بود، به نظرم قسمت آخر می‌تونست یه کم شمرده تر و با ریتم پایینتر اجرا بشه. و در کل بازی‌ها رو دوست داشتم و اینکه متن و دکور ساده ولی جالب بود. فقط شاید موسیقی بیشتری اگر داشت جذاب‌تر بود.
سلام
ممنون از توضیحاتتون
تاخیر هم داشت؟
۰۳ دی ۱۳۹۷
منم ردیف ۴ صندلی ۳ :)
۰۳ دی ۱۳۹۷
به نسبت تاترهایی که با نیم ساعت تاخیر شروع میشند خوب بود ، یک تاخیر حدود ده دقیقه‌ای بود.
۰۳ دی ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
۱۰ جاذبه‌ گردشگری جهانی با بیشترین رزرو در ۲۰۱۸
وبگاه تریپ‌ادوایزر در رده‌بندی جدیدی، جاذبه‌های گردشگری که در سال ۲۰۱۸ بیشترین رزرو را داشته‌اند، معرفی کرد.
بیشترین رزرو برای کولوسئوم، آمفی‌تئاتر بزرگ شهر رم و سپس موزه واتیکان ثبت شده است.
این وبگاه امکان خرید ۵۶ هزار تور، فعالیت و تجربه سفر و همچنین رزرو ۲۰۰ هتل را برای ۲ هزار و ۵۰۰ مقصد در ۱۶۵ کشور فراهم می‌کند. کاربران این وبگاه بیش‌از ۵۳۵ میلیون نظر و عقیده را درباره اماکن سیاحتی در اقصی‌ نقاط دنیا در تریپ‌ادوایزر نوشته‌اند.
این وبگاه با بررسی ۱۴۰ هزار فعالیت و تور نیاز به رزرو در اقصی‌نقاط دنیا نشان داده که مجسمه آزادی در نیویورک و موزه لوور در پاریس پس‌ از کولوسئوم و موزه واتیکان بیشترین رزرو را داشته‌اند.
برج ایفل پاریس، کلیسای کفاره‌ای خانواده مقدس بارسلونا، پل دروازه طلایی سانفرانسیسکو، استون‌هنج آمِسبری، کاخ ورسای پاریس و آبراه بزرگ ونیز نیز رتبه‌های پنجم تا دهم را به خود اختصاص داده است.
میهمان شو این را خواند
سید حامد حسینیان این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من این تاتر رو با توجه به تعریفهای زیادی که شنیده و خونده بودم دیدم و این نشون دهنده نقش موثر تیوال در حوزه تاتر و نمایشه که به نظرم اتفاق بسیار مبارکیه.
بازیها خیلی عالی بود طبیعتا و همه چی خوب .
اما من این تاتر رو دوست نداشتم ! نمیتونم بگم از دیدنش پشیمونم و با این همه تعریفی که از این نمایش شده و دوستانی که چندین بار این نمایش رو رفتن احساس خوبی دارم! اینکه واقعا هنر یعنی همین اختلاف سلیقه ها و تفاوت ها .
برای من زمان نمایش خیلییی طولانی بود ! اون حجم از دیالوگ و مشاجره ذهنم رو خسته کرده بود و البته خنده های خیلییییییی زیاد بعضی از تماشاگران گرچه دو نفر کناری من لبخند هم نزدن!برای من مثل یک گالری بود که به جای تابلو بازی های متعدد و چشمگیری به نمایش درمیامد و این برای من لذت بخش بود ، اما یکبارش برای من کافی و حتی زیاد بود.
------

متاسفانه نمایش مثل اکثر نمایشهای دیگه با تاخیر شروع شد، 45 دقیقه تاخیر که کسی پاسخگو نبود و مسوول میگفتند طبیعیه! خب میشد اجرای دوم رو بذارند ساعت 8. ... دیدن ادامه ›› یا همون ساعت هفت بگن 45 دقیقه تاخیر داره که بشه مثلا چیزی با خیال راحت در کافه سفارش داد. چون ما از 6 و نیم اونجا بودیم . قرار دادن چندتا نیمکت در فضای موجود بیرون سالن هم کمی تحمل رو راحت تر میکرد چون مجبور شدیم در کوچه بایستیم همراه با دود سیگار دوستان!
هیچ تاخیری برای هیچ نمایشی طبیعی نیست.
فک کنم بیشتر از نمایش روی سکو ها لذت بردید خدارو شکر پس در این صورتم مفید بوده -))
۲۷ آذر ۱۳۹۷
بی نظمی سالن و صدای خنده دوستان واقعا کات منفی مهمی بودن.
یه جاهایی صدای خنده ها باعث میشد که من دیالوگ هایی رو از دست بدم.
۲۷ آذر ۱۳۹۷
خانم نگین
کلا سالن مستقل اصرار عجیبی به بداخلاقی و بی ادبی کارمنداش داره. انگار جزو آپشنای استخدامی شونه
و هدفشون هم فقط پوله، از هر طریقی. حتا با نشوندن تماشاگر تا وسط صحنه و توو حلق بازیگر.
شدیدا و صریحا صحبت جناب بولو رو تایید میکنم.
و تاکید میکنم که از ماست که بر ماست
۲۷ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این یک فیلم است ولی کم است؛ هی آدم منتظره یه گوشه ایش یه ذره عمیق تر باشه!
نقش اول فیلم قراره یک فرهنگی مسوول و باسوادی باشه و چون باسواده ذهن پیچیده ای داره و چون ذهن پیچیده ای داره و باسواده پس مغروره و همه اینها باهم باعث میشه از زندگی لذت نبره و خوشبخت نباشه، در حالی که بیسواد ها و کم سوادها شادترند. احتمالا از دیدین فیلم پشیمان نخواهید شد اما بعضی صحنه ها به هم نمیخوره ! مثلا اون همه فحش و فحش کاری مدیر مدرسه سر صف زیادی زیاد بود! ولی در مجموع آدم رو داغون و با اعصاب خورد از سینما نمیفرسته بیرون.
من برف روی کاجها رو بیشتر دوست داشتم.
فیلمی که ارزش دیدن داره و قطعا سبک مصطفی کیاییه ،یک فیلم سرگرم کننده ، مهیج که در عین حال حرفی برای گفتن داره. گرچه گاهی آدم احساس میکنه تکرار بازیگران فیلم بارکد میتونه تهدیدی برای این فیلمک باشه !
عاطفه گندم آبادی و میترا این را خواندند
ماهرو رستمی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این تاتر رو دوست داشتم و از دیدنش لذت بردم،
یک مونولوگ خوب که به خوبی بین نقش های مختلف سوئیچ میشد و این نشان از تمرکز، دقت و توانمندی بازیگر خوبش ، آقای سجادیان داشت، دکوری ساده اما کارآمد و زمان 45 دقیقه ای که اصلا طولانی و زیاد نبود.
کراگردان جوانی که نوید آینده ای پرکار و توانمند و پر ماجرا رو در عرصه هنر میداد.
... ممکنه تاترهایی با این مضمون قبلا دیده باشید(اگر اهل مونولوگ دیدن باشید) ولی حتما از یک بازی هنرمندانه و خوب تنظیم شده لذت خواهید برد، همراه با کمی خوشی و کمی بغض و ناخوشی و...
پیشنهاد میکنم در روزهای باقیمانده اجرای این نمایش ؛ دیدنش رو از دست ندید.
به امید کارهای آینده از این گروه خوب.
پوستر این کار رو اصلا دوست ندارم، اصلا برای همین آمدم برگه اش رو ببینم و البته انقدر دوستش ندارم که ترغیب نشدم برم ببینم این نمایش رو.
من بخاطر پوستر این نمایش چندبار اومدم صفحع شو و خلاصه رو خوندم .. برای من جذاب بود ..
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
معمولی رو به خوب، بهترین توصیفیه که میشه برای این نمایش داشتف بیشتر از این اجحاف در حق نمایش های خوبه!
اگر دو نفر باشید و برای ردیفهای بهتر 90هزار تومن هم پرداخت کرده باشید این معمولی بودن بیشتر هم به چشم خواهد آمد.
علی سرابی خوبه و همیشه هم خوب بوده و عملا بار نمایش یک تنه بر دوششه، از ریما رامین فر هم بازی های قوی تر و بهتری دیده بودم و به نظرم این خیلی شبیه نقشی که در سریال پایتخت داشتن بود!
اما شگفتی این نمایش پژمان جمشیدیه؛ دراین تاتر آدم متوجه میشه که چرا بازیگری یک علم و یک فنه و میشه یک نفر یدون بازیگری صرفا دیالوگ ها رو حفظ کنه و بیاد روی صحنه ! و عملا هیچ تلاشی در درآمدن نقش نداشته باشه! به نظرم واقعا ضعیف بود و دقیقا همون لحنی رو داشت که در مصاحبه ها و سریال پژمان و ...
سرتاسر زمان هم شوخی های اروتیکه که اگر دوست نداشته باشید احتمالا براتون خسته کننده خواهد بود!
عمق موضع و محتوا هم به نظرم به اون عمقی که دوستان اینجا میگفتن نبود!
نکات مثبت تاتر هم خلاقیت در بلند گفتن گفتگوهای درونی هر فردی بود که جالب بود، همینطور به شوخی گرفتن محدودیت هایی مثل بغل کردن و دست دادن و ... که خیلی خلاقانه استفاده شده بود!
فارغ از کیفیت بازی جمشیدی،متاسفانه تعریفتون از بازیگری درست چندان نیست،بحث سلیقه و نظر شخصی نیست،صداها مثال وجود داره که بازیگری خیلی بیش از دانش و مطالعه به استعداد نیاز داره....دختر نوجوانی که چار سال پیش بخاطر دوازده سال بردگی اسکار گرفت رو یادتون هست!؟تا قبل از انتخابش بعنوان بازیگر،حتی ده تا فیلم هم ندیده بوده چه برسه به این که در مورد بازیگری مطالعه کرده باشه یا آموزش دیده باشه، نقش اصلی سریال برکینگ بد،راننده کامیون بوده و ....اگر بخواین ده ها نمونه دیگه میتونم براتون مثال بزنم....بازیگری بیش از هر چیز به استعداد نیاز داره...خیلی از اسطوره های سینمای کلاسیک هم تحصیلات بازیگری نداشتند ولی از همون ابتدای کار درخشان بودن....البته طبعا تحصیلات آکادمیک و آموزش بسیار به بازیگرها کمک میکنه اما شرط اصلی نیست....اما یه سوال،اگر فرضتون بر این هست که بخاطر گیشه جمشیدی رو در تاتر بازی میدن(که در مورد این نمایش صدق نمیکنه،اسم سرابی و مارال و رامین فر و نیل سایمون و کمدی بودنش و شهرت فعلی شهرزاد ، بدون جمشیدی هم نمایش رو پرفروش میکردند) اما در سینما و فیلمی مث سوتفاهم که کمدی نیست و احتمالا هم نخواهد فروخت و کارگردانی مث احمدی چرا به سراغش رفتن؟ ....تذکر مهم که بدلیل لنگی بودنش و اصرار براین اشتباه جانکاه! علاقه شخصی بهش ندارم و این متن هم کلی هست به بهانه نقد یکی از کلیشه‌های ذهنی که بین ما سینما-تاتر دوستان ایرانی طرفداران زیادی داره
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
ممنون از توجه شما ، راستش من با صحبت های شما موافقم!
اما من اصلا تعریفی از بازیگری ارائه ندادم ضمن اینکه سواد این کار رو هم ندارم؛ اما همچنان معنقدم که بازیگری یک علم و یم فن و همزمان یک هنره و اتفاقا این با حرف شما که میفرمایید استعداد هم بسیار مهم و حتی مهمتر از بقیه است و امری ذاتی است موافقم ... کما اینکه همینکه از صدها بازیکن فورتبال و والیبال و ... یکی پژمان جمشیدید میشه و بقیه ای هم که کم و بیش خودشون رو محک زدن به این موفقیت نرسیدن و این رو در تایید صحبت شما میگم ، و نکته ای که صحبت های شما داشت و برای من هم جالب بود همه مثال های شما سینمایی بود و البته در ذهن من هم تعداد زیادی نمونه هست اما شادی عرصه تاتر تخصصی ترره ، شاید انتظار ما از تاتر بیشتره و....
و همچنان به نظرم به عنوان یک علاقه مند حداقل، فکر میکنم بازی زحمت کشیده و شسته رفته ای نداشتند. و ارتباط برقرار کردن با اون نقش یخت ... دیدن ادامه ›› بود.
و من هم مثل شما فکر نمیکنم که حضور آقای جمشیدی برای فروش گیشه بوده باشه و حتما ایشون از نظر آقای سرابی توانایی هایی داشتن.
و من متوجه کلیشه ذهنی که شما فرمودید نشدم ... کما اینکه گفتم به نظرم که تاکید میکنم کاملا شخصی و غیر حرفه ایه بازی خانم رامین فر مثلا در نمایش مونولوگ «ایجا کجاست» رو بسیار بیشتر دوست داشتم.
و آیا شما نمایش آن سوی ایینه رو دیدید؟
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
جایی میخوندم، رمان ها به جمعیت مردم دنیا اضافه میکنند،
این نمایش هم انقدر فیلمنامه قوی و بازی های فوق العاده ای داره که همه شخصیت ها به جمعیت آدمهای واقعی اضافه شدن. کما اینکه هر کدوم نماینده بیشتر از یک نفر در این جهان بودند.
در مجموع میشه گفت لذت تجربه یک تاتر خوب و دغدغه مند؛ فارغ از هیاهوی ظاهری و... انقدر که تلخی موضوع رو تعدیل میکنه.
تازه جمعیتی که رمان‌ها به مردم دنیا اضافه می‌کنن دیگه کم نمی‌شن. مثلا هولدن کالفیلد تولد داره ولی مرگ نداره.
۰۶ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرای قبلی این نمایش رو دیدم و بسیار دوست داشتمء پیشنهاد میکنم حتما ببینید.
اگر به دنبال تاتری بر مبنای محتوا هستید ،
دیالوگ ها و بازی ها برای شما مهمه
اگر میخواهید هنرپیشه محبوبتان رو ببینید یا توانایی بازی تاتر هنرپیشه ای سینمایی رو محک بزنید،
اگر حوصله ساعتها رقص و آواز رو ندارید،
اگر به نظر شما دو ساعت برای تاتر طولانیه
این تاتر برای شما مناسب نیست!

اگر بیش از دو ساعت وقت دارید و بیش از حد معمول برای تاتر و... بودجه دارید در حد صد هزار تومن،
اگر دکور شیک برای شما مهمه، اگر محتوای شعر برای شما مهم ... دیدن ادامه ›› نیست،
اگر به امید دیدن سوپر استارها نمیرید،
این تاتر برای شما مناسبه!

میشه گفت این تاتر، فقط فرم بود و محتوای خاصی نداشت، حتی به اصل داستان هم به خوبی پرداخته نشده بود ... ، بازی مهناز افشار و سعید چنگیزیان و آتیلا پسیانی بسیار کوتاه بود (که اونم آقای چنگیزیان و پسیانی تپق زدند)
تنها نقطه قوت این تاتر، هوتن شکیبا و بازی خوب بچه ایه بود که در نقش دوست الیور توئیست بود.
و اینکه کار پر زحمتی بود که به جزئیات صحنه پردازی هم دقت کرده بودند.
یک نمایش خوب اما معمولی، اینکه یک تاتر زنانه بود و دختران متفاوتی رو نشون میداد دوست داشتم، اما ریتم کار به نظرم خیلی کند بود و به اندازه زمان یک ساعت و ربع، گره داستانی و موضوع برای روایت کردن نداشت! شاید با زمان 45 دقیقه، کار بهتری میشد. شخصا نیم ساعت آخر خسته شدم ! بازی ها خوب ودوست داشتنی و طراحی لباس و ... به نظرم فکر شده و مناسب. ...
و فکر میکنم بلیط سی هزار تومنی برای اون سالن(صرف نظر از اینکه چه تاتری در حال اجراست) واقعا زیاده!
پیچ کردن دسته صندلی یا تعمیر شکستگی اش، مرتب بودن و حتی تمیزی سرویس های بهداشتی و ... انتظار زیادی نیست، ناراحتی صندلی ها هم که بخشی از هویت و پیش فرض سالن باران شده !