تیوال نیل عباسی | دیوار
S2 : 11:07:49
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
اولین چیزی که نظر من رو جلب کرد، هنگ درام بود که واقعا دوست داشتم. کلیت داستان به نظر من، کلیشه ای بود ولی بازی افشین سنگچاپ رو خیلی دوس داشتم. به نظرم، اگر کمی تایم کار طولانی تر بود، نمایش جذاب تر میشد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من امشب این کار رو دیدم. بازی ها ، واقعا خوب بود ند اما روند کلی داستان، برای من، خیلی مبهم بود و متوجه کلیت موضوع نمایش نشدم. با دیدن اسم کار هم، یاد کتاب "مسخ" صادق هدایت افتادم که فکر میکنم از اونجاییکه ژانر کلی نمایش، دارک و پوچ گرایانه بود، انتخاب اسم، با اقتباس از داستان مسخ، به طور اتفاقی یا عمدی، جالب بود. در کل، خسته نباشید.
میترا این را خواند
فکر میکنم منظور شما مسخ ترجمه صادق هدایت هست. :)
۲۶ شهریور
دوست عزیزم، درست میفرمایید، ترجمه از استاد هدایت هست و کتاب نوشته ی کافکا هتسش.
۲۷ شهریور
این کار عالیه کاش کار خوب بازیگران دیده بشه حیفه این کار دیده نشه
۳۰ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اولین چیزی که در مورد این اثر نظرم رو جلب کرد، وابستگی دیالوگ ها به متن اصلی نمایشنامه بود. همچنین، نورپردازی خوب و پخش آهنگ "یکشنبه ی غم انگیز" که به آهنگ خودکشی معروفه، در ابتدا و انتهای نمایش، با فضا و داستان، بسیار همخوانی داشت. با اینکه ژانر این نمایش، پوچگرایی بود اما روند داستان اصلا این حس رو به مخاطب القا نمیکرد. در کل، دیدن این اثر رو حتما پیشنهاد میکنم.
میترا این را خواند
صاحبه، سیدمحمدصادق سیادت و محمد حسن موسوی کیانی این را دوست دارند
با سپاس از لطف و نظر شما
۲۳ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید