آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فرزانه | دیوار
S3 : 13:15:03 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام
روایت واقعه ای هولناک از روان های پریشان و بیمار و فرو رفتگان در مرداب متعفن انتقام .ایده ای وسوسه گر برای تلافی رنج و تصور تسکین تمام نکبت ها وپستی های درونی.
باید مسولیت تمام زندگی خودمان را به عهده بگیریم حتی گند هایی که به زندگیمان میخورد .
متن روان وخوبی داشت .ایده ویدعو پروژکتور رو دوس داشتم به فضا سازی کار خیلی کمک میکرد .بازی بهرام(هادی احمدی)رو بسیار دوست داشتم. بی نقص بود. الان متوجه شدم نویسنده و کارگردان خود اثر هم هستند .تبریک میگم بهشون .
ولی برای من که تماشگر حرفه ای تاتر نیستم .نمیدونم به اشتباه یا درست انتظار بیشتری از تاتر داشتم. توقع یه نگاه عمیق تر از زاویه ای نو و روایتی تحلیلی وموشکافانه تر از لحظه گذر انسان از خوی انسانی خویش ونوع مواجه هر فرد متناسب با مقتضیات درونی اش در قبال این پدیده هراس انگیز که نه فقط بازنمایی صرف باشد.

در انتها هم با عرض خسته نباشید به این گروه عزیز .برایشان آرزوی موفقیت دارم.
فرزانه
درباره نمایش فرشته تاریخ i
سلام به همه دوستان تیوال
قصد خریید بلیط نمایش رو داشتم ولی لینک های سایت تیکت فعال نیست چه طور میشه بلیط تهیه کرد؟؟؟؟
درود
بلیط در دیگر سایت محترم بلیط فروشی (تیک8) انجام میشه که تمام روزهاش فروش رفته البته.
منتظر تمدید باشید.
http://tik8.com/event/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%D9%87%D8%B1/
۱۴ مرداد ۱۳۹۸
جهت اطلاع دوستانی که به دلیل تمام شدن بلیت ها موفق به دیدن این اجرا در "تئاتر شهر" نشدند و تمایل به دیدن این نمایش دارند؛

با توجه به استقبال تماشاگران و ناممکن بودن تمدید اجرا در سالن چهارسو (به دلیل برگزاری جشنواره و اجرای گروه های دیگر)

نمایش "فرشته تاریخ" از فردا شب (23 مرداد) به شکل محدود و فقط برای 8 شب، در "تماشاخانه ملک" اجرای فوق العاده خواهد داشت.

البته ظرفیت سالن برای 3 روز اول اجرا دیگه تقریبا تکمیل شده، ولی فروش بلیت روزهای هفته بعد، هم اکنون در جریان است.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
سپاس بابت اطلاع رسانی اتان .
۲۳ مرداد ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
درباره نمایش الیزابت باتوری
سلام خدمت اعضای محترم تیوال
اول از همه بایید بگم از دیروز تمام تلاشم برای گذاشتم مطلب تحت هر عنوانی در صفحه الیزابت باتوری (حتی با ساخت اکانتی جدید) بی نتیجه بود .به طرز جالبی متوجه شدم اگر از کامنت خودم عنوان الیزابت باتوری رو حذف کنم و یا در نظر دهی به کامنت دیگر دوستان نظرم روبیان کنم .کامنت انتشار پیدا میکنه.امیدوارم حدسم درباره بستن کامنت اول برای این نمایش درست نباشه.
در ابتدا بایید بگم نمایش الیزابت باتوری اولین تجربه دیدن تاتر حرفه ای برای من بود بنابراین آنچه را که مینویسم متناسب و برآمده از معیار های ذهنی ام درباره(روایت و آگاهی بخشی ,هارمونی وتوازنی است که اثری هنری را روح میبخشد) است.
*تاریخ تکرار میشود *
حضور پر رنگ مذهب آغشته به ریا و تزویر و قدرت آن به عنوان رکن اساسی تصمیم گیری ها و وجود افراد سطحی، محافظه کار و مصلحت اندیش خا،ن به مردم و با حماقت ذاتی مانند کاردینال در راس امور از طرفی وافراطی گری و نبود شرافت انسانی واستقلال در تصمیم گیری های مقامات حاکم و هدایت مردم توسط آنان از طرف دیگر نتیجه ای به جز جامعه ... دیدن ادامه ›› ای منفعل وافسرده و امکان ساخت فرصت, برای خودکامگی و ظلم بی پایان حاکمان ندارد.
نمایش این نکته که چنان روح نخوت و برتر منشی در فردپهناور شده که با وجود بودن در منجلاب جنایت هیچ آثاری از عذاب روحی گریبانگیرش نیست. وسوال اصلی این است که چه چیزی تا به این اندازه انسان را از رسم انسانیت جدا و مسخ میکند؟
نکته مثبت :فکر میکنم این اولین کار آقای منظور در مقام نویسنده و کارگردان بوده که البته به خوبی میان عصر باتوری و شرایط سیاسی اجتماعی اکنون جامعه پل زدند و تماشاچی با هر دیالوگ و بحث که طعنه به شرایط کنونی دارد لبخندی تلخ میزند.بازی ها رو به خصوص آقای طباطبایی بسیار دوست داشتم (در واقع به جز فیلم تاتر هملت دومین باری بود که بازیشون رو میدیدم. )یک بزرگی میگفت ادم باید همیشه اطوار تازه بریزه وبازی ایشون برای من پر از اطوار تازه و لحظات ناب بود .پر انرژی وبی نقص.

نکته منفی:از اون جایی که در ابتدا گفتم این اولین تاتری که دیدم معیار خوبی از تعریف قصه در تاتر ندارم.من صحنه ها رو با مفهوم و محتوا پشت اثر میدیدم .بدون قصه ای خاص ویا گره ای در قصه.البته نمیدونم وجود قصه ای پیوسته در تاتر یه لزوم هست مثل سینما یا نه ؟
در آخر هم برای آقای منظور هنرمند آگاه و شریف و تیم خوبشون آرزوی موفقیت دارم .