کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال پریسا منصوری | دیوار
S3 : 08:21:05 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
قرتی خانم اون دنیا از مو آویزونت میکنن!
عشرت خانم اگه آبجیم کچل کنه از چی آویزونش میکنن!
احمد خانی این را خواند
سلام . عشرت خانم درسته
۱۴ آذر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دختر مگه راضیه شاخت میزنه میگی دوست دارم رز صدام کنین،
عاااشق بود دلخش به عملیات، ببخشید ادبیات
سیگار آف کولر آن!
احمد خانی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
کاکتوس رنگ پریده کنار پنجره، بیچاره اینقدر سرپا ایستادم آبش دادم رنگش پرید
احمد خانی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
عالیه روی گل قالیه
احمد خانی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
کار قشنگیه و من این کتاب و داستان رو همیشه دوست داشتم.
امیر این را خواند
Negin Fooladi، حمیدرضا مرادی، میثم هنزکی و محمد مجللی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من هیچ شناختی از کارگردان ونویسنده ندارم و اولین کاری بود از ایشون میدیدم و متاسفانه خیلی بد بود، متن با یه ایده نوشته شده بود که اصلا نتوسته بود داستان بشه و سر و ته نداشت و تا جایی که حسین پاکدل وارد صحنه شد یکم مشخص شد ماجرا چیه، البته ما متن های فلسفی و ابزورد داریم ولی این متن هیچی نبود! واقعا اولین تاتری بود که تو عمرم دیدم اینقدر خسته بشم و مدام به خودم وسط کار می گفتم برم خونه! موضوع دیگه ای که خیلی آزاردهنده بود اون نوری بود در تصویر مدام قطع و وصل میشد و طراحی شده بود! من مدام چشمام رو میبستم تا این نور قطع بشه و ولی بازم چشم درد گرفتم این نور به راحتی به چشم آسیب میزنه! در حین نمایش به این موضوع فکر میکردم که اگر بازیگرهای معروف نبودن الان کی میومد این کار رو ببینه؟ و اینکه این بازیگرها اینقدر به بی پولی خوردن که این نقش های بیخود رو بازی میکنن! واقعا نباید از این کارها حمایت کرد و به جاش به دیدن کارهایی رفت که بدون سلبریتی ها داره خوب روی صحنه میره!
شما وقتی می‌فرمایین نویسنده و کارگردان این کار رو نمی‌شناسین چطوری نتیجه‌گیری می‌کنین که "اگر بازیگرهای معروف نبودن الان کی میومد این کار رو ببینه؟" ؟؟
۰۷ بهمن ۱۳۹۷
شما تاج سر مایی آقای لهاک عزیزم ❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️❤️⁩
شریک جرم و جنایت بودن با شما، شریک شادی و.خنده و خیر و شادی ام با شما
سراپا هم‌احساس و ارادتمند :)
۱۵ بهمن ۱۳۹۷
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
۰۶ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ای بابا تموم شد! چقدر ضعیف تبلیغ کردین!
منم چوب همین تبلیغات ضعیفو خوردم تازه تیوال هم روز آخر اجرا رو اشتباه زده بود بعد تصحیح کرد
۱۸ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
عااالی بود، زنده باد و خدا قوت!
...Amir...، نیلوفر و مهدی حسین مردی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایش قشنگی بود، مخصوصا با حضور آقای حکایتی عزیز :)
کیومرث شنبه ای این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام، من این نمایشنامه رو خوندم و دوست داشتم تئاتر این کارم ببینم که وقتی دیدم آقای زنجانپور ساختن روز دوم نمایش به دیدن کار رفتم و واقعا" لذت بردم، باغ آلبالوی آقای زنجانپور یک نمایش استاندارد، منظم و متعهد به متن بود که بازی خوبی از بازیگران دیدم و طراحی صحنه و لباس رو هم دوست داشتم، برای من واقعا" نکته منفی نداشت و کاملا" متعجب میشم از دوستانی که نظرات منفی گذاشتن، تو اینستاگرام تیوال چندین بار از دوستانی که نظر منفی گذاشتند خواستم که بگن دلیل اینهمه منفی گفتن چیست ولی کسی توضیحی نمیده! واقعا" انصاف نیست که یه شرایط منفی برای یه کار به این خوبی بی دلیل درست کنید. اگر نقدی هست توضیح بدید .
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام، کار جدید و جالبی بود که جناب غنی زاده تهیه کردند، اینکه تلفیقی از سینما تئاتر بود، بازی بابک حمیدیان رو از همه نقش ها بیشتر دوست داشتم، چند ایراد میتوان به کار گرفت، از همه مهم تر به صداهای اضافی که به دلیل میکروفن های روی لباس ها زیادی شنیده میشد مخصوصا" روی کت سیامک صفری، و خیلی از صحبت های افشاریان شنیده نمیشد، جابه جایی کارگردان و ورودش به صحنه چندین بار زیاد جالب نبود و تکرار زیادی به اصطلاح گیر دادن کارگردان به حمیدیان یکم لوس شد، زمان نمایش میتونست 20 دقیقه حداقل کمتر بشه، ولی طرز کار و سلیقه غنی زاده و طراحی دکور و لباس عالی بود و به نظرم کاری که غنی زاده انجام داده خیلی ریسک داشته ولی انجامش داده و کلی انرژی و عشق تو کارش بود، البته در هر کاری ایراد دیده میشه و طبیعیه، در اجرای هر کار همه چیز در جذاب بودن آن موثر هستند من در مجموع کار را دوست داشتم.
سپهر امیدوار این را خواند
رضا پارسا و علی ابوطالبی این را دوست دارند
ممنون که گفتین اصلاحش میکنم، اشتباه تایپ کردم.
۰۷ آذر ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام تبریک میگم، یه کار حرفه ای رو دیدم، داستان های چخوف و بازی هنرمندانه پارسا پیروزفر ! عالی بود و آفرین!
مائده ولی زاده، علیرضا و Elaheh Eli این را خواندند
ماهرخ و f vs این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پریسا منصوری
درباره نمایش ترور i
سلام و خدا قوت به تیم آقای نعیمی من هرجا که ایشون تاتر داشته باشن روز اول نمایش حتما میام، این کار خیلی مورد علاقه من نبود و نظر خاصی ندارم، ولی متاسفانه مدیریت تاتر شهر باعث تاسف کل ایران هستش که نمیدونم چرا سرو سامان نمیگیره!
من شنیدم جناب پاکدل مدیر هستن لطفا به ایشان یا هر کسی که مسول است انتقال بدین که این حق مردم نیست با این مدیریت ضعیف و عدم رسیدگی و بی مسئولیتی در این مجموعه گرانقدر مواجه بشن!
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید