تیوال Paria 7014 | دیوار
S3 : 09:29:42
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
کالاندولا تصویر برهنه ای از کودک آزاریست
معضل وحشتناکی که جوامع انسانی بسیار درگیر آن هستند
همه چیز در نمایش از شکل اجرایی،طراحی صحنه و نور و بازی ها به شکلی است که قسمت زیادی از احساس ترس،اضطراب و تا حدودی رنج کودک در هنگام و پس از قربانی شدن را به مخاطب القا میکند و این باعث تاثیرگذاری بیشتر نمایش بر شخص میشود.
انتخاب نام کالاندولا برای نمایشی با این موضوع بسیار جالب است و تناقض عجیبی در خود دارد!
دارویی که به ترمیم التهابات و زخم های جسمی کودکان کمک میکند و این سوال را پیش میاورد پس با زخم های روحی آنها باید چه کرد؟آیا بهبودی ای برای آنها هم وجود دارد؟ و این سوال جواب دردناکی دارد:خیر این زخم ها تا پایان زندگی این کودکان در روح آنها باقی میماند و حتی میتواند آنها را تبدیل به همان شخصی کند که روزی با وارد آوردن این جراحات زندگی آنها را خراب ... دیدن ادامه » کرده است!
در آخر تشکر میکنم از احمد سلگی همیشه دغدغه مند برای پرداختن به این موضوع و همینطور بازیگران جوان و بسیار توانمندش برای بازی های تاثیرگذار و عالیشان.
پ.ن:به امید اینکه نظریه دایره ای بودن زمان در حد یک نظریه صرف باقی بماند و به واقعیت نزدیک نشود تا دنیا از آنچه هست مکان وحشتناک تری نشود.
با خوندن نقد زیبای شما، برای خرید اقدام کردم ولی همه بلیط ها فروش رفته. امید که هیچ کودکی زخم روحی و عاطفی نبینه
۲۸ تیر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید