کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال Parisa R | دیوار
S3 : 08:14:54 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
Parisa R
درباره نمایش اکلیل i
در برابر کارهای قبلی آقای کوشکی به عنوان نویسنده بسیار کار ضعیفی بود. کارگردانی بد نبود ولی کار خاصی نبود که به چشم بیاید.
بدترین قسمت آن این بود که آیا لکنت زبان فردی باید باعث خنده و قهقهه شود؟ و استفاده از این کلنت زبان به عنوان تبدیل کار به یک کار کمدی به نظرم کار پسندیده ای نیست.
این در حدی بود که فردی بچه 5 ساله خودشو به خاطر یک نمایش شاد به تیاتر آورده بود و وسط کار دختر بچه از مامانش می پرسید پتیا.. یعتی چی؟!
موضوع اجتماعی که همه ازش تعریف می کنند باز یک اشاره های کوچک به بعضی مسائل اجتماعی بود که هیچکدام حتی تاثیر گذار هم نبود چه برسد به اینکه بعد آدم را به فکر وادارد! اتفاقی که در نمایش شیطونی یا تیاتر بد به بهترین شکلی اتفاق افتاد.
معمولا وقتی بازیگری در برخی روزها جایگزین دارد حتما در زمان خرید بلیط اعلام می شود که این اتفاق هم نیفتاد.
کاملا موافقم با همه فرمایشتون.
۲۰ خرداد ۱۳۹۸
با سلام واحترام
هدف از لکنت البته من تصور میکنم الکن بودن مرد از بیان معضلات بود ناتوانی در حرف زدن نه بعنوان یک سخنور بعنوان کسی که قادر است مشکلات را به زبان بیاورد و تکیه این مرد ناتوان به زنی بود که قرار است گفتن را به او بیاموزد تا بجای خشم با حرف مشکلات را حل کند
در مورد تعویض بازیگر با همه ارادتی که به آقای دل افکار دارم اما من هم دوست دارم آقا کوشکی بر صحنه باشد و یکه تازی کند
در مورد نوع متن فضای روانشناسانه متفاوتی به تجربه نویسنده رسیده که اتفاقا فضای معنا دار تری است
ارادتمند
۲۰ خرداد ۱۳۹۸
درود بر شما
ممنون از وقتتون و ممنون از اینکه به تماشاى نمایش اکلیل نشستید
در رابطه به جایگزینی بازیگر هم در تیوال و هم در فضاى مجازى اطلاع رسانى شد اما باز اگر شما متوجه نشدید من از شما عذرخواهی میکنم و در مقام کارگردان پروژه از شما مخاطب گرامى دعوت میکنم بعنوان مهمان به دیدن دوباره اکلیل با اجرای آقای کوشکى دعوت میکنم. لطفا بمن در اینستاگرام پیام بدید که براتون بلیط بزارم کنار
۲۲ خرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
Parisa R
درباره نمایش تیاتر بد i
کار از خشونت بالایی برخورداره و دیدنش برای همه مناسب نیست و به نظرم باید قید بشه در مشخصات تئاتر. ولی کار قوی و تاثیرگذاری هست.
Parisa R
درباره نمایش طپانچه خانم i
یک بلیط اضافه برای امشب 19 آبان دارم. اگر مایل بودین پیغام بدید.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید