آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال پیام مقیمی | دیوار
S3 : 20:48:38 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
پیام مقیمی
درباره نمایش آقای شادی i
سلام
کیفیت ورود و صدا مناسب بود اما ارزش دیدن نداشت. به امید نمایش های جذاب بعدی.
پیام مقیمی
درباره نمایش رختشور شاه i
سلام
جالبه تک اجرا دو سانس تاریخ دقیق. از الان اگر زنده موندیم میتونیم برنامه ریزی کنیم.
از الان برای مرداد؟ این حجم از برنامه ریزی از ما ایرانیا بعیده :))))
باریکلا
۱۳ اسفند ۱۳۹۸
آقا فرزاد من یک واکینگ دِد دیده ام (ایموجی چیشمک)
۱۴ اسفند ۱۳۹۸
چه عالی :)))
به روز شدن واکینگ دد هم از گزینه های روی میز منه :)))
۱۴ اسفند ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پیام مقیمی
درباره نمایش چلچراغ i
سلام
یعنی با این تعویق ها ، این برنامه دقیقا از ۲۹ خرداد شروع میشود؟
فعلا که یک ویروس کل دنیا را به هم ریخته و اقتصاد جهان با یک ویروس رکود عجیبی را تجربه میکند سهامهای وال استریت کاهش شدیدی را تجربه کردند طوریکه برق وال استریت را قطع کردند ولی این وسط سهامهایی مانند آمازون صعود کردند انگار میخوان جهان را تغییر بدهند نظم نوین جهانی که زمان جنگ جهانی دوم از جانب آلمانها بوجود آمد راه دیگری را برای تغییر عادات مردم جهان ارائه کرده و مهمترینش خریدهای اینترنتی است فروشگاهها جای خود را به انبارهای اینترنتی میدهند البته فعلا که اینطور است تا ببینم بعد چه میشود
۰۷ فروردین
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
فقط مخصوص برای زنان است ؟
نه، نقل زنانه یک شیوه بازگویی قصه و پرداخت نمایش هست که در اون زنها نقش مردها رو‌هم بازی میکنن. ولی مخصوص به زنان نیست و همه مخاطب این نوع نمایش حساب میشن
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
کاری به تمام‌ معنا زیبا و با جزییات فراوان و‌ زحمات بسیار. اگر موقعیت و‌مشکلات فعلی نبود جا برای دوبار دیدن داشت. بیش از ۲.۵ ساعت بدون احساس گذر این مدت طولانی. نمیتوان گفت که مثلا از آیینه های روبرو‌ تاثیر گذارتر و دلچسب تر بود که هر کدام جذابیتهای خودشان را دارند.
عرض سپاس فراوان به همه عوامل.
شما دیروز چطور این نمایش و دیدید:))
۰۹ اسفند ۱۳۹۸
درود بر شما رویا خانم
منم جمعه همین نمایش روزهای رادیو آخرین نمایشی بود که دیدم
۰۹ اسفند ۱۳۹۸
جناب پیام صد در صد همین طور هست که شما میفرمایید
۰۹ اسفند ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پیام مقیمی
درباره نمایش بچه i
سلام
عرض سپاس از همه عوامل هرچند که آخرین کار خانم معتمد آریا ، خنکای ختم خاطره را خیلی بیشتر پسندیدم اما اینکار حتما ارزش یکبار دیدن را دارد. عزیزان توضیح داده اند و تکرار مکررات نمیکنم.
امیرمسعود فدائی، محسن جوانی، سپهر، رویا و حمیدرضا مرادی این را خواندند
امیر مسعود و mahaya این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
عالی بود.
نورپردازی متناسب، موسیقی گیرا، لباسهای جذاب، گریم درست، بازیهای قوی هر پنج نفر و نوشته ای هوشمندانه همگی نمایشی مفرح و دلچسب را فراهم کرده بود. ممنون از همه.
پیام مقیمی
درباره نمایش شک i
سلام
متاسفانه حدود بیست نفر به تماشای نمایش آمده بودند. گریم عالی بازی جا افتاده و مستحکم خانم عقیقی را بسیار پسندیدم. البته خانمها فرشادجو و جعفری نیز بازی های شایسته ای داشتند اما شاید بدلیل موسیقی کم و ثابت بودن عناصر صحنه ،تاثیر گذاری پررنگی را شاهد نبودم. از هر پنج بازیگر بسیار متواضع و کم توقع این نمایش سپاسگزارم
#متأسفانه_قیمت_بلیت !!
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
به طور کل بهتر است روزهای داخل هفته ارزانتر و‌دو روز پایانی و‌تعطیلات گرانتر باشد. امیدوارم گروههای اجرایی نظرات را ببینند و منطقی بود اجرا کنند.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
من توی اخبار خوندم 2 روز اول بلیط ها تموم شده.ولی شما که میگی 20 نفر کلا اومده بودند، یه مقدار به ماهیت تبلیغات این نمایش شک می کنم.
۰۲ اسفند ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
نیمه تاریک ماه را به تازگی در حافظ دیدم و از بازی ها لذت بردم اما نیازی به دوباره دیدن آن با گروهی دیگر و تغییرات داستانی سطحی تر نداشتم. منصفانه این بود که گروه محترم با توضیحی کوتاه لااقل در حد نیم خط اطلاع رسانی میکرد. حفظ استانداردهاست که یک گروه را در تلقی تماشاگر ،حرفه ای طبقه بندی میکند.
پیام مقیمی
درباره مونولوگ رویای لاک رنگی i
سلام
محراب کوچک را ندیده بودم. صندلی هایش فقط مناسب نیم ساعت است. حتما در آینده از خانم اکبرآبادی بیشتر خواهیم شنید.
پیام مقیمی
درباره نمایش فعل i
سلام
متن های جناب رضایی راد را بسیار دوست دارم و با وجودیکه قبلا سه مرتبه نمایش را با بازیهای زیبای خانم کوثری و آقای رحیمی دیده بودم وسوسه دیدن با گروهی دیگر رهایم نکرد اما تجربه خوبی برایم‌نبود البته نه به جهت اینکه توقع یکسانی از این گروه جوان و ناشناخته تر داشتم بلکه خاطره خوبی که در ذهنم نقش بسته بود به نوعی خدشه دار گردید. حتما این تجربه را برای نمایش هایی که بسیار لذت برده ام در آینده تکرار نمیکنم همانطور که دو‌تن از بازیگران این نمایش در نمایشهای متفاوتی برایم برجسته بودند.
بالاخره تک اجرا قطعا مشکلاتی از قبیل اکسسوار و میزانسن خواهد داشت و چاره ای نیست.
خسته نباشید خدمت تک تک اعضا و جسارت ستودنی شان.
پیام مقیمی
درباره نمایش پسر i
سلام
بنظرم وجود عناصر و‌اکسسوار بیشتر در صحنه میتوانست به جذابیت درطول نمایش بیافزاید. دیگر‌آنکه شاید شور و‌احساس‌بیشتری‌ از‌بازیگران‌ توقع میرفت. در عین‌حال اگر حس وحال مواجهه با اندوه را دارید نمایش را انتخاب کنید و نه در موقعی که به لحاظ‌روحی‌ کم شارژ هستید!
سرمای منهای شش ظاهرا حضور کم تعداد را رقم‌زده‌بود‌و‌یا شاید جشنواره سببش بود.
سرما و جشنواره نبوده
هزینه ی گزاف و سورئال بلیت بوده :)
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
اقای نقیمی هنوز جای کار داره
بنظرم حرکت جمعی که ایجاد شد برای تحریم این نمایش با بلیط ۷۰ تومانی خیلی مبارک و بجا بود
و خیلی خوشحالم همچنان و با وجود بلیت ۲۸ تومانی، رغبت چندانی برای اثر وجود ندارد
درس عبرتی باشد برای سایر گروه های نمایشی عزیز
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
سلام
تحریم ندیدم بلکه اعتراض به جا بود و بیشتر هم تمرکز بر اشتباه در قیمت بیشتر در روز اول به جای کمتر بودن آن. با وجود اینکه هزینه بلیط به دلیل وضعیت اقتصادی عموم مردم ،زیاد است اما باید توجه کرد که به جز بعضی نمایش های پر ستاره ، کم نیستند نمایش هایی که با ضرر و یا لااقل بدون سودبرای گروهی اجرایی به پایان میرسد و عوامل با هزینه شخصی و به جهت رزومه یا عشق و علاقه کار را پیش میبرند. شاید بهتر باشد توقعمان اعمال تخفیف های وفاداری و یا دانشجویی ویا خرید زودتر و ازین قبیل باشد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پیام مقیمی
درباره نمایش مانستر i
سلام
راضیم ازشون
پیام مقیمی
درباره نمایش سبکی i
سلام
روز پنج شنبه دیدم و به تقاضای بازیگری خواستم در وصفش بنویسم و دیگران را تشویق به دیدن نمایش کنم اما ظاهرا نیازی نیست چرا که روز آخرش تعطیل گشت و مهمتر از آن سیل انبوه تاییدات تماشاگران در تیوال، اطمینان کافی برای بقیه ایجاد میکند. سالن استاد انتظامی قبلا هم نمایش های زیبایی مثل بهمن کوچیک ، پا و غیره به خود دیده که با وجود کوچکی و امکانات کم نمیتوان بسادگی از کنارش گذشت. ممنون از تمامی عزیزان که با نوشتن نظراتشان کمک بجایی در انتخابم کردند.
پیام مقیمی
درباره نمایش مشروع i
سلام
نمایشی تعاملی با حضور دکتر روانشناسی معروف چند سال پیش در کنش معاصر(دیوار چهارم فعلی) دیدم که اسمش اکنون درخاطرم نیست علاوه بر آن نمایش پرواز عمود کبوتر دربایی... نیز در قشقایی که تمام تماشاگران در آن بازی میکردند این هردو و‌بالاخص اولی، در مقام مقایست کشش و‌جذابیت کافی برایم داشت اما کار جناب آریان که ارادت قلبی بسیار بدیشان دارم از استحکام و‌قوت درونی کافی برخوردار نبود. شاید مشاورت بایک روانشناس میتوانست آن را غنی تر کند.
سلام
سخت دلتنگ گشتم وقتی دیدم به زحمت شمار تماشاگران به بیست و‌پنج میرسد و به هیچ روی در خور ناظرزاده نبود. آفتاب آمد خود دلیل آفتاب. پیشترها تنهابرای نمایش های پرطرفدار، به جهت فرصت ایجاد برابر ، زمان فروش بلیط چند روز زودتر اعلام میشد اما ظاهرا بتازگی برای بازارگرمی و‌تحریک مشتری هر نمایش ازین تکنیک مباح اما غلط انداز استفاده میکند که خوب خیلی زود رنگ باخته و دیگر آنهم چندان کارگر نیست.
در حال حاضر همه‌ی نمایش‌ها پیش‌فروش بلیت روزهای جدید رو اعلام می‌کنن.
هم‌چنین یک نکته‌ی احتمالی و اثرگذار شاید این باشه که شایعه شده بود از پنج‌دی‌ماه مجددا اینترنت قطع خواهد شد؛ که همین باعث شده بود فروش بلیت در سایت تیوال زودتر از موعد تبلیغ بشه.
وگرنه این گروه و کار قبلی‌شون از این هیاهوهای زرد تئاتر پایتخت به دورن.
۱۱ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پیام مقیمی
درباره نمایش شیر خشک i
سلام( قولا من رب رحیم)
از محتوی هر چه بیشتر تمنا کردم کمتر به صیدم آمد. گویی بر ذائقه سلاطین اهل تیاتر ساخته شده بود بهره ای برای همچو منی عام نادان پریشان روزگار برجای نگذاشته بود. خیر است انشالله.
پیام مقیمی
درباره نمایش چنور i
سلام ( قولا من رب رحیم)
اینکه نمایشی را نپسندیم روا نیست که صحبت کردن و ساعت پرسیدن و مسخره کردن را پیشی کنیم، یک ساعت سکوت، فوق طاقت بشری نیست. بتر آنکه در جواب دعوت به خموشی به اعتراض بخروشد که مگر شما استفادتی میبرید؟!شوربختانه مخاطبین این زنهار بطریق اغلبی از خوانندگان دیوار تیوال نیستند وین همه آب در هاون کوبیدن است.
پیام جان درود بی‌پایان بر شما
حقیقتش هر نوشته‌ات رو باید دوبار بخونم تا متوجه بشم. اگه شد یه کم ساده‌تر بنویس، سپاس بی‌پایان⁦❤️⁩⁦♥️⁩⁦❤️⁩⁦♥️⁩
۰۸ دی ۱۳۹۸
جناب مقیمی ،
من چند بار خوندم و بالاخره گرفتم.
حیف که تماشاچیان یک ساعت نتونستند سکوت کنند درصورتیکه درست همین بود!!!
مشکل بعضی مردم اینه که همه حق و بجانب خودشون میگیرند و فضا رو برای خود میکنند که بسیار زننده است.
انگار میکنند دیگران روحند و حاضر نیستند .
مشکلات همیشه هست به دل نگیرید،
امیدوارم اجرای دیگر از تماشا لذت ببرید ✨✨
۰۹ دی ۱۳۹۸
گزینه دوست‌دارم رو فقط به‌خاطر همدلی و همدردی فشردم... وگرنه خدا نصیب هیج تماشاگری نکنه چنین هم‌تماشاهایی رو.
۰۹ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام
تمام آنچه باید، دیگران در دیوار تیوال نوشته اند و نقاط قوت اثر که صد البته بدلیل سایه سنگین خود رمان نیز هست نمایان و ضعفهای آن که اصلا‌ مجالی بر ندیدن نمیگشاید به تفصیل در نکته سنجی ها مشهود. با خوش اقبالی موفق به تماشا در روزهای واپسین شدم . امتثالا به خواست کارگردان همگان را به تماشای نمایش فرامیخوانم. والعاقبه للمتقین...
پیام مقیمی
درباره نمایش اتوپیا i
سلام
کدام سایت بلیط میفروشد؟
تهیه کننده انصراف دادند از, ادامه اجرا ودر نتیجه اجرا کنسل شد
۰۱ دی ۱۳۹۸
ممنون
تصورکردم توقیف شده است.
۰۲ دی ۱۳۹۸
خواهش میکنم.
۰۲ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید