کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال پیمان یاحقی | دیوار
S3 : 23:24:41 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دوستان محترم با ارائه کارت دانشجویی در زمان خرید ،دم گیشه می توانید از تخفیف دانشجویی بهرمند شوید
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
روح الله سمیع معتقد است داستان بکر و نگاه خلاقانه به یک موضوع معمولی ویژگی نمایش «اصول تعمیرات تلویزیون سیاه و سفید» که به کارگردانی وی روی صحنه است، محسوب می شود.

روح الله سمیع کارگردان نمایش «اصول تعمیرات تلویزیون سیاه و سفید» که این شب‌ها در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان روی صحنه است به خبرنگار مهر گفت: با اینکه مدتی از اجرای نمایش نمی گذرد اما استقبال قابل قبول بود و خوشبختانه فرصت زیادی مانده تا مخاطبان بیشتری تماشاگر این نمایش باشند. همانطور که همین شب ها شاهد بودیم مردم خودشان مبلغ کار هستند و این افزایش مخاطب به دلیل تبلیغات خود مردم بود.

وی افزود: این نمایش داستانی بکر دارد که قبلا به آن پرداخت نشده است در شیوه اجرا هم المان دوسویه بودن را که قبلا در اجراهای دیگر شاهد بودیم استفاده کرده ام اما نوع نگاهی که برای این کار مد نظر داشتیم در فضای ناتورالیستی کاملا تجربی است. در واقع یک فضای رئال در بستری انتزاعی و مینی مال روایت شده است.

سمیع با اشاره به اینکه نمایش های اخیر روالی تکراری را پیش گرفته اند، ادامه داد: «اصول تعمیرات تلویزیون سیاه و سفید» تفاوت خاصی با سایر آثار روی صحنه ... دیدن ادامه ›› ندارد اما آنچه این نمایش را متفاوت کرده نگاه خلاقانه به یک موضوع معمولی است. در یکی دو سال اخیر تب آثار رئالیستی خیلی بالا رفته تا جایی که جزییات صحنه به طور وسواس گونه ای رعایت می شود اما به نظر من می توان برعکس این موضوع هم نگاه کرد.

این کارگردان جوان اظهار کرد: اولین بار در بهمن ماه ۹۳ این نمایش برای اجرا آماده شد اما در دو بازه زمانی مختلف شکل اجرا تغییر کرد. بار اول صحنه ای کار کردیم اما همان حین به نظرم در نگاه کلی یک چیزی از کار کم است به همین خاطر دیدگاهم تغییر کرد و تصمیم گرفتم فرم جدیدتری کار کنم و شاخ و برگی را که داشت حذف کنم.

سمیع گفت: در قالب جدید نمایشی نیازی به خرده دیالوگ ها نبود چون این نوع گفتگو لازمه متن روزمره است که در شیوه اجرایی جدید ما از آن فاصله گرفته بودیم و چون داستان قرار بود بیان دیگری داشته باشد لازم دانستیم از جزییات فاصله بگیریم و برای دوسویه کردن المان های دیگری را مدنظر قرار دهیم.

کارگردان نمایش «اصول تعمیرات تلویزیون سیاه و سفید» در پایان گفت: بر حسب شرایطی که معمولا اوایل اجرا پیش می آید شاید خودم هم از اجراهای اول راضی نبودم اما الان در وضع ایده آل هستیم و به نظرم کار به نقطه قابل دفاعی رسیده است.

این نمایش از ۵ تا ۲۵ آبان‌ماه در خانه‌ هنرمندان ایران میزبان علاقه‌مندان به هنر تئاتر خواهد بود.
مجتبی مهدی زاده این را خواند
کریم تابش این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
عباس رافعی در آیین افتتاح نمایش «اصول تعمیرات تلویزیون سیاه و سفید» عنوان کرد مخاطب امروز به سمت دیدن تئاتر تمایل داشته و به جرات می‌توان گفت گیشه تئاتر از سینما پررنگ‌تر و پررونق‌تر شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیین افتتاح نمایش «اصول تعمیرات تلویزیون سیاه و سفید» به کارگردانی روح الله سمیع با حضور عباس رافعی کارگردان سینما، آتش تقی‌پور پیشکسوت تئاتر و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر عصر روز گذشته ۵ آبان ماه در تماشاخانه استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

عباس رافعی کارگردان سینما پس از دیدن این نمایش گفت: نوع استفاده از تلویزیون موضوعی است که همه ما در خانه با آن درگیر هستیم. اغلب تلویزیون را از صبح روشن می‌کنیم و مانند شخصیت اصلی داستان این نمایش، درگیر آن هستیم. به قول مرحوم جلال آل‌احمد که گفت «اغلب وقتی در کوچه باغی تاریک راه می‌رویم برای خودمان صوت می‌زنیم و آواز می‌خوانیم برای این‌که نترسیم»، حال استفاده از رادیو و تلویزیون نیز به همین گونه شده است، ما آن را روشن می‌کنیم برای اینکه احساس تنهایی نداشته باشیم اما معلوم است که تلویزیون در چنین وضعیتی روی ما اثر ... دیدن ادامه ›› نمی‌گذارد.

وی ادامه داد: در واقع استفاده از تلویزیون، امروز همانند آنچه که در این نمایش بیان شد یک استفاده ابزاری است برای اینکه احساس تنهایی نکنیم، درحالی که حواسمان جای دیگری است و در ذهنمان درگیر مسائل دیگری هستیم. بیان این کارکرد تلویزیون و نقد این کارکرد، نقطه قوت این نمایش است.

کارگردان «فصل فراموشی فریبا» در ادامه بیان کرد: نکته دیگری که در این نمایش بیان شد این است که ما برای دیگران زندگی می‌کنیم در حالی‌که دیگران اصلا یادشان نمی‌آید که ما چگونه بودیم و این نکته بسیار مهمی است که به آن اشاره شده است.

رافعی همچنین با اشاره به اینکه تئاتر توانسته پاسخگوی بخشی از نیازهای جامعه امروز باشد، گفت: بسیار خوشحالم که موقعیت ویژه فرهنگی به وجود آمده است تا مخاطب به سمت دیدن تئاتر تمایل داشته باشد و حتی امروز به جرات می‌توان گفت گیشه تئاتر از سینما پررنگ‌تر و پررونق‌تر شده است. این نشان دهنده این موضوع است که مخاطب کار خوب را از بد تمیز می‌دهد و به دنبال دیدن کار خوب است. متاسفانه سینمای حال حاضر سیر نزولی پیدا کرده و رو به ابتذال می‌رود و تنها تئاتر است که می‌تواند دراین میان مردم را اغنا کند. به نظرم تئاتر توانسته پاسخگوی بخشی از کارکردهای سینما باشد که جوابگوی نیاز مردم نیست.

وی افزود: حتی کتاب و رمان نیز نتوانسته‌اند جوابگوی این نیاز باشند، چرا که تیراژ آن‌ها نیز افت کرده است. جای بسی خوشحالی است که جوانانی چون شما با شوق و انگیزه بدون چشم داشت مالی، جور بخش فرهنگی را می‌کشند.

سروش قاسمیان نمایش «اصول تعمیرات تلویزیون سیاه و سفید» را نوشته و پیمان یاحقی تهیه کنندگی آن را برعهده دارد. در این اثر نمایشی رضا سلیمان تاش، لادن نازی و کیوان ساکت اف به ایفای نقش می‌پردازند. همچنین سعید حسنلو طراح صحنه، آرش مبرز طراح صدا، رعنا کوهوند دستیار کارگردان، مهدی ابراهیم عزیزی و مهدی ایمانی ساخت تیزر، آمی تیس معینی گرافیست و سمن نورخلج عکاس این نمایش هستند.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است، ادی می‌خواهد با دیدن تلویزیون رکورد گینس را در این زمینه بزند. در حالی که ماجرا چیز دیگری‌ است ...

نمایش «اصول تعمیرات تلویزیون سیاه و سفید» از ۵ تا ۲۵ آبان‌ماه به مدت بیست روز در سالن استاد انتظامی درخانه هنرمندان ایران روی صحنه خواهد رفت.
خبرگزاری مهر 6 ابان
پیمان یاحقی
درباره نمایش کمد دیواری i
گفت و گو کاوه مرحمتی با ایرنا
کمد دیواری بحران ارتباطی جامعه امروز
تهران-ایرنا- کارگردان نمایش کمد دیواری می گوید: بحران ارتباطی در جامعه معاصر و از میان رفتن حریم ها در زندگی شهری، درونمایه نمایش را شکل داده است.
http://irna.ir/fa/News/81460823/
عمو فرهاد قصه ها این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
˝یک فنجان قهوه تلخ ˝ نمایشی مدرن از زندگی امروز / امیر مهاجر سلطانی درگفت‌وگو با هنرآنلاین
امیر مهاجر سلطانی نویسنده و کارگردان ˝یک فنجان قهوه تلخ˝ این نمایش را یک جور کابوس و خیال و جریال سیال ذهن توصیف می‌کند و می‌گوید نگاهی کاملا مدرن به آن داشته است.
http://www.honaronline.ir/Pages/News-51988.aspx
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
لینک گزارش تصویری خبرگزاری ایرنا از نمایش یک فنجان قهوه تلخ
http://www.irna.ir/fa/Photo/2788836/
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نظر به درخواست شما تیوالی های عزیز و هماهنگی با تهیه کننده نمایش
بلیط نمایش برای اعضای تیوال با 51 در صد تخقیف به شا مخاطبان تیوال عرضه می گردد
تلفن رزرو : 0194007252
تیم اجرایی نمایش چشمان برزخی پاسخگوی تمامی نظرات و انقادات شما مخاطبان عزیز می باشد.
حمید عظیمی و سارا صاد این را خواندند
مریم، hanieh kh، پریسا و shima shafaiyan این را دوست دارند
آقا انصافا دمتون گرم من به شخص تا به حال تخفیف 51 درصدی تجربه نکرده بودم! :)
ولی چرا در پرداخت آنلاین همچنان قیمت کما فی السابقه!؟
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
:)))
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
سایت تخفیفان هم با همین درصد تخفیف داره میفروشه
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
از تیم تهیه کننده میخواهم که برای دوستان و اعضای تیوال تخفیف تیوالی بگذارند
تا بچه های تیوال بتوانند راحتر به تماشای این نمایش بپردازند
حمید عظیمی، Henas و shima shafaiyan این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستان عزیز تیوال
حرکت و نوع پرداخت قصه و استفاده طراحی مناسب در هر یک لوکیشنها شما را به فضایی سوق می دهد که حیال میکنید خود داخل صحنه هستید و با بازیگران آن صحنه به طور مستقیم در ازتباط هستید
ضمنا هرگونه نقد و یا دداشت را که دوست دارید در مورد این نمایش بنویسد در همین پیج بگذارید من به تیم کارگردانی انتقال میدهم
Henas این را خواند
shima shafaiyan این را دوست دارد
ببینید دوست عزیز جناب یاحقی من تا به حال راجع به قیمت این نمایش و کلن راجع به این نمایش مطلبی ننوشتم و قرار هم نیست بنویسم
اما این که هی مدام یادآوری می کنید فضای نمای خاصه و لوکیشن ها جوریه که ما انگار درصحنه هستیم و این دست موارد همچنان باعث توجیه دوستان در رابطه با قیمت بالای این نمایش نمی شه
پیروز باشید
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
من دیوانه اما!
یعنی حالم داغونه
له له :))
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
دور از جونت برادر!!!
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ویژگی های نمایش چشمان برزخی
این نمایش با یک فرمت متفاوت در تماشاخانه تهران روی صحنه می رود نمایش چشمان برزخی حدود بازیگر دارد در این نمایش صحنه و لوکیشن ها متفاوت است چرا که شما در هر بازه زمانی در یک جفرافیا و یک محدوده زمانی خاص قرار میگرید در پایان باید اشاره کنم این نمایش ترکیبی دنیای فراواقعی و واقعی است .
سلام دوستان برای هر گونه هماهنگی و خرید بلیط میتوانید با شماره 09104007252و 09357638100 تماس حاصل فرمائید
سپهر امیدوار این را خواند
پیمان یاحقی این را دوست دارد
دوستان عزیز تیوال
نمایش چشمان برزخی نایشی است متفاوت با ترکیب جدید از دو فضای فرا واقعی و واقعی با تماشای این نمایش می توانید مسائل جامعه را به نگاهی متفاوت ببنید
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
ببخشید حدود بازیگر یعنی چه؟
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایش "چشمان برزخی" به تماشاخانه تهران می‌رود
نمایش «چشمان برزخی» به نگارش کیاوش زارع طلب و کارگردانی سید مصطفی رضوی، کیاوش زارع طلب در تماشاخانه تهران واقع در سینما تهران قدیم روی صحنه می‌رود.
به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران؛ نمایش «چشم برزخی» 100 بازیگر دارد تا به حال این تعداد بازیگر توسط هیچ گروهی در اختیار نگرفته شده و حرکتی جدید در عرصه تئاتر کشور است.
نمایش «چشم برزخی» از 29 صحنه مجزا در فضایی بزرگ در فرمت های مختلف به مخاطب ارائه می‌شود.
مخاطبان و علاقمندان برای تهیه بلیط و رزرو این نمایش می توانند با شماره 09194007252 تماس حاصل فرمایند .
http://www.yjc.ir/fa/news/4820878/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%86%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%B2%D8%AE%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B1%D9%88%D8%AF
o.O ...
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید

نمایش «چشمان برزخی » به تماشاخانه تهران می رود

نمایش «چشمان برزخی» به نگارش کیاوش زارع طلب و کارگردانی سید مصطفی رضوی ،کیاوش زارع طلب در تماشاخانه تهران واقع در سینما تهران قدیم روی صحنه می رود.

به گزارش شبکه خبری فرهنگ و هنر، نمایش «چشم برزخی» حدود 100 بازیگر دارد تا به حال این تعداد بازیگر توسط هیچ گروهی در اختیار نگرفته شده و حرکتی جدید در عرصه تئاتر ... دیدن ادامه ›› کشور است.

نمایش «چشم برزخی» از 29 صحنه مجزا در فضایی بزرگ در فرمت های مختلف به مخاطب ارائه می شود

نمایش «چشم برزخی» از 10 اردیبهشت ماه در تماشاخانه تهران روی صحنه می رود

مخاطبان و علاقمندان برای تهیه بلیط و رزرو این نمایش می توانند با شماره 09194007252 تماس حاصل فرمایند .
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام دوستان همیشه همراه من
اگر مطلبی برای ارائه دارید. در بخش نقد،گفت و گو و مقاله و می خواهید که چاپ برسد
میتوانید آن مطلب را برای من میل کنید.
peymanyahaghi@yahoo.com
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام دوستان همیشه همراه من
اگر مطلبی برای ارائه دارید. در بخش نقد،گفت و گو و مقاله و می خواهید که چاپ برسد
میتوانید آن مطلب را برای من میل کنید.
peymanyahaghi@yahoo.com
محیا پارسائی و محسن قربانی این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با سلام خدمت تمام دوستان

وبلاگ من هر هفته یک فیلمنامه جدید برای ارائه دارد
میتوانید نمایشنامه را دانلود کنید و به نقد بررسی آن بپردازید

ضمنا دوستان عزیز من دسترسی به آرشیو مرکز دارم ،اگر نمایشنامه یی رو پیدا نمیکن و دسترسی به آن ندارین
میتوانید با پیام به من و ذکر نمایشنامه و خالق اثر را برای من بفرستید
تا من در نزدیکترین زمان براتون ارسال کنم
http://peymanyahaghi.blogfa.com/
از دستیاران و برنامه ریزان سینمایی و تلویزیونی هم خواهشمندم از پیش تولید پروژه جدید شان اطلاع رسانی کنند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با سلام خدمت تمام دوستان

وبلاگ من هر هفته یک نمایشنامه جدید برای ارائه دارد
میتوانید نمایشنامه را دانلود کنید و به نقد بررسی آن بپردازید

ضمنا دوستان عزیز من دسترسی به آرشیو مرکز دارم ،اگر نمایشنامه یی رو پیدا نمیکن و دسترسی به آن ندارین
میتوانید با پیام به من و ذکر نمایشنامه و خالق اثر را برای من بفرستید
تا من در نزدیکترین زمان براتون ارسال کنم
http://peymanyahaghi.blogfa.com/
از دستیاران و برنامه ریزان سینمایی و تلویزیونی هم خواهشمندم از پیش تولید پروژه جدید شان اطلاع رسانی کنند
مارال بنی هاشمی، شکوه حدادی و sanaz m.barin این را دوست دارند
آقای یا حقی عزیز چه خبر خوشحال کننده ای دادید . من دنبال چهار اجرایی هستم که دو سه سال پیش روی صحنه رفته و تا به حال موفق نشدم تهیه شان کنم ، خیلی خوشحال شدم که شما این خبر را دادید.
۰۵ مرداد ۱۳۹۲
خواهش خانم حدادی
به وبلاگ من برید و پیام بدین
اسم نمایشنامه با ذکر نویسنده را هم برای من بنویسید
۰۵ مرداد ۱۳۹۲
حتما" و سپاسگزارم .
۰۸ مرداد ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
"آرام‌تر سکوت کن" در تالار انتظامی
نمایش "آرام‌تر سکوت کن" به مناسبت روز جهانی معلولان در تماشاخانه استاد "انتظامی" خانه هنرمندان ایران اجرا می‌شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از شبکه خبری هنرمندان؛ نویسنده و کارگردان این نمایش «احمد ارجمندی» است که خود از هنرمندان معلول عرصه تئاتر است. "پیمان می‌آبادی"، "رومینا کاظمی"، "پیمان یاحقی"، "هدیه لطفی" و "احمد ارجمندی" در نمایش نام‌برده شرکت دارند.
گفتنی است؛ "آرام‌تر سکوت کن" روز شنبه ۱۱ آذر از ساعت ۱7 و 30 دقیقه در تماشاخانه انتظامی اجرا می‌شود؛ تماشای این نمایش برای علاقه‌مندان رایگان است.
از دوستان راهبری تقاضای پرنگ تر شدن این پست دارم
۱۰ آذر ۱۳۹۱
با آرزوی موفقیت
۱۰ آذر ۱۳۹۱
پیمان جان موفق ترین باشی
۱۰ آذر ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
برگزاری جشنواره فیلم دانشجویی

یکی از پاک ترین جشنوارهای

که داخل کشورمون برگزار می شود

درباره جشنواره فیلم دانشجویی کمی اطلاعات بیشتر بدهید
پیمان گرامی
۰۹ آبان ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دوستان دیواری
امسال در جشنواره فجر
منتظر حضور پرنگ شما دوستان هستم

امیدوارم همتون ببینم

طرح‌های پذیرفته شده هنرمندان تهران:
31. دفترچه خاطرات، نویسنده و کارگردان: پیمان یاحقی
26. بچه های ما، نویسنده و کارگردان: الهه پور جمشید
27. بیداری ذرات، نویسنده و کارگردان: رضا منصوری
28. ... دیدن ادامه ›› داستان مردم، نویسنده و کارگردان: پیام عزیزی
29. در انتظار افتتاح، نویسنده و کارگردان: ابوذر چهل امیرانی
30. در آرزوهای یک مرد نقاش، نویسنده و کارگردان: ژاله کاظمی
32. زندگی خوب به شرط من و تو، نویسنده و کارگردا
ن: پروانه علی ضامنی
33. زیست بوم نویسنده و کارگردان: شاهرخ شایگان
34. عکس فوری در 30 ثانیه، نویسنده: محمد جواد ولاتخافی، کارگردان: احمد صمیمی
35. کارگاه مردمی، نویسنده و کارگردان: مسعود مهرابی
36. مستقیم جهنم، نویسنده و کارگردان: سید روزبه خوشنودی
37. وصیت نامه امیر کبیر، نویسنده و کارگردان: افشین قاسمی
38. وطن من و تن من، نویسنده و کارگردان: رسول حق شناس
یادآوری می‌شود سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر 26 دی تا 12 بهمن‌ماه به دبیری سعید کشن‌فلاح برگزار خواهدشد.
خدا بخواهد حتما می آیم
پیروز باشی
۰۶ آبان ۱۳۹۱
موفق باشی پیمان عزیز
۰۹ آبان ۱۳۹۱
موفق و صبورتر باشی پیمان جان.
۰۹ آبان ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تبریک
وخسته نباشید به شما جناب عمرو آبادی و دوستان همیاری
و سلام به تمام دوستان دیواری قدیم و تیوالی جدید

ضمنا دوستان میخواستم این نمایشنامه را بخوانید و نظر خود بذارید در پایین پست بذارید

نمایشنامه هشتنگال
نویسنده :پیمان یاحقی

http://p30up.ir/up/0hz0j9vpgzwh6bfwyn3z.pdf

منتظر نقد های شما دوستان هستم
سپاس از شما جناب یاحقی.
امیدواریم با حضور دوستان توانمندی چون شما محیطی ارزشمند و غنی فراهم کنیم.
۰۸ شهریور ۱۳۹۱
ممنون جناب عمروآبادی
۱۰ شهریور ۱۳۹۱
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید