تیوال پگاه منصوری | دیوار
S2 : 19:31:28
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
کار بسیار عالی، بازی های روان ومسلط طنز بجا واقعا نفهمیدم زمان کی گذشت. مگه آدم از یک نمایش چی میخواد دیگه؟
لذت بردم، پاینده باشید:)
"کلاه آهنی‌ها به صحنه باز می‌گردند"
سلام:
بی‌شک شما دوست فرهیخته آگاهید که در روزگار مدرن امروز، هیچ محصول و اندیشه‌ای بدون پشتوانه‌ی مردمی، نمی‌تواند به بقای خود ادامه دهد. تئاتر نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ برای مخاطبش آفریده می‌شود و تئاتر ... دیدن ادامه » بی‌مخاطب هرگز وجود نداشته است. به عبارت دیگر، تماشاگر تئاتر فقط مصرف کننده نیست؛ بى تردید یکى از ارکان اصلى آن است.
گروه نمایش "برای کلاه آهنی‌ها" به خود می‌بالد که موفق شده در اجراهای پیشین نمایش خود، بهترین، مهربان‌ترین و دلسوز‌ترین تماشاگران را پذیرا باشد. باور این مهم را، شما و دیگر عزیزان دوستدار تئاتر با یادداشت‌های پرمهر و حمایت‌های بی‌دریغ‌تان به ما ارزانی داشته‌اید.
حال، ما سرخوش و دل‌گرم به حضور شما و دوستان‌تان، دوباره از روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ (برای آخرین بار) و فقط به مدت ۱۵ شب به صحنه بازخواهیم گشت، تا دیگربار لذت وصف‌ناپذیر هم‌نفسی با تماشاگران‌مان را تکرار کنیم.
به امید آن‌که بار دیگر ما را لایق حمایت مهربانانه‌ی خود بدانید.
کوچک شما
پژمان عبدی
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پگاه منصوری
درباره نمایش سقراط i
دفعه ی دوم بود که میدیدم.. این دفعه در نور پردازی و بخاری که در صحنه پخش میشد زیادی دیگه اغراق شده بود.. مخصوصا جایی که سقراط جلوی پای ِ زانتیپه خم میشه(یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین صحنه ها..)... انقد بخار و نور زرد زیاد بود که به سختی میشد تشخیص داد اونجا چه خبره..

ولی در کل نمایش همچنان عالیه .... خسته نباشید.
دقیقا
صندلی جلویی ما یه خانوم سالخورده ای بود بنده خدا داش خفه می شد از دود

این حجم دود البته قشنگه از یه جهت که مخاطب هم خودشو در صحنه احساس می کنه، ولی خو قبلش چک کنید کسی بیماری تنفسی نداشده باشه یا ازین ماسکا که از بالای صندلی هواپیما میفده تعبیه ... دیدن ادامه » کنید.
۱۶ فروردین ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب این کارو دیدم و واقعا لذت بردم..بازی ها خوب و روان بود الخصوص ستاره پسیانی.. دکور نور پردازی همه چیز.. و حقیقتا دمای سالن هم قابل تحمل بود..
تنها نکته ی کوچکی دوست نداشتم نمایشنامه خانی بود.
اما به طور کلی بعد از مدتی کار خوبی دیدم و لذت بردم...با تشکر از تمام عوامل
محسن قربانی، کیانا برنج کار و ابرشیر این را خواندند
فائزه ج و ایمان یزدی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اوووووو....چه خووووب:)
manimoon و sanaz m.barin این را خواندند
آریان رضائی و زهره شاداب این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به دوستانی که میخواهند برای دیدن این کار برن پیشنهاد میکنم قبل از خرید بلیط مطالعه ای در مورد نمایشنامه نویسندش و کلن تیاتر پوچی داشته باشن.. چون دیشب کسانی رو میدیدم که با تخمه وارد سالن شدن و سالن رو قبل از اتمام نمایش ترک کردند... پس صرفن وجود اقای معادی و دخترش شما رو 145 دقیقه روی صندلی نگه نمیداره!
هاهاهاهاهاهاها
۰۴ اسفند ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید