تیوال | نیلوفر: راستش همیشه خودم رو بسیار آدم جاه طلبی میدونستم، دختری
S2 : 17:43:10
راستش همیشه خودم رو بسیار آدم جاه طلبی میدونستم، دختری که آرزوها و رویاهای گنده گنده داره و هیچ وقت پاهاش رو زمین نبوده!
چرا از "فعل" گذشته استفاده میکنم؟ چون امروز دیدم چقد واقع بین هستم
در واقع وقتی رویاهام رو مرور کردم دیدم کاملا منطقی هستند،رویاهایی که اگه تلاش کنم بهشون میرسم اگه نه نمیرسم،همین...
برای رسیدن بهشون روی دیگران حساب نمیکنم، منتظر شاهزاده با اسب سفید نیستم،ننشستم تا یکی بیاد منو به خواسته هام برسونه! حتی روی قدرت زنانگی هم هیچ وقت متمرکز نشدم!!
خب این یعنی چی؟ ؟! یعنی که اتفاقا خیلی هم پام رو زمینه دیگه نه؟!!
.
.
یه رستورانی هست که یه سالی میشه بهش سر میزنم،یه نفر هست مسئول تمیز کردن سرویس هاست، امروز دیدم تا دم ماشین اومد که بهم شماره بده!
لابد میگید: آخی طفلکی.. یا خب دلِ دیگه،عاشق میشه،یا اینکه بگید من چقد دختر مغروری ... دیدن ادامه » هستم و به مردم از بالا به پایین نگاه میکنم یا نگاهم ارباب رعیتیه!!
اما باور کنید هیچ کدوم از این ها نیست، موضوع فقط جسارته،فقط وقاحته!!! چیزی که متاسفانه زیاد دارم دور و بر خودم میبینم...آدمهایی که تنها کارشون نشستن و دام پهن کردن برای دیگرانه..
آدمایی که تنها ایدشون برای پیشرفت میان بر زدن هست.
دخترهایی که روی قدرت عشوه گری و زیبایی شون تمرکز میکنن ( و شاید گواهش عملهای زیبایی روزافزون باشه)
و پسرایی که دنبال دخترای بالاتر از خودشون یا بعضاً خانمهای پولدار و سن بالا میگردن ( مثل فیلم سهیلا شماره 17)

بگذریم.. راستش عصبانی نیستم..ولی متعجب ام..دلیل نوشتنم در این قسمت میدونم عجیب و بی ربطه اما دلم میخواد تحلیل دوستای تیوالیم که همه اینجا متمرکز هستن رو بدونم..دختر و پسر..خیلی کنجکاوم بدونم شما چطور به این قضیه نگاه میکنید..
من تحلیلمو دایرکت میکنم :))
چون نمیخوام از صفحه ی تیوال یا حتی روزگار محو بشم.
حالا کدوم رستوووران هسسست؟ :دی
۰۵ آذر ۱۳۹۷
سلام جناب عبدالهی عزیز، دوست گرامی، نه اون مطلب تجدد رو خیلی کلی گفتم، چیزی که داریم این روزا خیلی میبینیم و یکی از موارد بد جامعه ما شده افراد با ظاهر نو و تجملی هست ولی درونش رو نگاه کنی بویی از ادب، اخلاق و ... نبرده است، من خودم را در مقامی جدا نمیبینم ... دیدن ادامه » ولی از این موارد ناراحت میشم، و نیلوفر خانم گرامی الان اکثر جوانان تحصیلات دانشگاهی دارن همانطور که خودمون رو با سواد میبینیم، باید سواد اجتماعی هم داشته باشیم نه من پسر، تو دختر رو، غیر ببینم و تهمت بزنم، و نه تو دختر من پسر رو مقابل خودت ببینی، در مواردی که نیاز به همکاری بوده خیلی زیبا و با فرهنگ من و تو در کنار هم قرار گرفتیم، به امید اینکه با هم متوجه بی حرمتی بزرگ و ظلم بزرگتر به زنان و مردان کشورمون بشیم، دردی بزرگتر از این وقاحت علیه خودمان نیستیم از جانب عده ای پابرهنه و متحجر.
۱۴ آذر ۱۳۹۷
در زمانه ای که هیچ چیز سرجای خودش نیست از چه چیزی یا چه کسی توقع دارید!؟
فقط باید عبور کرد...
۲۲ دی ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید