تیوال phm777 | دیوار
S3 : 02:00:35
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
phm777
درباره همکاری تیوال و تپ‌سی i
ممکنه راهنمایی کنین که برای مشترکین تیوال پلاس هم این تخفیف فقط برای بعضی ازاجرا ها در نظر گرفته شده است یا تمام برنامه های برگزار شده از طرف تیوال؟
درود بر شما
برای مشترکان تیوال+ برای همه برنامه‌ها و مستقل از شیوه پرداخت، این تخفیف و تسهیلات ارایه می‌شود و مقدار آن ۴۰٪ است.
(برای کاربران غیر مشترک تیوال+ نیز امکان بهره از این تسهیلات برای همه برنامه‌ها وجود دارد اما به شرط پرداخت با کیف پول تیوال ... دیدن ادامه » و مقدار آن ۲۰٪ است)
۱۰ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
- در واقع اگر جنگجو و مبارزه گر باشی،تو به انتقام فکر میکنی ،واز همان لحظه تو دیگر برای زندگی پیشنهادی نداری ! و اجازه نمی دهی زندگی پیشنهادات لذت بخش را به تو نشانه رود.سجاد افشاریان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
phm777
درباره نمایش لانچر ۵ i
کاش تمدید می کردین برای ما ها که شوق تماشاى اجراتون رو داریم!
محمد لهاک، noura ahmadi، لعیا میری و امیر مسعود این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شب اول برنامه با وجود اینکه ردیف شماره یک رو خریداری کرده بودم،خارج از چیزی که در خرید بلیط مشاهده می شود چند ردیف صندلی چیده شده بود جلوی ردیف یک که بعد از اعتراض نهایتن حتی بدون عذر خواهی گفته شد این ها رو خود آقای همای برای مهمانان خودشون دستور دادن چیده بشه!
نمی دونم ما که پول بلیط دادیم دادیم و اومدیم مهمان حساب نمیشیم؟!
کاره حرفه ایی که همینجوری بدون اطلاع در بلیط فروشی صندلی اضافه کنند؟!
پول ردیف یک رو می گیرن ردیف سه و چهار باید بشینین دوستان !!!!!! برای برکزار کننده و آقای همای متاسفم که منافع مالی مهمتر از هنر و حمایت ار هنر دوستان شده است ):
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید