آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال پیمان مرصعی | دیوار
S3 : 23:08:13 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
پیمان مرصعی
درباره نمایش فرمالیته i

متن خوب، بازی های درآمده، موسیقی بجا و نمایشی که لحظه ای رهات نمی کنه. انگار تک تک شخصیت ها و دیالوگ ها رو با وجود فضای گروتسک اثر (احتمالا بهترین فضا برای نمایش انتقادیست در زیر تیغ سانسور) لمس کردیم و این فضا رو زیستیم. ااین یعنی چیزی که من تماشاچی (هرچند آماتور) از صحنه انتظار دارم. انتظار پر بودن سالن رو داشتم و به همه دوستان توصیه می کنم و شخصا اگر مجالی دست بده حتما باز هم خواهم رفت. امیدوارم باز هم بتونم ازین گروه کار ببینم. دست مریزاد عزیزان. و در پایان باید به خاطر بهای معقول بلیط ها تشکر کرد با توجه به وضعیت معاش این روزها گرچه واقعا اعداد تئاتر نسبت به دیگر مخارج (بلیط 20 تومانی سینما) بسیار پایین است ولی باز هم برای بعضی هنردوستان خصوصا قشر دانشجو بهای 50 تا 100 تومانی کارها هرچند ارزشمند (که شوربختانه معمولا اینطور هم نیستند) سنگین است.


ممنون از حضورتون پیمان عزیز

خوشحالم که تونستیم رضایت شما را فراهم بیاوریم

خوشبختانه در شرایط فعلی و ناعادلانه ای که برای تبلیغات تئاتر شکل گرفته به شخصه خوشحالم که شاهد حضور شما عزیزان و حمایتتون هستیم

در قبال بلیت هم، ما خودمان در همین جامعه زیست می کنیم و به همین دلیل ترجیح میدیم مخاطبان با رضایت در سالن حضور داشته باشند
۰۶ آذر ۱۳۹۸
باعث افتخار ماست که برای ما وقت گذاشتید و نوشتید. خوشحالیم که تونستیم پاسخگوی نگاه شما باشیم.
۰۸ آذر ۱۳۹۸
سپاس از شما عزیزان برای لطف و التفاتی که دارید و زحمت بی دریغی که می کشید.
۰۸ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پیمان مرصعی
درباره نمایش لانچر ۵ i
چون نیست حقیقت و یقین اندر دست
نتوان به امید شک همه عمر نشست

هان تا ننهیم جام می از کف دست
در بی خبری مرد چه هشیار و چه مست

بازی و انتخاب خوب بازیگران خصوصا شخصیت عبدی و خلق کمدی بی افتادن در هجو و شوخی های معمول به زور خنده گرفتن از تماشاچی...ای کاش کمی شاهد شخصیت پردازی های پیچیده تر می بودیم کمینه برای شایگانی که وسواس داشت و جزییات رو خوب می دید و تحلیل می کرد، درگیر اخلاقیات بود، و انگار کمالی و سرباز قربانی نمایش را زیسته بود...فضا ها من رو یاد "روزی روزگاری در آناتولی" می انداخت و تصور می کنم نویسنده بی تاثیر از جیلان نبوده. در نهایت می توان دوساعت رو بی خستگی به تماشای این نمایش نشست.
پیمان مرصعی
درباره فیلم مطرب i
مزخرف و مبتذل....به هیچ عنوان ارزش وقتی که میگذارید را ندارد...
شاید تنها وجه مثبت فیلم نگاه های خوب پرویز پرستویی باشد که جز این انتظاری هم ازین بزرگوار نمی رود....
پیمان مرصعی
درباره نمایش من i
گر چشم سرش خسپد بی‌سر همه چشمست او

بازی خوب عزیزان، خصوصا جناب شمس، به همراه نورپردازی مناسب برای بنده نکات قوت نمایش بود. ولی به دید من حتی اگر قرار بر پیاده سازی چنین فضاهایی با اشاره به بحث سیالیت ذهن مدنظر باشد باید با همه محدودیت های قوه تخیل و با وجود فضای بسیار بد تئاتر مولوی، همراه کردن تماشگر به عنوان یک اصل برای یک نمایش خوب دیده شود تا در نهایت شاهد تعداد زیادی تماشاگر کلافه نباشیم.

پ.ن. به دید من مدیران تئاتر مولوی جای صندلیهای سالن را حتی با چند تخته پاره یا پله ساده عوض کنند به مراتب راحت تر و کم سر و صداتر از چیزی که هست خواهد بود.
یک نمایش بی زمان و بی ادعا با بازیگران کهنه کار در تماشاخانه ای که حرمت دارد و در پاییزی که از قضا جمعه هایش شاید بهترین مصداق جمعه "جمعه کشی" پیر نمایش ما جناب خلج باشد.
پیمان مرصعی
درباره نمایش آواز قو i
ادای دین استاد به تئاتر و بازیگری...
من این نمایش رو سال 96 دیدم و به دوستان رفتنش رو توصیه می کنم. بازی های بسیار خوب و متن نسبتا تاثیرگذار و روایت دردی واقعی...امیدوارم به کیفیت اجرای پیشین باشه.
پیمان مرصعی
درباره نمایش مار بازی i
متن بسیار ابتدایی دور از هرگونه طنازی ظریف و مملو از اشارات جنسی احتمالا به قصد خنداندن مخاطب (که از قضا در این زمینه موفق بود) که در پایان دیگه واقعا تکراری و خسته کننده هم می شد به علاوه گروه موسیقی برای موسیقی پایانی که به جرات هیچ چیزی بر اجرا نمی افزود...بازی ها خوب بود و این دو بزرگوار (رهنما و دیرباز) به دید من به درستی انتخاب شده بودند. تا حالا کاری از هیچ کدوم عزیزان ندیده بودم و امیدوارم کارهای بهتر با احترام بیشتر به شعور مخاطب از بزرگواران ببینم.

و در پایان به هیچ عنوان مبلغ 50 و 60 رو برای دو ردیف یک و دو در سالنی که کلا هر طرف 5 ردیف داره نمی فهمم....
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
گرچه شخصا به طور کلی اینگونه فضا رو (چون دچار شعار زدگی می دونم) نمی پسندم، نمی تونم از یک کار خوب با بازی های خوب و متن روان تعریف نکنم. خدا قوت می گم به همشون و آرزوی بهروزی و اجراهای بیشتری با همین کیفیت برای گروه دارم.
سپاس از شما دوست گرامی
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
سپاس از شما که به بازخوردها توجه دارید.
۲۶ فروردین ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پیمان مرصعی
درباره نمایش سالگشتگی i
صعب روزی بوالعجب کاری پریشان عالمی...

دست مریزاد آقای کوهستانی، خانم صدری و جناب معجونی...
بازی و متن خوب...به نظرم نمایش هر چه جلوتر میره بیشتر جا میفته و کمینه من رو که در ابتدای نمایش کمی سرخورده بودم با خودش کاملا همراه کرد و لذت بردم...
پیمان مرصعی
درباره نمایش تابستان i
بخروشیدم گفت خموشت خواهم

خاموش شدم گفت خروشت خواهم
.
.
.
به جای گپ بیشتر در باب نمایشی که البته خوب بود و دوستان لطف کردند و پیشتر با حوصله نوشتند میخوام کمی گله کنم از مسئولین سالن با صندلی های بسیار بد که جدا از سر و صدای ناشی از تکان تماشاچی خسته به شدت موجب درد کمر می شد و نشستن طولانی را سخت می نمود و دوم از ینکه شاید برای چنین نمایشی نیاز بود به تماشاچی ها نکاتی را در باب سر و صدا پیش از نمایش گوشزد می کردند. و همینطور شکوه ای که از تماشاگر های این روزهای تئاتر و سینما دارم و برام عجیب و زجر آوره و اون خنده های بی دلیل در تراژیک ترین صحنه های ممکن و یا چک کردن های مدام گوشی و بی توجهی به حقوق سایر عزیزانی که بلیط تهیه کردند و انتظار کمترین آلودگی صوتی و نوری، کمینه در سالن های تئاتر، رو دارند.
کاملا موافقم،در اون سکوت مطلق صدای عجیب غریب صندلی ها واقعا آزاردهنده بود
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پیمان مرصعی
درباره نمایش سیزیف i
گهی این سو گهی آن سو گهی هی هی گهی هو هو...

در تایید محمد لهاک عزیز... این دو بزرگوار (اسماعیل گرجی و مهدخت مولایی) کمینه دوباره انتظارات بنده رو بالا بردند...خسته نباشید و فوق العاده بودید...
دوستان من هفت بلیط برای نمایش امشب دارم، که متاسفانه به علت اشتباه در انتخاب تاریخ هیچکدام از میهمانهام نمی تونند برای نمایش برسند. اگر کسی نیاز به بلیط نمایش داره می تونه با شماره من تماس بگیره.
09357318970
با پشتیبانی تیوال تماس بگیرید واستون جابجا میکنه روز بلیط رو
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
آخرین روز اجراست فکر کنم
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
تماس گرفتم و گفتند چنین امکانی رو ندارند.
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید