تیوال پیمان مرصعی | دیوار
S3 : 20:45:46
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
من این نمایش رو سال 96 دیدم و به دوستان رفتنش رو توصیه می کنم. بازی های بسیار خوب و متن نسبتا تاثیرگذار و روایت دردی واقعی...امیدوارم به کیفیت اجرای پیشین باشه.
پیمان مرصعی
درباره نمایش مار بازی i
متن بسیار ابتدایی دور از هرگونه طنازی ظریف و مملو از اشارات جنسی احتمالا به قصد خنداندن مخاطب (که از قضا در این زمینه موفق بود) که در پایان دیگه واقعا تکراری و خسته کننده هم می شد به علاوه گروه موسیقی برای موسیقی پایانی که به جرات هیچ چیزی بر اجرا نمی افزود...بازی ها خوب بود و این دو بزرگوار (رهنما و دیرباز) به دید من به درستی انتخاب شده بودند. تا حالا کاری از هیچ کدوم عزیزان ندیده بودم و امیدوارم کارهای بهتر با احترام بیشتر به شعور مخاطب از بزرگواران ببینم.

و در پایان به هیچ عنوان مبلغ 50 و 60 رو برای دو ردیف یک و دو در سالنی که کلا هر طرف 5 ردیف داره نمی فهمم....
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گرچه شخصا به طور کلی اینگونه فضا رو (چون دچار شعار زدگی می دونم) نمی پسندم، نمی تونم از یک کار خوب با بازی های خوب و متن روان تعریف نکنم. خدا قوت می گم به همشون و آرزوی بهروزی و اجراهای بیشتری با همین کیفیت برای گروه دارم.
سپاس از شما دوست گرامی
۲۶ فروردین
سپاس از شما که به بازخوردها توجه دارید.
۲۶ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیمان مرصعی
درباره نمایش سالگشتگی i
صعب روزی بوالعجب کاری پریشان عالمی...

دست مریزاد آقای کوهستانی، خانم صدری و جناب معجونی...
بازی و متن خوب...به نظرم نمایش هر چه جلوتر میره بیشتر جا میفته و کمینه من رو که در ابتدای نمایش کمی سرخورده بودم با خودش کاملا همراه کرد و لذت بردم...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیمان مرصعی
درباره نمایش تابستان i
بخروشیدم گفت خموشت خواهم

خاموش شدم گفت خروشت خواهم
.
.
.
به جای گپ بیشتر در باب نمایشی که البته خوب بود و دوستان لطف کردند و پیشتر با حوصله نوشتند میخوام کمی گله کنم از مسئولین سالن با صندلی های بسیار بد که جدا از سر و صدای ناشی از تکان تماشاچی خسته به شدت موجب درد کمر می شد و نشستن طولانی را سخت می نمود و دوم از ینکه شاید برای چنین نمایشی نیاز بود به تماشاچی ها نکاتی را در باب سر و صدا پیش از نمایش گوشزد می کردند. و همینطور شکوه ای که از تماشاگر های این روزهای تئاتر و سینما دارم و برام عجیب و زجر آوره و اون خنده های بی دلیل در تراژیک ترین صحنه های ممکن و یا چک کردن های مدام گوشی و بی توجهی به حقوق سایر عزیزانی که بلیط تهیه کردند و انتظار کمترین آلودگی صوتی و نوری، کمینه در سالن های تئاتر، رو دارند.
کاملا موافقم،در اون سکوت مطلق صدای عجیب غریب صندلی ها واقعا آزاردهنده بود
۱۷ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پیمان مرصعی
درباره نمایش سیزیف i
گهی این سو گهی آن سو گهی هی هی گهی هو هو...

در تایید محمد لهاک عزیز... این دو بزرگوار (اسماعیل گرجی و مهدخت مولایی) کمینه دوباره انتظارات بنده رو بالا بردند...خسته نباشید و فوق العاده بودید...
حالا راجع به چی بود نمایش؟؟
۱۶ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان من هفت بلیط برای نمایش امشب دارم، که متاسفانه به علت اشتباه در انتخاب تاریخ هیچکدام از میهمانهام نمی تونند برای نمایش برسند. اگر کسی نیاز به بلیط نمایش داره می تونه با شماره من تماس بگیره.
09357318970
با پشتیبانی تیوال تماس بگیرید واستون جابجا میکنه روز بلیط رو
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
آخرین روز اجراست فکر کنم
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
تماس گرفتم و گفتند چنین امکانی رو ندارند.
۱۸ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید