کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال پویا فراهانی | دیوار
S3 : 14:46:29 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
دست تک تک عوامل و بازیگران کار رو میبوسم. با اتمام نمایش آنچنان سردردی همه ی وجودم رو فراگرفت و به فکر وادارم کرد که خیلی وقت بود هیچ تئاتری باهام این کار رو نکرده بود. بهش بدجوری احتیاج داشتم. ای کاش این کار تمدید بشه. اونقدر که تک تک مردم این جامعه و روزگار ببیننش. مخصوصا کسایی که هیچ درک و تصوری از سختی و مشقت و مصایب دردناک قوم عزیز کرد ندارن.
این نون بوی خون میده...
امروز شنبه هفتم اردیبهشت سانس ویژه ساعت 21 اجرا خواهد رفت.
بهراد محمدی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایش اکوان دیو امروز شنبه هفتم اردیبهشت اجرای ویژه خواهد داشت. ساعت 21 تماشاخانه ایرانشهر سالن استاد سمندریان.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با اختلاف زیاد متفاوت ترین تئاتر زندگیم رو دیدم. حال خوب و بد و تفکری که بعد از دیدنش گریبانگیرم شد رو هیچوقت فراموش نمیکنم.
بازیگر نقش مویرا بسیار دلنشین و باورپذیر بازی کرد و حس نقش رو بخوبی منتقل کرد.
مریم حاج محمدی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
تبریک میگم به عوامل و بازیگرهای این کار. یک نمایش شسته رفته با متنی جال و بازیهای خوب. به امید پیشرفت و موفقیت های بیشتر.
میترا این را خواند
مریم حاج محمدی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من شبی این نمایش رو دیدم که بدلیل اشکال فنی موسیقی و افکت های صوتی پخش نشد ولی آنچنان انرژی از بازیگران مخصوصا جناب محدث دیدم و گرفتم که لحظه ای پلک نزدم. از ویولون هم که دیگه نگم براتون. دست مریزاد و خسته نباشید به کل گروه. فقط میگم برید ببینید.