تیوال پویا فلاح | دیوار
S3 : 16:07:11
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
میون این همه خبر بد، این همه عکس و فیلم تلخ که حال خراب هممونو خرابتر کرده، گاهی ذهنم میره پیش اندی و جمله ای که به رد گفت ((یادت باشه رد، امید چیز خوبیه، شاید بشه گفت بهترین چیزهاست و چیزهای خوب هیچ وقت نمی‌میرن))
میدونم کمی دور از ذهن به نظر میرسه اما روزی نیست که بی امید از خواب بیدار بشم. همیشه و هرروز امیدوار بودم و هستم. شاید بعضی روزها دقیقا مثل همچین روزایی، امیدم به حداقل برسه اما هیچ وقت تموم نمیشه شاید به قول رد (( امید چیز خطرناکیه و میتونه آدمو دیوونه کنه)) اما باز هم چشمم به همین باریکه نوریه که گهگاهی سوسو میزنه و امیدوارم روزی این باریکه نور تبدیل به اقیانوسی بزرگ بشه. امیدوارم تو اون روز هممون کنار هم باشیم و باهم این شادی رو جشن بگیریم.
به امید اون روز ❤️❤️❤️❤️❤️
من هم مثل شما همیشه پر از امید هستم و به آمدن آنروز ایمان واقعی دارم. روزهای خوب خواهد آمد.
۲۳ دی
درود بر شما خانم مظاهری، حتما اون روز خواهد اومد
۲۳ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جالبه که این فیلم زمانی اکران شده که تو بازه زمانی کوتاهی متاسفانه کلی اتفاق بد افتاده و بسیاری از هموطنامون رو از دست دادیم. جالبتر شاید این باشه که بعضی ها فکر می کنند که مرگ برای همسایه است و به سراغشون نمیاد که اینجوری خلق خدا از هر صنف و سنی که باشند اذیت می کنند و روز به روز زندگی رو برای بقیه سخت تر می کنند. بگذریم.
فیلم برای من مثل هوای بارون زده، تازه و دلچسب بود. جز یکی دو مورد، تمام فیلم از متن و تصویر و بازی بازیگرا، همه چی رو دوست داشتم.

امیدوارم این ابرهای ناامیدی کنار برن و نور امید به دل هممون بتابه.
چه نوشته خوبی !
من هم مثل شما فکر میکنم که باید امیدوار باشیم و اینکه زندگی ادامه داره...

جالب شاید باشه که بگم ، استوری همه دوستانم در اینستاگرام وقتی پیام تسلیت بود و رنگ سیاه غم و از دست دادنها ، با وجود ناراحتی زیادم برای عزیزان از دست رفته ، دیدم ... دیدن ادامه » خسته ام از غمها و رنجها .... گفتم امیدواری هم جایی در زندگی ما داره، استوری ای مثل بارش بارون در یک نگاه آروم آدمها کنار گل و یه فنجان قهوه گذاشتم . میدونم که دوستانم همه فهمیدند حرف ، حرف زندگیه و امید!
۲۱ دی
ممنون از نظر لطفتون خانم احمدیان
امیدوارم روزای خوبی پیش روی هممون باشه.
۲۱ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پویا فلاح
درباره نمایش سبکی i
جایی از نمایش که یکی از پسرهای قصه به پدرش میگه بعدش چی و پدرش جواب میده و پسر این سوال رو چندین بار تکرار می کنه ناخودآگاه یاد ده سال پیش خودم افتادم و اینکه همش به خودم می گفتم خب بعدش چی؟ اما هرچه قدر که بعدش مهم باشه راهی که باید طی بشه هم مهمه. خودم وقتی با این سوال روبرو میشم میدونم که زندگی هم مثل یه فیلم، یه تئاتر یا حتی یه بازی فوتباله.یه شروعی داره، کلی اتفاق میفته، یه لحظه هایی غمگینی و یه موقع هایی هم برعکس، اما میدونی که تموم میشه. به نظرم اون چیزایی که تو اون مدت تجربه کردی چه تلخ باشه و چه شیرین جذابه حتی با اینکه میدونی یه جایی باید همش رو بذاری و بری. میدونی که این سفر یه جایی تموم میشه پس بهتره تو کوله‌ پشتیت غم و خشم و ناراحتی نریزی اینا فقط سنگینش میکنه و راه رفتنتو سخت تر میکنه به جاش عشق و مهربونی و دوستی بریز که هم سبکه هم لذت سفر ... دیدن ادامه » رو صد برابر میکنه. ته این سفر بالاخره که باید کوله رو بذاری و بری پس بهتره که با چیزای خوب و سبک پرش کرده باشی.

چون عاقبت کار جهان نیستی است انگار که نیستی چو هستی خوش باش

ممنون از داریوش علیزاده نازنین برای این متن زیبا و ممنون از بازیگرایی که به خوبی هم با متن و هم با گروه هماهنگ بودند و تجربه موندگاری رو برامون رقم زدند.
به امید موفقیت همه اعضای این گروه دوست داشتنی ❤️❤️❤️
پ.ن: ممنونم از خانم مقدم عزیز هم برای معرفی و هم بلیط این نمایش و امیدوارم خودم هم جزئی از این زنجیره قشنگ فرهنگی باشم و همینطور خوشحالم که آقای لهاک عزیز رو زیارت کردم.
جناب فلاح نازنین
باعث افتخار من بود که خدمتتون رسیدم
لذت دیدن یک نمایش جذاب همراه با شما برای من مضاعف شد
⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
۱۲ دی
سلام پیشنهاد میکنم امروز جمعه،در شب پایانی، نمایش لرز رو هم ببینید کاری از داریوش علیزاده کارگردان‌نمایش سبکی
۱۳ دی
مرسی از پیشنهادتون، هرچند امروز واقعا نمی رسم
موفق باشید
۱۳ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جدیدا چقدر طول میکشه تا تیوال عکس رو تایید کنه؟ از صبح عکس گذاشتم هنوز داره تایید میشه. شورای نگهبان زودتر صلاحیت نماینده ها رو تایید میکنه.
از این بابت از شما پوزش می‌خواهیم، قطعا این تاخیر سهوی بوده‌است
۱۱ دی
ممنونم همیاری جان
۱۱ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پویا فلاح
درباره نمایش مشروع i
اجرای تعاملی مثل هندونه در بسته است هم میتونه یه شب جذاب رو واسه گروه اجرایی و بازیگرا رقم بزنه هم میتونه یه ضد حال اساسی باشه و شب همه رو خراب کنه البته که با کنترل به جا احتمال وقوع حالت دوم به حداقل می رسه. خدا رو شکر اجرای شب اول تو دسته اول قرار گرفت و تماشاگرا تعامل خوبی با اثر داشتند اما کاش حداقل قصه از کمی قبل تر شروع میشد. البته به نظرم موضوع خیانت تو سینما و تئاتر بیش از حد معمول استفاده شده و تقریبا تمام راه حل های ممکن هم آزموده شده اما مثل دیالوگ معروف مارمولک که می گفت به تعداد آدم ها، راه هست برای رسیدن به خدا، ممکنه به همون اندازه هم راه برای تصمیم گیری باشه
اما جدا از همه اینها, از تعامل 7 تماشاگری که به جای شخصیت ها بازی کردند لذت بردم مخصوصا آقای رضا که جای فرنوش بازی کرد و دیالوگ های خوبی بین ایشون و هادی رد و بدل شد و خانم فرهادپور ... دیدن ادامه » (امیدوارم درست شنیده باشم) که بازی بی نظیری رو به همراه خانم پریناز ایفا کردند. تیم اجرایی هم همکاری خوبی با تماشاگرا داشتند مخصوصا هادی که همه جوره خوب بود. گرچه من تو ذهنم پایان دیگه ای بود و به قبل از ماجرای حاملگی بر می گشت اما این پایان هم نسبتا خوب بود.
پ.ن: تو اجرای دیشب افتخار دیدن چند دوست عزیز تیوالی رو داشتم البته امیدوارم تشخیصم درست بوده باشه اما مطمئنم که با آقای جعفریان سلام و علیک داشتم.
یه سوالی برام پیش اومده
برای خرید بلیط جشنواره تئاتر فجر حتما باید عضو باشگاه فجر شد یا خرید از روش دیگه ای هم ممکنه؟
برای عضویت در باشگاه کجا باید ثبت نام کرد؟من چرا هرچی میگردم چیزی پیدا نمی کنم.
خرید بلیط از چه تاریخی شروع میشه و خود اجراها از کی تا کیه؟
باز خدا رو شکر فقط یه سوال داشتم ☺☺
معمولا بلیط فروشی حدود ده روز قبل از شروع اجراهاست و ایران کنسرت می فروشه
۰۸ دی
ممنونم سپهر عزیز
۰۸ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پویا فلاح
درباره مونولوگ نقل مکان i
بعد از مهدی حسینی نیا عزیز در گریزلی و مجید رحمتی دوست‌داشتنی در کریملوژی، این بار امیر شمس نازنین با نقل مکان مسحورمون کرد. از همون اول که در ظاهر آدمی عاقل ظاهر شد تا آخر کار که با اون سر و وضع عجیب کار و به پایان رسوند به درستی و ذره ذره این جنون رو به نمایش گذاشت و به جان مخاطب تزریق کرد. نمیدونی باید از دست پدر محمود حرص بخوری که خودشو کشت، از عموجان خشمگین باشی که برادرزادشو انداخت بیرون، از بلقیس ناراحت باشی که دیر به ابراز علاقه محمود جواب مثبت داد، به حال رحیم افسوس بخوری که از ترس دو به یک پناه برده، از شاباجی و رفتارای عجیبش تعحب کنی، از همایون لجت بگیره که خونه تو امیریه رو ول کرده و رفته لب دریا، از بهرام و حرکاتش خندت بگیره، از موسیو که جنون را در آغوش گرفته همزمان بترسی و خوشت بیاد. می خوام از محمود بپرسم که چرا با این همه مجنون دمخور ... دیدن ادامه » بوده، میدونم نه خودش جوابی داره و نه من. ولی دلم میخواد محمود ته ته تهش حتی واسه یه لحظه هم شده بیاد بیرون از اون دار المجانین و ببینه این بیرون هیچ خبری از عاقل نیست اینجا جنون بهترین راه چاره است.
مرسی از امیر شمس نازنین و مرسی از خانم محمودی برای اینکه حالمونو خراب کردند به معنای خوبش.
دمتون گرم باشه و موفق باشید ❤️❤️❤️
گریزلی ❤️❤️❤️ :)
۰۶ دی
آقای هنزکی باهات موافقم
هنر مونولو قدرت رو نشون میده
۱۰ دی
مخلصیم رویا خانوم
۱۱ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
واسم سواله که چرا گاهی وقتی نقد و نظری رو می خونم به فاصله چند مطلب، دوباره همون مطلب تکرار میشه؟
آیا این اتفاق فقط برای من افتاده یا نه؟
و اینکه چرا وقتی برای مطلبی خواندم یا دوست دارم رو انتخاب می کنم برای تکرار همون مطلب انتخاب من لحاظ نشده؟
کاش همیاری یه جوابی بده.
برای من هم پیش میاد و معمولاً وقتی این اتفاق میفته که به انتهای صفحه رسیدم و نظرات پایین‌تر می‌خوان بارگذاری بشن.
۰۳ دی
از رو صفحه دیوار می خونم و منظورم همون تکرار روی صفحه دیواره.
۰۳ دی
دیگه حرفی ندارم :))
چون همونطور که می دونید، تو آگاهی ها این اتفاق طبیعیه
۰۳ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جوری تیوال خلوته که انگار تردد تیوالی های عزیز هم از درب منازل شامل طرح زوج و فرد شده.
هر 3 ساعت یه بار میام کلا دو تا پیام اومده. ای بابا دلمون پوسید تو این چاردیواری
امروز بیا و ببین بعضی نمایشها همه رو کشونده تو خیابون!!
۰۲ دی
@ mahaya
خب خدا رو شکر الان که فهمیدم کجان خیالم راحت شد

@ محمد جواد
کاش ترافیک بشه دوباره
۰۲ دی
آره واقعا :)
۰۲ دی
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از شبی که فیلم رو دیدم تا الان، وقتایی که هیچ کاری نمی‌کنم و به فکر فرو میرم ناخودآگاه صحنه‌هایی از فیلم میاد تو ذهنم. اصلا بحث خوبی و بدی فیلم نیست، شاید من زیادی با فیلم درگیر شدم. نمی‌دونم.
اینکه مادر تمام تلاششو می‌کنه تا پسرشو نجات بده و نمی‌تونه عذابم میده. اینکه پدر باید بین مرگ یه فرزند و بدبختی یه فرزند دیگش، یکی رو انتخاب کنه دیوونم می‌کنه. مگه انتخاب از این دردناک‌تر هم هست؟ اصلا میشه اسمشو گذاشت انتخاب؟ نمی‌دونم.
نوع روایت فیلم برام جذاب بود. جالب بود برام اینکه بعد از قتل می‌فهمیم که برادر مقتول عاشق اسما بوده نه خود مقتول یا اینکه لابلای دعوای خونوادگی متوجه میشیم که پدر خونواده دو بار ازدواج کرده و مادر وحید و اسما فوت کرده و مادر خونواده، در واقع مادر نعیم و جماله.
پ.ن: خودم رو بیشتر از همه به جمال شبیه می‌دونم مخصوصا جایی ... دیدن ادامه » که داره نامه‌ای که به مادرش نوشته رو می‌خونه. اونجا با شنیدن بعضی کلمات حس کردم که خودم دارم حرف می‌زنم. اگه صد تا خواسته از خدا داشته باشم قطعا اولیش اینه که زودتر از خونوادم بمیرم چون می‌دونم که بعد هرکدومشون زندگیم بی‌معنی میشه. حتی فکر اینکه فقط یکیشون نباشه دیوونم می‌کنه و همین‌الانشم با گفتنشون اشک تو چشام جمع شده. فقط دلم می‌خواد قبل مرگم اونقدری فرصت داشته باشم که به خونوادم بگم این خواسته خودم بوده و این بهترین انتخاب همه عمرمه.
شمشیری که با ضربه پتک نشکنه، فقط با خدعه می‌شکنه.
انگار همه عوامل سنگلج، با دقتی مثال‌زدنی نمایش‌هایی رو برای اجرای عمومی انتخاب می‌کنند که تماشاگر تو مدت اجرا تمام وجودش بشه لذت. بعد از جمعه کشی و لباس جدید پادشاه، برای سومین بار مهمان سنگلج بودم با اجرایی که از ریتم نمی افته، متنی که در عین سادگی جذابه، موسیقی‌ زنده‌ای که شما رو به وجد میاره و بازیگرایی که با دیدنشون، فقط و فقط عشق می‌بینید، عشقی بی‌اندازه که به کارشون و به نقشی که بهشون سپرده شده دارند و مشخصه که با تلاش و تمرین فراوان به این خوبی هماهنگ شدند.
متاسفانه دیدن صندلی‌های خالی برای این نمایش که چشم‌نواز و دلنشینه بی اندازه ناراحت‌کننده است. کاش حداقل تمدید بشه چون زمان اجرای شونزده روزه تو یه چشم به هم زدن تموم میشه و این علاوه بر گروه اجرایی، به ضرر تماشاگری تموم میشه که فرصت تماشای این اجرا رو از دست داده.
با تشکر از همه ... دیدن ادامه » عوامل این اجرا و با آرزوی موفقیت‌های بیشتر ❤️❤️❤️

من هم امشب دیدم. چقدر دوست داشتنی بودند این گروه خارکی . موسیقی جنوبی معرکه هستش. در مورد تعداد اجراها با شما موافقم. لباس جدید پادشاه که یک پدیده بود در تالار سنگلج و حتی بالکن سالن هم پر میشد و بسیار پر فروش هم فقط 16 شب اجرا داشت.
۲۵ آذر
چه خوبه که شما هم خوشتون اومد و امیدوارم این نمایش تو همینجا یا سالن‌های دیگه تمدید بشه.
۲۵ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شروع نمایش برام جذاب بود اما هرچی جلوتر رفت ارتباطم با اثر کمتر و کمتر شد.
تفاوت بین اکت و متن جالب بود و بازی بازیگران هم خوب بود و مشخص بود که برای نقش, وقت و انرژی گذاشتند.
اما متاسفانه اصلا نتونستم با متن ارتباط برقرار کنم و متفاوت بودن و متفاوت حرف زدن حداقل به این شکل به دلم ننشست.
با این وجود,خلاقیتتون ستودنیه و نوع نگاهتون جالب و خاص.
با آرزوی بهترین‌ها و به امید موفقیت‌های بیشتر
تردید,‌برداشت من از این نمایشه.نمایشی که خیلی دوست دارم.نمایشی که به نظرم همه چیزش به اندازست.
جایی از نمایش,استیون که رو زمین دراز کشیده بود و مشغول خوردن کشمش‌ (امیدوارم درست بگم) بود مادرش اومد بالا سرش و موقعی که خواست کشمشا رو بریزه تو کیف,یه دونه افتاد زمین که خب به نظرم طبیعیه اما وقتی دیدم حتی برای انداختن اون یه دونه تو کیف هم آوا در نظر گرفته شده,از این همه توجه به جزییات لذت بردم.
اما خب طبیعتا همه چیز در اختیار گروه نمایش نیست مثل تاخیر چند دقیقه‌ای هنگام ورود یا مثل کودکی که ردیف اول نشسته بود و تقریبا تمام مدت نمایش مشغول خندیدن بود.
دیشب با خودم فکر می‌کردم که بهتره نیمه پر لیوان رو ببینم. با اینکه خنده‌های مداوم اون کودک می‌تونه تمرکز بازیگرا و حتی بقیه گروه رو به هم بریزه اما ممکنه اون کودک با دیدن بوسه پرمهر ایمان صیاد برهانی ... دیدن ادامه » عزیز که در انتهای نمایش بهش تقدیم کرد و با دیدن این نمایش جذاب,به هنر علاقه‌مند بشه و بعد‌ها از هنرمندان خوب کشورمون بشه و با هنرش,این خاطره نه چندان خوب رو محو کنه, اما با خوندن نظر آقای فدایی,فهمیدم که با اینکه قسمتی از آینده‌نگری من درست بوده اما ظاهرا تاثیر عنوان اسپانسر که روی نام پدرش بوده بیشتر از تاثیر عنوان بازیگر روی نام خودشه.شاید کم‌سن بودن توجیه مناسبی باشه. با این حال هنوز به نیمه پر لیوان امیدوارم.
با وجود همه این اتفاقات,از نمایش لذت فراوان بردم.ممنون از کارگردان این اثر, بازیگرای دوست‌داشتنی و حرفه‌ای, موسیقی مناسب و همراه, دستیاران صحنه و همه عوامل این نمایش فوق‌العاده جذاب.
مشتاقانه منتظر اجراهای بعدیتون هستم, با آرزوی موفقیت های بیشتر
عزیزم
چه قشنگ نوشتید ایمان و کودک رو
اسمش روشه/کودکه و‌احساساتش لبریز و زنده تر
پیشنهادِ دوستانم اینه که صبورتر باشیم و مهربون تر و قضاوت نکنیم اون اسپانسری رو که هیچی ازش نمیدونیم به جز چند تا جمله ای که طبیعتا به خاطر حمایتش از پسرش گفته

۱۶ آذر
نگاهتون به آینده و کودکان بسیار زیباست خانم مبینی گرامی . درود بر شما
۱۷ آذر
لطفِ شماست
۱۷ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اولین بار بود که برای دیدن مستند به سینما می‌رفتم.مستندی که برام از خیلی از فیلم‌هایی که دیدم جذاب‌تر و مهیج‌تر بود.
چیزی حدود سه سال پژوهش و تحقیق در مورد عمق آب و غارهای درونی دریاچه و مواد مضر آب دریاچه و کلی موارد دیگه و بیشتر از بیست بار غواصی تو آبی که 2100 متر از سطح دریا ارتفاع داره و فشار بیشتری رو به غواص وارد می‌کنه.همه اینها رو اضافه کنید به نکاتی که در مورد غار رسوبی زندان سلیمان،آتشکده آذرگشنسب و کلی موارد دیگه گفته میشه که به درستی در مستند قرار گرفتند. همه اینها باعث شد تا دیدن این مستند،بشه یکی از بهترین تجربه های سینماییم.
تصاویر جذاب،روایت متناسب با تصاویر و اینکه حتی لابلای مستند،تلاش‌های خود عوامل و سختی هایی رو که متحمل شدند،می‌بینیم باعث بیشتر شدن جذابیت اثر شده.شخصا صدا و بیان راوی و توجهش به همزمانی و انتقال حس و هیجان ... دیدن ادامه » به مخاطب رو دوست داشتم مخصوصا جایی که بعد از پیدا شدن یک شی فلزی نامشخص،چند ثانیه ای سکوت می‌کنه تا شگفتی وارد عمق وجود مخاطب بشه.
نکته مثبت دیگه بررسی وقایع اول از دید افسانه ها و بعد از دید علمیه و این روند تا جایی ادامه پیدا می‌کنه که آخر فیلم،بیننده حس می‌کنه هرچی که دیده و شنیده همش افسانه بوده اما با دیدن جمجمه‌ها مو به تن آدم سیخ میشه و اونجا جاییه که افسانه ها واقعی میشن.
افسانه واقعی برای من جایی بود که تماشاگرا،تیتراژ حدودا سه چهار دقیقه ای را تا انتها بدون هیچ حرف و حدیثی تماشا کردند.
تبریک به آرمین ایثاریان عزیز که یه تنه،چند کار مهم و سخت رو انجام داد و همچنین تبریک به همه عوامل اسرار دریاچه.
پ.ن:دوستان عزیز تیوالی،ممنون میشم اگه مستندی درباره جاذبه های ایران یا هرجای دنیا می‌شناسید معرفی کنید و ممنونم از دوستانی که با خوندن کامنتشون،این مستند زیبا رو معرفی کردند.
هر‌ یک شاهی گرانی,یک کرور تلفات می‌دهد.
دیدن این نمایش برای رجال سیاسی به شدت توصیه میشه.شاید با دیدن این نمایش بفهمند دنیا همیشه همینطوری نمی‌مونه.
احمدشاه,وطن‌پرست بود و عاشق ایران,اما منفعل بود در تصمیم گیری در برابر قدرت خارجی و همین هم باعث از دست دادن سلطنتش شد اما خیلی از رجال سیاسی در ظاهر وطن‌پرستند و منفعل در برابر پول و قدرت.
عجیبه که بارها تاریخ تکرار شده و کمتر کسی بوده که ازش درس بگیره.اتفاقات این نمایش,مربوط به چند هزارسال قبل نیست,مربوط به صد سال قبله,دوره ایه که خیلی از پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌هامون دیدند اما باز هم عده ای معتقدند که شرایط اونها فرق می‌کنه و اتفاقی که برای گذشتگان افتاد,برای اونها تکرار نمیشه.
بعد از دیدن نمایش,به یاد جمله دکتر مصدق بعد از قرارداد 1919(که در چند جای نمایش,بدون اسم بردن به آن اشاره شد) افتادم که گفتند چشم ملت ایران سیاه شد، بس که از بعضی ... دیدن ادامه » رجال این مملکت خطاکاری و خیانت دید.ای برگزیدگان ملت، همان چشم‌ها از انتظار سفید شد از بس که محاکمه رجال خائن و وطن فروش را ندید.
خود نمایش اما ساده بود و دوست‌داشتنی و بازی بازیگران یکدست و هماهنگ.شخصا از بازی احمدشاه و حاجی لذت فراوان بردم.
پ.ن:ممنون از همه عوامل این نمایش مخصوصا جناب لهاک که برخورد گرمی با تماشاگران داشتند و با لبخند و مهربانی جوابگوی تماشاگران بودند.
با آرزوی موفقیت های بیشتر
تاریخ یه دور بسته است، امروزی که در این دوران میگذره بازم در گذشته به شکل و رنگ و گونه ای اتفاق افتاده، کیه که عبرت بگیره؛
در مورد گروه لباس سفید پادشاه هم میشه گفتش یه گروه حرفه ای و عاشق تئاتر، روابط عمومی نمونه که کاش باقی دوستان تئاتری هم یاد بگیرن ... دیدن ادامه » چنین برخوردی رو
۱۱ آذر
درود بر شما جناب لهاک
موفق و سربلند باشید ♥♥♥
۱۱ آذر
جان ودلید آقا⁦❤️⁩
۱۱ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نوبت قبلی اجرای گروه شیراز رو دیدم و دیشب اجرای گروه تهران.تو این دو اجرا مازیار سیدی و بازیگران نقش پل و مایکل، یکی بودند و بقیه متفاوت.
اسکلت کلی متن حفظ شده بود اما خیلی از جزییات عوض شده بود که ای‌کاش عوض نمی‌شد.
مجموعا هم از بازی بازیگران و هم از متن کار در شب اجرای گروه شیراز بیشتر خوشم اومد.
فکر کنم‌ شما شیراز رو دیدین. چون مازیار سیدی توی گروه رشت نبود.
۰۱ آذر
حق با شماست خانم صالحیان،
من 9 آبان اجرا رو دیدم که گروه شیراز اجرا داشتند.
لازم شد متن رو تصحیح کنم
ممنون از شما.
۰۱ آذر
خواهش می‌کنم.
۰۱ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پویا فلاح
درباره نمایش کد ۱۳ i
تو مرور هر روزه دیوار،از نمایش کد 13 فقط تعریف و تمجید بود و پنج ستاره،اونم از اکانت هایی که تازه ساخته شده بودند و فقط کد 13 رو دیده بودند و پنج ستاره داده بودند.خب طبیعیه که نظرم نسبت به نمایش تا حدودی منفی بشه،اما با توضیحات عوامل نمایش مبنی بر اینکه این اکانت ها برای تبلیغ بهتر کار ساخته شده و نه چیز دیگه ای و همچنین نظر قدیمی تر های تیوال مثل خانم مقدم،تصمیم گرفتم کار رو ببینم و خب،خدا رو شکر که اجرا با تصورات ذهنیم فرق داشت و خوب از آب در اومده بود.
هشت بازیگری که باورپذیر اجرا کردند،داستانی که مخاطب رو به دنبال خودش می کشونه و دکوری که در عین سادگی،کارآمد و مفیده.
تبریک میگم به همه عوامل این کار خوب و دوست‌داشتنی.
میدونم به لحاظ موضوعی تفاوت زیادی وجود داره و اصلا هم قصد مقایسه ندارم اما کد 13 برای من یه جور لانچر 5 دخترونست.
امیدوارم کد 13 هر ... دیدن ادامه » شب با سالن پر از تماشاگر اجرا بره و همه لذت ببرند از این اجرای دوست‌داشتنی.
به امید موفقیت های بیشتر همه عوامل کد 13
دقیقا من هم وقتی دیدم اکانت های یک روزه کارو تبلیغ کردن از دیدنش منصرف شدمو با تعریف دوستان قدیمی تیوالی نظرم عوض شدو بلیطشو گرفتم و چه نوید خوبی (مقایسش با لانچر).
۲۹ آبان
ممنون از لطفتون
۳۰ آبان
ممنون از مهرتون،ارادتمند
۳۰ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پویا فلاح
درباره فیلم مطرب i
روزگاری کیفیت اول بود و کمیت دوم.کیفیت خوب کمیت خوبی رو به دنبال خودش داشت, ولی الان همه چیز شده کمیت,فروش بیشتر,تعداد سانس اضافه,رکورد فروش در روزهای اول و .....
با دیدن این فیلم بعیده باور کنید کارگردانش,خط ویژه رو ساخته.
کاش حداقل فیلمای خوب رو توقیف نکنند.کاش کارگردان ها بدونند فیلم خوب و با کیفیت هم میتونه فروش بالایی داشته باشه.
امیرمسعود فدائی، celine، فهیمه، M... و Negin Fooladi این را خواندند
آقامیلاد طیبی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید