تیوال معین توسلی | دیوار
S3 : 22:07:22
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
اجرا کمی طولانی بود و خسته کننده، و دلیلش به عقیده من عدم فراز و نشیب در نحوه اجرا یا اساسا نمایشنامه بود..یک سری ایده های خوب و بکر و با معنی به کار رفته بود در روند نمایش که به شخصه پسندیدم..
مسائل زیادی میشه در خصوص نمایش گفت حالا چه خوب و چه بد..اما من ترجیح میدم تنها این موضوع رو بیان کنم که فکر میکنم تعدادی از مخاطب ها بلیت رایگان داشتند و به تماشای این اجرا آمدند..و هیچ تجربه ای از تئاتر نداشتند..
افرادی که اطلاع ندارند که سالن تئاتر ،سالن سینما نیست که چیپس و آب نبات با خودمون بیاریم و با صداش تمرکز اطرافیان رو بهم بریزیم..از صحنه تئاتر در حین اجرا حق هیچگونه تصویر برداری رو نداریم (مگر افرادی که مجوز های مربوطه رو دارند)و نباید به خودمون این اجازه رو بدیم،
وقتی اجرا شروع میشه و بازیگر ها در حال اجرا و مخاطب در حال تماشا هست،اینکه درب سالن باز ... دیدن ادامه » بشه و افرای که دیر رسیدند ورود کنند به سالن ،توهین به منِ مخاطبی هستش که ارزش قائل شدم و زمان گذاشتم و به دیدن این نمایش اومدم..توهین به بازیگری هستش که داره روی صحنه اجرا میکنه..و در آخر هم تمرکز مخاطب و بازیگر بهم میریزه..
من فکر میکنم مسئولین عمارت ارغنون باید مدیریت منظم تری داشته باشند..
و به حق مخاطب و بازیگر بیشتر احترام بذارند..
فرزاد جعفریان و امیر این را خواندند
Alale، رامین غیاثی و حسین آقاکثیری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
میزانسن ها و نورپردازی خوب ..
به انتهای اجرا که نزدیک تر میشیم مخاطب کمی احساس خستگی میکنه و چیزی که میتونه جذاب باشه براش پایان نمایشنامست...
بازی بازیگران آنطور که باید نبود..کارهای آقای کوشک جلالی یکی از یکی بهتر هستش..اما این اجرا بنظر من اجرایی نبود که مخاطب بتونه باهاش ارتباط برقرار کنه و به عبارتی میخکوب بشه روی صندلی ..
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای دلچسبی بود.همه چیز سر جای خودش بود.نمایشنامه در ۵ قسمت مختلف یا بهتر بگم ۵ اپیزود بود که هر کدوم قابلیت جذابیت نمایش رو بیش از پیش بالا میبرد..
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یادش بخیر..من این اجرا رو سال ۹۳ دیدم.مثل باقی کارهای آقای غنی زاده معرکه بود..
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرایی نو با نگاهی نو و موضوعی نو و بازی های عالی و حرفه ای...بنظر بنده این اجرا رو هرکسی باید ببینه حتی اگر هیچ علاقه ای به عرصه ی هنر و تئاتر نداشته باشه...
خیلی خیلی ممنون
۲۸ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Moein
درباره نمایش در انتظار آدولف i
خیلی وقت بود اجرایی به این پر انرژی ای و به این دلچسبی و به این حرفه ای ندیده بودم..بازی بازیگر ها عالی..طراحی صحنه و نور پردازی به مراتب جذاب و جذاب تر..انتخاب موسیقی های خوب..چاشنی طنز هم که در تمام اجرا های آقای کوشک جلالی به جذابیت اجرا افزوده میکنه.من لذت بردم و اگر میخواهید کسی رو به دیدن تئاتر تشویق کنید حتما این نمایش رو پیشنهاد بدید..
Moein
درباره نمایش چشم‌ ها i
بازی ها فوق العاده مبتدی بود .که البته هرچند آقای مهدی ماهانی اولین تجربه ی اجرا در تأتر رو داشتند .نمایش نامه بصورتی به اجرا در امده بود که مخاطب رو کاملا سردرگم میکرد.و این رو نمیشد نادیده گرفت.طراحی صحنه خوب بود هرچند از متریال های نامناسب استفاده شده بود اما رنگ های صحنه و دکور جذاب بود و با موضوع هارمونی داشت.و من به شخصه از آب آبی رنگ داخل آکواریوم ها خوشم اومد که تشبیه کوچکی از دریایی بود که ‍پیرامون داستان رقم میخورد...