آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال raha7up | دیوار
S3 : 23:28:30 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
من دیشب این نمایش فوق العاده رو دیدم ! عالی بود! برای تک تک صحنه ها زحمت کشیده شده بود و فکر شده بود! نور پردزای، گریم، موسیقی زنده!!! ، بازی ها ، دیالوگ ها ، کارگردانی ، همه چیز واقعا خوب بود! تشکر میکنم از تمام عوامل ، که باعث شدن همچین ترکیب زیبایی روی صحنه بره.
به همه دوست داران تئاتر پیشنهاد میکنم دیدن این نمایش رو از دست ندن و حمایت کنن ، واقعا جای تعجب و تأسف داشت که کار به این قوی ای ، با صندلی های خالی ، روی صحنه رفت ! اونم جمعه شب!! به نظرم به نسبت زحمتی که کشیده شده بود، بلیط ها گرون که نبود هیچ ارزون هم بود!!!
( یه انتقاد از مسئولین سالن داشتم، ورود کودکان برای دیدن نمایش بزرگسالان ممنوع نیست ؟!! دختر بچه 8 ساله، تمام مدت غر زد و با صدای بلند حرف زد و مستاصل بود! مقصر اون نبود قطعا، کوتاهی از شما بود که اجازه ورود داده بودین، خواهش میکنم در این زمینه قانون رو جدی تر بگیرین تا تماشاچی ها بتونن اون طور که شایسته یک نمایشه، بدون حواس پرتی نمایش رو ببینن. ممنونم . )
افسوس که پول در کشورِ ما همه چیز گشته است؛ من پنجشنبه دو هفته ی پیش (۴ بهمن) که برای بار دوم به تماشای این نمایش رفته بودم سه تماشاچی کودک (۲ پسر و ۱ دختر) در ردیفِ جلوی من نشسته بودند.
دلیلِ صندلی های خالی هم روشن است: نبودِ بازیگرهای چهره و مشهور. کافی بود به جای گرافیکِ زیبایی که برای پوستر نمایش کار شده بود عکسِ یک بازیگر مشهور، [بویژه از آن دسته که در فیلم های سینمایی هم ایفای نقش کرده باشند] نقش می بست آن وقت صف های درازِ جلوی گیشه ی تئاتر شهر و شمارِ فراوانِ تشکچه به دست های بی صندلی، دیدنی می شد.
آه و افسوس که کم نیستند شمارِ تماشاگران تئاتری که همچون سینما به پوستر، تراکت، بروشور و تبلیغاتِ محیطی نمایش ها می نگرند و آنی را برمی گزینند که عکس یا نام (آن هم با فونتِ درشت) یک یا چند چهره ی مشهور روی آن نقش بسته است.
به قولِ معروف، ((دوغ و دوشاب، نزدشان یکی شده)).
۱۲ بهمن ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی دیدنی با بازی های روان و فوق العاده ، طراحی صحنه و موسیقی بسیار خوب، دیالوگ های ساده و قابل فهم در عین حال تأمل برانگیز. دیدن این نمایش رو به دوست داران تئاتر توصیه میکنم.
سلام
دو بلیط برای
چهارشنبه شب، 25 مرداد ساعت 21:30 / جایگاه سمنگان ردیف 11 ( قیمت هر بلیط 65 تومان )
موجود هست
در صورت تمایل با شماره زیر تماس بگیرین. ممنون
09302366942
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام .
2 بلیط برای نمایش " ماجرای مترانپاژ " ، 5 شنبه 22 تیرماه 96 ساعت 19 موجود هست
زون A ، ردیف 4 ، صندلی 12 و 13
قیمت هر بلیط 30 تومان
لطفا در صورت تمایل با این شماره تماس بگیرید
09302366942
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
raha7up
درباره نمایش ماتریوشکا i
نمایش بسیار عالی . خسته نباشید حسابی به هنرمند عزیز و دوست داشتنی ، پارسا پیروزفر عزیز. به همه علاقه مندان تئاتر توصیه اکید میشود دیدن این نمایش :)
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید