آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال رامین غفرانی | دیوار
S3 : 16:16:32 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
لعنت به هاش افِ نویزدارِ بی کیفیتِ ولوم پایین
وااااااای نه
Hf?
چرا آخه؟
یه مدت بود از شرش خلاص شده بودیم.
یعنی متنفرم از هاش آف
:(((((
۰۸ آبان ۱۳۹۸
امیدوارم آقای غفرانی عزیز.. بله من موکول کردم به چند دیگه که خطر رفع شده باشه :))
ممنون از اطلاع ررسانی تون
۰۹ آبان ۱۳۹۸
دقیقا مشکل منم با این تئاتر 5 سال پیش هم همین بود
نویز HF دقیقا ارتباط تماشاگر رو با صحنه مختل می کنه
یقینا کار به HF احتیاج داره ولی ......
۱۰ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای بار دوم میری نمایشی که خیلی دوست داشتی رو میبینی
در حین اجرا از تکرار خنده های بلند و نا به جای یکی از تماشاگرا اذیت میشی (چرا نا به جا؟ چون دقیقا جایی هستش که تو داری زار میزنی!)
آخر اجرا میفهمی که اون تماشاگر بازیگر مورد علاقه ت بوده! بازیگر "خیلی" مورد علاقه ت بوده :|||
البته جناب "بامداد" این خنده ها بیشتر از این ناشی میشه که میهمانان محترم حس میکنن باید جواب محبت میزبان رو بدن و با خنده های بلند احساس رضایتشون از کار رو اعلام کنن.

ولی در خصوص مسئله ای که فرمودید در مواجهه با کارهای کارگردانان شاخص خنده های تمسخر آمیز سر داده میشه، اگر از سوی مخاطب باشه که حرجی نیست، ولی اگر از منتقد سر بزنه قطعا مذموم هست، چون همونطور که شما فرمودید منتقد تریبون و اسلحه ی بهتر و کارسازتری به اسم نقد دستش هست.
۲۴ آبان ۱۳۹۷
بامداد جان با فرمایشتون موافقم. البته به نظر نمی رسید خنده های این بازیگر دوست داشتنی ما از روی تحقیر و تمسخر باشه.
بیشتر به این موردی که آقای غیوری مطرح کردند نزدیکتر بود.

نیلوفر خانم واقعا اون خنده هایی که تو جشنواره اتفاق افتاد جای تاسف داشت. من یادمه وقتی اون کلیپ رو دیدم حالم بد شدش. واقعا حرکت زننده ای بود.

نه خیر جناب حامی آقای فرزین محدث نبودن :)))
۲۴ آبان ۱۳۹۷
البته من فرزین رو خیلی دوست دارم ولی گویا با حامی عزیز زخم‌های مشترک کم نداریم :)))))
۲۴ آبان ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
صحبتی با روابط عمومی این کار:
جناب محمدجواد خواجه، این اتفاق که یک دفعه یکسری افراد عضو تیوال بشوند و در همان لحظه در مورد کار کامنت بگذارند و از کار تعریف کنند اتفاقی طبیعی نیست. اتفاق جدیدی هم نیست. هر چند وقت به چند وقت در صفحه ی یک نمایش اتفاق می افتد. و همیشه در صفحه نمایش هایی اتفاق می افتد که عوامل آن مخصوصا روابط عمومی و مسئول تبلیغات آن نمایش از دنبال کنندگان تیوال نیستند، و با توجه به اینکه شناختی از رفتار کاربران این فضای اجتماعی ندارند، راحت ترین فکری که برای تبلیغ کارشان به ذهنشان می رسد ایجاد یکسری اکانت فیک و یا در بهترین حالت درخواست از یکسری از دوستان برای ساختن اکانت تیوال و قرار دادن نظر در صفحه نمایششان است. آن هم نظری که به صورت شدید اقدام به تعریف از نمایش میکنند که گویی این نمایش کوچکترین نقطه ضعفی نداشته است.
در مورد این نمایش هم این اتفاق افتاده است. که بنده و دیگر دوستان دنبال کننده دیوار تیوال ظن قوی داریم که این حرکت به عنوان ابزاری تبلیغاتی برای شماست. و از آنجایی که این روش تبلیغاتی بسیار ناشیانه، منسوخ و توهین آمیز می باشد، باعث اذیت و آزار کاربران میگردد. و نه تنها باعث جذب مخاطب نخواهد شد بلکه دافعه شدیدی هم ایجاد میکند. چرا که معمولا افرادی که با مشاهده نظرات این بخش اقدام به انتخاب کار میکنند، با مشاهده این حرکت از تماشای اثر صرف نظر میکنند.
این اتفاق اولین بار نیست که در تیوال می افتد و معمولا هم بعد از اعتراض کابران به این حرکت این توجیه از طرف عوامل کار آورده می شود که ما هر شب از کاربران تقاضا میکنیم بروند و در تیوال نظر دهند و یا اینکه ما تبلیغاتمان طوری است که افراد تئاتر اولی را به تماشای اثر میکشانیم و .... که خب بسیار نمایش هایی را دیده ایم که تئاتر اولی را به تماشا دعوت کرده اند و یا انتهای نمایش خواهش کرده اند در تیوال نظر دهید اما هیچ گاه در این نمایش ها هجوم اعضای تازه وارد به این صورت که در اینجاست اتفاق ... دیدن ادامه ›› نیفتاده است!
حال دوستانه عرض میکنم چنانچه میخواهید به کارتان ضربه وارد نشود هر چه سریعتر جلوی این کارها را بگیرید و اقدام به توجیه نفرمایید.
چرا که این افراد هستند که به قول خودتان باعث زیر سوال بردن زحمات گروه میشوند نه افرادی که با نقدهایشان بازخورد به عوامل کار میدهند تا هر چه سریعتر عوامل بتوانند نقص ها و کاستی ها را برطرف کرده تا مخاطبین شب های بعد خود را راضی تر بدرقه کنند.
و اگر هم به احتمال ضعیف شما و سایر عوال اقدام به چنین حرکتی نکرده اید، بدانید یکسری افراد با اکانت های تازه و تعریف های غلو آمیز قصد ایجا دافعه دارند! پس هر چه سریعتر راه خود را از این افراد جدا کرده و اقدام به توجیه شان نفرمایید. و در همینجا اعلام کنید که این افراد تازه وارد قصد ضربه زدن دارند تا کاربران بدانند این شیوه تبلیغ شما نیست بلکه شیوه تخریب دشمنانتان است!! تا این کامنت ها دافعه ای برای کاربران ایجاد نکند.

و در پایان هم اینکه ما تیوالی ها غالبا دوستان فعالمان را در تیوال از نزدیک میشناسیم و اتفاقا بعضا از برنامه هایشان که برای دیدن چه نمایشی میروند اطلاع داریم پس تهمت دروغگویی به آنها را هرگر باور نمیکنیم.
با آرزوی موفقیت برای شما و سایر عوامل.
بله جناب غفرانی عزیز بنده حتی نمی دونستم که دوستانی توی تیوال هستند که بدون دیدن یک نمایش به بدترین شکل ممکن اون نمایش رو تخریب میکنند و نسبت به عزیزانی که شاید این نمایش و گروه اون باعث شده برای اولین بار تئاتر ببینن و عضو های جدید مخاطبان تئاتر کشور بشن موضع بگیرن . خوشحالم که چیزی به دانشم اضافه شد . ممنونم . همچنین خوشحالم نمایش دلقک های غمگین انقدری بوده که یک سری دوستان بدون دیدن اون هم به وجد بیان . شاد باشین . و اینکه من شما عزیز دل رو هم به دیدن این تئاتر دعوت میکنم
۰۸ آبان ۱۳۹۷
من به همه شما عزیزان ارادت دارم و هرگز اسم کسی رو نیاوردم . یک اینکه خدا رو شکر وضعیت فعلی ما وضعیت خوبی بوده و به لطف خدا مخاطبان زیادی داشتیم . بله جناب لهاک عزیزم رو بنده مشاهده کردم و اینکه به نظرم ایشون به صورت خیلی خوبی نقد کرده بودن من دستشون رو میبوسم . بنده فرق تخریب و نقد منصفانه رو بسیار خوب متوجه میشم و ممنونم از دوستانی که به خوبی و درستی هم عیب های کار ما رو میگن و هم نقاط مثبت اون رو این باعث افتخار ماست و حتما هم سعی میکنیم که تصحیح کنیم اشکالاتمون رو اما همه میدونیم دوستانی هستن که تشریف نیاوردن کار رو ببینیم و برای من اصلا قابل هضم نیست این بد گویی های افراطی رو . دست تک تکتون رو میبوسم و با افتخار دعوت میکنم دوستانی که ندیدن کار رو تشریف بیارن ببینن منت بر سر من میذارن . خوشحال میشم جناب لهاک عزیز هم یک بار دیگه این مایش رو ببینن که اگر اشکال دیگه ای هست نقد بفرمایند . باز هم میگم دست تک تک شمما که مارو به درستی و همراه به خوبی ها و بدی ها نقد میکنین رو میبوسم و بهترین ها رو براتون ارزو مندم . شاد باشین
۰۸ آبان ۱۳۹۷
برای خراب کردن، خوب حمله مکن، بد دفاع کن
۰۹ آبان ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بالاخره صد در صد رو امشب دیدم
وقعا بازی هوتن شکیبا و ستاره پسیانی عالی بود
مخصوصا ستاره پسیانی
به نظرم هر کس دیگه ای غیر از ستاره پسیانی بود نمیتونست بهتر از هوتن شکیبا بازی کنه
از دیدن این نمایش کلی لذت بردم
خدا رو شکر که تو وقت اضافه ش تصمیم گرفتم برم ببینم :)))
طراحی نور، لباس، صحنه و... همه چی خوب بود.
یک نمایش ابزود تلخ که از دیدنش بسیار لذت بردم.
نمایشی که غرورمون، خودخواهی مون، توجیه کارهای منفی مون، استفاده از دانش و علم مون در راستای کارهای خلاف اخلاق و انسانیت و... رو به یادمون میاره.
به تمام عوامل اجرایی خسته نباشید و خدا قوت میگم.
مشکل عکاس مزاحم نداشتید؟
۱۸ مهر ۱۳۹۷
دوست عزیز که عکاس را "مزاحم" می نامید! فکر کنم با این تفکر بهتر است شما به سایت تیوال یا هنرآنلاین و بقیه سایتهای مرتبط که گزارشی از عکاسی منتشر می کنند سر نزنید چون نتیجه کار همین عکاسان "مزاحم" را می بینید. همچنین بد نیست به مدیریت سایت تیوال و بقیه سایتهای هنری شکایت نامه بفرستید تا تمام عکاسان "مزاحم" را اخراج کنند تا تماشاگران "فهیم" بهتر اجرا را ببینند. یادآوری این نکته ضروری است که عکاسی بخشی از تمامی هنرهای نمایشی در تمامی کشورها از همان ابتدا بوده و عکاس وظیفه ثبت لحظات تکرار نشدنی یک نمایش را دارد. بگذریم از این نابسامانی دو سه سال گذشته که تعدادی صبح با "جیب پر پول" به بازار رفته و عصر همان روز "با کوله پر از دوربین" روی صندلی سالن نمایش مایه دردسر می شوند. کسانی که عکاسی بخشی از "مد" شده برایشان و هیچ از ذات هنر عکاسی نفهمیده و نخواهند فهمید.

در پایان عرض کنم که قدما فرموده اند: ادب مرد به ز دولت اوست ...

کامران چیذری
عکاس انجمن عکاسان خانه تئاتر و سایت تیوال
۲۳ مهر ۱۳۹۷
جناب چیذری
کاش همه کامنت ها را مطالعه می نمودید.
مزاحم صفتی نیست که به همه عکاسان نسبت داده شده باشد بلکه مختص گروهی است که بی مراعات حدود این کار و حقوق تماشاگران هر چی می خواهند انجام می دهند.
نمی دانم عکاسی که در طول یک اجرای یک ساعته هزار عکس می گیرد و نیمی از انها را بازبینی می کند؛ در طول اجرا جابجا می شود؛ صدای شاتر دوربینش را نمی بندد؛ حین کار با همکارش مشورت وتبادل نظر می کند را با چه صفتی باید خواند.
۲۳ مهر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تیکه های مونولوگ طورش رو پسندیدم و تونستم باهاشون به خوبی ارتباط برقرار کنم و لذت ببرم. و البته سبک اون تیکه ها دقیقا مشابه آبی مایل به صورتی بودش.
اما با سایر قسمت های اجرا نتونستم ارتباط بگیرم و خسته کننده بود. به نظرم ایده ای که تو اون قسمت ها بود اصلا جذاب نبود و این رو ناشی از پخته نبودن ایده میدونم.
در رابطه با ویدیوهایی هم که پخش میشد، به احتمال قوی دوستانی که از برنامه های تلویزیون دهه شصت خاطره دارن، با دیدنشون به اون حال و هوا میرن و حس خوبی میگیرن ولی برای من هیچ چیز خاصی نداشت.
من با اون ویدئو های دهه شصتی خاطره هم داشتم، حتی اگر بعضی هاشون به سنم نخوره باز حس نوستالژِیک دارم بهشون.
با این حال گنجوندنشون توی این کار رو دوست نداشتم و یه کار سطحی و ایده ی دم دستی تلقی میکنم
۱۸ مهر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برداشتی فوق العاده از چهار صندوق آقای بیضایی بود
حقیقتا از دیدن این نمایش لذت بردم
با تشکر فراوان از گروه تئاتر اگزیت و آقای خامنه ای
ممنون از شما جناب غفرانی عزیز
باعث خوشحالی ماست که کارمان مورد توجه شما واقع شد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ترکیب هنگ درام و اون ساز فلوت مانند که فکر میکنم دودوک بود بسیار دلنشین بود.
متن و اجرا هم بسیار خوب بود.
فقط متاسفانه نمایش با 35 دقیقه تاخیر شروع شد که ظاهرا به خاطر بی برنامگی در اجرای ساعت قبل این سالن بود.
از همه لحاظ نمایش خوبی بود و به خوبی تونستش یک سری مسائلی رو که متاسفانه جامعه ما هم درگیرش هستش رو بیان کنه.
این نمایش به خوبی تونست به روزمرگی اشاره کنه و یه تلنگری به تماشاگر بزنه.
تلنگر به اینکه حواسمون باشه که از موارد مطلوب و مورد دلخواه زندگیمون که دوروبرمون هستن غافل نشیم و از داشتنشون لذت ببریم...
بازیگران هم اجراهای خوب و قابل قبولی داشتن.
من دوشنبه این نمایش رو دیدم.
هر سه بازیگر عالی بودند.
آقای حقیقت دوست هم واقعا عالی دیالوگ هاشون رو (که اکثرشون دیالوگ ماندگار بودند) ادا میکردند.
از این جهت هم که شکل کلی نمایش، من رو یاد یکی از مسائل کشور خودمون مینداخت راضی بودم!
...
همه چیز برای من خوب بود الا آقایی که سمت راست من نشسته بود!
این آقا باعث شد من نهایتا نیم ساعت بعد از اجرا، گوش سمت راستم رو بگیرم تا دیگه صدای به شدت بلند نفس هاشون، رو اعصابم نباشه!
متاسفانه ازاین دست مشکلات ِتماشاگر کناری بسیار می بینیم و جای تعجب ست که خودشان متوجه آن نیستند ..
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
فصل سرد و معضل سرماخوردگی و زکام افراد بغل دستی هم که نگم براتون ...

پرندجانم دیدن یک تاتر در شرایط خوب ، بیشتر رویاشده تا واقعیت :)))
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
@بله خانم ثانی واقعا جای تعجب داره که خودشون متوجه این رفتارهاشون نیستند... شاید هم متوجه هستند ولی اهمیتی نمی دهند...
@واقعا جای تاسف داره علی جان...
@درود بر شما خانم محمدی. امیدوارم با فرهنگ سازی، کمتر از این دست رفتارها رو شاهد باشیم. هرچند رفته رفته این طور رفتارها بیشتر شده متاسفانه...
۱۰ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حقیقتش قبل از دیدن اجرا اصلا فکر نمیکردم انقدر دوست نداشته باشم این نمایش رو!
راجع به بعضی تماشاگرا هم آدم نمیدونه چی بگه دیگه!
به خدا برای تک تک دیالوگای نوید محمد زاده لازم نیست با صدای بلند قهقهه بزنید!
باور کنید کامنتا و خاطراتتون رو، بعد از اجرا هم میتونید با دوست و همراهتون به اشتراک بذارید!
به چه نکته ای عالی اشاره کردین

واقعا چرا باید موقع اجرا نمایش و یا حتی تو سینما صدایی به غیر از بازیگرا شنیده بشه !!!
۰۶ مرداد ۱۳۹۷
برام چیزی که جالبه اینه تو نمایش زخمه‌ای وحشتناک زمین بازی هم به محض اینکه حذف از یه چیزی شبیه سینما فلیک شد یه عده غش کردن از خنده ریسه رفتن
چرااااااااااااا
اگه واقعا برای دوستان اینها آنقدر جذابه برن نماش های کمدی که سرشار از این ناگفتنی هاست
هم تمرکز بازیگر رو(( البته اگر تمرکزی باشه درباره سینما فلیک عرض میکنم و گرمه بچه ها زخمه‌ای وحشتناک زمین بازی عالی بودن ))بهم میزنن هم آرامش تماشاگران رو
عجیبه که تئاتر شده مثل کنسرت ها یکدفعه بین اجرا یکی می‌ره یکی میاد سر کار لیلا و چند مسافر یه خانواده سر اینکه برن یا بمونن داشتن بحث میکردن یه جایی بحث بالا گرفت و دو نفر از ۵نفر با حالت قهر رفتن ما نمی‌دونستم نمایش رو ببینیم بریم آشتی شون بدین

۰۶ مرداد ۱۳۹۷
دقیقا همین تجربه رو سر لیلا وچندمسافر داشتم که چند نفر مردد بین رفتن و موندن. انگار یه عده با فضای تئاتر نامانوسند و فقط تو سالنهای تئاتر سرک میکشن بدون اینکه چیزی دستگیرشون بشه.
۰۸ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
متفاوت ترین تئاتری بود که دیدم
نیم ساعت اول نمایش دوست داشتم پاشم برم ولی یک ساعت آخر واقعا منو درگیر خودش کرد. از دیدن این تئاتر واقعا راضی ام و مطمئن هم هستم که روزها و هفته ها ذهنمو به خودش مشغول میکنه.
در ضمن تو طول نمایش همش فیلم Shutter Island میومد تو ذهنم!