آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال رعنا اسداللهی | دیوار
S3 : 08:26:15 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
با احترام به گروه اجرایی
ای کاش برای وقت مخاطب ارزش بیشتری قائل می‌شدید. این نمایش در کل یک ساعت هم حرف برای گفتن نداشت ولی 120 دقیقه شاید هم بیشتر زمان مخاطب با ژانگولر بازی و فیلم برداری با دوربین ( چرا باید مخاطب تئاتر دوست داشته باشه تصویر فیلم‌برداری شده ببینه؟؟!!) تلف شد.
گاهی برای به رخ کشیدن خلاقیت زمان و هزینه مخاطب را گرفته و حتی هدف اصلی نمایش خودتون را قربانی می کنید.
امیدوارم گروه اجرایی محترم این نمایش را تمدید کنند.
شاهین این را دوست دارد
ظاهرا قراره تو جشنواره تو بخش به علاوه فجر اجرا داشته باشند تو همین سالن مستقل
۰۵ بهمن ۱۳۹۸
ممنون از اطلاع رسانی
نمایش تمدید شد
۰۵ بهمن ۱۳۹۸
چرا من ندیدم و پر شد همون تمدیدش هم :))
امیدوارم بازم تمدید بشه :))
۰۶ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
متاسفانه این نمایش به دلیل همزمان بودن با اتفاقات اخیر از دست دادم، امیدوارم گروه محترم تصمیم به اجرای مجدد داشته باشند، چون مطمئنم بسیاری از علاقه‌مندان بدلیل شرایط اجتماعی این چند هفته اخیر از دیدن این نمایش محروم شدند.
رعنا اسداللهی
درباره نمایش سوختن i
متاسفانه بلیت روز چهارشنبه ما کنسل شد و روز جمعه امکان دیدن نمایش را نداشتیم. امیدوارم اجرا تمدید شود.
مینا سروش این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رعنا اسداللهی
درباره اپرای عروسکی مولوی i
نمایش بسیار حرفه‌ای و جذابی بود. با سپاس از عوامل و گروه اجرایی.
رعنا اسداللهی
درباره نمایش بداهه i
امیدوارم تمدید بشه، خیلی دوست دارم یکبار دیگه این نمایش متفاوت و ببینم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رعنا اسداللهی
درباره نمایش اُسلو i
با سلام به همه دوستان
حتماً قبل از دیدن این نمایش در مورد پیمان اسلو مطالعه کنید که اسامی و روایات براتون آشنا باشند.
لزومی نداره، این آشنایی باید طی نمایش داده بشه. مگر اینکه اجرایی باشه برای یه قشر خاص
۱۳ آبان ۱۳۹۸
من خودم بدلیل آشنایی کمی که داشتم یکم برام گیج کننده بود.
۱۳ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام
همیشه نقد نمایشی که همه ازش تعریف کردن سخته، چون آدم بده می شی، ولی گفتنی ها را باید گفت
1- اول از همه اصرار عوامل و مسئولین سالن برای پر کردن سالن تا خرخره توهین بود به کسانی که بلیت خریدن و به موقع اومدن. محمد لاریان بیست دقیقه مشغول خواندن و اجرا بود اما کماکان افراد وارد سالن می شدند و حتی مدیر سالن اومد اون وسط افراد و جا به جا کرد و برای من که ردیف اول بلیت خریده بودم که راحت بشینم اینکه دو نفر اومدن رو پای من نشستن اصلا جالب نبود. چرا مسئولین نتونستن مثل تماشاخانه ایرانشهر مشکل افراد اضافه بر سامان و درست حل کنند؟ و چرا این همه بلیت اضافه بر سازمان فروخته شده؟

2- نمایش 20 دقیقه بیشتر از زمان اعلام شده طول کشید و طولانی بودن حرکات نمایشی واقعا خسته کننده بود به صورتی که چندین نفر وسط اجرا سالن و ترک کردن!

3- وقتی همه از یه نمایش تعریف می کنند ناخودآگاه توقع از نمایش بالا می‌ره ولی وقتی با مفاهیمی سینمایی(مسائل اجتماعی دقیقا به همون شکلی که تو جامعه هست ... دیدن ادامه ›› بدون خلاقیت ویژه) در تئاتر مواجه می شی تو ذوق می خوره. البته آقای سجادیان لطف کرده بودن مفاهیم 12 تا فیلم سینمایی (اون خانمی که تو پارک ارم صدمه دیده بود، شکنجه سیاسی، اخراج از دانشگاه، مهاجرت و جدایی آدم ها، خانه سالمندان ،از دست دادن آدمی که دوستش داری و 6تای دیگه) و توی نمایش آورده بودن که ببینده اگرم از شرایط اجتماعی هنوز ناامید نیست و یا هنوز قسمتی از پازل صد تیکه ناامیدی که ایشون به تصویر کشیدن و تجربه نکرده، قطعا ناامید بشه یا خودش بکشه یا مهاجرت کنه و یا بقول ایشون به زندگی تو جهنم عادت کنه. مرسی واقعا تو این شرایط اجتماعی به این نمک روی زخم احتیاج داشتیم! (اینکه یکی از تماشاچیان و بیارید روی صحنه همینطور الکی و وقتی پا شد بره بهش بگید خانم به زندگی توی جهنم عادت کن، اون نگاه مستاصل اون دختر در حالی که گفت عادت کردم، اگر ترغیب به ناامیدی نیست پس چیه؟)
4- همیشه بعد از یه نمایش خوب آدم تا چند روز فکرش درگیره اما این نمایش باعث میشه حداقل تا چند روز ناامید باشی. اذان گفتن و استفاده از آیات قران تو این نمایش، چرا؟ یعنی نمی تونستین یه راه فرار هم برای ببینده ایی که بشدت ناامیدش کردید بذارید؟
5- در آخر دست همه عوامل درد نکنه ولی گاهی یه نگاه به وضعیت روانی جامعه بندازید ، ببینید آیا مردم تو این شرایط به این نمایش احتیاج دارند و یا فقط چون همه می تونن باهاش همدردی کنن، پس می فروشه و ....
نمایش رو ندیدم اما انتقاد شما بسیار به جاست و کاملا موافقم.
۰۴ آبان ۱۳۹۸
دقیقا دقیقا فرمایشتون درسته !
۳۰ آبان ۱۳۹۸
کاملاً درست می فرمایید.
۰۳ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
رعنا اسداللهی
درباره نمایش بداهه i
با سلام به همه دوستان
بداهه بدون اغراق یکی از متفاوت ترین و جذاب ترین نمایش هایی بود که دیدم. سبکی بسیار غافلگیر کننده داشت که توانایی بازی در لحظه بازیگران را به رخ می کشید. مفهوم کلی نمایش را شاید قبلا دیده باشید ، اما نحوه اجرا و ایده های پشت آن قطعا برای شما تجربه جدیدی خواهد بود. نمایش ریتمی تند دارد و هر بخش به نوعی شما را غافلگیر خواهد کرد و در پایان نمایش جمع بندی بداهه بازیگران از آیتم های قبلی نمایش حرفه ایی بودن تیم بازیگران را به نمایش خواهد گذاشت.
بازی تمام بازیگران این نمایش بسیار خوب بود ولی جا داره از بازی بی نظیر خانم پسیانی عزیر و خانم کردا عزیز تشکر ویژه بکنم. از کارگردان و تیم اجرایی این نمایش که تجربه منحصربفردی و برای من رقم زدند ممنونم.
سلام
موقعیت مکانی این جنگل آرام کجاست؟
پیمان حسینی برزی این را خواند
Samira و Negin Fooladi این را دوست دارند
درود بر شما
این جنگل در جاده هراز و ۵۰ کیلومتری شهر آمل واقع شده
۱۴ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
rana_rana
درباره نمایش آواز قو i
دیدن بازی بی نظیر استاد پورصمیمی واقعا افتخار بزرگی بود. نمایش بسیار دیدنی و تاثیرگذاری بود. جای تعجب داشت که روز چهارشنبه سالن پر نشده بود. توصیه میکنم این نمایش را از دست ندید.
حمیدرضا مرادی، نهال سیستانى و میترا این را خواندند
بابک این را دوست دارد
ممنون از شما که آمدین و خوشحالیم که از نمایش لذت بردید.
۰۶ مهر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام
هفته گذشته به تماشای این نمایش زیبا نشستم. تئاتر بسیار خوش ساخت بودی. بازی بازیگران دلنشین و زیبا بود ، مخصوصا جناب خطیبی به این نمایش رنگ ویژه ایی داده بودند. واقعا تو این فضای حاکم بر جامعه به همچین تئاتری نیاز داشتیم. به تمام عوامل و بازیگران خسته نباشید می‌گم، همه چی عالی بود.
سپیده و پریسا جالینوس این را خواندند
اشکان خطیبی و الناز زالی این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
rana_rana
درباره نمایش مرغ دریایی من i
این نمایش و دوست داشتم. متن بسیار تاثیرگذار و بازی ها عموماً خوب بود. فقط من اولین تجربه ام تو سالن استاد سمندریان بود و یکم با این موضوع که موقع تماشا نمایش حضار اونور سالن رو هم میدیدم و اینکه گروه پشت صحنه (موسیقی، کارگردان و غیره) کنار صحنه حضور داشتند یکم تمرکزم و بهم می زد.
در کل نمایش و دوست داشتم و به گروه کارگردانی و بازیگران خسته نباشید میگم.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
rana_rana
درباره نمایش بی تابستان i
خیلی دوست داشتم این نمایش و ببینم، متاسفانه فرصت نشد. به امید تمدید اجرا هستیم
عاطفه گندم آبادی، میترا، محمد لهاک و الیاس نوبری این را خواندند
رامین غفرانی این را دوست دارد
جسارتا با عرض پوزش و فقط به خاطر اصلاح و استفاده درست از واژه ها عرض می کنم که اکران به معنی پرده سینماست و صرفا برای نمایش فیلم معنی دارد و در تئاتر از واژه روی صحنه رفتن استفاده می کنند...
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید