تیوال رضا گل محمدی | دیوار
S3 : 04:55:52
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
رضا گل محمدی
درباره نمایش تراس i
آستروک : یه وقت هایی می رسه که حتی عادت ها هم خسته کننده می شن.آدم جنب و جوش می کنه...حرص می زنه...آخرش چی؟

تراس نویسنده: ژان کلود کری یر مترجم: اصغر نوری
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
رضا گل محمدی
درباره نمایش تراس i

جمعه شب به همراه تعدادی از دوستان به دیدن نمایش تراس رفتیم...جناب کرامتی و گروه نمایش تراس، از اجرای شما عزیزان بسیار لذت بردیم.جزو معدود نمایش هایی بود که همه ی بازیگران عالی ظاهر شدن، نمایشتان به شدت به دلمان نشست و ارتباط خوبی با آن بر قرار کردیم. نکته جالب برایمان این بود که بعد از کار هر کدام از ما به نوعی با یکی از شخصیت ها احساس همذات پنداری می کردیم و تجربیات مشترک داشتیم. مفهموم تراس برای من در این نمایش فراموشی بود، یا فرار از روزمره گی که آدمها دچار آن شده اند. نمایش بدون هیچ شعار و حرفهای درشت سعی دارد از شرایطی که زمانه به ما تحمیل می کند انتقاد کند، فشار شرایط زندگی آدمها را به تراس که به نظرم همان مرگ یا فراموشی است سوق می دهد.
به کلیه ی عوامل خسته نباشید می گوییم و اجراهای موفقی برایتان آرزومندیم.

فاصله بعضی از نمایش ها با نمایش های تئاتر آزاد بسیار نزدیک شده. یک ساعت آرامش نمایشی سرگردان در پرداخت و بازی هایی از جنس تیاتر آزاد.
بیشتر توضیح می‌فرمایید؟
۱۸ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
متن خوب. اجرا بسیار خوش ریتم. بازی ها غافلگیر کننده به ویژه جناب ساعتچیان. در مجموع یک نمایش بسیار خوب با مفاهیم درگیر کننده و طرح مسائل و مشکلاتی که می تواند برای هرکس پیش آمده باشد. ممنون از تیم اجرا کننده که شب بسیار خوبی را برای ما ساختند.
امیر این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لذت بردیم از این اجرای زیبا. واقعا دست مریزاد و خسته نباشید.
لیلا زاهدی، عاطفه گندم آبادی، میترا و امیر این را خواندند
محمد لهاک و سحرناز قاسم نژاد این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شب پایانی اجرا دوباره به دیدن این نمایش درخشان رفتم...تغییرات ظریفی در کار اعمال شده بود که خیلی به بهتر شدن اثر کمک کرده بود، بخصوص نورپردازی. این نمایش برای من مثل کتابی بود که خیلی دوستش داری و گاهی آن را ورق می زنی و بعضی از قسمت هایش را چند باره می خوانی...! مونولوگ پایانی شخصیت سفید با بازی زیبای احمد ساعتچیان در ذهنم همیشه ماندگار خواهد بود و همچنین دیالوگ های پایانی نمایش از زبان شخصیت سیاه بخصوص وقتی در تنهایی به خدا شکایت کرد که چرا کلمات خوب به من ندادی و در عوض کلمات خوب را به او ( شخصیت سفید) دادی. خسته نباشید دوباره به گروه بویژه خانم حیدریان که نمایشی موفق را به روی صحنه بردند. همگی عالی بودید،
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش تاثیر گذاری بود. جسارت این گروه را باید تحسین کرد. خسته نباشید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
از میان دیالوگ های نابی که خاطرم مانده:

سفید: یارو مرد؟
سیاه: امیدوارم. چون ما که چالش کردیم.
این نمایش عالی بود. بازی ها درجه یک .متن درجه یک. در عین سادگی در شیوه اجرا بسیار تاثیر گذار بود. با پایانی درخشان. از آن دست نمایش هایی است که تا مدتها ذهن بیننده را با خود درگیر می کند. من خیلی دوست داشتم . دیدن بازی جناب ساعتچیان و بجستانی جدای از تاثیر گذار بودن آن ، یک کلاس بازیگری نیز به حساب می آید. کارگردان نمایش خانم حیدریان نمایشی جذاب را به روی صحنه برده اند. خسته نیاشید به همه ی عوامل.
نمایشنامه آرامش از نوع دیگر را خوانده بودم و اقتباس محمد چرمشیر بسیار خوب بود. بازی خانم سلطانی از نقاط قوت نمایش بود. خسته نباشید.
امیرمسعود فدائی و مریم زارعی این را خواندند
علی ابراهیم و محمد رحمانی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید